הרוסים עולים עם הצגה גדולה נגד שבדיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏18/6/08.

1. קינג לדלי Member

דקה 30 התקשרתי לעופר ואמרתי לו שבחיים לא ראיתי מגן שמאלי שמשחק כל כך טוב כקיצוני ימני...

אין דבר כזה ! המגן הזה מטורף !

סיטי מחפשים רונאלדיניו ? יש להם את מייקל בול מגן שמאלי ! שיביאו את המגן הזה ומהר.

עופר אמר ששינאווטרה כבר שעה בממתינה...

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייבים להסתייג ולהגיד שהעמדה הטבעית של ז'ירקוב היא קשר שמאלי אם אני לא טועה, ולכן לא מפתיע שיהיו לו יכולות התקפיות טובות יחסית למגן. זכור לי שבצסק"א הוא היה משחק שחקן קו יחיד ב5-3-2/3-5-2. מהיכולות ההגנתיות שלו אנחנו בינתיים לא זוכים לטעום בגלל שרוסיה כל כך דומיננטית.

ועם ההסתייגות הקטנה הזו, אני גם חייב להגיד שבחיים לא ראיתי מגן שמאלי לוקח משחק על הגב ככה. כל כך קשה להיות דומיננטי במשחק בכזו עמדה, משחק מושלם שלו עד כה ואפילו יותר מזה, כי הוא עושה כמו שערן אמר גם עבודה של עוד כמה שחקנים בנוסף למגן שמאלי.

3. cazzo Il Capocuoco

אני משפשף את העיינים...או שזה נדמה לי שאוהדים אנגלים מתמוגגים מכדורגל של חוס הידינק שהוא בעצמו תפס להם את המקום...? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דה לה רד משווה בצדק ל1-1 במהלך כדורגל נפלא .

5. riquelme1 Member

אני רואה את סרחיו גארסיה ובאלי לבכות, מה השחקן הזה עושה בסגל מה?

6. משוגע בירוק Member

כמה עצוב באמת שהסקנדינבים לא הצליחו להשיג את ה2-2 הידוע שלהם במחזור הסיום של שלב הבתים ביורו... איך שגלגל מסתובב לו...

7. xavi6 Member

תפסיק לבלבל במוח, היו לו מהלכים יפים והוא לא כזה גרוע. הדבר היחיד שהוא מפשל בו זה הנגיעה האחרונה, חוץ מזה הכל הולך לו מעולה.

עריכה-הנה, תוך כדי שאני מדבר הוא מבשל. תאכל ת'לב בשקט. תודה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/08
  8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

איזה כדורגל של רוסיה! מדהים עד כמה הם שטפו את המגרש, הנגיחות ההדדיות הללו בדקות האחרונות על הראש של איזאקסון וארבעה שחקני הגנה שבדים היה אחד הדברים המדהימים שיצא לי לראות לאחרונה, המון אדישות מול השער השבדי האומלל.

הידינק עשה זאת שוב. הוא עוד יעשה מהם אלופת אירופה ככה, הולך להיות משחק ענק בינם לבין הולנד.

שלום, שלום לשבדים. ארבע שנים אחרי לא שכחנו ולא סלחנו:
    http://img.photobucket.com/albums/v210/JesGolbez/conan-sweden_sucks2.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

9. riquelme1 Member

כמו בכול העונה שלו בסארגוסה, מפשל בנגיעה האחרונה. זה ההבדל בין שחקנים ביינוניים לשחקנים טובים. אני מאוד אהבתי את סרחיו גארסיה בעונה הראשונה שלו בסארגוסה ולבאנטה, אבל השנה כול משחק שראיתי אותו הוא פשוט מעצבן, השחקן הזה מקבל פיק ברקיים ליד השער. הוא לא מתאים לרמה הזאת.

בחצי גמר שאנחנו נצטרך שחקן שיעשה את השינוי סרחיו גארסיה הוא לא כזה.

