התותחן VS. הטיטאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏28/3/06.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מה שהולך לקרות עכשיו זה שאוליבר יפרוש מהנבחרת הגרמנית?

2. Marcelinho Member

אני מאמין שכן.

שני השוערים הודיעו שהם לא מוכנים לשבת על הספסל ולתפקד כשוערים שניים. אוליבר כבר לא ילד, הוא אמר שזה הולך להיות הטורניר הגדול האחרון שלו במדים הלאומים. אני מסיק מכך שלא נראה אותו יותר לובש את מדי נבחרת גרמניה.

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

בוווווווווווווז!!!

לא מאמין שלוקחים לקאן את הזכות לשחק במונדיאל דווקא בגרמניה.
    שוער בעל ניסיון אדיר שיודע לשחק במצבים כאלה, לעומת להמן שיפשל ברגע האמת.

4. Meishar84 Member

ממש לא אהבתי את ההחלטה
    שוער אחד שנמצא בתקופה ממש לא טובה (משחק פצוע וכל מיני כאלה בשביל להוכיח את עצמו ומפשל בגלל זה) אבל ברגעי האמת הוא השוער מספר אחד בעולם
    שוער שני שמראה למה הוא מקבל כ"כ הרבה קרדיט מוונגר אבל תמיד מתי שצריך הרגלים והידיים שלו רועדות..

אי אפשר לדעת מה יהיה , להמן יחזור להיות להמן של דוטמונד או שלהמן מאוד מהר ימצא את עצמו על הספסל של כאשר טימו יעמוד בין הקורות (אין מצב שקאן ישב על הספסל)
    הכול תלוי בלהמן ולא באף אחד אחר, חובת ההוכחה מוטלת עליו בלבד...

אבל עדיין הייתי שמח אם קאן היה עומד בין קורות ולא משנה באיזה תקופה הוא שרוי

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה רגע עצוב וכואב לסמל הגרמני, ובאמת סוף עידן, אך זו ההחלטה הברורה עקב יכולת רעה מתמשכת של קאן, והופעות מרשימות של למאן.

אוליבר עלה במשקל שלו מאוד לאחרונה, התנועות שלו כבדות ביותר ומרגישים שהוא בן 36, לאומת זאת אם לא הייתי יודע שיינס בן 36, לעולם לא הייתי מנחש שזהו גילו. מכאן הגיע הבחירה של קלינסמן (ובטוח שהוא התייעץ עם הרבה גורמים) פשוט יינס למאן פיזית נראה נהדר (נראה כמו בן 28), ועל היכולת אין מה להתלונן כמובן.

6. Meishar84 Member

הקטע שגם השנה להמן שיפר את הגמישות שלו והוא הרבה פחות פלאגמטי ממה שהוא היה בשנים האחרונות...
    עד השנה להמן גרם להגנה של ארסנל להיות לחוצה עקב כך שהוא עומד בין הקורות אבל השנה הוא נכנס לפוקוס ובאמת עשה התקדמות גדולה

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.bild.t-online.de/BTO/Startseite/buehnenteaser/2006/04/07/1-1-klinsi-kahn-home-neu-15-50.Xxx

אוליבר קאן: "אני המום מההחלטה של קלינסמן. בשבוע המתקרב אני אתרכז רק במשחקי הליגה, והגביע הגרמני. על העתיד שלי בנבחרת הגרמנית אני אחשוב בשבועות הקרובים."

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/06
  8. SeRgInHo Member

אוי קלינסמן עם ההתחכמויות שלו....אתם תראו שלאהמן יהיה בדיחה במונדיאל בשלבים המכריעים(מול קוסטה ריקה, אקוודור ופולין לא צריך יכולות מיוחדות).

9. Jose Mourinho Member

הימרתי נכון. להמאן הרוויח את המקום שלו בכבוד העונה, והוא עולה היום על אוליבר קאן. החלטה טובה של קלינסמאן. להאמן מציג יכולת מצויינת, קאן לא יציב ובינוני, ולדעתי עבר זמנו בנבחרת(וגם בבאיירן).

10. Raulito Madridista

החלטה מטופשת, גרמניה מפסידה שוער גדול, אוליבר קאן נתן הכל לנבחרת, היה אחד הבודדים שהגיעו ליורו 2004, ונתן מונדיאל ענק ב2002 למעט הגול שקיבל מרונאלדו. ללא אוליבר קאן גרמניה לא היה אפילו בחצי הגמר. טוב בכל מקרה, אוליבר ייצטרך להתרכז בליגה ולהיות בשיאו בכל המשחקים שנותרו ואולי ההחלטה תשתנה, למרות שאם זה פורסם אז לא נראה לי.

לדעתי אוליבר קאן גמר עם הנבחרת הגרמנית, הוא ייפרוש בכלל לדעתי עד היורו הבא.

*תזכרו מה קרה לקניזארס במונדיאל 2002 עם האפטרשייב... אולי זה ייקרה ללהמאן? חחחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אני רואה הרבה משחקים של באיירן ולא שמתי לב בכלל, אוליבר קאן מתעופף נהדר, אחד השוערים הבודדים בעולם שסוגרים את כל הפינה בזינוק גם אם הם עומדים בפינה השנייה. אוליבר קאן לא קליל אולי אבל לא כבד. האמת הייתי בהלם לשמוע שלהאמן גם בן 36. טוב לארסנל תמיד יש שוערים זקנים. חחח החלק היחיד שלא צעיר בקבוצה הזו.

11. Alexander Hleb Member

יצא גבר קלינסי. קיבל החלטה כמו איש מקצוע רציני ולא כמו אחד שמפחד מהאומה.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון מאוד.
    הוא בחר החלטה שהיא מיקצועית לגמרי מבלי לעשות חשבון לאף אחד,יננס למהאן בכושר הרבה יותר טוב מאוליבן קאן.

13. אפנברג Member

החלטה טובה של קלינסי. אין ספק שמדובר בסופה של תקופה. קאן היה שוער השנה בעולם 3 פעמים, שוער השנה באירופה 4 פעמים, אלוף אירופה עם באיירן והשוער היחיד אי פעם שזכה בתואר "השחקן המצטיין במונדיאל", אך הוא כבר רחוק משיאו והגיע הזמן לחילופי דורות. גם להמן לא ילד ולדעתי אפשר היה לקדם שוער צעיר יותר, ולא חסרים שוערים בגרמניה, אך בין להמן לקאן הייתי בוחר בלהמן. קשה לומר לשוער כמו אוליבר, שנתן כ"כ הרבה שנים לנבחרת והביא אותה במו ידיו לגמר מונדיאל 2002 ללכת אך אין ברירה. לדעתי זו גם אחת הבעיות בבאיירן: אין שם מי שיהיה לו האומץ לבצע את חילופי הדורות כבר עכשיו.

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברור לי הספין התקשורתי האידיוטי הזה סביב זהות השוער הראשון ועוד יותר לא ברור לי למה קלינסמן מכריז על דבר כזה כבר עכשיו, כאילו אם בחודש הקרוב להאמן יחזור לימים המוקדמים שלו בארסנל וקאן יחזור לעצמו הוא לא ישקול פעם שנייה את ההחלטה לשים את להאמן ראשון. על השוער הראשון מחליטים זמן קצר לפני משחק, בשביל מה כל העניין הזה עכשיו?

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מצד אחד אתה צודק, מצד שני כעסו עליו שנה שלמה שהוא לא החליט מי השוער בטענה שזה פוגע ברמת המשחק שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/06