השופט אסף קינן הוכה על ידי אוהד סכנין !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏29/1/05.

1. ג'רמיין דפו Member

סליחה?עד המנהרה הוא רץ איזה 40 מטר בלי לתפוס את הפנים ! הוא רץ כמו איילה שלוחה !אני מניח שאם הוא היה חוטף לטמה מהגידול הזה הוא היה מחזיק איזה חלק מהפנים לא?

2. נדב מיכאלי Member

משהו כאן באמת לא מסתדר לי,הראו היום צילום ממש ברור ,הוא נתן לו כאפה /סטירה,בגלל סתירה לא נכנסים לבית חולים ,ללילה .
    אני ראיתי את רוב המשחק ,בסוף המשחק רואים את אסף קינן רץ ישר לחדר ההלבשה שלו בלי להחזיק בפניו.
    עלילת דם ?

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/05
  3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כמו גל, אני שואל, איזו סיבה יש לקינן לעשות הצגה כזאת, אם הוא לא חטף מכה אמיתית?
    חבל שהצילום הזה בכלל לא ברור.

4. RMCF Member

מהמצב שבו היה קינן כשרץ למנהרה, אין לי מושג איך הוא הגיע למצב של זעזוע מוחי, כאבים, הקאות ועוד. חלאילה היה צריך להכניס לו סלע בראש ולא אגרוף כדי להגיע למצב הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/1/05
  5. Apu Member

על דבר אחד אין וויכוח- קינן ירד לחדר ההלבשה עם שפה פתוחה, מדממת. איך זה קרה? לא יודע..
    וגם רואים את קינן נדחף, זה אומר שיש מגע.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע. לא רק שאין לקינן סיבה נראית לעין לעשות סיפור כזה מכלום, אלא שגם לבית חולים רמב"ם אין סיבה להמציא, והם טיפלו בקינן שעה וחצי, ובטופס שלהם כתוב חבלה בפנים. הטופס היה היום ב"הארץ".

7. בית"רי מלידה Member

התוצאה היא החבלה - אבל השאלה היא מה היתה הסיבה, ופה בית המשפט יצטרך להחליט.

בהתאחדות הם יחטפו עונש כבד, על עצם ההתפרעות.

8. בית"רי מלידה Member

סכנין הגישה תביעת דיבה בסך 2 מיליון שקל נגד קינן

הקבוצה ממשיכה לעלות מדרגה בתגובותיה, שכרה את עו"ד איתן ארז ודורשת מהשופט לפצות אותה כספית על הנזק התדמיתי שנגרם לה: "הדוח שקרי, התחלת לבדות מסכת כזבים"

NRG מעריב
    1/2/2005 15:16

יממה לאחר פרסום הקלטת, המראה את אירועי סיום המשחק בשבת מול הפועל ת"א (2:1) מזווית אחרת, ממשיכה בני סכנין לעלות מדרגה בתגובותיה. הקבוצה הגישה היום (שלישי), באמצעות עו"ד איתן ארז, תביעת דיבה בסך שני מליון שקל כנגד השופט אסף קינן, בטענה לנזק תדמיתי שנגרם לה.

במכתב של סכנין לקינן, נאמר בין השאר: "מסרט הווידאו המתעד את האירו, נעלה מכל ספק כי מר שאהר חלאילה לא תקף אותך ובוודאי שלא נתן לך אגרוף ולא גרם לך לפגיעה פיזית כלשהי. מיד לאחר אירוע זה, התחלת למרבה הצער, לבדות מסכת כזבים ואירועים שנועדו להעצים את פרסומך האישי ולהאדיר את שמך בתקשורת".

עוד נכתב בתביעת הדיבה: "הנזק שגרמת למרשי הינו אדיר ומצוי עדיין בשלבי התגבשות. למותר לציין כי אם כתוצאה מהדוח השקרי שהגשת להתאחדות יופחתו לקבוצה נקודות והיא תרד חלילה לליגה נמוכה יותר, גובה הנזק יהיה חמישה מיליון שקל לפחות מדי שנה".

סכנין, כאמור, שכרה את עו"ד ארז, אחד מהפרקליטים הבכירים בתחום הדיבה ומועמד לתפקיד ראש לשכת עורי הדין. בנוסף לפיצוי בסך שני מיליון שקל, דורשת הקבוצה מקינן גם להתנצל בפניה על הנזק הכבד, שלטענתה, נגרם לה.

