השוער הטוב בעולם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י REAL MADRID, ‏7/1/08.

1. אחד_מנתניה Member

אתה מצטט אותי, ומזיין לי את השכל על הפציעה שלו, מה זה קשור? גם ישברו לי את הרגל אני עדיין אתפוס את הכדור שאף לידיים שלי.
    למשל במפעל הנידח הזה שנקרא "מונדיאל, בופון סופג 2 גולים אחד מפנדל ואחד משער עצמי.
    תראה את הצלה שלו מול קליארי למשל ואז תבוא ותספר לי איך היה, תראה כמה משחקים של יובה ותראה שבלי בופון יובנטוס היתה סופגת כמות מכופלת של שערים.
    לגבי קסיאס תשאל כל אוהד ריאל מה התרומה שלו לקבוצה ואיך הוא מציל כל פעם מחדש את ההגנה הקיקיונית של ריאל.
    אני הזמנתי אותך לפתוח את הנושא במקום אחר ולא בדיון של באיירן.
    אתה רוצה רשימה?
    תדבר יפה אני לא אחד החברים שלך.

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/08
  2. fenerbahce Member

שי גיבן!!

3. Bridge Member

שבירת רגל ופציעה בגב זה שונה לגמריי. אתה לא יודע איפה כואב לו ומה קרה שם, אבל פציעה הייתה ופציעה הקשתה עליו.

תראה את ההצלה של צ'ך מול בלקבורן העונה, מול ארסנל העונה, הצלות שלא נופלות משום הצלה של שום שוער בעולם. אם אתה משווה שוערים בהצלות, פיטר צ'ך לא נופל מאף שוער בעולם בהצלות שלו...

ד"א זאת לא סיבה. במה הם יותר טובים מצ'ך?

אני שאלתי אותך שאלה פשוטה, אתה לא ענית לי. לא צריך, אין לי כוח לדבר איתך ולפתוח איתך דיונים.

משחק אחד זה לא רשימה...

יש לך תשובה לשאלה השנייה שלי על VDS? אבל כמובן שאין לך, כי אתה סתם אוהב להפליץ שטויות.

ואל תשכח להכנס לפה

4. אחד_מנתניה Member

הכדור עף לו לידיים והוא פשוט השמיט אותו לשער :aaarofl:
    שוב עניתי לך אבל אתה אוהב להתעלם אז אני ארשום לך שוב.
    למשל במפעל הנידח הזה שנקרא "מונדיאל, בופון סופג 2 גולים אחד מפנדל ואחד משער עצמי.
    ברור.
    תראה כמה משחקים של יובה ותראה שבלי בופון יובנטוס היתה סופגת כמות מכופלת של שערים.
    לגבי קסיאס תשאל כל אוהד ריאל מה התרומה שלו לקבוצה ואיך הוא מציל כל פעם מחדש את ההגנה הקיקיונית של ריאל.
    ברור.
    אולי קשה לך לראות את כל זה גשהלשון של תקועה בתחת של צ'ך.
    כי אין לך מה לומר אתה יודע שאני צודק.
    פורטסמות'-וילה, מנצ'סטר יונייטד-ארסנל,ארסנל-צ'לסי, צ'לסי-מנ' סיטי, צ'לסי-אברטון,מ.יונייטד-סנדרלנד להמשיך...
    תשובה, מה זה חידת חמיצר, הוא פשוט יותר טוב, סופג פחות פחות ת'יודע.
    רק על תזיין לי את השכל שטרי פצוע.
    את כל כך עלוב ומשתמש בבדיחות שלי :aaa021:

5. Bridge Member

תשאל כול בן אדם נורמלי והוא יענה לך עד כמה פיטר צ'ך גדול. רק בדיון הזה יש שלושה - ארבעה שאומרים ככה והם לא אוהדי צ'לסי. אבל כמובן אצל כול אחד כזה הלשון שלו תקועה בתחת של צ'ך, אבל כמובן שהוא אוברייטד והוא לא נתן סיבה אחת (הוא נתן אלפי סיבות) שהוא ברמה של בופון וקאסיס (הוא ברמה מעליהם!) כי אדון "אחד מנתניה" אמר

בגלל זה לא ענית לשאלה הפשוטה שלי והעדפת לכתוב שני הודעות אחרות בטענה שזה מפריע לדיון ולא קשור. כשזה יצא שההודעות שכתבת הפריעו יותר מאשר ההודעה שכתבת...
    אין ספק אתה צודק.

ורק בשניים מהם פיטר צ'ך עמד בשער ובשניהם נתן שלושה הצלות גדולות...

ב3 וחצי העונות האחרונות, אין שום שוער שספג כמות שערים כול כך קטנה כמו פיטר צ'ך. לא סתם כול משחק שני שלו בצ'לסי נגמר עם שער נקי..

וגם העונה עם ההגנה הגרועה ביותר של צ'לסי בארבעת השנים האחרונות, הוא ספג 12 שערים רק אחד יותר ממנצ'סטר יונייטד. אבל כמובן VDS שוער יותר טוב כי הוא סופג פחות. הטיעון הזה מראה כמה אתה מבין בכדורגל.

6. W.Rooney Member

כ"כ פשוט וקל לזרוק משפטים לאוויר. הכרזת שואן דר סאר טוב יותר מצ'ך ? תסביר את דעתך.

ולפרוטוקול, ההולנדי שלנו ענק, צ'ך הטוב בעולם.

