השחקן המוערץ עליכם...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י מאיר ברד, ‏20/12/04.

1. Julian Joachim Member

אחת הסיבות המרכזיות שאני אוהב כדורגל. היה לו הכל. יהי זכרו ברוך.

2. RMCF Member

הדבר המדהים ביותר שראיתי בכדורגל הישראלי היה יוסי בניון.
    כ"כ הרבה פעמים התגרשתי ממנו. השערים הגדולים שלו בתוספת הזמן (ובעיקר בעונת 2000\2001), המהלכים שלו שבהם פשוט אי אפשר לחטוף לו את הכדור, ועוד. וכמו שרבים אמרו כאן, אחת הסיבות המרכזיות שאני אוהב כדורגל (ישראלי).

3. נדב מיכאלי Member

שחקן עבר שאני מעריץ : אורי מלמיליאן .
    שחקן הווה : קורנפיין/נימני.

4. בית"רי מלידה Member

כולם כאן עשו לעצמם חיים קלים, ובחרו שחקן או שניים מהקבוצה אותה הם אוהדים.כמובן שיש בזה אהדה - אך אין כאן בכלל אובייקטיביות.

כבית"רי, הבחירה במלמיליאן ואוחנה היא הכי טבעית, אפילו אין צורך לנמק.

אם להתאמץ, ולבחור שניים שלא שיחקו בבית"ר, אבל היו שחקנים ענקיים :

גיורא שפיגל

מוטל'ה שפיגלר

חבל רק שלאוהדי מכבי ת"א, ונתניה , אותם שני שחקנים הם מקסימום מדבקות ל "סופרגול "...

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מן הסתם, בית"רי, השחקן האהוב עליך אמור לבוא מהקבוצה שלך. הבחירה מההתחלה לא אמורה להיות אובייקטיבית.

השחקן הפעיל האהוב עלי - איציק קורנפיין. שוער נהדר, אישיות מדהימה והקרבה שאף שחקן אחר בליגה לא נותן. השחקן הכי בית"רי בבית"ר, השחקן שהכי מייצג את בית"ר ירושלים שאני רוצה לראות. הלוואי שהיו עוד שחקנים מקצוענים ומשקיענים כמוהו בליגה. אחד מהחלומות שלו הוא להבקיע שער, את זה אם אני לא טועה הוא מעולם לא עשה (למרות שכבר הספיק לעלות לקרן בגמר גביע 2000 ולנגוח את הכדור לגולן דרעי, שבישל לויקטור פאצ'ה את השער במשחק גמר הגביע. מאז אותו גמר לא היה אף גמר גביע כל כך מרגש ודרמטי, לדעתי). כולי תקווה שהוא יצליח לעשות זאת לפני שהוא יפרוש. ראוי לציון - תאמאש שאנדור הנסיך.

השחקן הלא-פעיל האהוב עלי - סרגיי טרטיאק. לא רק בגלל שהיה בלם אגדי, אלא גם כי הוא, כמו קורנפיין, היה מקצוען ברמה שנדיר מאד לראות בארץ. על מה שאמר ג'ו קול קשה לי להוסיף עכשיו.

קוףירוק :

באמת שאין שום כוונה להיות פרובוקטיבי או משהו, אבל אני רק רוצה להגיד שאני באמת מרחם עליך ששחקנים כאלה אתה נאלץ להעריץ (חוץ מעטר).

נערך לאחרונה ב: ‏25/12/04
  6. נדב מיכאלי Member

יש גם לי כמה שחקנים נוספים שאני מעריץ (אוהב) כמו עטר ,רביבו ,רוסו ,חסן זה שחקן שאני אוהב רק חבל שיש לו אופי בעייתי קצת ,איציק זוהר שחקן שאני מאד מאד אוהב,ז'אן טלסניקוב ,אהוד כחילה,אלון אברמוביץ' ,יעקב שוורץ,יוסי מזרחי ,גם את אלון חזן אני אוהב .
    אבל אף שחקן מפה אני לא מעריץ כמו מלמיליאן.