התגלית שלכם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏9/8/07.

1. Fabio Junior Member

תומר תייר אם אני לא טועה שוחרר מקריית שמונה..

2. Barak Yitzhaki Member

המועמד המרכזי לתגלית העונה הוא ללא ספק ליאור רפאלוב, קשה לתאר כמה כישרון יש לבחור הנהדר הזה.
    אם לא הוא, אני הולך על שחקנה הצעיר של בית"ר, חן עזריאל, אך זה רק במידה והוא יושאל לאחת מקבוצות אמצע הטבלה.
    המועמד השלישי והאחרון הוא אנדרס איימאר, האח של... שסגר בקיץ האחרון במועדון ספורט אשדוד. כבר במשחקי האימון של הקבוצה ניתן היה ללמוד כמה כישרון יש לבחור, למרות שהוא האח הפחות מוצלח, בלשון המעטה. יש לו ראיית משחק נדירה, יופי של מסירות, אך התכונה הטובה ביותר שלו היא הטכניקה. השחקן הזה טכני בטירוף, קשה מאד לקחת לו את הכדור מהרגל, והוא נראה מבטיח מאד.

3. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

קודם כל תומר תייר אכן שוחרר מקריית שמונה הוא עבר לשחק באשדוד.
    לגבי תגלית העונה שלי תזכרו ליאור רפאלוב הולך לתת את העונה של החיים שלו והשער הגדול שלו נגד הרצליה זה רק הצהרת כוונות!!

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן,ככה אתה גונב לי את הבחירה? :) תומר תייר עבר לאשדוד וכתבתי בתחילת הדיון
    שלדעתי גם הוא הולך לפרוץ העונה.

והאמת שקיוויתי שאני לא אשמע יותר מדי פעמים את השם רפאלוב בדיון כי זה קל "לחזות"
    את זה שהוא יפרוץ,רציתי שכאילו עוד שנה נסתכל על הדיון ונראה שכמה מפה שלפו תגליות
    גדולות-לגלות את רפאלוב או יצחקי זאת לא בעיה.
    תהמרו על זרים ששנה ראשונה בליגה או על שחקנים שעד עכשיו היו בינוניים.

5. Number 8 Member

לא בטוח אם זאת תגלית בגלל גילו, אך לפי דעתי יוסי שבחון יפרוץ השנה, לאט לאט יתחיל לתפוס את מקומו של נמני, ויעשה את הדברים שציפו ממנו לעשות מהרגע שהגיע למכבי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/8/07
  6. Don Joan Roman Member

גל אלברמן גם רק בן 23 והוא יותר קרוב מייני להיות "טל בנין הבא", הוא חזק יותר ממנו, לוחם יותר ממנו ומוסר טוב ממנו, גל גם הרבה יותר אחראי ממנו, ושלא יגידו לי שהשנתיים-שלוש הבדל הם כאלה גדולים כי כבר מגכיל 18 גל עשה את זה במכבי פ"ת, אני לא אומר שייני לא שחקן טוב עם פוטנציאל גדול, הוא בהחלט אחד כזה אבל כבר להדביק לו כינוי "היורש של טל בנין" שהוא הקשר האחורי הטוב ביותר שהוצאנו ב25 השנים האחרונות לפחות זה מוגזם מדיי, קודם שיגיע לרמה של באדיר ועידן טל ואז תתחיל להשוות אותו לטל בנין שהיה שחקן: ע-נ-ק

7. כפר סבא בנשמה! Member

ליאור רפאלוב
    חן עזריאלי
    תומר חמד
    אוראל אדרי

ובכפ"ס שימו לב לאלירן סימון קשר אחורי עם טכניקה מצוינת וגם חוצפה חיובית
    וכן לאבי אבינו שחקן שמפוצץ בכשרון מזכיר מאוד במבנה ובצורת המשחק את ברק יצחקי
    ויש לי הרגשה שהוא יפרוץ השנה אם אוחנה יאמין בו

8. ליאונל-מסי Member

בלאומית אושרי רואש מהפועל חיפה משחק קשר אחורי ובלם גם בנבחרת שחקן מעולה
    בליגת העל אוראל אדרי מת"א שחקן טוב מאוד
    וחן עזריאל

9. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

כן אבל יש בעיה אם השחקנים שאתם מציינים אני לא רואה את חן עזריאל מקבל דקות בבית"ר וגם את אוראל אדרי אם כל הקשרים שיש להם לא נראה לי הוא יקבל הרבה דקות זאת גם הבעיה בשחקנים האלה הם חושבים שלהגיע לטופ שבטופ זה הצעד הכי טוב לא היה קורה כלום אם למשל אוראל אדרי (שבעיני הוא שחקן מדהים ומאוד מוכשר) היה הולך במקום למכבי לקבוצה קטנה בהרבה ממכבי משהו כמו הרצליה שם הוא היה בונה את עצמו מקבל בטחון וניסיון ואז קופץ כיתה למכבי

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה הדיון הזה הוא התגליות של אנשים
    אם הם יהיו פלופים אז נדע לא לסמוך על מי שרשם עליהם בחיים,סתם..אז מי שהימר
    עליו טעה ואם הם יהיו הצלחה גדולה נדע למי לתת את הקרדיט בסוף העונה.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

חן עזריאל יוכל להתגלות כתגלית אך ורק במידה ויושאל לקבוצה אחרת, קבוצה שבה הוא ייזכה לדקות משחק רבות יותר. ברור לכולם כי עזריאל לא צפוי לשחק בבית"ר העונה, וגם אם ישחק הדקות יהיו מעטות מאוד.
    גם בקבוצה הבינו זאת, ובמיוחד לאחר ההדחה מאירופה היא צפויה להשאיל עזריאל לקבוצה שבה הוא ייזכה לדקות רבות יותר.

12. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

תסתכלו אפילו גם על יניב עזרן לפני כמה עונות הוא ירד עד לליגה הלאומית לשחק ברעננה כדי לקבל את הדקות משחק שלו ולבנות את עצמו ולחזור בהדרגה למעלה כי כמו שאומרים מי שעולה מהר יורד מהר תסתכלו על יניב עזרן בעונה שעברה הוא סיים כמלך השערים של ליגת העל במדי אשדוד והיום הוא במכבי ת"א

13. Barak Yitzhaki Member

נקווה מאד שעזריאל יושאל לקבוצה אחרת, כדי שיוכל להיות שחקן הרכב קבוע, לחורר רשתות ולהנות מהכדורגל. כי בבית"ר זה לא יקרה, לפחות לא בשנים הקרובות.

14. aviadgs Member

לפי דעתי ליאור רפאלוב של חיפה יצטיין השנה עוד יותר משנה שעברה ויהיה חלק חשוב מאוד בקבוצה.
    חן עזריאל גם שחקן מצוין..

15. basketball Member

ליאור רפאלוב מחיפה זאת העונה שלו, רק שלא יקנו זר על התפקיד שלו.,
    -
    מאור בוזגלו מבני סכנין יככב.
    -
    ראובן עובד נשמע רציני, אבל אני חושב שהוא לא יפרוץ השנה. ביבראס נאתכו שחק ןנחמד, אני אומר אבל שהוא יפרוץ עוד שנה ככה.
    עזריאל לדעתי לא יפרוץ בבית"ר, רק אם יושאל לקבוצה אחרת.