השוערים הגרמנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏19/9/06.

1. אפנברג Member

שוער גרמני ראשון בביצת הכדורגל המקומית: ג'וליאן ריינהרד, 23, שנמנה על הסגל של פרייבורג, חתם בהכח ר"ג...

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

חבל על הבחור,היה כישרוני מאוד היה נחשב לאחד השוערים הבאים המבטיחים של גרמניה.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

על דבר אחד אני מסכים, הוא היה שוער ענק, מבחינת נתונים היום הוא לא טוב יותר מקירשטיין של המבורג.
    ואני מסתמך על טבלת הנתונים של השוערים של "קיקר" ( במקומות הראשונים דווקא פרול של פרנקפורט, שפר של נירנברג ושלישי ויזה של ברמן, ווידנפלר רביעי, קאן חמישי, רוסט שישי ...12.יינש, 13 הילדבראנד...).

אתה משווה את השחקנים שעוזרים על המגרש להילדברנד (או לאחרים שהזכרת) לאלה שעוזרים לסימון יינש? זה נראה לך מקרי שבשנה שעברה הם ניצלו מירידה במחזור האחרון וגם השנה המצב שלהם עצוב?

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, הנתונים של ה"קיקר" זה סטיסטיקה של בעיטות לשער ועצירות.
    בתחום הזה לא יינש ולא הילדבראנד מתבלטים.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי כמה הסטטיסטיקה יכולה לשקר. ובוא ניקח דוגמא. שוער שלפניו משחקים שני בלמים נהדרים, שני מגינים נפלאים וקישור שעושה הגנה חבל על הזמן. בכל זאת הצליחו לעבור את כל המבצר הזה ובעטו לו שתי בעיטות מתוך הרחבה ושתיהן נכנסו ועוד 8 בעיטות כולן מחוץ לרחבה (ואפילו רובן מלמעלה מ - 20 מ') שמתוכן הוא הצליח לקלוט/להדוף 7 ועוד אחת נכנסה לכן הסטטיסטיקה אומרת שהוא עוצר 70% מהבעיטות שנבעטו לעברו. לעומתו, חברו המסכן סימון יינש, שלפניו מה לעשות לא מי יודע מה שחקנים משחקים. היריבות הצליחו לחדור לרחבה שלו ולבעוט מתוך הרחבה 6 פעמים (כולן אפילו מתוך רחבת ה - 5) ובכל זאת הבחור הצליח לעצור 2 מתוכן וכן נבעטו לו עוד 4 בעיטות מחוץ לרחבה וגם הוא ספג רק אחת מתוכן. אבל מה לעשות בגלל שלו אין הגנה שתגן עליו ולכן הוא עצר רק 5 בעיטות והסטטיסטיקה אומרת שהוא עוצר רק 50%מהבעיטות שנבעטות אליו. זה עדיין אומר שהוא פחות טוב מהחבר שלו? לא בהכרח.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הדיון המאסיבי שלנו כאן מקבל קונטרה באתר הגרמני ספורט 1 ...

תזוזה בין הקורות של הליגה
    6שוערים, חלקם הגדול עם חוזה שתם בסוף העונה חושבים על עתיד חדש...

טימו הילדבראנד (27, שטוטגארט) : חוזהו תם בסוף העונה, למרות שמנכ"ל שטוטגארט הורסט הלדט נשמע עדיין רגוע וטוען שבדצמבר הצדדים יפגשו נודע שהמבורג כבר יצרה קשר עם השוער שמצידו לא מסרב למעבר לעיר הנמל הצפונית. בדצמבר בכל אופן יוכרע לכאן או לכאן.

רוברט אנקה ( 29, הנובר) : השוער השלישי של הנבחרת שצפוי בקרוב לקחת להילדבראנד את המקום שהני באפודת השוער בנבחרת עשוי גם להיות יורשו בשטוטגארט, גם אנקה כמו הילדבראנד מסיים חוזה בתום העונה. לפי מקורות שונים הסיבה ששטוטגארט כ"כ פסיבית במו"מ עם הילדבראנד משום שיש לה סיכום עם אחד מהשוערים אנקה או שפר של נירנברג, מה שמביא אותנו אל השוער השלישי...

רפאל שפר (28, נירנברג): אחת מתגליות העונה הקודמת וממצטייני העונה הנוכחית, הסוכן שלו כבר אמר שלא רק נירנברג מדברת איתם ורמז לדרום גרמניה, שמה כעבור שוכנת בין היתר שטוטגארט מגיבורת פרשת השוערים בבולי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

רומן ויידנפלר (26, דורטמונד) אומנם מרזיק בחוזה עד 2009 בבורוסיה אבל המבורג ככל הנראה כ"כ רוצה אותו שהיא מוכנה לפתוח את הארנק. וידנפלר עצמו לא מרוצה מהעונה הנוכחית בדורטמונד, ומרגיש מבוזבז בדורטמונד.

מיכאל רנסינג (22, באיירן): בעונה שעברה הוא רק האירך את החוזה שלו, למרות שקאן חתם גם הוא אז עד 2008 לרנסינג היה ברור החל מהעונה הבאה או לכל המאוחר אחריה הוא יהיה השוער הראשון של באיירן, אלא שלאחרונה התבטא אוליבר קאן בתקשורת שהוא מרגיש שהוא יכול לשחק עוד 5 שנים, דבר שעלול לגרום לרנסניג לשנות כיוון, ולעזוב את הסבאנר שטרסה.

