הרטה ברלין 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Marcelinho, ‏11/12/05.

1. עומר דורות Member

אז הוא לא חלוץ?
    אם הוא לא חלוץ ביתר לא צריכה אותו!!!!

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בית"ר היו מתים לשחקן כזה. לא יודע לכמה מכם יצא לראות את מרסליניו משחק, וגם אני לא מת על המשחק שלו, אבל אם (והוא לא) היה משחק בבית"ר, אז הקהל הבית"רי ובארץ בכלל, היו רואים תצוגות ברזילאיות מכובדות שלא נראו עדיין בארץ.
    הרטה ברלין משחקת השנה בגביע אופ"א, והם נלחמו על מרסליניו כל הפגרה, קשה לי להאמין שבית"ר מעבר ללנסות לדבר עם השחקן, ישיגו משהו נוסף.

3. dani12 Member

הרטה עדיין לא באופ"א יש להם משוכה קשה לעבור במוסקווה באינטרטוטו.
    מרסליניו לא בשיאו כבר,לא הייתי מציע לבייתר לקנות אותו.

4. דניאל א. Member

:aaagath: לא הגזמת?

בשיאו או לא, מרסיליניו הוא שחקן ב-7 דרגות מעל כול שחקן בליגה שלנו.

5. ASROMA Member

לא ברור לי איך שחקן שהיה כל כך טוב לפני 2 עונות מדרדר לרמה כזאת , הייתה לו עונה מדהימה לפני 2 עונת עם ימבה גולים ובישולים.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זו נקודה יפה, ויש לי תשובה לסוג שחקנים מסוג זה. אם יש יכולת, ויש כישרון, זה אומר שאת השלב של מזל בקריירת הכדורגל הם כבר עברו (להיות מקצוענים). אנשים עם בעיית אישיות (עצלות, אנוכיות וכו...) נתקלים בבעיות קשות בדרך שמשפיעות מאוד על היכולת שלהם לנהל חיי מקצוענות מלאים. הירידה ביכולת מגיעה בדיוק מהדברים הללו. מרסליניו מעט עצלן וזרקן, והחוסר מקצוענות בכך שהוא נשאר בברזיל בלי רצון לחזור לקבוצה, מראה עם איזה סוג טיפוס יש פה עסק.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/06
  7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא אוהב את המשחק של מרסליניו, בתקופות יפות שלו הזכיר את אלבר, אהבתי לראות אותו משחק עם כל המהירות שלו ובכלל אחד השח'נים הגדולים שהרטה ראתה.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גם אני אוהב את מרסליניו, אבל זה לא אומר שהוא לא טמבל. האישיות הפגומה שלו מקלקלת לו (ולעוד הרבה שחקנים כמותו), וזה מאוד חבל. מה גם, שמר מרסליניו מקלקל לחבריו בקבוצה לא פחות עם התנהגות שכזו. אין סיכוי שזה מוסיף לכימיה הקבוצתית שיש שחקן עם אופי כמו שלו בקבוצה שלך.

9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק רק היום קראתי ב'בילד' שהוא קרא להרטה "דיווס"(בתרגום חופשי לעברית:כוסיות)

10. אפנברג Member

הרטה עשתה את שלה כאשר היא מובילה 0:2 בחוץ בדקה ה-90 מול פ.צ. מוסקבה משערים של פאנתליק (דקה 25) ובשטורק (דקה 89) (אחרי 0:0 בברלין במשחק הראשון). אני מקווה שתגיע רחוק באופ"א.

11. Moses Member

לא ייאמן! פאנטליץ' המאופס הצליח להבקיע שער, ועוד שער חשוב, אשר מקרב את הברלינאים למוקדמות שלב הבתים של גביע אופ"א.
    בכל אופן, הרטה הפגינה יכולת מאוד בינונית ונרפית היום, ולמרות הניצחון הקשה, אני כלל לא צופה לה עתיד מזהיר העונה, לא בליגה ולא בגביע אופ"א, אם וכאשר.
    אין ספק שהמצב הכלכלי המעט קשה של הקבוצה, שגם גרם לכך שלא היה רכש אמיתי, עלול לדרדר אותה למעמקי הטבלה של הבונדסליגה. הצלחה אירופאית היא כלל לא בראש מעינייהם של ראשי הקבוצה, ברגעים אלו.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הצלחה באירופה זה עניין יחסי מזוז. הרטה ברלין לא תיהיה מחזיקת גביע אופ"א העונה ככל הנראה, אך כל שלב במפעל שווה כסף למועדון. הרטה ברלין בהחלט יכולים לעבור את שלב הבתים (אם אכן יגיעו אליו), וזה יכול להספיק לבנתיים. גם את רומא לא בנו ביומיים (לא מדבר על המועדון), והיום שאחרי מרסליניו לא בהכרח חדשות רעות למועדון מהבירה. מי יודע, אולי כולנו נבלע ת'מילים שלנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

13. אבי ורדר Member

קראתי בקיקר שהרטה מתענינת בכריסטיאן חימנס האם הוא בדרך?

14. bayer04 Member

עכשיו אני בטוח שלברקוזן צריכה את מרסליניו..אם הוא עוזב, למה לא לעוט עליו? אני בטוח שיש לה את האמצעים!

15. אבי ורדר Member

מה אתה חושב שסקיבה השמרן יביא את מרסליניו?
    שיפרק לו את שבנה בקיץ...לברקוזן לא תיאבק השנה על תואר.

וסקיבה מאמין במרקם ומשחק קבוצתי...והוא עבד לשם כך כל הקיץ.
    להוציא מהם את ההיתלות בברבאטוב.
    וחוץ מזה אתה מכיר את סטפן קייסלינג.אל דאגה גם פולדי בקרוב יכיר.