השוערים הגרמנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏19/9/06.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

צ'ך לא הגיע לאן שקאן הגיע עד עכשיו.
    הוא לא היה בגמר מונדיאל.
    והוא לא היה בגמר צ'מפיונס.

בופון הרבה יותר טוב מקאן כיום,בעבר אם אתה מציב את קאן, מול בופון של היום בשיאו, קאן אוכל אותו בלי מלח.

ולגבי המונדיאל שהוא עשה טעות בגמר אוליבר,אני אישית סולח לו,אם נסתכל לאורך כל טורניר המונדיאל ההוא ,בלי קאן גרמניה לא הייתה מגיעה לגמר !
    ראה את המשחק המדהים שהוא נתן נגד אמריקה וגם את המשחק בחצי הגמר.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עד 2002 אוליבר קאן היה השוער הטוב בעולם בפער. צ'ך עוד עם כל הקריירה לפניו, ובשנים האחרונות הוא טוב יותר מאוליבר קאן (לא עושה טעויות בליגת האלופות). בופון וותיק מצ'ך, אך צעיר מקאן, וכבר יש לו מונדיאל בכיס, וגמר ליגת אלופות שלא באשמתו הוא לא ניצח (דווקא הציל את יובה במשחק והביא לפנדלים). הם לא עשו טעויות מצחיקות ונוראות כמו שאוליבר עשה, ואלו דברים שאי אפשר לחיות איתם ולומר "כל אחד עושה טעויות" כי אוליבר עושה אותם רק במעמדים הגבוהים מז שירד משיאו והתחרפן לו השכל מרוב זיונים מהצד.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/06
  3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה חוכמה קטנה להגיד את זה. אוליבר קאן (מה לעשות ובטח לא באשמתו) לא הגיע לשום מעמד אחד בודד גדול מאז 2002. אבל גם מאז הוא ממשיך להציג יכולת פנטסטית (עם עונה אחת בינונית (במושגים שלו - שוערים אחרים היו מתים לעונה כזו).
    עדיין לא הצלחת להביא לי עוד שמות שהיית רוצה שיפתחו היום במקומו נגד אינטר. שים לב. לא אמרתי שהוא השוער הטוב בעולם, אלא בין הטובים בעולם.

אם אני אחפש מספיק אמצא גם גולים באשמתם של צ'ך ובופון וגם כל שוער אחר שתבחר.

ובעניין שכל הדיון הזה התחיל - היום אומר טוני שומאכר שהילדברנד אצלו היום רק מספר 6 http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/aktu...schumacher.html

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

חלק מהסיבות שלא הגענו למעמדים מאז 2002 היו אוליבר קאן (כמו שסניול אמר בעבר). ב 2002 ברבע הגמר מול ריאל מדריד קאן חטף בעידה מ 35 מטר מג'רמי שנכנסה בצורה מבזה לשוער גדול. באיירן חזרו וניצחו 1-2, אבל הגול חוץ הזה היה הסיבה שעפנו. שנה לאחר מכן מול ריאל מדריד באיירן ביתרון 0-1 יקר כל כך אחרי עבודה כל כך קשה של הקבוצה, ואוליבר הורס טקטיקה גאונית ועבודה שערכה שבועות של אוטמאר. תגיד לי אתה איך הוא יגיע לשלבים אם הוא דואג להרוס בדרך?
    צ'ך ובופון לא עשו דברים שדומים בכלל ללייצנות של אוליבר במהלכים הללו. אני לעולם לא אשכח לאוליבר את הגמר שהוא הביא לנו, ובשבילי הוא סמל ניצחי, אבל מאז הוא גורם מקלקל לקבוצה שיכלה אולי לקחת עוד תואר בדרך.

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

טוני שומכאר צודק!
    תראו בצד את הפייבורייטס שלו....
    רומן וויידנפלר ואנקה במקום ה-2 זה אומר שהם צריכים להשלים את הסגל.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

להזכיר לך שב 2002 הוא הביא את גרמניה כמעט לבד (עם קבוצה די בינונית) עד לגמר המונדיאל ונבחר למצטיין של המונדיאל.
    אני שמח שאתה לא מאשים אותו בהדחה מליגת האלופות בשנה שעברה ובשני שלפני.

אתה כנראה לא מכיר את צ'ך ובופון מספיק טוב כדי לזכור שערים שהם ספגו באשמתם.

ואני עדיין ממתין שתמצא לי כמה שוערים בנוסף שהיית מעדיף שיפתחו היום בשער נגד אינטר. ויזה? הילדברנד? ווידנפלר? אנקה? פרול? ינש? בוט? רוטס? קירשטיין? וכטר? ואכה?

