השחקן הטוב ביותר בליגת העל?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏8/3/04.

1. אלי מתחן Member

זה מעיד יותר על המאמנים של הנבחרת מאשר על קורנפיין, לפרט לך?
    בשנים הטובות באמת שלו, את הנבחרת אימן שרף שידוע בעובדה שהוא התעלם משחקנים מסויימים, לדוגמא מוטי קקון שהיה אחד הכובשים הבולטים בליגה במשך שנים לא הוזמן. יש עוד דוגמאות שיהיו לי אני אגיד לך.
    אחרי זה היה נילסן, קורנפיין נתן בשנים האלה עונות פשוט מדהימות, עם 10 עצירות כל משחק יחד עם האין-הגנה של בית"ר הוא הצליח לתפקד כמו גדול. משחק אחד מול צ'כיה שגם שם הנבחרת פשוט לא הופיעה גמר את הסיפור. תסכים איתי שמחצית אחת שהוא ספג בה 2 שערים (כמו השוער במחצית השנייה)לא יכולה לקבוע עתיד של שחקן בנבחרת, לא ראיתי שאוואט אחרי ה5:0 מול דנמרק או ה7:1 מול גרמניה הפסיק לעמוד בשער. אחרי תקופתו של נילסן הגיע גרנט שידוע בכך שהוא נותן קודם כל הזדמנות לשחקנים שהוא אימון (אבי סטרול, אבישי ז'אנו). מה גם שקורנפיין שיחק חלש מאוד בעונה שעברה.
    מרוצה?

2. King_Beckham Member

ג'ובאני רוסו
    ואם נימני ימשיך לתרום לביתר בהנהגה שלו ובשערים והבישולים וביתר תסיים במקום השביעי ומעלה אז גם הוא.

3. בית"רי מלידה Member

שאני אזכיר לך רק מהשבת האחרונה-סכנין טיילו לנו ב 16 !

לקורנפיין יש בממוצע משחק אחד רע בשנה-אי אפשר לבקש ממנו יותר!

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ון פנטסיל

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

פירוט אף פעם לא הרג מישהו...למה דווקא הוא?

עם כל הכבוד לאוהדים של בית"ר...אתם באמת רק מקום ה-9 אז איך זה ששחקן העונה בא ממכם..הרי שחקן העונה אף פעם לא בא מקבוצת תחתית.

תאמת אם בסיבוב הראשון זה היה ברור מי שחקן העונה[בן לוז] אחרי הפציעה של לוז כבר לא כזה ברור מי שחקן העונה רוסו הוא אחד המועמדים אבל זה לא משהו מוסכם כמו שבן לוז היה.

6. אלי מתחן Member

דבר ראשון לא אמרתי שום דבר על זה שקורנפיין שחקן העונה, לא שאפשר לבחור שחקן עונה שהיא עדיין בעיצומה.
    השחקן הטוב בארץ הוא רוסו, ואחריו נימני ואבוקסיס וכשרביבו יחזור הוא יהיה בין הטובים

7. Thierry Henry Member

אוהדי בית"ר לא מבינים כדורגל אה?
    מי זה קורנפיין בכלל לעומת דוידוביץ'?
    דוידוביץ' עבר פציעות שלקורנפיין לא היו...
    ועדיין, בזמן הזה, אחרי 2 פציעות קשות של דוידוביץ', הוא יותר טוב מקורנפיין בעונות השיא שלו [99-2001].
    השוער הכי טוב בליגה זה רק דוידוביץ', לא קורנפיין (שבא מהפועל).

אהה ובקשר לשחקן המשפיע.. רוסו ורביבו...
    רביבו עוד מופיע בטבלת המבשלים של וואן אני חושב ב5 ראשונים והוא לא משחק הרבה זמן.... זה רק מראה השפעה על קבוצה. מה שעוד מראה השפעה על קבוצה זה שבסיבוב הראשון אשדוד היתה "קצת" יותר טובה מאשר בסיבוב הזה [מקום אחרון או לפני אחרון].
    אבל יותר רביבו משפיע על אשדוד, כי אשדוד קבוצת תחתית שצריכה יותר שחקן כמו רביבו, ושחקן כמו רביבו ישפיע מאוד על התוצאות שלה.
    חיפה קבוצה עם סגל לאליפות עם או בלי רוסו [הוכיחו את זה בפ"ת], אז רוסו לא עד כדי כך משפיע מבחינת תוצאות.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/04
  8. DaMaGe Member

ושבוע לפני זה? גם שהם היו ב-11 שחקנים, הם לא הגיעו להזדמנות אחת חוץ מהבעיטה של גנאים.

וגם עם הכמעט גול עצמי של קאפונה, קורנפיין באינסטינקט מעולה זינק נגד כיוון התנועה ותפס.
    לא רק הוא זינק, גם הלב שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

ולתיירי הנרי, אוהדי בית"ר לא מבינים בכדורגל?!
    אוהדי בית"ר מבינים פי 7 מהאוהדים של הפועל ירושלים שקוראת לעצמה קבוצה...

