הרפורמות שוב על הפרק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י spurs229, ‏23/2/09.

1. spurs229 Member

כמות המשחקים אכן מטורפת, צריך להגביל את הליגות באירופה ל-18 קבוצות, ולאסור על יותר מ-6 משחקים בחודש לקבוצה. גם אם זה אומר לקצץ בשבועיים את הפגרות.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסקה של 20 דקות - לא.
    שימוש בכלים אלקטרונים - לא.
    חילוף רביעי - כן.

במקרה של הארכה החילוף הרביעי יכול להיות תוספת מרעננת למשחק , אבל רק אם הקבוצה ביצעה את 3 החילופים ב-90 דקות.
    הפסקה של 15 דקות מתישה כאשר אתה נמצא באיצטדיון וגם בבית , 20 זה כבר שערוריה לא יכול להיות שמניעים כלכליים יגיעו על חשבון האוהד.
    אני רוצה ומאמין שהכדורגל ישאר אנושי ולא ישתלבו בו מחשבים , הכדור עבר או לא עבר זה חלק מהמשחק.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חשבתי יותר על קיצוץ בגביעי הליגה במקומות שיש והורדת כמות המשחקים הבין לאומיים (ליגת האלופות ואופ"א בעיקר), אבל גם אהבתי את הרעיון שלך.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כרטיס כתום
    משמעו הרחקת שחקן למספר דקות. עדיין לא הוחלט כמה ולא הוחלט על מה. הדיון בפיפא יהי ב-28.02.
    פייר לויג'י קולינה בין התומכים.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/09
  5. ENGLAND Member

בלאטר והשיגעונות שלו. אז ככה:
    -לגבי חילוף רביעי בהארכה-אני מתנגד לדעה של spur229 , בגלל שרוב המאמנים בעולם חושבים הפנדלים שהם בהארכה ועוד הם יכניסו עוד שחקן שבועט טוב פנדלים, בנוסף עוד שחקן טרי לא באמת יעשה את ההבדל.
    -מערכת שבודקתעם הכדור עבר את השער- אני מתנגד לכל קשר עם הטכנולוגיה בכדורגל, זה חלק מהסמכויות של השופט, בסוף המצב יגיע שעל כל אאוט או פאול יעזרו בטלויזיה.
    -הארכת המחצית ל20- עוד כסף מפרסומת לפיפא , גועל נפש, גם רבע שעה זה יותר מדי, ומי שמחכה לחצי השני הזמן לא תמיד עובר, הצופה רוצה לראות את המשחק. אם פיפא תעביר החוק, היא יכולה להעביר עוד פרסומות בזמן המחציות בהפסקה,(שלפי החוק לא חייבים בכלל הפסקה.)

כרגיל רעיונות שלא יתפסו מאת היוצר של בלאטר

6. Mehmet Member

דעתי בכל אחד מהעניינים:

1.חילוף רביעי-הצעה מבורכת. הייתי מציע להרחיב אותה גם למקרים בהם שחקן נפצע וקבוצתו ביצעה כבר את שלושת החילופים, וכך נוצר מצב אבסורדי שדווקא הקבוצה שפצעה שחקן משחקת עם שחקן אחד יותר.

2.הארכת ההפסקה-הצעה דבילית, אבל כשרואים כסף מול העיניים אני לא חושב שמישהו יוכל לעצור את זה.

3.הכנסת אלקטרוניקה-חובה חובה חובה במיידי! הגיע הזמן להכניס אלקטרוניקה כדי שטעויות שיפוט לא תחזורנה כל כך הרבה. אני טוען שכמו שהעולם מתקדם, כך גם הכדורגל צריך להתקדם. הגיע הזמן להכניס את המערכת הזו, שלא אמורה להפריע לניהול התקין של המשחק. אני גם טוען שצריך לאפשר לשופט לגשת לטלויזיה במקרה של ספק, ולהחליט לפי מה שהוא רואה. כך תיחסכנה לנו השאלות של "הכדור עבר את הקו או לא עבר?", "נבדל או קו אחד?", "ברחבה או מחוץ לרחבה?" ועוד.

4.כרטיס כתום-נשמע מעניין, אך מומלץ לדעתי לבחון את העניין קודם בליגות נמוכות, ולהחליט אם זה עובד אחרי בדיקה מעמיקה. השאלות הנשאלות הן: על מה יינתן כרטיס כתום? לכמה זמן תהיה ההרחקה? האם יש עונש נגרר כמו בכרטיס אדום או בצבירה של כרטיסים צהובים?

7. spurs229 Member