הקלאסיקו הגדול : ריאל מובסת במגרשה הביתי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/12/17.

1. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתה סיבה לפתוח עם איסקו כי איתו לא היית מנטרל את בארסה כמו שעשית במחצית הראשונה. במצב אידיאלי הוא היה נכנס בדקה 60 כדי להכריע את המשחק, אבל בתחילת המחצית השניה הקבוצה קרסה לחלוטין והמשחק ברח מהידיים מהר מאוד.

2. hbs7 Member

איסקו יכול בכיף לשחק במקום קרוס שלא תורם דבר.
    הוא ובנזמה הראשונים שצריכים לעזוב בקיץ.

3. zivmay Member

השחקן הטוב בהיסטוריה בכלל שיחק?
    איך בכלל ניתן להשוות?

4. doundoun Member

מביך שבארסה בהילוך שני שמה 3 חתיכות לאלופת אירופה בברנבאו , שלושה הפסדי בית רצופים בשלוש השנים האחרונות....
    לא יודע מה איתכם אבל לי זה נראה כפרויקט לפסיכולוגים.
    זידאן ממשיך לטעות ומוותר על הכשרון המוכח של אסנסיו ואיסקו והולך על עם קובה באישית על מסי , אפקט הפחד ותו לא.
    משחק בינוני ומטה של בארסה אבל הקבוצתיות מספיקה ולמעלה מכך.

5. Ever Banega Member

הקלאסיקו היה מאוד מאכזב, אולי באמת הליגה נחלשה השנה.
    היה פשוט מגעיל לראות את ריאל מרימה ידיים, אני כבר מזמן לא מגדיר את עצמי אוהד שלה אבל לכל דבר יש גבול טר שטגן היה יכול להישאר עם הכדור ברגל עד הסיום וזה לא עיניין אף שחקן בריאל.

6. Butragueño מנהלים

זה לא מבין ולא נעליים. דברים כאלה קורים. ברגע שאתה לא מנצל את ההתקפות שלך מהאגף במחצית הראשונה, אתה לוקח סיכון שמתפרת תגיע ותגמור את המשחק. ברצלונה עלתה יותר מדויקת, והמהלך של השער השני כבר סגר את המשחק.
    מה פרויקט לפסיכולוגים. אז היא מפסידה בבית, מנצחת בחוץ או מוציאה תיקו דקה 90.

קובה היה בסדר גמור חוץ מהמהלך של השער, שמשום מה השאיר לבד את רקיטיץ' ונתן לראמוס להתמודד מולו בזמן שהוא משאיר לבד את סוארס וקרבחאל עוד מדדה להגנה.

"משחק בינוני ומטה של בארסה אבל הקבוצתיות מספיקה ולמעלה מכך" , איזו קלישאה חסרת קשר.

modric19 אוהב/ת את זה.
  7. עידן444 Member

פעם ראשונה שראיתי היום שידור בערוץ one.
    סך הכל נחמד לראות איך משחק שלם ברקוביץ׳ חופר לך כמה ריאל טובה יותר וזידאן עשה הכנה מושלמת וזה נגמר 0-3 לברסה...
    אפילו כשברסה השתפרה במחצית השניה הוא טען שזה טקטי מצד ריאל:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Butragueño מנהלים

@עידן444
    אתה מדבר על תופעת שידור?

אני לא יודע מה עדיף, לשמוע את רביבו משדר את ברצלונה וצועק "ישששש" בכל שער שלהם (בתוספת מילה ממוצאת בספרדית), או את יורם ארבל שהחליט פעמיים שברצלונה נצחה היום בקאמפ נאו או שבהחמצה של בייל הוא טוען שריאל קרובה ל2-1 , והתקפה אחת אחרי של ברצלונה הוא אומר שברצלונה קרובה יותר ל3-0 מאשר ריאל ל2-1. איכות שידור ברמה הנמוכה שיש.

9. doundoun Member

זה מביך וזה עוד בלשון המעטה אבל העיקר שיש גביע העולם לקבוצות....

10. Ever Banega Member

הוא צועק יששש גם בשערים של ריאל. זה אחד הדברים שאף פעם לא הבנתי מה רוצים ממנו(גם אם זה יה רק על אחד הצדדים) הבנאדם מתלהב מכדורגל אני לא מבין מה הבעיה זה רק מוסיף לדעתי.

11. Butragueño מנהלים

הוא כמעט ולא מפרשן את ריאל מדריד ככה שאני לא יודע. רוב המשחקים של ריאל מדריד, משום מה, מפורשנים ע"י אלון חזן.
    האינדקציה היחידה שיש לי להשוות לגביו זה שאם נניח בקאמבו (שם קוד) כובש מול ברצלונה, אז הוא מאוד מופנם ורגוע.

modric19 אוהב/ת את זה.
  12. Civil Anti Madridista

https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/25552101_10157020353019899_875947102358584152_n.Xxx?oh=01de8ac614462a47cefa9eacd2da1949&oe=5AC0F786

הרבה מים עברו בנהר מאז המפלה מול ריאל בסופר קופה. בארסה הגיעה לקלאסיקו הכפול אבודה ומסוחררת אחרי הסאגה המתישה עם ניימאר, הקבוצה נראתה כמעט מפורקת, החיזוק זעק לשמיים ולראשונה מזה עשור ראינו עליונות מוחלטת של ריאל מדריד על ברצלונה. הערב שב הסדר על כנו: יושבי הברנבאו שחיכו לנפילה של בארסה במטרופוליטנו, בסן מאמס, במדריגל ובמסטאיה - זכו לראות שוב את השחקן הטוב בהיסטוריה מפרק את הקבוצה שלהם לרסיסים בעוד הופעה לפנתאון ויסלחו לי שם במדריד, אבל הגיע הזמן להכרה גם מצידם - הראש-בראש הזה מול כריסטיאנו הסתיים.

פער 14 נקודות יאפשר לואלוורדה לבצע רוטציות נרחבות ולהיערך אופטימלית גם באלופות. דמבלה ואומטיטי יחזרו מפציעות, ממסצ'ראנו כנראה נפרד, קוטיניו אולי יגיע - צפוי לנו ינואר מאוד מעניין.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. Ever Banega Member

אז אני יכול להגיד לך שגם מגולים של ריאל הוא מתלהב והוא גם אמר שהוא תמיד בהד בארסה וריאל. למרות זאת אני זוכר אותו גם הרבה פעמים מתלהב (יששש וכאלה) גם בשערים נגדן. לדעתי זה מוסיף המון לשידור, אבל בשום סיטואציה אני לא מסוגל לחשוב למה זה גורע.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק שהוא צועק "יששששש"
    זה גם: נו, ווואייי, אוווו, אהההה וכל מיני קולות מוזרים, זה מביך וגועלי עבור מי שצופה

Butragueño ו-גלץ אוהבים את זה.
  15. Ever Banega Member

אני לא מבין מה מביך פה, לדעתי זה יפה שפרשן מתלהב כמו אחרון האוהדים, הוא אוהב כדורגל בדיוק כמונו.