הקרב על הסגנות הפך לקרב על "מי לא תהיה סגנית"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏6/5/04.

1. oriss Member

ההשפלה נגמרה - המשחק נגמר, האלופה הטרייה מנצחת במשחק מצויין סוף סוף אחרי הרבה זמן את ב"ש 3-1.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידעתי למה גוטמן מסוגל,מה הוא עשה עם פ"ת ובית"ר אבל לא תיארתי שכמות ההשפלה תגיע למצב כזה.

3. Beitar Je(w)rusalem Member

עוד לא חווית מהי השפלה אמיתית אחי, תאמין לי שעוד לא חווית.

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/04
  4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמעו חברים - לראשונה העונה אני יוצא מהאיצטדיון עם הרגשה ממש טובה. איזה כיף של משחק היה יום, רק חבל שבאשמת אג'יופור, שמשום מה החליט להפסיק לשחק בדקות הסיום חטפנו גול מסכן. מכבי נתנו את מה שהיה ללא ספק המשחק הכי טוב שלהם העונה (חוכמה גדולה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx , אבל עדיין היה ממש תענוג), שלטו ללא עוררין והשפילו את ב"ש האומללה, שכנראה גם האוהדים שלה לא מאמינים שיא מסוגלת לסיים במקום השני (הגיעו למשחק בסביבות ה-20 באר-שבעים, פשוט בושה). דקל קינן נתן היום משחק ענק בהגנה ושיתק לחלוטין את העפיפון, וואליד באדיר, עידן טל, זנדברג ובירוק (מעולים אחד אחד) עשו לב"ש שמות בקישור וחטפו המון מכות מאלימלך המלוכלך, ואפילו יניב קטן, שתופקד היום משום מה כשחקן שפיץ, נתן משחק סביר ביותר בהתחשב בכך שחלוץ הוא לא.
    מכבי חיפה הוכיחה היום שאפשר גם בלי רוסו הדריבליסט העצלן, בירוק וואליד (שנתן תפוקה אדירה גם בחלק ההתקפי) הוכיחו שמגיע להם לקבל קצת יותר דקות, ואפילו מרקוס אלבס הראה שאם הוא ממש רוצה הוא מסוגל לרוץ 10 מטרים בלי לעצור למנוחה, והוא כנראה הבטיח את מקומו בקבוצה לעונה הבאה. מה שכן - בחלק ההתקפי פשוט אין לו מושג מה הוא עושה. היה מהלך שהוא קיבל בו את הכדור מול השער ונתן מסירה תמוהה ביותר לאגף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx .
    ובקשר לב"ש - חושך מוחלט. מילא תשחקו אגרסיבי ומלוכלך לפי מיטב המסורת הגוטמנית, אבל לפחות אל תיתנו להגנה שלכם להיות כל-כך חדירה. "בלם העתיד של ישראל" עוז יפרח לא הראה היום שום דבר מעבר לסיומת היפה שלו בגול השלישי של חיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx . הקישור האחורי היה כלא קיים, ואלימלך הראה שהוא כבר צריך לחשוב על פרישה, והסתפק בכמה עבירות מכוערות. ובחוד העפיפון ואופיר חיים בכלל לא קיבלו עזרה מהקישור ההתקפי, שכל הזמן היה עסוק בלרדוף אחרי השחקנים הירוקים. תאמינו לי שב"ש יצאה היום בזיל הזול.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לבלמים הכי גדולים זה קורה,עוז יפרח במשחק היחיד העונה שהיה חלש.

וכשגוטמן יאמן את הקבוצה שלך ,אני רוצה לראות שתסע 3 שעות בשביל לראות את החרא הזה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

באר שבע חושך כבר כל העונה. מה הפסדנו 3-1? שיט... עכשיו לא נהיה בצ'מפיונס ליג. מזיז לי כאילו!! שתסתיים כבר העונה המגעילה הזאת לא רוצה מקום 2 ולא מקום 3 רוצה רק שתסתיים העונה המגעילה הזאת.

