השדר הכי טוב בארץ הקודש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י John Barnes, ‏30/4/05.

1. Makaay#10 Member

רק יורם ארבל
    ה ל ל ו י ה!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה אם הוא אמר שפאליוקה יותר מבופון אז הוא מתאים לאינטר, הוא אמר שהוא יותר מבופון כי התכוון להדגיש כמה פאליוקה טוב ולא שבופון באינטר

כמו שאמרתי, הבנת הנשמע.

3. Andrey Shevchenko Member

יורם ארבל - אני אוהב תשידורים שלו....

4. תמיד דל-פיירו Member

קודם כל אובפמי-אפשר להבין את זה בדרך שלך ואפשר להבין את זה בדרך שלי,ואל תהיה כל כך בטוח שאתה צודק...
    וחוץ מזה מה זה התקיפות האלו? חוסר בהבנת הנשמע כאילו אני מדבר פה עם המבין הגדול של הלשון העברי...

ואתה יודע מה? אם הוא נתן את הדוגמא שהוא יותר טוב מבופון אז סלח לי הבנאדם פשוט אידיוט,אני רוצה לראות אחד בפורום שחושב שפאליוקה בן ה39 שוערה של בולוניה יותר טוב מבופון...
    ועוד זה לא שהוא אמר שהוא יותר טוב ממנו בקצת

הוא אמר שללא צל של ספק פאליוקה יותר טוב מבופון לכן הוא מתאים לעמוד בשער של אינטר...

אז איזה מן אידיוט חושב שפאליוקה הרבה יותר טוב מבופון ועוד מקבל על זה כסף...?

אבל אני מקווה שזה לא מה שהוא חושב,יותר הגיוני שהוא חשב את זה על טולדו לכן הסקתי שהוא טעה...
    אז את תתקוף חביבי,פה זה לא שוק!!

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא תוקף, אתה זה שקורא לבנאדם שמבין בכדורגל פי 1000 ממך אידיוט בלי להבין מה הכוונה.

בקשר להשוואה, אני לא שמעתי מה הוא אמר, אז מן הסתם אני לא יכול להגיב, נשמע מוזר שהוא אמר דבר כזה, אבל אני בטוח שהוא לא הסתפק במשפט כזה אלא גם הסביר את עצמו, בכל אופן, אין לי דרך לבדוק אז נשאיר את זה ככה.

6. תמיד דל-פיירו Member

זה דיון על שדרנים ופרשנים,אנשים פה מגיבים על דעתם האישית,מי הפרשנים הטובים,זה שאני קורא למישהו אידיוט זה לא כזה ביג דיל וברור לי שהוא מבין יותר ממני למרות שאז מה??
    אם הוא מבין יותר ממני אז אסור לי להגיד עליו שהוא לא מבין ומדבר שטויות??
    אני בטוח שגם לך יש דעה כזאת על אחד מהפרשנים,שלמה שרף,דני נוימן,מישהו-אני בטוח...

ובקשר להשוואה עצמה,אני מאמין שכן הוא טעה,דווקא פה אני זה שמרחם עליו,למה אם הוא טעה אז זה פחות נורא,אז הוא חושב שפאליוקה יותר טוב מטולדו,לא נכון אבל ניחא נוותר לו...

אבל אם הוא התכוון לזה כמו שאתה חושב,למרות שאם לא ראית את המשחק איך לעזעזל אתה חושב שאתה צודק ואני טועה?? אז זה הופך אותו להרבה יותר מטומטם,הוא באמת אמר שפאליוקה יותר טוב מבופון ולא נימק שום דבר אחרי זה... ולא התחרט...

ומה זה הרגש הזה לכל מילה שאומרים עליו?
    יש לכם קשר אישי??

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור אנחנו יוצאים קבוע כבר חודשיים,

לא מה קשור, אני סתם תופס ממנו

8. yakirmaimon Member

אחרי משחק חצי הגמר אתמול, בין צ'לסי לליברפול, עם יורם ארבל, אני מכריז עליו כאחד השדרים השנואים עליי. פשוט שדר מסכן, שמנסה לשקר לקהל הצופים בבית, ולא מצליח...
    אין לו טיפת הבנה בכדורגל, חוץ מלהגיד אווירה מדהימה וכו'..
    רמי וייץ מדבר הרבה יותר לעניין ממנו..

9. ראול Member

רמי ווייץ, ללא ספק... מסיבות פחות צבועות של ההוא לפני.

ארתור, שעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעררררררררררררררררררררררררררררר

10. Loco!!! Member

היום יורם ארבל מס' 1 אבל לדעתי ברק רום הדבר הבא

11. cazzo Il Capocuoco

יורם ארבל :"תצוגת כדורגל נדירה!" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    אומנם היה קצב,הייתה אווירה,היה נחמד...בסדר...

12. yakirmaimon Member

אייי שוב פעם אתה מתנהג כמו שציפיתי ממך, תינוק מגודל.
    רמי וייץ זה לא בדיוק בנאדם שאני אוהב, זה אותו בנאדם שצעק לפני שנתיים בחצי הגמר של יובה מול ריאל שהוא לא רוצה שיובה תעלה והוא רוצה שריאל תעלה, איך אני יכול לאהוב בנאדם כזה?
    אבל בכל זאת, הוא הרבה פחות רע מיורם ארבל השטותניק.

13. del piero10 Member

האמת שיורם ארבל מדכא בפרשנותיו.

הרמה של ההבנה של אנשים בפורום כל כך נמוכה כל בן אדם מנימלי יודע שנדב יעקבי הוא הפרשן הכי טוב

נדב רעיין את הגדול מכולם מארדונה,נדב מבין בכדורגל ספרדי,איטלקי,אנגלי,ארגנטינאי,ברזילאי וכל שער הדרום אמריקיות ....נכון שהוא מגזים לפעמים אבל הוא פרשן פשוט ברמה גבוה....הוא 2 רמות מעל כל הליצנים האלה כמו אבי מלר שחוץ מליגה אנגלית שום דבר לא מענין אותו ,או שגיא כהן הברברן.

14. קינג לדלי Member

רמי וייץ הוא מידיעה פנימית אחד האנשים המגעילים בארץ ומגלומן מטורף כמו שאפשר לקלוט מהשידורים שלו "מה אתה עושה רומאריו זה כדורגל זה "! אצל יורם ארבל לעולם לא יהיה משפט כזה כי הוא נותן כבוד למשחק הזה ולצופים יותר מכולם ! אחרי שנים הגעתי למסקנה שיורם ארבל ואין שני לו ! לגבי "פרשנים" יש כל כך הרבה אפסים בארץ שזה לא יאמן מנויימן ועד אבי כהן....אבל רואים את האור בקצה המנהרה בדמותם של רן בן שמעון ואייל לחמן. אני מרחם על בן שמעון שכל הזמן צריך לשמוע את מאיר איינשטיין ממציא את החוקה מחדש וכמו נדב יעקבי ממציא לנו פנדלים,שני שדרים אפסים !

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אני מתפלא שאתה לא מרחם על רמי וייץ שהיה צריך לשמוע את דני נוימן במשך כל משחק חצי הגמר של מכבי מול פ"ת.