הרגעים הכי לא הוגנים של הכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏15/7/08.

1. King Kenny Member

להזכיר לך את הגמר של שנת 2000?
    אני זוכר את עצמי כבן 6 מול הטלוויזיה מתחיל לקלל את השופט.

והאמ אמא של הרגעים הכי לא הוגנים קרה נגדינו, משחק השרוכים.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/08
  2. פרנקו בארזי Member

למה אתה אשכרה עונה לליצן שכדי להוכיח לי שלא היה פנדל על טלקיסקי הוא מבלבל בביצים על כך שבעונת 04' לא שרקו לפנדל על שחקן שלהם?
    ולמה לעזאזל יצורים שכותבים "הבועל תל אביב" ו"אמא ש'ך אובייקטיבית" וששמח על מקרים של חוסר ספורטיביות וטעויות שיפוט נשארים פה?

3. 亚历山大帕托 Member

לא היתה ולא נבראה גניבה יותר גדולה מגמר ליגת האלופות 04/05. את השער הראשון ליברפול הרוויחה בצדק, ניתן לה את זה. בשער השני היה נבדל של בארוש שהסתיר לדידה את הכדור, הקוון הרים את הדגל, וגונזלס הטיפש אישר את השער. בשער השלישי היתה עבירה בחצי של ליברפול (על אמברוזיני, נדמה לי). אין שריקה, ליברפול הולכת להתקפה מתפרצת, ג'רארד גולש ברחבה, ופתאום יש פנדל משום מקום.

"הגמר הגדול בכל הזמנים" פחחחח...

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוריאה 2002,באמת שלא היה יותר מזה...

5. xavi6 Member

http://img156.imageshack.us/img156/3646/ggap4.Xxx

ללא מילים. עד עכשיו כשאני נזכר בגמרים שהבחור עבר אני ממרר בבכי. מה שהכי מדהים שבחיים לא כאב לי על משהו שהוא לא מברסה. אבל מנדייטה בשבילי היה הכל, האיש שגרם לי לצפות בכדורגל, מבחינתי תמיד היה ותמיד יהיה שחקן מס' 1 שזכיתי לראות, לפני מסי ולפני רונלדיניו, לפני זידאן ולפני כל שחקן שקיים על הגלובוס. לראות אותו מפסיד דווקא מול ביירן כאב לי כאב שעדיין לא זכור לי. כ"כ לא הגיע לביירן, פנדל מכלום (דחיפה זה שחקן ביירן על שחקן ולנסיה) ופנדלים מפגרים של שחקנים שפשוט לא יודעים לבעוט. הדבר האחרון שרציתי לראות זה את קאן חוגג ואת מנדייטה נשאר שוב בלי גביע. הדבר היחיד שיכולתי להתנחם בזה שהוא תמיד יזכר כקשר הכי טוב של אותו שנה, ואם אני לא טועה הוא זכה בזה גם שנה לפני. פעמיים השחקן הכי טוב, פעמיים מפסיד בגמר. מנדייטה הוא הדבר שהכי לא הגיע בכדורגל, כי גם כשהגיע לו-הוא עדיין לא זכה. עדיין לא נגע. ביום שהוא הושאל מלאציו לברסה, היה אחד הימים הכי טובים בחיי. עקבתי אחרי העניין באותיות הכי הכי קטנות שיש. חבל שהיה לנו את ואן חאל שחוץ מלתת לו לבעוט פנדלים לא ממש נתן לו את חופש הביטוי.
    עכשיו הוא במילדסבורו ביציע כי הם לא בונים עליו, וחושב על אפשרות כמו ארה"ב. השמועות מספרות שקבאהם נסע לאנגליה להיפגש איתו במטרה להביא אותו לגלקסי.

http://img156.imageshack.us/img156/9106/dsc01015pt4.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/08
  6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אפבנרג זכה בשחקן השנה של אופ"א ואולי גם הקשר (זה לא זכור לי).

בכל מקרה, 2 פנדלים שלא היו נשרקו ומהם גם הגיעו השערים. באמת שיפוט רע, אבל איזן את עצמו איכשהו.

נ.ב. כמה נחמד לראות שוב את ליזראזו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

7. eastlands Member

הקבוצה נאלצה להודיע על פרישה ,איזו תמימות , כל כך מתאים לכם להפוך את הסיפור האמיתי .