7. yoni10 Member

Bridge, למה אתה חושב שצ'ך רמה מעליהם? תנמק לפחות, למרות שכל מה שתגיד יהיה לא נכון לגבי היתרונות של צ'ך על בופון. איך צ'ך טוב יותר מבופון אם הוא עשה כבר העונה 3 טעויות שעלו בגולים, לעומת בופון שלא עשה טעות אחת במשך כל העונה. לפי הגזאטה דלו ספורט, בופון אחראי ישיר של 25 נקודות העונה של יובנטוס ויש לו את הממוצע ציונים הכי גבוה.

אני מניח שהרוב פה לא ראו את בופון יותר מפעמיים העונה. אז הינה, קחו שתי הצלות שממחישות כמה שהשוער הזה ענק העונה:
    http://www.youtube.com/watch?v=In5Le6Zz7ME
    http://www.youtube.com/watch?v=EFhP9zuF3N4&feature=related

8. REAL MADRID Member

תראה אני מוכן לקבל את הטענה שבופון יותר טוב מקסיאס באופן כללי, אבל בנושא של ויטואוזיות ואינטינקטים בופון הוא רק שני לקסיאס ועל זה אין הוררין.
    אתה מפרסם פה לינקים ל-2 הצלות גדולות שלו, תצפה בבקשה במשחק אחד של ריאל מדריד ותספור כמה פעמים קסיאס מציל את ריאל ממצבים של 100% גול.

9. Bridge Member

ליוני, אמרתי את זה סתם, אני דווקא אני חושב שעכשיו אפילו בופון יותר טוב. אבל לא לעוד הרבה זמן, צ'ך יחזור מהפציעה ויראה איזה שוער נפלא ואוברייטד הוא.

10. אחד_מנתניה Member

רגע מה אתה מצפה שאני יפיפרט בדיוק?
    מי עשה פחות טעויות השנה VDS או צ'ך?
    מי ספג פחות השנה?
    מי נותן יותר יציבות השנה?
    וחאלס לסלף את הדברים שלי שכביכול אני אומר שצ'ך לא שוער טוב, הוא שוער טוב אפילו מצויין, אבל נחיה ונראה אם הוא יגיע לרמה של בופון, קסיאס, זוף ושאר הגדולום בהיסטוריה.
    אני לא צריך לשאול אף אחד אני תמיד שופט לפי מה שאני רואה, גם אם אני טועה.
    בגלל זה השתמשתי במילה אוברייטד, כי הוא רמה מעליהם סובייטיבייות אמרתי!
    אתה כמובן מעדיף להתווכח עמוד וחצי על מוריניו בדיון של באיירן.
    מזה קשור? שאלו אותי איזה משחקים ראיתי מאנגליה עניתי, אתה לא מצפה ממני לכתוב את כל המשחקים שראיתי מהפריימרליג.
    :aaa031: נפרגן לך בסמיילי

11. Bridge Member

על כול טעות של צ'ך יש החזרים נהדרים.

ספג פחות? על זה אתה קובע מי יותר טוב? אם ככה אז קאסיאס צריך ליהות בין השוערים הרעים בעולם כי הוא סופג הרבה.

הראה יציבות? מלבד שלושה טעיות בכול העונה פיטר צ'ך היה אדיר בזמן שהוא פצוע, גם לואן דר סאר היו טעיות העונה..

"אבל נחיה ונראה אם הוא יגיע לרמה של בופון, קסיאס, זוף ושאר הגדולום בהיסטוריה." הוא כבר ברמה שלהם. צ'ך שבר שיאים באנגליה, שובר שיאים של שערים רקים, ובכול משחק מראה את היכולות האדירות שלו.
    צ'ך שוער טוב מהם לדעתי, ועם הפונטציאל שלו הוא יעשה את מה שפדרר עשה בטניס בעוד שנה - שנתיים.

"אתה כמובן מעדיף להתווכח עמוד וחצי על מוריניו בדיון של באיירן." אם לא שמת לב היה שם כבר ויכוח על זה...

"אני לא צריך לשאול אף אחד אני תמיד שופט לפי מה שאני רואה, גם אם אני טועה." "לגבי קסיאס תשאל כל אוהד ריאל מה התרומה שלו לקבוצה ואיך הוא מציל כל פעם מחדש את ההגנה הקיקיונית של ריאל." http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

12. yoni10 Member

Bridge, תסביר לי למה אתה חושב שצ'ך טוב יותר משניהם.

13. Bridge Member

יש לו רפלקסים מדהימים, מצויין בכדורי גובה, הוא מנהיג את ההגנה, יש לו כול מה שדרוש כדי ליהות שוער אדיר. all round keeper. הפונטנציאל שלו הוא אין סופי.
    עכשיו הוא בכושר פחות טוב, אבל כשהוא יחזור הוא יראה למה הוא no 1.

14. אחד_מנתניה Member

בקיצור אתה לא מחדש לי כלום רוב הטענות שלך, הם טענות סרק.
    "צך השוער הכי טוב בעולם"
    "צ'ך רמה מעל קסיאס ובופון"
    "צ'ך שבר שיאים"
    "הוא כבר ברמה שלהם"- אתה בדיחה כמה שנים את רואה כדורגל 5,6 איזה זכות בכלל יש לך להשוות שוערים שבחיים לא ראית?
    אני רואה משחקים של צ'לסי לכן אני מרשה לעצמי להתווכח על צ'ך.
    אתה רואה משחקים של ריאל? אתה בכלל מודע ליכולות של קסיאס?

15. yoni10 Member

ולבופון אין את כל התכונות האלו? אתה שוב מתחמק ולא מסביר את עצמך. למה נראה לך שצך טוב יותר מבופון?