את תגובתו של אסף קינן לא היה ניתן להשיג עד עתה.

http://www.nrg.co.il/online/3/ART/863/502.html

סכנין עשתה לקינן תרגיל מבריק מהסרטים:

ההתגוננות המשפטית תעלה לו הרבה מאוד כסף, ותגזול לא מעט מזמנו הפנוי. יהיה שמח!

9. פשפש Member

שלום לכולם:
    אני אוהדת בני סכנין , ואני אגיד את דבריי לא בגלל שהם הקבוצה שאני אוהדת אלא כאוהדת כדוררגל ,
    אני צפיתי בקלטת יותר מפעם אחת ואני אומרת הוא כן דחף אותו נגע בו אבל לא נתן לו איגרוף כפי שקינן טוען.......הוא מאוד מגזים מאיגרוף לא מקבלים זיעזוע מוח מה כל החארטה הזאת.....הוא אמר את דבריו השקריים אבל בגלל שהתקשורת עשתה מזה עניין כל כך גדול הוא המשיך הם הסיפור שלו
    כי אז הוא לא יכול לחזור בדבריו ויגיד שאהר לא היכה אותי כי אז כל העונש הוא יקבל על עדות שקר .....
    האמת אני כן אומרת שלפעמים שחקני הקבוצה משחקים משחק מגעיל ולא ספורטיבי ולפעמים הם מגזימים מאוד ןבאמת זה דבר שצריך לעקוב אחריו ולפתור אותו...
    לא משנה לפי דעתי עוד פעם שאהר לא היכה את קינן הוא שקרן אחד גדול ויש לו סיפורים דומים מהעבר במשחק של מכבי חיפה נגד אני חושבת מכבי ת"א .
    אנשים תדברו ממצפונכם תשכחו שהם משחקים באגרסיביות ובגלל שהם מהמגזר הערבי וכל הדברים האלה
    ואני בטוחה במה שאני אומרת אם הייתה זו קבוצה אחרת אני בטוחה במליון אחוז שלא היו עושים את כל הבלגן הזה .... האמת אני מרחמת על האדם הזה הוא חף מפשע וקינן הוא שקרן אחד גדול האגודת השופטים מגנים עליו..

10. Apu Member

זה דפוק, כל אחד יכול לראות מה שהוא רוצה מהקלטת הזאת-
    מאזן לא רואה מגע וקינן רואה אגרוף. אין בין לבין. שיגמר כבר..

11. אלי מתחן Member

אם קינן רצה לדפוק את בני סכנין היו לו מספיק אפשרויות בזמן המשחק, אחרי הכל הוא זה שקובע מה יקרה.
    בלי קשר לכלום בני סכנין היא קבוצה אלימה ומסכנת את היריבה, שכל עוד היא משחקת ככה אין לה מקום בכדורגל, לא הישראלי, אלא בכלל.
    כאשר מתלוננים על הכדורגל של סכנין, לחמן טוען שמשחקים אותו כדורגל כמו באירופה, אבל מצד שני, ניוקאסל אחת הקבוצות הקשוחות באנגליה התלוננה על המשחק של סכנין, אז אולי משהו לא בסדר גם אצלם? או שגם ניוקאסל לא מכירה כדורגל אירופאי?
    אם הם לא היו ערבים והיו מסתכלים עליהם באופן מיוחד, הם היו גומרים כל משחק ב9 שחקנים מקסימום.

יש גבול לכמה שאפשר לטעון לקיפוח, הם טוענים שהם ישראלים רגילים שלא יחזרו להיות פתאום מיעוט נרדף.

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

בעקבות התקרית, אלמוני איים על אסף קינן ומשפחתו.

13. פשפש Member

לא נראה לי שזה נכון שאימו עליו מה איפה אנחנו חיים שיפסיק לזיין ת'מוח שקרן

14. אלי מתחן Member

מה כל כך לא נראה לך במה שהוא אמר? לא הגיוני שיאיימו עליו?

אה שכחתי, הקהל של בני סכנין מתורבת, הרי אחרי משחקים הם קופצים להבימה לאיזה הצגה ואז משם ישר לערב שירה בציבור.

15. פשפש Member

הוא כן משקר הוא תפר את כל הסיפור הזה ....ובסוף הוא זוכה גם כי יש לנו מדינה מושחטת