הרטה ברלין 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Marcelinho, ‏11/12/05.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי מרסליניו

לא יודע אם הוא שיחק היום טוב או לא. לא ראיתי את כל המשחק (ראיתי וולפסבורג באיירן), אלא רק את התקציר. וראיתי שהוא לקח לפנטליץ את שער החוץ הראשון שלו ודווקא פנטליץ יותר צריך זריקת בטחון ממרסליניו. במיוחד אם מרסליניו הוא המנהיג של הקבוצה.

הבעיה איתו זה לא רק חוסר חשקף אלא שהוא לא מנהיג והוא יותר מידי אגואסיט שרואה קודם כל את טובתו האישית. עם באשטורק ועוד קשר טוב והצעירים של הרטה ובמיוחד פנטליץ שלדעתי חלוץ ממש ממש לא רע הרטה יכולה לבנות קבוצה. זה כמובן יקח קצת זמן אבל אז תהיה קבוצה בריאה ולאורך זמן. וגוטץ המתאים לבנות קבוצה כזו, אם יתנו לו שקט לעשות את זה ולא יחפשו הצלחה מיידית.

2. Marcelinho Member

פנטאליץ' בא בהשאלה מהכוכב האדום בלגרד ובעקבות חיזורים מפאריס סן ז'רמן שם הוא כבר שיחק הוא רמז שהוא לא רוצה להישאר, לא יודע אם בונים עליו לשנה הבאה בהרטה. חוץ מזה אתה בסה"כ צודק, אבל קשה לי לדמיין את הרטה בלי מרסליניו. אני לא רואה את מרסליניו כאחד שחושב רק על עצמו, פשוט היום הוא הגיע למשחק לאחר תקופה קשה והיה חשוב לו להבקיע את הגול. בתקופה האחרונה עם זאת, השחקן באמת לא תרם למשחק הקבוצתי - אני מקווה שהמשחק היום יעשה אצלו את הסוויץ' ויגרום לשינוי. פנטאליץ אגב אם אני לא טועה כבש את רוב שעריו בחוץ דווקא ככה שאני לא בטוח שזריקת הבטחון הייתה מגיעה יותר לסרבי, למרות שאת זה לא הספקתי לבדוק.

בקשר לבניית הקבוצה לעונה הבאה יש זמן, עד אז יכולים להיות שינויים... נכון לעכשיו אני הייתי משאיר את מרסליניו בקבוצה ומקווה שישחזר את יכולתו מהעונה שעברה.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי מה שאני חושב על מרסליניו זה לא בגלל המשחק היום ובגלל שהוא לקח את הגול לפנטליץ' ככה זה נראה לי עוד מהעונה שעברה שאז גם היה אלכס אלבס. איפה הוא דרך אגב?

לגבי פנטליץ. זה בטוח שהוא עוד לא הבקיע שער חוץ. את זה אני אומר כי זה מה שהשדר של ARD אמר היום בתוכנית. אז אם זו טעות היא שלו ולא שלי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

