השיפוט בישראל...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏12/9/04.

1. AmirD Member

עבירות זה נתון לשיקול דעת של השופט לדוגמא אם הבלם מושך בחולצה של החלוץ ואחרי שהחלוץ נכנס לרחבה הבלם הוסיף גלישה לרגליים למרות שהעבירה התחילה מחוץ לרחבה שופט עם שיקול דעת בריא ישרוק לפנדל

2. o-h-a-d Member

לצערי הרב לא חסרים טעויות שופטים שהורסים תוצאות משחקים
    לדוגמא למי שראה את המשחק בין הפועל תל אביב לנצרת עילית
    קודם כל הפועל תל אביב קיבלו פנדל שלא הגיע להם וגם אם כן הייתה עבירה מחוץ לרחבה הכוון גם אמר שהיה פנדל ולא היה(כך נראה בטלוויזיה)
    אחר כך הגיע לצרת עילית פנדל של 100 אחוז(נגיעת יד ברורה)השופט לא שרק
    ויותר מאוחר עוד עבירה ברחבה והשופט לא נתן
    השופט היה חיים יעקב
    לדעתי הסיבה שחיים יעקב לא נתן פנדל היא שנצרת עילית קבוצה קטנה אז עדיף להפיל אליהם את זה מאשר על הפועל תל אביב שהיא קבוצה גדולה

3. Apu Member

ממש לא.
    בפנדל שהיה להפועל זה היה בסמטימטרים.. אין סיכוי לקוון לראות..
    ובפנדל "שהיה" צריך להישרק לטובת נצרת, אני ראיתי שהכדור לא נוגע לו ביד, אלה בחזה.
    היד שלו הייתה בין הכדור לבין המצלמה ככה שזה נראה כאילו זה פוגע ביד.. לשיפוטך...
    ?

4. o-h-a-d Member

אחי אז ככה שאני במשחק אני שמעתי שם שאמרו שבטלוויזיה אמרו שלא היה פנדל
    ואחי אני לא יודע בקשר לפנדל של נצרת עילית מה הראו בטלוויזיה אבל אני הייתי ממש מול המקרה והכדור ממש פקע לו ביד
    ואחרי הזה היה עוד מקרה של שראלביץ שנפל ברחבה תשמע דוגרי זה לא פנדל אבל כמו שהוא נתן לתל אביב בפעם הראשונה מגיע גם לנצרת עילית

5. Apu Member

טוב את העבירה שאתה אומר שהייתה לא זוכר.
    אבל אני ראיתי את זה איזה 3-4 פעמים בהילוך איטי ולפי מה שראיתי זה לא נגע לו ביד.
    לעומת פעם אחת שאתה ראית.. יכול להיות שאני טועה יכול להיות שאתה טועה.. לא יודע.
    ובכלל יש לנו בארץ שופטים דפוקים... קינן, יעקב, צור.. סתם כאלה שתופסים מעצמם.. במיוחד קינן, אני הכי שונא אותו.

6. o-h-a-d Member

שכחת את השופט הכי מניאק בישראל..........שי שטרית אם הוא נופל אלייך ביום רע אתה בצרות

7. אלעד כהן Member

חחחחחחחחחחחחחחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx
    גם יש את אייל צור שהוא שופט מכור

8. בית"רי מלידה Member

צריך לשלוח את אייל צור לחקירה במודיעין אזרחי - ההתנהגות שלו חשודה בעיני מאוד!

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"רי מלידה, אתה לא היחיד שחושב ככה:
    http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3016961,00.html

ביזיון, פשוט ביזיון.

10. בית"רי מלידה Member

אני הרי לא "חשוד" כאוהד הבועל ב"ש , אבל כמו שזה ניראה - הוא פשוט פירק את ב"ש.

אם ב"ש צריכה לרדת - שתרד בצורה ספורטיבית, ולא כפי שזה ניראה היום .

שופט שהחלטותיו כל כך מוזרות, אובססיביות, ראוי שייחקר - ואם יימצאו ראיות לכאורה לכך שהוא לא שפט בהגינות, או שהיו לו סיבות לא להיות הגון, אז שיעמוד לדין !

