התגלית שלכם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏9/8/07.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי תומר חמד, במידה כמובן שיושאל לקבוצה אחרת, צפוי להיות תגלית העונה.

אולי זה קצת ייראה תמוה בעיני רבים, אך אם יש שחקן שלדעתי צפוי להפתיע לא מעט אנשים מבחינה מקצועית הוא רוסו. רבים טוענים כי הוא כבר הרבה אחרי מעבר לשיא, אין לו מה לתרום לקבוצה כמו מכבי חיפה, אך יש לי תחושה שבמהרה הוא יהיה שחקן הרכב לצד דירסאו.

2. flash Member

לדעתי סבן וגפני (אם ישחק..) יפרצו בנתניה וחיפה ויכנסו לסגל הנבחרת ואולי להרכב. שניהם בשנה האחרונה בירידה, אבל שניהם הראו בעבר (סבן בתקופה שהיה בנבחרת וגפני בבני יהודה) שהם מגנים מצוינים.
    חיימוביץ' גם יפרוץ העונה לדעתי.
    וכמובן רפאלוב ברוכיאן וייני כמו שכבר אמרו..

3. עד המוות הפועל Member

יש לי הרגשה שברוכיאן יהפוך לשחקן הרכב קבוע בבית"ר ירושלים ויתן עונה גדולה.

4. ReL Member

אם חן עזרא יקבל דקות משחק בנתניה אני מאמין שהוא יראה לכולם באיזה כישרון מדובר.

עוד שחקן הוא דודו ביטון ממכבי ת"א , חלוץ מצויין שרק צריך לצבור ניסיון.

5. itzik zohar #20 Member

אני לא מאמין ששכחתי אותו !!!
    תשכחו מכל מה שאמרתי
    חן עזרא הולך להיות תגלית העונה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

6. Sergio Ramos Member

ההרגשה שלי זה ליאור רפאלוב, אני כל כך אוהב את השחקן הנפלא הזה. היה מצוין במשחקי האימון ואין לי ספק שהולך לעשות פריצה גדולה בעונה הבאה.

7. Engonga Member

אני חושב שרפאלוב העונה יהיה התגלית. אם כמות הכישרון שיש לו ברגליים, אם עבודה קשה ודקות משחק קבועות, יש לי הרגשה שרפאלוב העונה יפרוץ.

8. הרצליה Member

עוד לא ראיתי משחק אחד של אבי ריקן אבל לפי כמות המחמאות שהשחקן זוכה לה אני מאוד מאוד מקווה שזאת תהיה עונת הפריצה שלו.

9. אלסנדרו דל פיירו Member

תגלית השנה - עוז ראלי ולא בגלל שאני אוהד בני יהודה -פשוט הוא כישרון עם פוטנציאל אדיר.
    רק שניצן ייתן לו דקות משחק וכבר תתאהבו בבחורצ'יק.
    סמכו עליי ואל תשכחו מי אמר את השם שלו ראשון חח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. Patrice_Evra Member

אני חושב שתגלית העונה חן עזריאל..רק במידה והוא יושאל לאחת הקבוצות בליגה..

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

רפאלוב נראה מצוין במשחקי ההכנה ולדעתי השנה הוא יפרוץ, יש לי תחושה חזקה שגם לנבחרת.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מעמיס על הבחור יותר מדי. הוא עוד צעיר. כרגע, הוא לא מתקרב למה שהיה טל בנין בשנים הטובות שלו, אך הוא עדיין נראה הכי קרוב מבין כולם. יש מעט מאוד שחקנים שיודעים לקרוא את המשחק בצורה כל כך נכונה, מהעמדה של הקשר האחורי, כבר בגיל כל כך צעיר. לא רק שהוא עושה את זה בצורה מעוררת כבוד, הוא גם לא חושש להיכנס למאבקים קשים על הכדור והמסירות שלו הן תאווה לעיניים.

13. Sergio Ramos Member

עוד מוקדם לדבר על עתידו של ייני, אך יש לו פוטנציאל לעשות גדולות.
    לא נראה לי שחן עזריאל הולך לעשות את זה ולהיות הפריצה הגדולה, בעידן הכסף של ארקדי יהיה נורא קשה לצעירים לתפוס מקום קבע בהרכב. אני חושב שרפאלוב הולך לעשות את זה בגדול, הוא נראה מצוין, ורוני לוי נתן הרבה רמזים שהולכים לבנות עליו כחלק לא קטן מהתקפה חיפה.

14. תומר22 Member

לדעתי, אייל משומר הולך לעשות שדרוג גדול העונה ולתת פייט לשפונגין בעמדת המגן הימני של הנבחרת. במשחקי ההכנה הוא נראה טוב וגם העובדה שהוא כבר עבר את שנת ההתאקלמות הראשונה(איפה שנפלו קודמיו - אוזן וסבן) וסיים אותה בצורה חיובית, תעזור לו מאוד.

אני מקווה שעמאשה מקריית שמונה יקבל את הצ'אנס מרן בן שמעון כדי להראות מה הוא שווה. מדובר בשחקן מאוד מוכשר עבר פציעות לא קלות - נראה איך הוא יתאושש מהן.

אצל השחקנים הזרים: דייגו קרוסה בחיפה ומטומו בקריית שמונה הם באנקר בטוח מבחינתי. על כריסטיאן אלבארז כבר דיברתי מספיק וכולם יראו במהלך העונה מה הוא שווה, בעיקר מבחינת תרומתו הגדולה להתקפה. אני מהמר על אנדרס איימאר כתגלית הגדולה של העונה. הוא הגיע למקום בלי יותר מדי לחץ ועם מאמן שמתאים לו כמו כפפה ליד. כל עוד דוד רביבו לא ירגיש שאיימאר מפריע לו, אנחנו נהנה מהארגנטינאי.

15. אלסנדרו דל פיירו Member

יש גם את יובל אבידור מקרית שמונה שמגלה יכולות טובות.
    שנה שעברה שיחק בהפועל חיפה ואפשר להגיד עליו שכיכב שמה
    השאלה שלי שאם היכולת הטובה שלו בלאומית תבוא לידי ביטוי בליגה הראשונה.?
    ואותו דבר לגבי תומר תייר ואחרים...
    מה אתם אומרים?