4. dani12 Member

נתחיל עם זה שהשם של המאמן זה פאלקו גוטץ.
    נעבור לזה שמארקו פנטאליץ היה אתמול אפסס כרגיל אבל בכל זאת בגלל איזה פס בפוקס הוא קנה את עולמכם.
    השחקן הזה בליגה הישראלית לא הייתי נותן לו לשחק,פאריס סן ז'רמן?????? נקרעתי מצחוק פה.
    תעקבו אחרי תראו איזה שחקן הוא.
    להרטה אין בלמים בכלל בכלל,שלושת הבלמים שלהם (מאדלונג שאתם אומרים שהוא טוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx ,ואן בוריק זקן אין לו כוח לרוץ,וסימוניץ' שכבר הוא יותר פצוע מבריא )כל חלוץ חוגג עליהם וכל הגבהה, על הפנים בקיצור.
    מרסליניו הוא השחקן ה-כ-י ט-ו-ב בהרטה תלכו יום אחד לאימון של הרטה ותראו איזה הבדל ברמה בינו לבין שאר השחקנים.הקבוצה הזאת בראשות פלקו גוטץ ודייטר הונס פשוט דיכאו אותו,לא היה לו חשק לשחק,הוא היה מגיע למשחקים עם סימנים מתחת לעייניים.
    הרטה עשו טרייד מטומתם בין נאנדו רפאל וסברקוש שלא פוגע,ומארקו פנטאליץ' שהגיע מהשאלה מבלגרד.
    מהכסף של שתי השחקנים הליצנים האלה הייתי מביא מישהו ברמה גבוה יותר שיספק את העבודה,ויכניס גולים כמו שחלוץ אמיתי צריך לעשות.
    אני מאמין שזה היה מקרה חד פעמי ואני לא מאמין שבשבועות הקרובים היכולת הזו תשאר.
    הרטה עדיין צריכים לפטר את גוטץ,אבל הונס לא יעשה את זה.
    נקווה לטוב למרות שלא נראה לי.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/06
  5. dani12 Member

וקראתי לפני כמה ימים שלהרטה יש תוכניות לצאת מהמשבר הכלכלי.
    מישהו שיתרגם, האנגלית שלי לא משהו .
    http://www.herthabsc.de/index.php?id=14436

6. ManUtd Fan Member

תגידו, אני רואה את הסיכום הגרמני, וראיתי את המשחק של הרטה נגד דורטמונד. שמתי לב למשהו במגרש שיש עליו מספרים. אז זה רק נדמה לי, או שהמגרש הזה הוא גם מגרש פוטבול או משהו?

7. ReL Member

תגידו מתי מרסיליניו מסיים חוזה?

8. ILYA Member

תגידו , אחד מ הבעלים של הרטה הוא אח של מבעלים של באיירן ?

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שם בעלים. אין שם בעלות פרטית. זה לא כמו אצלנו.
    אבל, המנג'רים (מנכ"ל לא מנג'ר מאמן) של באיירן ושל הרטה הם אחים. אולי (באיירן) ודיטר (הרטה) הנס. שניהם שחקני באיירן ונבחרת גרמניה בעבר. לאולי הנס הייתה שליטה נהדרת בכדור (תסתכל על משחקים ממונדיאל 74).

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מרסליניו חזר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx
    הוא הצטרך למחנה האימונים של הקבוצה וצפוי לקבל קנס גדול על האיחור.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי מרסליניו לא ישאר והם יעשו טעות קשה אם יתעקשו להשאיר אותו. אבל ביננו זה מתאים להם לטעות טעויות קשות.

12. XabiAlonso Member

אם אין שם בעלות פרטית, בכל זאת, ע"י מי הקבוצה נשלטת????

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לפי ידיעות אחרונות, מרסליניו נמצא במו"מ עם בית"ר ירושלים.

14. עומר דורות Member

שמעתי שמרסליניו נמצא במשא ומתן מתקדם עם הנהלת ביתר ירושלים
    אז בבקשה תתנו לי קצת מידע על השחקן מה התפקיד שלו כל הקבוצות בהן שיחק מה מוצאו וכו'
    תודה

15. dani12 Member

מרסליניו זה שחקן שלפני המשחק במערכים נמצא כקשר שמאלי אבל בפועל במשחק אתה רואה אותו בכל פינה במגרש.
    העונה האחרונה שלו הייתה די רעה,זה לא מה שאנשים היו רגילים לראות אותו,אבל בתקופות הטובות שלו בהרטה הוא היה הכוכב עמוד הטווח מלך השערים בקבוצה ומלך הבישולים.
    אם הוא יגיע לביית"ר זה לא יהיה מרסליניו האמיתי,אני מאמין שהוא יביא את משלחת החברים שלו מברזיל כמו תמיד והוא יעשה חינגה גדולה בארץ.
    הוא ברזילאי ושיחק בעבר בגרמיו ,מארסיי ,סאו פאולו, ריו בלאנקו סאו פאולו, סנטוס וקאמפינזה.