התגלית שלכם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏9/8/07.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע אם לקרוא לזה תגלית, אבל מאור בוזגלו לדעתי הולך לתת עונה טובה מאוד בסכנין ואני מקווה בשביל הבחור המוכשר הזה שהוא יצליח על גבו לסחוב את סכנין להשארות בליגה.
    בוזגלו הראה כבר בעונה שעברה לא מעט ניצוצות של כדורגל אבל היה לו קשה לקבל את המחמאות המתאימות עקב המצב הקשה שבו הייתה קבוצתו, השנה אני מקווה שההצלחה שלו תהיה יותר מורגשת ותשפיע על סכנין וכך הכדורגל הישראלי ירוויח עוד קשר יצירתי שלדעתי יכול להגיע רחוק.

2. itzik zohar #20 Member

אתם מאוד טועים. חן עזריאל הולך לקבל הרבה מאוד דקות בבית"ר. למה? כי יצחקי לא שחקן שמשחק על חשבון עזריאל, הוא קיצוני ימני. רומולו הוא חלוץ וגם תמוז. וזה אומר שלבית"ר יש 3 חלוצים סה"כ, עד שעמית בן שושן יחזור לשחק. אם חן עזריאל ירשים, אין סיבה שהוא לא יהיה חלוץ שני או אפילו ראשון.
    ולפי דעתי חן עזריאל לא הולך להיות תגלית העונה גם אם ילך לשחק בקבוצה פחות טובה מבית"ר ויקבל שם דקות, הוא כבש המון שערים בנוער אבל אני לא ממש חושב שהוא חלוץ שיכול לקרוע רשתות בליגת העל, בתור חלוץ מחליף הוא לא רע בכלל..

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/07
  3. Fabio Junior Member

אני חושב שעזריאל מאוד מאוד מוכשר, אבל כחלוץ ראשון בבית"ר הוא לא יכול להיות, וגם לא האופצייה הראשונה על הספסל. סביר להניח שנראה אותו מושאל לאיזו קבוצה שתיתן לו דקות משחק, כדאי שלא ייבשו אותו כמו שדי יבשו בעונה האחרונה את קובי מויאל, שגם אותו כדאי מאוד להשאיל משום שיש מספר רב של קשרים מנוסים בסגל.

4. CriS-RonAlDo Member

התגלית שלי זה ליאור רפאלוב!! שחקן ענק אם המון כישרון!!! עלה מהנוער של חיפה ושיחק בבוגרים והוכיח שהוא צריך להיות שחקן הרכב!!בבוגרים!! זה שחקן שיגיע רחוק יש לו ראיית משחק טובה הוא מהיר ויש לו בעיטות חזקות ומכוונות!! שחקן צעיר שרק מתחיל את דרכו!! תאמינו לי הוא השחקן מספר אחד בליגת העל לגיל שלו!!! ותאמינו לי שהוא יגיע רחוק לאיפה שבניון נמצא!

5. אלסנדרו דל פיירו Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אם עוד מישהו רוצה לכתוב חן עזריאל,ליאור רפאלוב או עוד שחקן שכבר מופיע פה
    פחות פעמיים שלא ירשום,חצי מהאנשים פה רשמו רפאלוב וזאת לא המטרה,תנסו באמת
    לגלות שחקנים ולא לקחת מישהו שדי ברור לכולם שיש סיכוי גבוה שהוא יפרוץ.

7. Patrice_Evra Member

לדעתי זה לא יהיה שחקן צעיר..זה יהיה גל אלברמן..שפתאום עכשיו ייתן את העונה של החיים שלו..כדי להוכיח שמגיע לו מקום בסגל הרחב של ביתר.

8. BeitaReaLiverpool Member

בסגל הרחב של בית"ר????
    חוץ מזה אלברמן בן 24-5 כבר, איזה פריצה ????
    גם ליאור רפאלוב לדעתי זאת לא פריצה, הבן אדם מוזמן לנבחרת, כנ"ל ברוכיאן.

אני אספר לכם על כישרון אחר, שי חדד מהנוער של שנה שעברה של בית"ר, שחקן עם פוטנציאל אדיר.
    אם הוא יושאל או ישחק , אני מהמר עליו.

9. REAL MADRID Member

אם מדברים על פריצה אז למרות שכבר אמרו, לדעתי זה יהיה ליאור רפאלוב.

אם מדברים על תגלית, בירם כיאל.

10. Patrice_Evra Member

בתחילת הנושא כתוב שלא חייב שחקן צעיר שפתאום יתגלה כתותח..
    זה יכול להיות אפילו שחקן שכבר משחק בליגת העל הרבה זמן ופתאום ייתן את העונה של החיים שלו...

11. mrwhat Member

דור מלול , שחקן שיכול לשחק בכל עמדה במגרש.
    אני ממש ממש ממש לא אובייקטיבי (הוא חבר טוב שלי) , הוא שחקן תותח כיכב בכוכבים הצעירים של אירופה , וכמה כשרון יש לילד הזה ברגליים זה פשוט לא יאומן.

עריכה:

תגידו אתם נפלתם על השכל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx? מה ליאור רפאלוב , כולם יודעים שהוא שחקן תותח ומוכשר וכבר לפני 3 שנים הוא היה תגלית. אתם יכולים להגיד שהוא יהיה המצטיין של השנה , אבל אני חושב שכבר "גילינו" אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/07
  12. אנתוני שגיא Member

מיקי עטיה לא יודע מאיפהה הוא בא אבל הוא נראה מצוין(באשדוד)

13. hai Member

יאניק קמנאן כל מי שהספיד אותו הולך לאכול ת'כובע זה פורלאן של הליגה הישראלית

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מי הספיד אותו בדיוק?
    כאשר שיחק במכבי הרצליה הוא היה מצויין, בולט מעל כל היתר. מאז הגעתו למכבי הוא לא מספיק לכבוש, זאת נקראת "תגלית"?

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שדוארטה הולך להביא עונה גדולה,עד עכשיו אמנם הוא לא הראה את זה אבל לדעתי
    סוף העונה כולם כבר יראו שכן.