10. duck kc samara Member

הידניק עשה שינוי גדול בנבחרת אפשר לראות את זה ממש על מגרש.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מושלם... אם רוסיה היו קצת יותר נחושים בשלבים האחרונים של המשחק זה יכל להיגמר בתוצאה שהיתה גורמת לשבדיה להחזיר את השגריר שלה ממוסקבה. תענוג של משחק, שגורם לי לחכות בקוצר רוח לרבע הגמר של הרוסים מול ההולנדים. הכדור לא אמור להיות באוויר יותר מדי זמן במשחק הזה.
    כל הרוסים היו מעולים ללא יוצא מן הכלל, ואת ז'ירקוב כבר שיבחתי קודם לכן, אני רוצה גם להגיד מילה טובה ענקית על המגן מהצד השני, אלכסנדר אניוקוב, שאומנם שיחק מגן ימני קלאסי בניגוד לז'ירקוב שהיה היום בכל מקום על המגרש, אבל עשה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר. היה סולידי כמו סלע בהגנה, נתן כמה סגירות אלכסוניות שמעידות על רמה טקטית גבוהה, ובחלק הקדמי חרש את הקו וכל הרמה או כדור רוחב שלו היו עם כתובת, כולל כמובן הבישול לשער הראשון. היה איזה מהלך שהיו 4 שבדים ברחבה מול שחקן רוסי אחד והוא בכל זאת הצליח להביא הרמה עדינה עם רגש של וירטואוז היישר לראש של פאבלויצ'נקו שהחמיץ, גם הוא מרשים מאוד.

וארשבין הוא ארשבין. גאון, מזכיר לי מאוד את חואן רומן ריקלמה במשחק שלו. הכל נעשה לאט, כאילו בסלואו מושן, אבל כל נגיעה כל כך חכמה וטכנית, היה מעורב בכל פעולה טובה של הרוסים, הכל עובר דרכו.

12. Igi Member

מדהים. קודם כל, איך שהשער המקרי של וייה שבר את השבדים. הם פשוט לא הופיעו למשחק היום. שנית, איך שהרוסים השתפרו פלאים עם חזרתו של ארשאבין. משחק צירופים מהנה שבהחלט מצדיק עלייה לשלב הבא... הידניק ממשיך לעלות את הקריירה הכל כך מוצלחת שלו לגבהים חדשים. עם כדורגל כזה, המשחק מול הולנד עם פוטנציאל להיות אחד הגדולים בטורניר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/08
  13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק גדול של הרוסים, אם הם היו באמת רוצים זה היה נגמר בשקט 6-0, הרוסים טובים ביותר, אני משוכנע שבעוד 10 משחקים כאלה הרוסים היו מנצחים 9, הידינק גאון, הידינק שוב עושה את זה, ויום שבת הידינק נגד הולנד, בעיה לא קטנה....

שאפו לרוסים על ערב מאוד מהנה

14. איגור .פ. Member

משחק מצויין של הרוסים אם הם היו רוצים זה היה נגמר בתבוסה ענקית.

מי ציפה אחרי המשחק של הרוסים שהם הפסידו 4-1 לנצח 2 משחקים ברציפות ועוד עם תצוגה כמו היום,ארשבין רק משתבח איזה שחקן.
    אחד הקשרים הטובים בעולם ואני לא מגזים.

לגבי רוסיה הולנד משחק מאוד מעניין ואחרי התצוגה הרוסית היום אני בכלל לא בטוח שהולנד תעבור,אולי היא תעבור אבל מאוד קשה יהיה לה.

15. yonmu Member

עם כל הכבוד לרוסים, על המשחק השוטף והכדורגל היפה, ממש חסרה להם הנגיעה האחרונה. כמו מול יוון כשהם הובילו, הרוסים בקלות יכלו לתת כאן 3 או אפילו 4 אפס. פאבליוצ'נקו סתם ממהר, היה לו כדור קליל לבד בערך על נקודת הפנדל, והוא מחליק כמו טמבל. זה יכול לעלות להם ביוקר בהמשך.
    הולך להיות משחק אדיר ביניהם להולנד. 2 נבחרות שיודעות רק לבוא ולשחק כדורגל, שלא יודעות לשחק על תיקו, ועם חשקני התקפה יצירתיים כל כך.