השנים שהשיפעו על הכדורגל יותר מכל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏1/11/04.

1. ברדלסית אדומה Member

בתקופת האליפות של הפועל חיפה היתה עונה טובה???

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז ההצטרפות לאירופה הרמה המתח והעניין בכדורגל שלנו הלכו וגדלו והגיעו לשיאן ב2002\03, עם ה30.5, שבצדק נקראה השבת הגדולה של הכדורגל הישראלי, ההתפוצצות המאוחרת של הפועל, המתח העצום בר"ג, הבליץ של חיפה, הגול של נמני, הקהל של חיפה בעידוד מאסיבי בסיום המשחק למרות אובדן האליפות, השבת הגדולה והאחרונה של הכדורגל הישראלי.

3. nike boy Member

לא קראתי את כל התגובות, אבל מה שכן קראתי הבנתי דבר אחד.
    כל אחד ממכם כתב שהכדורגל הידרדר משנה אחרת, אבל באותה שנה, וגם שנה אחריה היה כדורגל טוב (הכל יחסי).
    2004 היא התשובה המדויקת.
    2004 נפתחה עם הפסד של מכבי ת"א (מביש) לקבוצת דייגים מסלובקיה (ז'ילינה).
    היא עברה לכך שחיפה כמעט עפה מאופ"א מול עוד קבוצה (לא זכור לי השם כרגע).
    אח"כ היה עלייה, של חיפה, דוידוביץ' בעיקר, ב0-0 מול ולנסיה.
    ואז החלה ההדרדרות של כל המשחקים עם 0-0 שהיו בליגה.
    באותו זמן נפתח השלם וצפה.
    עונה לפני היה כדורגל טוב, אבל לא כמו בעונות לפנייה, לכן אני חושב שהתדרדרות התחילה ב2004.

4. spurs Member

הפועל לא לקחה כאנדרדוג היה לה את התקציב הכי גבוה שחקנים מעולים היא הובילה על הליגה בקלילות 2 הפסדים כולה ועוד אחד אחרי המחשק אליפות וכבר בעונה הקודמת היא סיימה שלישית
    03/04 הייתה הכי גרוע פשוט הליגה הייתה משעממת.
    הקבוצה שמכבי כמעט הפסידה לה היא פובליקום

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/05
  5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

עונה טובה מאוד. :aaarse:

6. נדב מיכאלי Member

יש כמה שנים שמאד השפיעו .
    נתחיל עם שנת 91-92 - מכבי תל אביב זוכה באליפות ראשונה אחרי 12 שנים .
    עונת 93-94 -שיא כל הזמנים של קבוצה שזכתה באליפות,עונה שלמה ללא הפסד .
    עונת 95-96 - אולי העונה הכי מרתקת ,אין ספור גולים ,מאבק מרתק בין מכבי חיפה למכבי תל אביב .עליית טייבה.הישרדות בית שאן .
    עונת 97-98 - אירוע אחד שם מבין עשרות שהיו חשובים נחקק בהיסטוריית הכדורגל הישראלי לטוב ולרע ,אני מדבר כמובן על משחק השרוכים . היום אחרי 7 שנים עדיין עוסקים בזה בכל מפגש בין בית"ר להפועל תל אביב . בכל שנה בתאריך 2.5 אוהדי הפועל מציינים יום "אבל" ואוהדי בית"ר מציינים את היום הזה כמשמח ביותר בשנה .
    עונת 99-00 - עונה תוססת ,כדורגל מצויין,מגרשים מלאים,יורדות שנקבעות רק במחזור האחרון,אומנם האליפות נסגרה לפני סיום הליגה אבל היה מאבק מרתק מעניין ויפה .
    עונת 00-01 - הפעם הראשונה בהיסטורית הכדורגל הישראלי שקבוצה ישראלי עם תקציב שיא ,בית"ר של גד זאבי ,תקציב 70 מיליון ! אומנם כדורגל יפה לא היה באותה שנה .
    עונת 01-02 - ההצלחה האמיתית הראשונה של קבוצה ישראלית באירופה ,הפועל תל אביב ברבע גמר גביע אופ"א .
    עונת 02-03 - עוד שיא : מכבי חיפה בליגת האלופות מסיימת ובנוסף מאבק מעניין ,מרתק בין מכבי חיפה ,מכבי תל אביב על האליפות.
    עונת 03-04 ,עונת 04-05 : העונות הכי חלשות ב-15 השנים האחרונות,מגרשים ריקים ,בקושי יש כדורגל לראות,האליפות ידועה לכולם לפני סיום העונה.מגעיל

7. אלי מתחן Member

האמת השנה שהכי השפיעה על הכדורגל היא עונת 00\01 זאת הייתה העונה שבה התקציבים של הקבוצות הרקיעו שחקים וכמו בועת ההייטק הכל התפוצץ בסוף אותה עונה עם הנפילה של גד זאבי.
    מאז הקבוצות מנסות להתאושש, לא בהצלחה יתרה.

8. orend84 Member

האליפות של תל אביב שכמה מחזורים לפני הסיום ניראה לי 2 מחזורים לפני היו 3 קבוצות הם מספר נקודות זהה 67 ובסופו של דבר תל אביב לקחה אליפות בהפרש שערים טובי יותר מחיפה 2 שערים יותר
    זו עונה הכי מותחת שהייתה בישראל במיוחד במזחור האחרון וה-5 שערים של חיפה באשדוד והשערוריה של העברת המשחק של תל אביב לרמת גן.........אה וחיפה גם שיחקו בצמפיונס לייג'...אחלה עונה!!!

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

03/05 זה רצף מגעיל של שנתיים שבאמצע היה מכבי בצ'מפיונס ונבחרת ישראל...חוץ מזה באמת שזה נכנס לספר השחור, ולאו דווקא בגלל שחיפה ניצחה בקלות אלא בגלל שלא היתה ליגה חוץ מחיפה, ואני בטוח שאם תשאלו את אוהדי חיפה הם היו מעדיפים שהליגה תהיה כמו 02/03...

נדב מיכאלי אתה יכול לציין שבין השנים 95/7 יש אולי את הפיספוס הכי גדול בתולדות הכדורגל הישראלי, שמכבי ת"א כבר היתה בתוך הצ'מפיונס ליג פעמיים! ופעמיים זרקה את זה לעזעזאל. אם מכבי היתה עולה לצ'מפיונס באותן שנים אני לא חושב שמישהו היה עוצר אותה בליגה בשנים שלאחר מכן.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/05