חקירה חייבת להיות - ובאותה הזדמנות שישאלו אותו גם על האירועים מהמשחק בית"ר נגד הבועל בטדי.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

האשמה היא לא רק לשופט המכור אייל צור, אלא גם לאיגוד השופטים.

אחרי פרשת השרוכים אסור היה לתת למהמר להמשיך לשפוט(כפי שכבר אמרתי, במדינה מתוקנת הוא היה נשלח לכלא על העניין).
    הוא ממשיך לטעות, ורק ככה מהזיכרון אני שולף כמה שערוריות שצור היה מעורב דוגמת משחק השרוכים, האדום לשירזי לפני שנתיים שנתן למכבי ת"א משחק על מגש ,המשחק השנה בטדי בין הפועל ת"א לבית"ר י"ם, פנדל שהוא נתן להפועל ת"א בבלומפילד מול ב"ש שלא היה ולא נברא, והרחקת תומר חליבה מבאר שבע על עבירה שלא הייתה באותו משחק ואם זה לא מספיק בא המופע של היום. איפה איגוד השופטים שיקח את השופט הזה לקיבינימט?

אני לא בטוח שהעניין הזה יעשה את הכותרות שהוא צריך לעשות, וגם אם כן, זה כנראה לא יחזיק יותר מדי זמן.
    אשדמה גדולה גם לאדם ששיבץ את צור. אני לא יודע באיזה מצב נמצאת הסיטואציה המשפטית של צור נגד ז'ינו, אבל מי ששיבץ את צור למשחק נגד קבוצה שאת היו"ר שלה הוא תבע צריך לעשות דבר אחד היום וזה להתפטר (ובשביל לדעת ששיבוץ כזה אינו תקין לא צריך להיות שופט, עו"ד או מתמחה, מספיק הגיון בריא, משהו שכנראה חסר באיגוד השופטים). האם זה יקרה? כנראה שבמדינה שלנו, לא. מה עוד שלא מדובר במכבי ת"א, מכבי חיפה, בית"ר או הפועל ת"א כולה הפועל ב"ש. חקירה של מודעין אזרחי לא תניב שום דבר. לחץ תקשורתי לפיטוריו של המשבץ כן.

12. בית"רי מלידה Member

לא ידעתי על הליך משפטי כלשהו בין צור לזינו - אבל אם אכן זה נכון, זה חמור מאוד שהוא נשלח לשפוט קבוצה בבעלותו של זינו!

על פניו, אם זה נכון - תוצאת המשחק חייבת להתבטל!

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

העתקתי טור של יושב ראש מועדון האוהדים של הפועל באר שבע, דודו עזריה, לדיון על משחקי המחזור.
    מי שלא מאמין לי, בטוח יאמין ליושב ראש מועדון האוהדים של הפועל באר שבע.

צור בהליכים משפטים נגד זינו לאחר שזינו התבטא נגדו במשחק אחר שצור קיפח בו את באר שבע.
    ולמרות זאת, צור נשלח לשופט אותנו.
    מילה אחת, ביזיון.

14. בית"רי מלידה Member

זה לא בזיון - זה פשע, ועילה לתביעת נזיקין!

ומילה למי ששיבץ אותו לשפוט שם - מטומטם , ומנוול!

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפשע האמיתי זה שצור בכלל הגיע למצב שהוא יכול להיות משובץ למשחק של ליגת העל, לא ייאמן מה הוא עשה היום, 7 דקות תוספת זמן על כלום, אדום לאורן סגרון כי אמר לו "למה אתה מחפש לפרק את הקבוצה?" (שמעו, צור לא יודע לשפוט, אבל הוא חייב להראות שהוא גבר ולא מוותר לאף אחד, אפילו אם זה אומר שהוא הולך לדפוק את כל הקבוצה), פנדל דמיוני לגמרי - אייל צור שופט מכור, והכי גרוע זה שלאף אחד לא אכפת מזה. כל הליגה תמשיך לחיות באימה שצור ישובץ למשחק שלה, מלבד הפועל ת"א כמובן.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/04