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני ההייתי בוחר שלושה מהרשימה הקיימת שלך :
    רומן ווידנפלר.
    רוברט אנקה.
    טים ויזה.
    וההייתי מוסיף את מיכאל רנסינג.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ברגע שאני אומר את אחד השמות או אפילו כמה (יש לי), אז אוטומטית תלך 5 שנים אחורה לתקופה שהיה שוער טוב, ותציג את התארים שלו יש ולהם אין. כרגע אוליבר נשאר רק עם השם שלו, אבל הוא כבר זקן, ועדיין מבריק מידי פעם. בגלל הניסיון שלו, אז כן הייתי עולה איתו היום למשחק בסן סירו. אבל אם תיתן לי לבחור שוער בעולם כולו לעלות איתו בסן סירו אז הייתי אומר לך ש: בופון, צ'ך, קאסיאס, ואן דר סאר, למאן ודידה עדיפים בכושרם היום בלי ספק.

אגב, הזכרת את השנתיים האחרונות (צ'לסי ומילאן) ששם לשם שינוי אוליבר לא אשם, אז תדע שאם במקרה המועדון היה סופג הדחה בגללו שנה שלישית או רביעית ברציפות, אז היום באמת יכלת לבחור מהרשימה שוער שסביר להניח היה היום באמת בבאיירן מינכן.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע אתה והחבר הסוהר שלך צריכים גם לרדת מהעץ, טיפסתם יותר מדי גבוה.
    מול נדב אתה כל פעם רק מראה כמה אתה אירני נבזה, אבל לא מוכיח שום דבר.
    אוליבר קאן עדיין אחד מהשוערים הטובים בעולם, בוא אני יגיד את זה בשפה שאתה מבין...
    10 שוערים לוקחים כדור לקארימי שהוא ניצב מול שער ריק, קאן אחד מהם, יש מבינה ?

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רק מחזק את דעתי.

קודם כל לא מצאת אף שוער גרמני עדיף על אוליבר קאן וצריך לזכור שהדיון כאן הוא על שוערים גרמניים ומי ראוי להחליף את להמאן. מכאן זה התחיל ואני אמרתי שאולי קאן הוא הגרמני הכי טוב ורק בגלל שכשלהמאן יפרוש גם קאן לא ישחק אז הוא לא בא בחשבון.

שנית. גם אתה אמרת. היית עולה איתו היום וזה בטח גם מה שאני אומר.

מי שהולך בהיסטוריה הרחוקה זה אתה. אתה מזכיר לקאן טעויות מלפני 3 שנים ומתעלם מהשטויות של קסיאס, דידה ואן דר סר שנעשו רק בשנה שעברה ושל להמאן מאותה תקופה של קאן (בערך). דרך אגב, אני חושב שכל אלה שוערים מצויינים.

ובכל זאת מצאת 5 - 6 שוערים שאולי יותר טובים מקאן (אולי כן אולי לא, אבל גם לא בכזה הפרש מי יודע מה). מה שאומר שקאן עדיין, גם אצלך, בין 10 הטובים בעולם. אני מסכים איתך.

ודבר אחרון. למה שאמרת בסוף - אם אם - אם לסבתא שלי היו גלגלים... . אם אוליבר קאן היה ממשיך בשנתיים האחרונות את היכולות של לפני שלוש שנים אז כנראה לא היינו מתווכחים בכלל ובשער שלנו היה עומד אחד בשם שטפן ווסלס.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כל העכברים שיצאו נגד קאן שיחזרו לחורים שלהם,
    אולי הוכיח לכולם מה עוד שווה , אפילו יעקובי ה"ספרדי" החמיא לו כאחד השוערים הטובים בעולם....

12. bayer04 Member

קאן זה שוער שלעולם לא נגיד עליו "אבד עליו הכלח".
    אולי הוא עדיין פחות טוב מבעבר, במעט, אבל עדיין, שוער מצוין..
    אולי בגיל 42+ הוא יאבד אחוז ניכר מכושרו.

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אף אחד לא אמר שאוליבר קאן שוער חלש...
    הוא שוער לטעמי עדין מאחד הטובים בעולם.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כצפוי יואכים לאוו קבע שרוברט אנקה יהיה השוער השלישי בקאדר של נבחרת גרמניה.
    אנקה יאבק עם הילדבראנד על אפודת השוער השני.
    יינס להמאן כעבור ישאר לפחות עד יורו 2008 השוער הראשון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/06
  15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בהצלחה שוער באמת גדול.
    אם כל הצער שלא נבחר ווידנפלר אני נותן את כל הריספקט לאנקה.
    הוא מבחינתי חייב להיות השוער השני.