הקרב על הסגנות הפך לקרב על "מי לא תהיה סגנית"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏6/5/04.

1. Beitar Je(w)rusalem Member

לי...
    אם בני יהודה מפסידה היא נשארת 2 נק' מעל לבית"ר ואז אפשר לעקוף אותה.

2. שגיא Guest

לאנשי ואוהדי סכנין, בני יהודה ונתניה. מלבד אלה, לא ממש.

אתמול לא ממש יצא לי לעקוב אחרי המשחקים ורק בערב בדקתי את התוצאות. אני שמח לדעת שמכבי חיפה שיחקה משוחרר וניצחה בצדק את הפועל ב"ש. משמח לדעת ששי בירוק יכול לכבוש גם כשהוא עולה בהרכב, ואפילו וואליד באדיר נמצא בתקופה טובה.

ולגבי המקום השני, עושה רושם שאף אחד לא רוצה אותו. ב"ש ומכבי ת"א לא בדיוק עשו הרבה כדי לנצח, ולהפועל ת"א יש מחר סיכוי לחזור למאבק על הכרטיס השני לליגת האלופות, שזה בעצם המאבק היחיד שנשאר העונה בליגה הזו....

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא ממש מדויק, ובגלל זה אני רוצה שהיום הפועל ת"א תפסיד לנתניה ושבני סכנין תפסיד לבני יהודה ואז הפער רק 3 נקודות שני מחזורים לסיום, ותודו שיש פה אחלה מאבק.

4. שגיא Guest

גם אני "רוצה", אבל זה נראה הרבה פחות ריאלי. מה גם שאם זה קורה, אני עדיין לא רואה את נתניה מנצחת משחק אחד ואחד נוסף מסיימת בתיקו, וכל זה צריך גם כמובן לקראות ושסכנין גם כן תפסיד בשלושת המשחקים שנותרו. זה הרבה פחות ריאלי, ולכן זה פחות מאבק. המאבק על המקום השני הרבה יותר צמוד, ובין יותר קבוצות.

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתניה מנצחת 2 - 0 את הפועל ת"א (שפשוט עלובים בצורה בלתי רגילה!!!) וסכנין סיימה בתיקו בלבד עם בני יהודה לאחר שכבר הובילה, כך שהפער בתחתית צומק ל- 4 נקודות בלבד כשיש 6 נקודות בקופה.
    המשחקים עד סיום העונה:
    מחזור 32:
    מכבי ת"א - מכבי נתניה
    מכבי פ"ת - בני סכנין
    שתי הקבוצות שרוצות מקום 2 מול שתי הקבוצות שרוצות מקום 10. מכבי פ"ת בכושר טוב יותר, נראית רוצה יותר.
    מחזור 33:
    מכבי אחי נצרת - בני סכנין
    מכבי נתניה - הפועל פ"ת
    הפועל פ"ת מזמן כבר הלכו לים ולא משחקים ברצינות ולנתניה יש יתרון ביתיות, לעומתם אחי נצרת אמנם ירדה אבל בדרבי של המגזר היא תמיד תתן את המקסימום, ודאי כדי להוריד איתה את האויבת שלה, סכנין, ליגה ביחד איתה.
    בקיצור, למי שטען ש"הגזרה הדרומית" בליגה סגורה אז ממש טעה! הכל פתוח ואני אפילו חוזה (לואיס צ'ילאברט) מהפך דרמטי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. EladLR Member

לשני הקבוצות יש משחק קשה במחזור הקרוב
    מכבי פ"ת במומנטום טוב לעומת מכבי ת"א שבמצב גרוע מאוד. מחזור גורלי בקשר למאבק. סכנין מנצחת ונגמר הסיפור.אם נתניה מנצחת וסכנין מפסידה נקודות(בתקווה שאת כולן) המחזור האחרון יהיה מרתק!

