הקופה סודאמריקנה, גמר 2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Yaniv, ‏28/6/11.

1. itay7 Member

לא מרשימים? צריך לקום על הרגליים ולהריע לבחורים האלו, שעם כל הצרות במועדון, עם זה שלחלקם הגדול לא שילמו משכורות שלושה חודשים, עם שביתות מאימונים, מאמן מושעה, חלוץ פצוע, זרים מאכזבים, ובלי האצטדיון הביתי שנסגר ע?י המשטרה בגלל הרצח שאירע בו, מופיעים כמו גברים, למרות שהם GAY-inas.
    עכשיו רק צריך להוריד אותם אותם לקרקע בקלאסיקו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/11
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קשה לי להריע לקבוצה שבמשך משחק וחצי הגיעה לשניים שלושה מצבים בלחץ, במחצית השנייה אמש הגיעו לעוד כמה אבל גם לא יותר מדי, ושבמשך מחצית שלמה בקושי הצליחה לחבר שתי מסירות אפילו בחצי שלה.

או קיי, כל הכבוד לשחקנים שמתגברים על התנאים הקשים במועדון ועולים שלב, אבל הם עושים זאת תוך הצגת "כדורגל" רע ומאוד לא מרשים.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בוטאפוגו היא המודחת הברזילאית הראשונה לאחר שהלוחמים של חנרל בדוז'ה מסנטה פה קולומביה דואגים לסגור את הסיפור מוקדם מאוד במשחק הגומלין. לאחר תיקו במשחק הראשון, הקולומביאנים מביסים את הברזילאים 4-1 וייפגשו עוד יריבה קשה ברבע הגמר, ולס סארספילד. ממה שראיתי משחק טוב מאוד של כל הקבוצה, אבל בעיקר של עומאר פרס המנוסה שניהל את המשחק. גם אוסקר רודאס, עם צמד, יכול לסמן וי גדול.

אירוע משעשע מהמשחק:

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/11
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא ראיתי את המשחק, אבל סנטה פה נמצאת בכושר נפלא מאז שהמאמן בויאקה הועזב. עומאר פרס, שכנעט לא שיחק בטורניר האחרון, מראה כמה הוא חשוב לקבוצה הזו ואוסקר רודאס הוא כישרון נהדר. אגב, גם בדוז'ה בכושר מצויין לאחרונה והחבר'ה רציםפ נהדר בשתי המסגרות. מעניין מה יגמר להם קודם.....

אגב, חסר לנו חלוץ, אני בעד להחתים את הכלב........

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/11
  5. Muurad Member

לא רואה את השידור אבל איזו תוצאה במשחק של ואסקו, 7-3 בנתיים. נשמע כמו משחק משוגע.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/11
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כתבתי קודם שאני חושב שואסקו יתאוששו מהפסד החוץ ויעלו לרבע מול היריבה החלשה, אבל כמובן שלא ציפיתי לכזה מבול של שערים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

סאו פאולו מודחת מול ליברטאד האפורה אך המאורגנת בשל הפסד חוץ 2-0 (ניצחה רק 1 בראשון), בוטאפוגו לא ציפתה להרבה אחרי ההשפלה בבית (4-0) וחוזרת מצ'ילה עם עוד שער ברשת וללא תגובה, על ההפתעה של פלאמנגו כבר דיברנו - רק ברזילאית אחת ברבע, מי היה מאמין...

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/11
  7. Muurad Member

אגב - השער הראשון של ואסקו במשחק הזה היה מטורף יותר מהתוצאה של המשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

מצידו של הילד לפגוש את אורורה כל שבוע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx נראה אם הצמד שכבש במשחק והשער הזה עם ההייפ שיגיע\מגיע איתו יספיק לתת לו מקום בהרכב לקראת הישורת האחרונה או שימשיך לעלות מהספסל, בכל מקרה נדמה ששנה הבאה כשואסקו יקנו סופית את הזכויות שלו הוא יתחיל לשחק בהרכב בקביעות ויהיה פחות סופר-סאב.

ואסקו בכלל יכולה להיות בדרך לעונה יוצאת דופן כשכבר זכו בגביע, הם מובילים בנתיים את הליגה, ועכשיו ברבע הסודאמריקנה.

