השער שלי:: השער שתיקחו מהקבוצה שלכם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/10/17.

1. Blanco 7 Member

בשנים האחרונות לנו, אוהדי הפועל תל אביב, אין יותר מדי גולים להתרפק עליהם. דור הלך פה על כמה גולים מפתיעים וכמובן חקוקים בזכרון. אני אלך על אחד שלא נכנס לחמישייה אצלך.

6/4/08 - בית"ר ירושלים מגיעה לבלומפילד בידיעה שניצחון שלה נותן לה את תואר האליפות על הראש הפועל תל אביב בבלומפילד. האוהדים הירושלמים כבר הכינו הפנינג שלם לכבוד האירוע, תפאורה שזכורה לי מאוד "והייתם כשטיח אדום לרגלינו", הכל היה מוכן לחגיגות ביתריות בבלומפילד. המשחק נפתח רע מבחינתנו כשבדקה השמינית מיכאל זנדברג העלה את האורחים ליתרון 1-0. הפועל התעוררה והתחילה לתקוף כאשר בדקה ה28 דגו הוכשל על ידי קאלה ברחבה ואיזן בעצמו ל1-1 מהנקודה. 5 דקות למחצית פאביו ג'וניור קבע מהפך עם תרגיל קרן יפה של הפועל. במחצית יצחק שום שאימן אז את בית"ר עשה חילופים התקפיים כדי לחזור למשחק, אבל גם במחצית השנייה הייתה רק קבוצה אחת על הדשא. ואז זה הגיע.

http://msc.wcdn.co.il/w/w-700/425225-5.Xxx

דקה 71, בית"ר מנסה לשלוח כמה שיותר שחקנים למעלה והייתה חשופה להתקפות מתפרצות של הפועל. אבוטבול חילץ כדור במרכז המגרש והוציא את דמיטר טלקיסקי למתפרצת של שלושה אדומים על שני צהובים, עם גל אלברמן אחד שעדיין רודף בגבו של טלקייסקי. הבולגרי המשיך לרוץ, זיהה עמידה רעה של קאלה ושלח צ'יפ מדהים מעליו שקבע 1-3, שבעצם היה המסמר האחרון והוידוא לכך שבית"ר לא תחגוג על הפועל בבלומפילד. כמה דקות לפני השער טלקיסקי עשה את אותו הדבר, אך זה לא צלח לו - בפעם השנייה הוא שם את הכדור בדיוק במקום בו קאלה לא יכול להגיע ושלח את הירושלמיים, שכל כך רצו לחגוג עלינו בבלומפילד, לביתם.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  2. Drama2 הסמל מעל הכל

הגולים של עומר גולן מול פארטיזן.
    מ2 סיבות:
    1. גודל הנס.
    2. לא חשבתי מעולם שאגיע לאירופה עם קבוצתי בישראל, ועוד נעלה לשלב הבתים.

תקופה מאוד כיפית

oFiRzZz ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. Butragueño מנהלים

@Drama2
    אחד הקמפיינים שגם אני, באופן אובייקטיבי, מאוד נהנתי לראות. זה התחיל בהתחלה כמו המסע האירופי של הפועל (כמובן לא בגודל המעמד, אלא בגודל ההישג ביחס למועדון). ממש אהבתי אגב את דוברובין. ולזכור שעשיתם את זה עם אמיל אמבמבה.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  4. Butragueño מנהלים

שער, ומכבי חיפה, מעלה לי רק דבר אחד.

כנראה האירוע שמלווה אותי לכל החיים. יותר משערי אליפות, יותר מגביעים. יותר מהכל.

WellNeverDie, de Middenweg, שי ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. עידן444 Member

דקה 5:35 בסרט הזה מקדימה את השער הראשון שעלה לי לראש כשראיתי את הדף הזה.
    כל תקופת התיכון שלי מכבי נתניה היתה בליגה הארצית.
    וזה הרגע שסיים את המסע הקשה הזה והכי קשה זה תמיד הכי מתוק!

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

תראה כאוהד הפועל קלאסי, דרבי קיבל יותר משמעות מאשר משחק נגד בית"ר וכמובן ששמחנו ליהנות משני גולאסוס כאלה בפרק זמן של חודשיים וקצת. כמובן שאני זוכר את אותו משחק נגד בית"ר, טלקיסקי ניסה לעשות את זה עוד קודם ושלח הקפצה מעל השער והתרגזתי, היה יכול למסור שמאלה לפאביו ששיחק טוב באותו ערב, ואז זה הצליח. בית"ר באה לפתוח מנגלים בבלומפילד לפני המשחק ונתנו לה בראש, פירקנו אותה. זו העונה הראשונה שהייתה לי מנוי, וואלה מתגעגע לבלומפילד ולמלחמה. טלקיסקי היה אחד הזרים הכי מרגשים ומאוד התאכזבתי שנפרדנו ממנו ב-2009. חצי העונה הראשון שלו היה מדהים וגם הופעת הבכורה נגד כפר-סבא. בהמשך 'הדוב' נרדם וזו הסיבה שלא זכינו באליפות בעונה השנייה שלו, יחד עם הבצורת של יבואה.