7. שגיא Guest

מכבי פ"ת תנצח את סכנין, הקבוצה של הלוזונים גם יזכו בסופו של דבר במקום השני. כמו שזה נראה עכשיו, נתניה יכולה לנצח גם את התל אביבית השניה שנמצאת בכושר גרוע מאוד, ונצחון נתנייתי לא יפתיע. אגב, אשדוד מרוחקת 5 נקודות מהקו האדום, וגם היא עדיין לא הבטיחה את הישארותה. תיקו יספיק לה.

8. c_web Member

מסכים איתך בהחלט ...
    מכבי פ"ת מציגה לאחרונה כדורגל מצויין , עומר גולם בכושר טוב מאוד.
    אני מאוד מקווה שמכבי פ"ת תסיים במקום ה - 2 , היא תצליח יותר ממכבי במוקדמות ליגת האלופות , אתם תראו זאת.

בקשר לתחתית , לסכנין הולך ליהיות מאוד מאוד מאוד קשה . יש להם את מכבי פ"ת במחזור הקרוב , ומסתמן שהם יפסידו שם. לאחר מכן המחזור האחרון בבית מול אחי נצרת , הולך ליהיות חם ומטורף , ובטוח שאחי נצרת יעשו הכל בשביל שסכנין ירדו ליגה.
    לנתניה לעומת זאת יש סיכוי טוב מאוד לשרוד , מבלומפילד הם בכיף יכולים להוציא תיקו , ואת הפועל פ"ת בבית הם ינצחו !

הולך ליהיות מעניין עד הסוף . . . !

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו מותר דבר כזה ?
    עכשיו שמתי לב שתבריזי שפט את המשחק אתמול בנתניה,והוא שפט גם בשבת את המשחק של הרצליה מול הפועל חיפה.

מה קרה חסר שופטים בארץ ? ועוד שולחים שופט כזה גרוע לשני משחקים גורליים.

10. burning soil Member

השופט שאמור היה לשפוט את המשחק בין הפועל ת"א למכבי נתניה אתמול
    חלה,וביקש להחליפו,ולכן תבריזי שפט.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. המשחק של חיפה בשבת לא היה הכי טוב שלה השנה.
    ה3-0 בבלומפילד מול מכבי ת"א היה הרבה איכותי, ואפילו ב2-2 שהם עשו איתנו בוסרמיל הם שיחקו יותר טוב.
    בשבת הפועל באר שבע לא עלתה למגרש, אולי בגלל ששחקני הפועל באר שבע לא קיבלו משכורת כבר 4 חודשים, לא לדבר על פרמיות שהם לא מקבלים מתחילת השנה.
    אולי בגלל שזינו הצהיר שכל הסגל יצטרך לקצץ ב20% ולוותר על אותם משכורות שהם לא קיבלו 4 חודשים.
    אז נכון, אסור לוותר על משחק לפני שהוא התחיל, מצד שני גם שחקני כדורגל הם בני אדם, ואפשר להבין למה הם חשבו על דברים אחרים ולא על כדורגל(אפשר להבין אבל לא לקבל).
    בקשר ל73 הבאר שבעים שהיו(ספור), אז ככה, המשחק נערך בשעה 3 בצהריים, כלומר, כדי להגיע למשחק צריך לקום ב10 בבוקר(ההסעה של האוהדים יצאה ב11) ויום שלם הולך(כולל חג בשם ל"ג בעומר) כי חוזרים רק ב10 בלילה מהמשחק.
    אני לא מכיר הרבה אוהדים שיקומו ב10 בבוקר, יחזרו ב10 בלילה, ובמיוחד הנוער שבגלל זה פספס את ל"ג בעומר.
    אני כן הייתי במשחק, מצד שני המשחק היחיד שפיספסתי העונה היה משחק בית מול סכניין בגלל שהייתי במשלחת לפולין.

