השפה הכי יפה בעולם

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏16/3/05.

1. M_T_A Member

משעמם אז החלטתי להקפיץ..

השפה הכי יפה לדיבור - פה אני אלך עם הרוב, איטלקית
    שירים - יש כאן קצת התלבטות.. אבל כנראה שאנגלית
    שידורי כדורגל - ספרדית של ספרד. אני פשוט אוהב את הדיבור שלהם כשהם משדרים משחק, גם את המבטא למרות שהוא באמת נשמע לפעמים כמו דיבור של ילדים מפגרים.
    קללות - רוסית. כל מה שתגיד נשמע כמו קללה..

עוד שפות ראויות לציון:
    פורטוגזית - שפה כיפית כזאת שעושה לך חשק לחגוג עד אור הבוקר במסיבה באיזה חוף טרופי
    רומנית - שפה מצחיקה וכיפית לדיבור ולשמיעה, שגם יצא לי להכיר קצת בגלל המוצא הרומני של המשפחה שלי.. והדבר המעניין הוא שהיא קרובה ללטינית העתיקה אפילו יותר מהאיטלקית
    פינית - יצא לי להיתקל בה קצת בשנה האחרונה, לדעתי מאוד מעניינת, לא קרובה בכלל לכל שפה אירופית אחרת
    יידיש - השפה הכי מגעילה בעולם לדעתי. כאילו עשו הכלאה בין עברית לגרמנית, לקחו את מה שיצא וחירבשו את זה עוד יותר.

2. skyday20 Member

לדעתי האנגלית, במיוחד אני אוהב את איך שהאנשים מליברפול, ולונדון מדברים.
    כלומר האלה שחיים שם המון שנים. לא מתאזרחים.

3. ARSI Member

צרפתית, אבל למדינה עצמה אני לא מתקרב.

4. Love Is Red Member

השפה הכי יפה לדיבור - השפה הפורטוגזית מאוד סקסית לטעמי ושופעת בהומור קל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    השפה הכי יפה לשירים - אנגלית, וטוב נו כי אני גם שומע הרבה שירים באנגלית ><
    השפה הכי יפה לשידור כדורגל - גווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווולללללללללללללללללללללללללללללללללללל (ספרדית מטובלת באופי ארגנטינאי).
    השפה הכי יפה לקללות - צרפתית, זאת שפה כל כך מצחיקה שכאשר מתחילים לקלל זה מצחיק ויפה גם יחד חח

5. vasisualy Member

קרובה מאוד לספות אחרות. לדוגמה - לאסטונית והונגרית. ויש עוד ספות דומות באזור הרי אורל שזה המקור של הקבוצת שפות האלה.

6. vasisualy Member

מסכים ב-100% בשני חלקי משפט!