העונה היחידה בחיים שלי שלא נהנתי מהקבוצה שלי בגרוש.
    אפילו בעונת הירידה נהנתי לבוא למשחקים, כי הייתה נשמה והייתי גאה בשחקנים שלי. עכשיו זבל. זה מה ששווה הקבוצה.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב.
    בית"ר ירושלים מנצחת 1-0 משער של עמיר תורג'מן את הפועל פתח תקווה המתחלשת.

המשחק היחיד שלא שודר הביא את הכי הרבה שערים ואנו מודים לו.
    מכבי פתח תקווה הקבוצה שנמצאת בכושר הכי טוב בין 4 הקב' שרוצות מקום שני,ניצחה הערב את אחי נצרת בעילוט 3-2.
    http://wmh.walla.co.il/archive/104221-4.Xxx
    בדקה ה31 זה היה הרכש החדש של מכבי חיפה גוסטאבו בוקולי שקבע 1-0 לזכות המארחים.
    עומר גולן השווה 2 דקות להפסקה בשערו השני השבוע(ביום שני כבש בשכונה).בדקה ה51 אבי תקווה עשה 2-1, ארבע דק' לאחר מכן שוב תקווה ושוב שער,3-1 פתח תקוואי.
    חמש דקות לסיום כבש גוסטבו בוקולי גם הוא צמד משלו וחתם את תוצאת המשחק 3-2.

8. Beitar Je(w)rusalem Member

אם כבר מדברים על כדורגל.
    בית"ר ניצחה 1-0 משער של תורג'י (!!!) בדקה ה-8.
    אינדיו היה היום יוצא מן הכלל! היה לו חלק ענק בגול של תורג'מן ועוד פריצה אדירה אחרי שהשכיב 6 שחקנים של פ"ת! ואני לא מזכיר את משחק ההגנה המעולה.
    קאפונה גם היה היום טוב מאוד.
    קלאדיירה חוץ מטעות אחת היה פנטסטי.
    דניאל היידמן, שנתן 100% מעצמו היום במשחק, היה מעולה, חילץ כדורים ועזר בהתקפה.
    דוד אמסלם לא עשה טעויות ותמך יפה בהתקפה.
    עופר טלקר שיחק טוב מאוד (!!!!!), הוא שיתק את נג'ואן גרייב החלש וגם תמך בהתקפה.
    ברק יצחקי הוירטואוז, עשה כמה תרגילים שבשביל כאלה דברים אנשים עדיין באים למגרש, ירד לגליצ'ים, נלחם בצורה יוצאת מהכלל, והיה חלק בכמה התקפות.
    תורג'מן חוץ מגול לא זכור לי שעשה משהו, אבל הוא תמך בהגנה והבקיע גול ניצחון, אז ניתן לו קרדיט.
    ארבייטמן היה מאוד חלש היום אחרי שנכנס, חוץ מאיזה קטע יפה שהוא עבר את טומאשיץ' והחטיא מצב קורץ.
    פדידה נכנס לקראת הסיום, לא הספקתי לראות משהו ממנו.
    אלי ששון לא עשה טעויות.
    נמני לא תפס יום גדול, אבל פשוט רואים, הקשר מס' 1 בארץ נמצא לנו בהרכב - אבי נמני. לא רוסו ולא שמוסו, ואל תיכנסו איתי לדיון עליו בבקשה. היום הוא חילץ כדורים, בעט לשער כמה פעמים, כיוון ת'שחקנים, הנהיג. אין מילים - מנהיג מלידה.

אבל מעל כולם היה היום יצחק קורנפיין - מס' 1.
    הוא פשוט התאבד על כדורים, הדף כדורים קשים, יצא לכדורי גובה (כידוע הוא לא מי יודע מה בכדורים האלה) מעולה, חיפה על כמה טעויות,
    י=ש שוער בשער!