יינס להמאן (ארסנל, 37) השוער הוותיק מאד מרוצה אצל התותחנים, אבל מתגעגע לגרמניה. מה עוד שהילידם שלו גדלים והוא רוצה שהם יגדלו בגרמניה. לאחרונה אמר שהוא ואשתו סיכמו שזה יהיה נהדר לחזור לגרמניה. המבורג או דורטמונד יכולות להיות כתובות מעניינות בשבילו.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בתוכנית של DSF היום בבוקר דנו בשאלה האם הילדבראנד מתאים להיות השוער השני והיורש של להמאן.
    כולם כמעט תמימי דיעים שהוא לא! לדעת אודו לאטק להילדבראנד כמו לרוסט ולוויזה יש פה יותר מדי גדול (כולם כבר טענו שהם רוצים להיות מ"ס אחד של גרמניה).
    לדעת לאטק רומן וידנפלר או וברט אנקה צריכים להיות השוערים הראשונים של גרמניה לצד להמאן ובהמשך לרשת את מקומו.

כמו שנדב אמר, כנראה שיש משהו באשקלון שרואה את הנולד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתוכנית הסיכום אתמול של ARD עלה הדיון שוב ושם הוצגו הנתונים הבאים. הכל ללפני המשחק של אתמול.
    סימון יינש כבר עם 7 משחקים בלי לספוג העונה.
    סימון יינש עם 84% של הצלות של הבעיטות שנבעטו לעברו העונה.
    סימון יינש ספג הכי מעט שערים העונה. 11 שערים. (הבאים בתור הם שאלקה (שהם בעצם שניים) ושוער דורטמונד. כל קבוצה ספגה 16 שערים)
    אז אתמול הוא ספג עוד שער. אבל שער מטעות של מגן שהעמיד במסירה בחזה את החלוץ של האנובר מולו ולא היה לו הרבה מה לעשות. והוא נתן גם אתמול משחק מעולה עם עצירות נהדרות.
    ככל שאני חושב על זה, השוער השני שלי הוא סימון יינש או רומן ווידנפלר (לפי הסדר הזה).

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאין ברירה וצריך להחזיר את הדיון לקדמת הבמה.
    לדעתי, אין ולא יכול להיות יותר ספק. השוער השני של הנבחרת (ומבחינתי הוא יכול כבר היום לקבל את האפודה מס' 1) הוא מנואל נוייר הצעיר (מאוד - אז מה?) משאלקה. שוער אדיר. מי שיראה את התקציר מהיום יקבל דוגמא. דקה שישית רפלקס אדיר והתוצאה נשארת על 0:0. לא הרבה אחרי זה עצירה מצויינת לבעיטה קשה ושטוחה. וזה רק היום. ככה זה בכל שבוע.
    הנתונים שלו הם 14 משחקי ליגה 12 נצחונות (מתוכם 8 בלי לספוג) ו - 2 תיקו. חלק גדול מהשינוי בשאלקה בא בזכותו.
    אחד השוערים הטובים ביותר שראיתי אי פעם.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קח גם את הילדברנד בחשבון..
    יש לו עונה מצויינת,והיום הוא נתן משחק ענק,ונתן את אחת ההצלות הגדולות שיצא לי ליראות,הצלת השנה.
    שוער יציב וטוב,לדעתי הוא חייב להיות השוער הראשון של גרמניה,חייב.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

את דעתי עליו כבר אמרתי ולמרות המשחק הטוב שלו היום היא לא השתנתה. גם כשהוא בשיאו יש שוערים יותר טובים ממנו (ואני לא מדבר על נויר). יש את יינש (וולפסבורג), שפר (נירנברג), אנקה (האנובר), ווידנפלר, ויזה. כולם עדיפים (בעייני על הילדברנד). מעבר לזה שיש יותר טובים ממנו (כאמור) אז לטעמי גם חסר בו משהו. הוא לא מנהיג ושוער בשביל להיות שוער מעולה צריך לדעת להנהיג. גם כשהוא טוב הוא טוב, הוא לא מנהיג את ההגנה. גם אין לו נוכחות. תראה את יינש. תראה את קאן. תראה את להמאן (המכונה בגרמניה רמבו). הילדברנד הוא מאוד סתמי בקטע הזה. כמו מרקוס פרול למשל. שוער מעולה אבל לא אחד שהיריב מרגיש.

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מסכים,נויר נותן עונה פנטסטית והוא ביכולת גרנדיוזית.יש לבחור הזה המון המון עתיד ועוד מחכה לו דרך ארוכה
    בכדי לכבוש את אפודת השוער של הנבחרת הלאומית ואני מאמין שזה לא רחוק מלהתבצע כי אני רואה ממנו יכולות
    גדולות.

13. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדב עם כבר החזרת את הדיון למרכז הבמה, אני רוצה לציין את טימו הילדברנד משטוטגארט על משחק אדיר הערב מול אחת ההתקפות הקטלניות באירופה, מילה טובה לבחור שעשה קפיצת מדרגה משמעותית היום ונכון עשו שטוטגארט שלא ויתרו עליו בחלון ההעברות האחרון.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ההתקפה של ברמן לא עבדה היום וטימו לא היה צריך לעבוד כל כך קשה . אם ברמן הייתה משחקת את הכדורגל
    הרגיל שלה אז היית רואה משהו אחר.

15. dani12 Member

מסכים איתך 100 %,עזוב את 2 ההצלות הוירטואוזיות שלו היום ובכלל היכולת הטובה שלו העונה,הוא משרה בטחון ושקט על שאלקה,ומראה להם שאפשר לסמוך עליו.
    לדעתי בעוד זמן קצר הוא יעבור לקבוצה גדולה יותר(ואני מתכוון הטופ שבטופ).