לא נכון מה שאמרת בקשר לדוידוביץ' וקורנפיין...
    אבל אפילו אם זה נכון, אתה יכול להמשיך לחלום על שוער כמו קורנפיין...
    ולפחות קורנפיין לא מאגרף כדורים לתוך השער...חחחחחחחח תזכיר לי נגד מי שמש עשה את זה??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/04
  9. AFC Member

אין לי מה להגיד, הנרי. באמת חשבתי שיש בך קצת יותר משנאה מטורפת לבית"ר. חבל. כי כל המצוטט לעיל זה פשוט שטויות במיץ.

10. שגיא Guest

טענה כזאת ניתן גם להביא כלפייך, ידידי.

לגבי השחקן, אין ספק שרוסו נמצא בראש הרשימה הזאת, עם פער אדיר בטבלת הבישולים, שגם עונה שלמה לא תספיק לאף שחקן כדי להדביק אותו. קשה לי לראות בשאר הקבוצות שחקנים עם כמוהו, שחקנים שלקחו את קבוצתם קדימה. רובם נעלמו, לא שמרו על יציבות, נפצעו, או שסתם לא מספיק טובים.

11. King_Beckham Member

קלייברט, לדעתי אתה חצי צודק.
    כמו שאומרים אני חולק על דעתך...
    חח
    באמת רוסו השחקן הכי טוב שזה אני כבר אמרתי, אבל הוא לא רחוק כל כך משאר השחקנים, נכון שאולי מבחינת רמת כדורגל כן, אבל מבחינת תרומה קבוצתית נימני תורם הרבה לביתר, וישנם עוד שחקנים, אבל זה באמת נכון שרוסו הוא השחקן היעיל ביותר בליגת העל השנה, ובכלל בשנים האחרונות.
    לצערי, העונה היחידה שהוא לא היה יעיל זה היה בביתר!!
    בהפועל ב"ש, בתחילת דרכו בארץ כשהוא עוד היה צעיר, הוא הביא גביע.
    בהפועל חיפה הוא הביא אליפות היסטורית, דבר ששחקנים גדולים רבים לא הצליחו לעשות, והוא נבחר לשחקן העונה.
    עבר בביתר והיה כישלון.
    הלך למכבי חיפה והביא לה אליפות כשהוא שחקן העונה, והיה שותף בכיר בהצלחה של ההעפלה הראשונה של קבוצה ישראלית לליגת האלופות.

זהו השחקן הטוב ביותר בישראל בשנים האחרונות - ג'ובאני רוסו.

אבל לא נתחיל לסכם עליו כי זה לא דיון על רוסו.

12. שגיא Guest

בחור חביב, עד כמה התרומה של נימני אפקטיבית עבור בית"ר? אני לא רואה את בית"ר מתהלכת בגאווה בצמרת. מה גם שלאדון נימני היו כמה וכמה משחקי נפל בבית"ר שבכלל לא ראו אותו. אין ספק שלנימני יש השפעה בבית"ר, אך אני עדיין לא יכול לשים אותו בשורה אחת עם רוסו בעניין הזה.

13. Yaak#Berko Member

השחקן הטוב בליגה הוא ג'ובאני בפער עצום.

לא קשה מדי, פשוט פר-עמדה:

דווידוביץ' - השוער הישראלי הטוב ביותר מאז אבי רן ואם לא בכלל, השוער הטוב בליגה מאז אובארוב בשיאו.

מגן ימני - ג'ון פנסטיל, כי זה הוא או כלום, בכלל הכושר, בגלל המהירות, בגלל העבודה הקשה, בגלל הטכניקה המצויינת.

מגן שמאלי - נאדה, שום דבר ששווה להזכיר, אז נשים קשר שמאלי במקום. עידן טל. שחקן השדה הישראלי הטוב בליגה. מגוון וטכני, ופשוט גדול על רוב הליגה.

בלמים - טל בן חיים - הבלם הטוב בליגה נקודה, אריק בנאדו בתור ברירת מחדל (גם אטצ'י וטמאסיץ' בלמים טובים)

קשר אחורי - אלבס/הייס - תלוי ביום.

קשר ימני ג'ובאני, 15 רמות מעל הליגה.

קשר שמאלי, יניב קטן.

קשר קדמי - כאן אין מספיק אופציות. הרגשה שלי, פאבל זאבדיל מחמם מנועים ויוכיח עד סוף העונה שחיפםה פגעה בול בזר באיכות ג'ובאני-ננו. עוד אפשרויות - שבחון, ברוך דגו כשיחזור מהפציעה הטורדנית.

חלוצים - טומי-ארצג, אדו/לימה.

14. DaMaGe Member

איך רואים שאתה אוהד חיפה, ממש רואים!!!
    כל עמדה אתה שם לי שחקן של חיפה, אפילו את עידן טל שמת לי בעמדת המגן השמאלי...
    זה כמו שאני ישים את ארבייטמן כבלם,
    קשר שמאלי יניב קטן?! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    אתה עוד הזכרת בדיון כלשהו שהוא מכניס את ארבייטמן לכיס...חחחחחחחחח
    איזה מסכנות.

15. burning soil Member

השחקן הטוב בליגה הוא ג'ובאני רוסו,יכולת גבוהה ברוב המשחקים,מספרים
    טובים,וזו תהיה הפתעה אם רוסו לא יצליח להוביל את חיפה לאליפות.