7. Raulito Madridista

אני רוצה לציין עוד כמה גולים בלתי-נשכחים, והפעם של קבוצות אחרות:

- מכבי חיפה: הנה בא בניון, הנה בא בניון, בניון, בניון....שער...יוסי בניון עושה את זה, שוב בתוספת הזמן. שער הניצחון נגד מכבי ב-2001, קלאסיקה אמיתית.
    - בית"ר: ברק יצחקי נגד מכבי ב-2006/07, משהו דומה ל-'שער האליפות'. בישורת האחרונה, הוא בעט לחיבור אחרי עונה בה סבל מפציעות.
    - הפועל באר-שבע: המספרת המטורפת של אמיר אביבטבול נגד מכבי ב-3:0 בבלומפילד בסיבוב הראשון, ומאז פחות או יותר נעלמו עקבותיו.
    מכבי פ"ת: גיא יצחקי מוחק פיגור 2:0 נגד מכבי חיפה בחצי גמר גביע המדינה ומעלה את מכבי פ"ת לגמר עם קאמבק ענק, 3:2 בסיום - 2000/01.

8. Telkiyski Member

הם גם עשו על האש מחוץ לבלומפילד שעות לפני המשחק. ממש קרנבל.

9. רון עמיקם Member

לא צריך להכביר במילים.
    קבוצת אוהדים שקיימת שנה וחצי, במשחקה ה-47 בלבד בהיסטוריה מול מוליכת הליגה הלאומית, בביתה, ללא הפסד בית, קבוצה שנקלעה לליגה הלאומית במקרה, ובתוך שנתיים תזכה באליפות. אחרי הכובש רץ שיר צדק, מנסה להגיע. ארז ירימי, בעל בית דפוס, קבלן עליות מליגה ב', עם קבוצה שהביאה 400 איש באמצע הלילה מיפו לקרית שמונה, וחזרה שמחה.
    אחת הסנסציות הגדולות בתולדות גביע המדינה מאז ומעולם.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. McLovin Member

הייתי שם ואכן הייתה הרגשה שלא זכורה לי אי פעם עם הנבחרת.
    קמפיין מדהים עם לא מעט גולים מרגשים, בקונסטלציה מסוימת אם היינו מנצחים את שוויץ היינו יכולים לסיים במקום הראשון.

לגבי הגולים יש אינספור בתור אוהד חיפה:
    *בניון מול מכבי ת"א בדקה ה93 עונת 00/01.
    זה היה כל כך מרגש כי דקה או שתיים לפני יעקובו פגע בקורה וז'וטה פספסבמעט את הריבואנד...הייתה הרגשה כבר שזה לא היום שלנו.
    למעשה עם הגול של בניון התחלנו להבין שעומדות להיגמר להן 7 השנים הרעות

*קייסי מול שטרום גראץ
    ראיתי את המשחק בהקרנה בחוף של המאנקיז באילת.
    לא הצלחתי לשבת לשנייה אחרי ה3-1 של האוסטרים, מה גם שהיינו עם 10 שחקנים כמדומני.
    הייתה הרגשה ששוב זה בורח מהידיים ואז בא הגול הזה, אני חושב ששמעו את הצעקות שלי עד ירדן ואפילו בסיני.
    יש צ'מפיונס!!

*קטן באולד טראפורד
    אין מה להוסיף

*פראליה מול ביתר מחזור 26 עונת 00/01
    עוד בימים שיורם ארבל היה שדרן מרגש..
    ידעתי שאם המשחק מתחיל עם גול כזה מחכה לנו ערב לפנתיאון

11. סיונרה Member

קל לכם לשכוח, אבל ב1-0 לנו כבשנו את אחד השערים החוקיים ביותר שראיתי נפסלים. זה נשכח כי המשחק לא באמת קבע משהו מלבד היום של החגיגות אבל אתה או טלקיסקי הייתם יכולים להזכיר את זה.

12. Civil Anti Madridista

http://msc.wcdn.co.il/w/w-700/1167375-5.Xxx

13. morata Member

כמה שלי כאוהד מכבי שלא הוזכרו פה:

1) הצמד האלמותי של דגו נגד איאקס שהביא לנו ניצחון היסטורי בצ'מפיונס.
    2) זהבי מביא לנו את ההעפלה השנייה עם אותה נגיחה אדירה בבאזל
    3) נמני מפרק את בני יהודה בעונת האליפות 2003
    4) עוד קצת נמני: רצה הגורל ובעונת החזרה שלו מה"גלות" בבית"ר התארחנו בטדי כבר במחזור הפתיחה ומס' 8 כובש בחופשית ענקית נגד האקסית.
    אם זה לא מספיק, במחזור שאחרי הגיע הדרבי הגדול(דרבי המשבצות) ואחרי השער העצמי של חליס כבר בפתיחה, נמני סוגר עניין לקראת הסיום, עוד לפני שידענו זו תהיה עונת העגלקטיקוס.
    5) ברונו רייס מהמם את אלימלך בדרבי של 03/04 עם ספק בעיטה-ספק ניסיון הגבהה.
    6) הצמד של פריצה בעונת 13/14 בקרית אליעזר בדרך ל-0:3 ענק ששבר לנו את המנחוס במגרש הזה, במיוחד הצ'יפ בגול הראשון.
    7) וכשחיפה הגיעה לבלומפילד בסיבוב השני:

ובנבחרת, אם כבר הוזכר הקמפיין של גרנט, זה ה-שער של אותו קמפיין: