השוק רותח: דרנטה וסניידר עוזבים, סוארז באייאקס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏16/8/06.

1. wolf89 Member

איזה רוד הבא? ואן באסטן הבא אם לא יותר..

תגידו יש משחק שקלאאס לא כובש? זה נראה כאילו כל משחק הוא כובש, כאילו הוא משחק בשכונה..

2. F-Sider Member

כל הכבוד על ההשקעה! מדהים! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    קראתי יותר מחצי אבל אני מת גמור אני אסתכל אולי מחר.

יש לו ממוצע לשער למשחק אפילו קצת יותר אם להיות מדויק, 34 שערים ב33 משחקים זה הרקורד המדהים שלו של שנה שעברה והוא גם עקף שיאים של ואן באסטן וקרויף, אבל אי אפשר לדעת אם הוא ימשיך להיות כזה מושלם אני צופה שהשנה הוא יבקיע בסביבות ה25 כי זאת העונה הראשונה שלו שהוא מבקיע יותר שערים ממספר המשחקים, לפני שנתיים הוא היה טוב אבל לא ברמה כזאת גבוהה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/06
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

http://files.datawire.nl/uploads/o8901cyyFFFsz0gM9JcMRQ/9Im1xEKIZFxbFOml2ivung/727-Huntelaar20kopt20oranje20naar201-0.Xxx

הצייד נוגח את הראשון לשער האירי, לאחר מכן הגיעה הקפצה רכה מעל השוער, ובהמשך שני בישולים נפלאים.

ואן חאל היום התמוגג מהכישרון הצעיר, וציין את ראית המשחק המדהימה של החלוץ ואת המיקום ברחבה. גם ואן באסטן דיבר עם המון שבחים.

שחקן שנדחק טיפה הצידה לקלאסמאניה של היום הוא השחקן שהחליף את המנופה השני, ואן בומל, ועשה זאת בהצלחה גדולה. סטיין שחארס מוכיח שיש לו עתיד גדול גם בבוגרים אחרי משחק סולידי ושקט.

http://www.bnr.nl/blobs/anp/26161.Xxx
    KING KLAAS!

4. TariboWest Member

שידורים?

5. XabiAlonso Member

אני עדיין תוהה איך לכל הרוחות מר ואן באסטן לא זימן את "ואן באסטן הבא" למונדיאל?!?!!

אפשר רק לדמיין לאן הולנד הייתה מגיעה איתו....

בכל מקרה כל הכבוד על ההשקעה!!!!

6. F-Sider Member

חדשות טובות לאוהדי איאקס!
    קויט במרחק נגיעה מליברפול על פי חדשות סקיי-ספורטס, במידה וקויט יעזוב אני חושב בשיא הרצינות שלפיינורד אין את הכלים לסיים מעלינו בליגה, עם כל הכבוד לכל הצעירים המוכשרים שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/06
  7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

8. Jose Mourinho Member

יכול להיות מצויין לטקטיקת "להעיף כדורי חוץ לרחבה" שלהם.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רק באינטרנט כנראה.

ובשלוש שנים עם קוייט הם סיימו מעלינו?

:aaa021: :aaa021: :aaa021:

10. wolf89 Member

טוב, כמו שאמרתי מקודם.
    שמחנו להחליש את פיינורד בשבילכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קוייט בליברפול- סופו של עידן.

לפני שאנחנו מתחילים לדבר בכלל על אפשרות של הצלחה באנגליה, אין ספק שקוייט סוגר שנתיים שבהם הליגה ההולנדית מאבדת את מרבית כוכביה. אין זה דבר רע כל כך, כי מי שמכיר את הליגה ההולנדית, יודע שמדובר במעגל שחוזר על עצמו. קוייט, ואן בומל, קאלו, פארק, לאנזדאט הם חלק מהשחקנים הבולטים בליגה שבשנתיים-שלוש האחרונות פרסו כנפיים אל מעבר להולנד. עכשיו יגיע עוד דור של כוכבים שלאט לאט אמור לתפוס את ההובלה. הנטלאר, הופס, שחארס בנוסף לפרז', קורלינסה, פרפאן ועוד שחקנים וותיקים שעדיין בהולנד, יהפכו מעכשיו לשמות הבולטים בליגה ההולנדית.

נעבור לקוייט, וננסה לנתח מה סיכויי ההצלחה של הבחור מחוץ להולנד.