הסיפור האמיתי הוא, שההחלטה הטיפשית וחסרת הרגש הזאת , היתה ונשארה המקרה היחיד שקבוצה לא השתתפה במפעל הכי ותיק לקבוצות , ויש הטוענים הכי מפורסם בעולם , רק בגלל שרצתה לנפוש בברזיל , החברה נסעו לזיין בריו ,וחשבו שמפאת הכבוד הראוי להם (הכי גדולים בעולם, הכי מפורסמים,הכי עשירים , הכי פאקן בלה , בלה , בלה,, ) ההתאחדות תיתן להם מתנה ,ותחליק את האירוע .

עד היום המפעל הזה מנסה להשתקם מהנזק ,שאותה קבוצה מפלצתית גרמה לו.

פורמט חדש לאלופות - בולשיט!!!

8. JO_NY Member

הטעות שיפוט שהכי זכורה לי ממש לא היה אפקט אמיתי, אבל היא ראויה להזכר בזכרון הקולקטיבי .

משחק סוף עונה בין בין הפועל פתח תקוה למכבי תל אביב באורווה שלשתי הקבוצות אין על מה לשחק (2004)

מכבי עולה ל3:0 במחצית הכחולים הופכים ל4:3 ואז לקראת סוף המשחק מכבי מגביהה כדור לרחבה

אבי סטרול תופס בטעות את חברו לקבוצה פרוחננקובס בעוד אף שחקן כחול אפילו לא קרוב לאירוע - מנשה משיח הגאון שורק לפנדל והמשחק מסתיים ב4:4

מכיון שהייתה לי גישה לחדר ההלבשה באותה תקופה וחדר השופטים היה פתוח אפשר היה לשמוע בבירור את מנשה משיח אומר לקווניו בסוף המשחק - " אני לא מאמין איך שפטנו היום " איזה בושות עשינו"

רק בישראל ... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. שער 7 Member

איך אתם מזכירים את דייגו ולא מזכירים את גמר גביע המדינה 1982/1983?
    לנצח את מכבי בגמר משער ביד של גילי לנדאו שעד היום מודה שדייגו העתיק ממנו 3 שנים אחרי?
    אחד המקרים הסופר לא הוגנים, אבל הכי מתוקים שיש...

10. Zlatan Ibrahimović Member

כל דבר שיעשה רע להבועל תל אביב ישמח אותי.

בגמר היה פנדל ברור על זנדברג,וב04' כתבתי ששרקו לפנדל שלא היה לכם.
    ואחריי זה אומרים שאוהדי בית"ר מטומטמים...

11. Cosmic Weed Member

שמינית גמר ליגת אלופות 03\04 יונייטד - פורטו באולד טראפורד.
    קרוב לדקה ה-40 סקולס מבקיע שער שמעלה אותנו ל-2-0
    אבל השופט המחורבן טוען שהיה נבדל ולא היה שום נבדל ושום נעליים וראו את זה 200 פעם..
    סקולס מאחורי קו ההגנה בזמן שמקבל את הכדור!

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, ואתה רק מחזק את הדעה שלי שרובכם מפגרים.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי אוהדי הפועל כמה בכיינים אתם יכולים להיות , נגיד שהיה פנדל בגמר הגביע (למרות שגם לבית"ר הגיע פנדל אבל איכשהו זה לא נכנס לתקציר מעניין למה..... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ).
    מחזור 2 בבלומפילד - ג'וניור כובש בנבדל 1-0 להפועל.
    סיבוב 3 שוב בבלומפילד - הפועל מקבלת פנדל על כלום בגלל נפילה של ברוך דגו השחקן הכל כך חסון הזה , שער חוקי של זנדברג נפסל והכל במצב של 1-0 לבית"ר .

ולגבי משחק השרוכים זה ששחקני בית שאן נמושות זה לא אשמת בית"ר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/7/08
  14. King Kenny Member

הודעה אחרונה שלי בנושא של הפועל-בית"ר בדיון הזה.
    אבוקסיס ודוד אמסלם דרבנו את שחקני בית שאן למכור את המשחק, אמרו להם דברים בסגנון של "מה אכפת לכם? אתם ממילא נשארים בליגה".
    אתה זוכר הגמר של שנת 2000 וההרחקה של בן עמי?

לגבי הפנדל על דגו, זה פנדל מאוד גבולי שלא משנה איך השופטים היו מחליטים לפעול בעניין הם היו צודקים.

יש מקרים לכל צד, זה בסה"כ מתאזן.

15. JR-Riquelme Member

מה זה משנה הטעויות שהיו בניצחון של הפועל על בית"ר בסוף העונה שעברה? מדברים על טעויות גדולות שמשנות דברים גדולים ולא משנות אם אוהדי בית"ר יחגגו בבלומפילד או בטדי אליפות.