הרגעים הכי לא הוגנים של הכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏15/7/08.

1. hai1 Member

הגול של אלבארז בקופנהאגן !!!!!!!!!!!!!!

2. del piero #10 Member

הכרטיס הצהוב שנדבד קיבל בחצי גמר האלופות 2003/4. בגלל הכרטיס הצהוב הזה הוא לא שיחק בגמר. שופט מטומטם. הוא גלש על הכדור, ולא על הרגלו של שחקן ריאל מדריד.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כל הכבוד אני לא חושב שאנחנו צריכים לדבר על שערוריות של משחק ישראלי באירופה או כרטיס צהוב מסוים ששחקן זה או אחר קיבל. אני בעיקר חושב שאנחנו רוצים לדבר על אירועים הרבה יותר גדולים מזה, ארועים שהשפיעו על הכדורגל או עשו הרבה רעש.

אני נזכר למשל עכשיו ברצח אנדרס אסקובר ב-1994. הבחור המסכן כבש שער עצמי אומלל במונדיאל 94 בארה"ב, קולומביה בסוף הודחה מהטורניר אחרי שלב הבתים ובחזרו לארצו נרצח בירי מטווח קצר בגלל 'ששערו גרם למהמרים להפסיד הרבה כסף'.

4. yonmu Member

אני מבין שליברפול באמת היתה טובה יותר ממילאן במשחק הזה לעדתך....
    למילאן הגיע לזכות, ליברפול זכתה, זה "לא הוגן".

5. Bensh Member

לקבוצה שחוזרת מפיגור 3-0 בגמר ליגת האלופות מול הקבוצה הכי טובה באירופה מגיע ועוד איך לזכות

6. 亚历山大帕托 Member

כשזה נעשה עם גול בנבדל ופנדל לא חוקי עם גלישה של ג'רארד, לא מגיע. המשחק היה אמור להסתיים 3:1 במקרה הטוב בשביל ליברפול, אבל אמא של גונזלס פרשה ממקצועה הותיק מאוחר מדי.

7. Don Joan Roman Member

גם אם זה נעשה בזכות זה שאוהדים של ליברפול איימו על שחקני מילאן עם אר פי ג'י, רק על האמונה בעצמם שאפשר לעשות את זה מגיע לה לזכות.

חוץ מזה אתם אוהדי מילאן לכל הפסד מוצאים תירוץ, פעם זה גול בנבדל, פעם זה פנדל שלא היה, פעם זה קולינה, פעם זה הגשם ופעם זה האפנסאי של רומא, דיי חלאס.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש אמונה בעצמם. המיתוס השקרי הכי גדול מאז השמועה שהפרעונים הם צאצאים של עם נורדי שהגיע מאיסלנד. ליברפול באותו משחק ביישה את המעמד מבחינת רמת כדורגל. כולם מספרים בגאון על איך הסקאוזרים המדהימים הגיבו לשירה האדירה של האוהדים במחצית, כשהאמת היא שעם פתיחת המחצית השנייה, מילאן עלתה בטירוף כשליברפול המשיכה להראות חסרת אונים וחסרת אמונה. תסתכלו על השערים של ליברפול (רמז - איך הם הובקעו) ותבינו שמזל היה הרבה יותר מעורב שם מאשר אמונה בלתי מתפשרת. מדהים איך 6 דקות שבהן ליברפול לא השתינה במכנסיים, הופכות אותה לראויה לתואר. אם שלושת השערים שלה היו מגיעים לאחר מלחמה של 20 דקות שבהם ניתן היה לראות בבירור שמדובר במקרה של קבוצה שמסרבת לוותר על התואר גם בתוצאה קיצונית, הייתי מסכים. לא מחזרה למשחק בעקבות שער מקרי שהגיע לאחר פתיחה מוחצת של מילאן בפתיחת המחצית.

9. Don Joan Roman Member

ליברפול ביישה את המעמד מבחינת רמת כדורגל אני מסכים לגמריי אבל את כל הבושה שהיא עשתה למעמד היא ניקזה לתוך 6 דקות שהשלימו את אחד הקאמבקים הגדולים בתולדות הכדורגל וזה מראה על אמונה בעצמך(אתה יכול להגיד שהם לא האמינו עד הגול הראשון אבל החל מהגול הראשון ועד לשיוויון ליברפול נתנה את כל כולה), על אופי ועל ווינריות.

רק חבל שאת כל זה אנחנו רואים רק בצ'מפיונס ולא בפרמיירליג.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/08
  10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

גמר ליגת האלופות 2006. לא נשכח ולא נסלח.

11. spurs Member

אולי כבר הוזכר...אבל השער מחצי מגרש של פדרו מנדס שהשופטים באולד טראפורד "לא שמו לב" אליו

12. 亚历山大帕托 Member

שני שערים לא חוקיים.
    שני שערים לא חוקיים.
    שני שערים לא חוקיים.
    שני שערים לא חוקיים.
    שני שערים לא חוקיים.
    שני שערים לא חוקיים.

איזה קאמבק? אולי של גונזלס אמן ימות מסרטן עיניים.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

משום מה יש לי תחושה שגם אם היינו מנצחים 5-3 עם תצוגת כדורגל שלא נראתה כמותה אי פעם, לא היית מסכים.

ואתם יודעים מה קרן מור הייתה אומרת על הפוסטים שלך ושל חברך AGENT ORANGE?
    "זה נשמע לי כמו אוי אוי אוי..."

:aaa12: :aaa12: :aaa12:
    :aaarse:
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

14. Paolo Maldini שחקן ותיקים

בבקשה די לדבר על זה.
    לא עושה לי טוב.

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר טעות גורלית שאפילו הסקאוזרים לא יכולים להתווכח איתה בקשר לאותו גמר אז מה עם הפריצה של קאקה כמה דקות אחרי פתיחת המחצית השנייה וההכשלה של הופיה מטר לפני רחבת ה-16 כשאין אדום יותר ברור ורק חשש מביזוי המעמד מונע ממחוטו לשלוח את סמי למקלחות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

או שגם ב-10 שחקנים "הרוח האדומה" הייתה מתעלה ל-6 דקות?