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אהבתי היום את המשחק של ברק יצחקי,איזה יופי , שחקן כזה צעיר נותן משחק כדורגל שלא יורד מרמה של שחקנים בכירים בנבחרת ישראל.

10. בית"רי מלידה Member

הכל מצויין בבית"ר:

רק המשכורות לא מגיעות ( אולי הן תקועות בשער הגיא...)

11. Beitar Je(w)rusalem Member

שחקן מעולה, יש כמה וכמה בפורום הזה שמזלזלים בו מאוד.
    אבל אני חושב שהוא היה המצטיין היום (הוא וקורנפיין, אני לא יכול להחליט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ).
    איזה תרגילים, איזה משחק, איזה לחימה - פשוט תענוג!

12. אלי מתחן Member

גם שחקן הוא לא

13. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי...

למי שלא שם לב(כי הוא ישן מהמשחק המשעמ), מכבי ת"א ואשדוד סיימו בתיקו 1-1 משער של טריאק בפתיחת המחצית השניה ושער של כהן(לירן, לא תמיר) שרק נכנס בדקה ה65.
    וזהוב עקרון, עוד כמה החמצות פה ושם, סה"כ עוד משחק משעמם של מכבי ת"א(שאם מישהו פה משחק טנ"ש, אפשר להשוות אותה לשחקן הגנה שגורר אחריו את היריבים למשחק ארוץ ומשעכמם).

14. Beitar Je(w)rusalem Member

חחח אל תתייחסי לא הייתי מרוכז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    מכבי ת"א קבוצה שכל העונה שלה זה מזל אחד גדול. רק מזל.
    היא מציגה יכולת עלובה, בעוד שהיריבות עולות עליה, ובכל זאת היא לא מפסידה ולעיתים גם מנצחת.
    רמה עלובה של כדורגל. אני לא מאמין שקבוצה עם יכולת עלובה השנה כמו מכבי נמצאת במקום 2, כמה מזל צריך.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ודאי שמתם לב שחסר פריויו אחד. המשחק השישי המחזור יהיה היום בשעה 18:50 בין בני סכנין ובני יהודה כשהמשחק רלוונטי לסכנין, פינאליסטית הגביע עד כמה שזה מוזר לשמיעה, שניצחון היום ישאיר אותה בליגה בכל 100% האחוזים ויוריד את נתניה באופן רשמי.
    בסכנין אליהו לא ישחק היום בגלל פציעה בברך ורפי כהן שלא שיחק בגביע בגלל כרטיסים צהובים חוזר להרכב במקומו. גבריאל לימה החלים מהפציעה במשחק מול אשדוד והוא כשיר להיום.
    גם תיקו עשוי להשאיר את סכנין אם הפועל ת"א תנצח את מכבי נתניה, אבל בסכנין חושבים על להיות תלויים בעצמם ולנצח את המשחק הזה.
    הרכב משוער: קמארה קומוקו, נידאל שלאעטה, ארנסט אצ'יטי, אבי דנן, מהארן אבו רייא, באסם גנאים, דריוס יצ'קביץ', עבאס סואן, רפי כהן, ליאור אסולין, גבריאל לימה.

בבני יהודה שני שחקני מרכז ההגנה רוני גפני ואדריאן גמאן לא ישחקו היום בגלל כרטיסים אדומים בהפסד בשבוע שעבר במשחק שזכור בגלל מקרה הבעיטה שבו הפסידה בני יהודה 1-0 למכבי פ"ת.
    סרגיי קלשנקו לא כשיר ומור גולן הצעיר יפתח במקומו.
    הרכב משוער: יניב והבה, אלי אברבנל, מוטי ששון, עמי אזולאי, אסי בלדוט, טל בנין, קובי דג'אני, איבן מירוסלבץ, מטה בטורינה, מור גולן, כפיר אודי.

שאלה הכי דוגרי- למישהו בכלל איכפת מהמשחק הזה?