קוייט עוזב מאוחר מדי את הולנד?
    יש שיגידו שכן, יש שיגידו שלא. עושה רושם שקוייט היה חייב לעזוב את פיינורד בשנה שעברה, אחרי עונת השיא שלו עם 29 כיבושים וחיזורים אדירים מצד אריות היבשת, אף גם פיינורד עזרה לתקוע מקלות בגלגלים עם הפצצות של מחירים, אבל לכולם ברור שאם קוייט היה מתעקש לעבור, סביר להניח שהיה מוצא דרך.
    אז גם אם כן, מדובר באיחור של עונה אחת "בלבד", אחרי שקוייט כובש העונה "רק" 22 שערים. קריטי? קשה לדעת. קוייט בן 26 ונדמה שזה בהחלט לא אמור להוות בעיה כל כך קשה.

ליברפול?.
    זה מה יש. התלבטתי בשבילו, וחשבתי לעצמי שאולי כדי לעבור לקבוצה כמו באיירן, או בכלל, לליגה הגרמנית. קוייט בחר בקבוצה שאין ספק שמבחינתו, ולמעשה זה היה תקף לכל קבוצה באירופה, יהיה קשה מאוד להתסגל לשיטה . בין עם זה עם חלוץ אחד או שתיים, קוייט לא זכה ממש מעולם למשחק של 4-4-2 או 4-5-1. פיינורד כמו כל ההולנדיות והנבחרת לא ממש זזים מה4-3-3 שם קוייט תיפקד כחלוץ מטרה ובנבחרת גם כקיצוני.
    דווקא כאן, בניגוד לחלוצים אחרים (הנטלאר לדוגמא) אני חושב שקוייט, שידוע כלוחם ואחד שעושה יש מאין, יכול להסתגל, אבל אני מאמין שזה יקח זמן. כאן נכנסת לתמונה ליברפול, שאני לא הכי בטוח אם תהיה לה את הסבלנות בשביל קוייט. שניים שלושה משחקים לא טובים, והדרך חזרה הבייתה נראית יותר מדי קרובה..

יצליח?.
    שאלת השאלות. כמו שאמרתי, זה מורכב מהרבה דברים. אין ספק שלדעתי, הקהל באנפילד חייב להתאהב בבחור הזה. מדובר בלוחם, באחד שעושה יש מאין, עם כח מתפרץ אדיר, מאוד אמוציונלי ומשחק ראש נהדר. כן, בניגוד להנטלאר למשל אנחנו רואים את קוייט מחמיץ לא מעט, אין מה לעשות הוא מאוד שונה מקלאס וואן ניסטלרוי שמאוד דומים, אבל זה יכול גם להזדזקף לזכותו במעבר להגנות קשוחות יותר.
    אז אם לליברפול תהיה את הסבלנות לעזור לבחור, שמעולם לא שיחק מחוץ לגבולות הולנד, ואם קוייט ידע מנטלית לעשות את הסוויץ', כי בכל זאת, בינינו, מלבד בהולנד קוייט לא הרשים בשום מקום אחר. לא ממש בנבחרת, ולא במשחקי פיינורד באירופה, ובכל זאת שילמו עבורו 18 מיליון אירו (מעניין אז כמה ישלמו על ה"צייד"), אז אם זה יתחבר, ליברפול יכולה לעשות את עיסקת חייה והנטלאר יכול למצוא את עצמו בצרות צרורות לקראת יורו 2008 ועמדת חלוץ המטרה שם. אבל כמו שזה יכול ללכת, זה יכול גם ללכת לכיוון השני- קוייט יכול להוכיח שהוא לא יותר משחקן ליגה הולנדית, וליברפול יכולה לתרום לזה עם אפס סובלנות. אז הדרך חזרה לפיינורד תהיה מהירה מתמיד.

אני מאמין במקק, יש לו את זה. בהצלחה.

http://www.dirkkuyt.nl/images/upload/1155630454Dirkkuyt_thanks.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/06
  12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל השחקנים שצופים להם את העתיד הכי ורוד והכי מצפים להם עוברים לבית קברות הזה באנפילד .
    ג'יבריל סיסה,דיוף,קוייט,מארק גונזאלס וכו'

מה הם מוצאים בגהנום הזה שם

13. city Member

כסף, תחרות, אתגר, כבוד, קידום. להמשיך?

הבנתי שהסכום היה משהו כמו 18 מיליון יורו, זה יותר ממה שקויט שווה לפי דעתי, קצת נסחפו לגביו.

14. Eden Member

דיוף לא היה מצליח בשום מקום אחר, נתן מונדיאל טוב ולא יותר, אוברייטד מושלם.

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

חבל לי על הכסף שהמקקים מקבלים עליו, אבל שיעבור כבר.. כל מה שמחליש את פיינורד רק יעשה טוב לשאר.

כל קבוצות הליגה, הצטיידו לעונה הקרובה ב K-600!

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/06