2.איך אוהדי חיפה מעיזים להזכיר את אוהדי באר שבע, שהם, במשחק בית, אחרי אליפות, מביאים בקושי 6000 איש.
    זכייה באליפות אצל כל קבוצה אחרת בליגה הייתה מביאה לפחות 10 אלף איש, רק חיפה ואוהדי ההצלחות שלה לא ממלאים את האיצטדיון אחרי זכייה באליפות.
    " אליפות בלי אוהדים " כבר אמרנו?

3. עוז יפרח הוא הבלם הטוב ביותר בליגה.
    מכבי חיפה, מכבי ת"א, בית"ר ירושלים והפועל ת"א הם רק חלק מהקבוצות שרוצות אותו לשנה הבאה.
    בחיפה היה לו את המשחק החלש ביותר העונה, הרבה בגלל שוייס היה חסר ואלול שהחליף את וייס היה חושך והכל נפל על עוז.
    "בלם העתיד של הנבחרת" היה יותר טוב השנה מבנאדו, גרשון ושאר הבלמים שרק בגלל עונות עברו מוזמנים לנבחרת.
    מדובר על בלם העתיד של הנבחרת, ומשחק אחד גרוע לא ישנה זאת.

4. רק לחשוב שבמשחק כך כך גרוע הבקענו שער והינו יכולים להבקיע עוד שערים מעיד על מכבי חיפה וההגנה שלה.

אין מה לעשות, כשאלי זינו הוא הבעלים שלך, אתה כל עונה מסיים כמה מחזורים לפני, שחס וחלילה לא תגיע לאירופה וזינו יצטרך לשלם פרמיות של אירופה לשחקנים.
    איך מישהו שמכיר אותו אמר לי לפני חודש, אלי זינו מתפלל שבאר שבע תסיים במקום הרביעי כדי שהוא לא יצטרך לשלם פרמיות על אירופה אבל בכל זאת יקבל מהתאחדות מענק על הזכייה במקום הרביעי.
    עם בעלים כזה מי צריך אויבים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

יווווווו זה המשפט הכי מפגר ששמעתי. אתה שם לב מה אתה אומר? רק אוהדי הצלחות לא ממלאים איצטדיון אחרי אליפות??? אם היית אומר "כל העונה האיצטדיון ריק ועכשיו כשזכו באליפות פתאום בא קהל" אז הייתי אומר לך "וואלה זה קהל הצלחות, באים רק כי זכו באליפות" כי בינינו מה זה הצלחה יותר מאליפות? אבל אתה סתרת את עצמך תוך 5 מילים! באמת שאני לא מבין מה אתה אומר פה.
    אני כמובן יכול לדבר רק בשם עצמי אבל תאמין לי מנוי יש לי אבל לא הלכתי בשבת בגלל החום, השרב והשעה שבה אפשר להתבשל גם אם יושבים מתחת לגג.
    באמת שאני לא מבין את המשפט שלך... אולי זו הוכחה שלמכבי אין אוהדי הצלחות, ולדעתי זו הוכחה שהעונה הגרועה הזו גרמה גם לאוהדי הצלחות להבין שלא שווה להגיע למשחקים בליגה הזו שנערכים בשעות מאוד לא הגיוניות וכו', ואני אסביר: בית"ר ירושלים הביאו העונה יחסית הרבה קהל באופן יציב למרות מצבם הקשה, כך גם נתניה לדוגמא. מכבי חיפה למרות המקום הראשון לא ממש ממלאת איצטדיונים וגם מכבי ת"א וב"ש שנאבקות על מקום במוקדמות ליגת האלופות (שמי שהיה שומע על זה בלי לדעת על הרמה של הכדורגל היה חושב שזו עונה מוצלחת) ממש לא ממלאות אצטדיונים (בעיקר ב"ש) כך שזו תופעה כללית העונה של מיעוט בקהל הצלחות. שוב משה, נסה לחשוב על מה שאמרת, אולי התבלבלת.

13. Beitar Je(w)rusalem Member

פה אני נאלץ לחלוק עליך.
    תגידו מה שתגידו, שהאהבה מסנוורת, אבל הבלם מס' 1 בארץ הוא אינדיו.
    הוא פשוט בלם גדול. לא בן חיים, לא מגמאדוב, ולא אפחד! אינדיו פאריירה מס' 1.
    הבנאדם בורך בתכונות של חלוץ, יש לו דריבלים יוצאים מן הכלל ובעיטה מצויינת.
    העבודה ההגנתית שלו יוצאת מהכלל, ראשון לכל כדור גובה, מחלץ בלי סוף כדורים (גם במספרות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ), מרחיק כדורים מהקו (ההרחקה הכי יפה שלו הייתה ההרחקה במחזור 9 נגד אשדוד שחיים רביבו הקפיץ מעל קורנפיין ואינדיו במספרת של החיים הרחיק את הכדור מהקו), פשוט בלם עצום.
    לבלם הזה יש שער אחד, שתי בישולים, מעורבויות בהרבה שערים העונה, והחמצת פנדל (איך כולם עודדו אותו ביציע אחר כך, היה מרגש לאללה) נגד חיפה.

אין מה להגיד - הליברו מס' 1 בארץ

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפתיע שאוהד בית"ר אומר שאינדיו הבלם מספר אחד בליגה ואוהד באר שבע אומר את זה על עוז יפרח...
    אוביקטיבים משהו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx

15. Beitar Je(w)rusalem Member

ת'אמת,
    בנאדו לדעתי באותה רמה של אינדיו.
    לכל אחד יש את החסרונות והיתרונות שלו.
    אבל מה שמיוחד זה שבשתי הבלמים האלה - יש הרבה מאוד יתרונות ומעט מאודד חסרונות,
    בוא אני ייתן לך יתרונות של אינדיו - הוא חזק מאוד, הוא בעל כוח פריצה, ודריבל אולי הכי טוב בליגה,
    מסירות מאוד מדוייקות, טכניקה גבוהה, בעיטה חזקה, לחימה משוגעת, חשיבה מהירה (אולי הדבר שהכי חשוב בבלם),
    משחק חכם ומשחק ראש מעולה - גם בהגנה וגם בהתקפה, ועוד שאין צורך להגיד אותם...
    בוא אני ייתן לך את החסרון היחידי (לדעתי, אם מישהו יעורר אותי ויגיד לי עוד חיסרון אני ישמח לשמוע, וזה שהוא טיפה איטי זה לא כל כך חיסרון, למה הוא חזק מאוד, הוא לא שמן),
    שלדעתי הכי בולט אצל אינדיו השנה - הוא לפעמים משתגע ועולה להתקפה כאילו אנחנו ב5-0, וזה עלה לנו בשער נגד הפועל ת"א, שער שיוויון של אוגבונה. אבל בדר"כ שאינדיו עולה להתקפה הוא או מוסר כדור עומק מצויין,
    או מתחיל לעקוף את כל המגרש (כמו נגד נתניה עם הבישול לנמני ונגד הפועל פ"ת בשבת).
    וגם לפעמים קורא שהוא לא מוסר טוב או מאבד, הוא ישר תוקע ספרינט וחוזר לעמדה שלו.

וגם אם מישהו חושב אחרת ממני בעיניין הבלם, אני מקבל את זה...
    אבל לגבי זה שהוא הבלם התוקף\מוביל כדור הכי טוב בליגה אני לא חושב שאפשר להתווכח על זה.
    כי אין בלם בליגה כמו אינדיו שמסוגל לעלות כל כך הרבה להתקפה ולתרום לקבוצה מבחינה התקפית וגם הגנתית.

א=י=נ=ד=י=ו פ=א=ר=י=י=ר=ה - ה=ב=ל=ם מ=ס=פ=ר 1 ב=ל=י=ג=ה!

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/04