סאו פאולו מצד שני פשוט אכזבה שקשה לתאר. אין לי מילים, אני בחיים לא האמנתי שהם יגיעו למצב כזה - ועוד מכל הדברים שהם מתקשים דווקא כיבוש השערים הוא ברובו מה שעוצר אותם, עם כוח ההתקפה הלא נורמלי שיש להם בתיאוריה... אם זה היה ההגנה אז בסדר כי היא רעועה כל השנה - אבל ההתקפה?

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/11
  8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

סנטה פה מפספסת הזדמנות מצויינת להגיע לגומלין בארגנטינה עם יתרון, כשמסיימת ב-1-1 עם ולס סארספילד. חרארדו בדוז'ה העלה את המקומיים ליתרון בדקה ה-25, דוד ראמירס איזן בדקה ה-76. לא ראיתי את המשחק, אבל ממה שקראתי, ולס הציגו משחק חלש ונרפה וסנטה פה בהחלט החמיצו ניצחון ועכשיו ספק אם זה יספיק לעבור שלב בארגנטינה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/11
  9. itay7 Member

אוניברסיטאריו החליטה שלפחות בגביעים בינלאומיים כדאי לשים 11 שחקנים בהרכב ולא תשעה, ולמרות שרק עשרה מהם אשכרה שיחקו ופאבלו ויטי יותר רעה בשדה, זה הספיק בשביל לנצח 2-0 ולהשיג מקדמה די טובה לקראת הגומלין.

הברזילאים הציבו הרכב חסר, כנראה שהם סומכים על זה שגם הפעם הם יכולים לחזור בבית מפיגור בן שני שערים, ולמרות שאני בספק גדול אם אוניברסיטאריו תספוג שמינייה, עדיין יש סיכוי טוב שכן יהיה מהפך.

נציגים של המבורג באו לראות את הכוכב בן ה-17, אנדי פולו, לקראת מעבר אפשרי לצפון גרמניה בינואר, אבל פולו שותף רק מהדקה ה-66, ולא בלט. לעומתו, בן 17 אחר היה המצטיין במגרש, אדיסון פלורס, שגם הוא כבר חושב על מעבר אפשרי ליבשת הישנה בחלון ההעברות המתקרב.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא מופתע בנוגע לפלורס, מול גודוי קרוס הוא קיבל מעט דקות אבל הציג יכולת טובה וכישורים מעניינים, כמו שכתבתי אחרי המשחק.

אני חושב שיותר מזלזול, ואסקו פשוט רוצים יותר את האליפות ושומרים כוחות לישורת האחרונה בליגה.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא המשחק הכי טוב שלו, למרות שכבש, אבל אדוארדו וארגאס של ה-U דה צ'ילה הוא חתיכת שחקן. הצ'יליאנים ממשיכים בכושר המצוין שלהם, בליגה ובגביע, ומשיגים תוצאה מצוינת לגומלין עוד שבועיים בבית. קאנאלס, אקס ריבר בין היתר, שוב כובש מול קבוצה ארגנטינאית בגביעים היבשתיים.

ארסנל יכולה להיות מאוכזבת לאור המשחק הלא רע שהציגה, היתרון הקל על כר הדשא במהלך המשחק (בגדול משחק שקול), והשערים המפוקפקים שספגה. אבל ה-U קבוצה חזקה מדי בשביל לחלק לה מתנות ולא לנצל את אלו שהיא נותנת.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/11
  12. itay7 Member

Edison Flores > Andy Polo

מטומטם צ'מו שהוציא אותו, ועכשיו יונטופ עם טעות חוטף גול שטותי, ופתאום 3-2 ועכשיו רק שני גולים והברזילאים בחצי... אחרי שכבר היה 2-1 לאוניברסיטאריו והמשחק היה כביכול גמור.

פרס הקבוצה המטומטמת ביותר מוענק ל...

http://2.bp.blogspot.com/_gr41FEso034/SN3J6mYAj6I/AAAAAAAAORc/TTtEZrSdTHA/s400/Chemo+del+Solar+2.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/11
  13. Muurad Member

דדה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx :aaa8:

העיקר שרודפים לי אחרי רודולפו, כשלכולם ברור מי הבלם הכי טוב בברזיל כיום.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בתמונה האדון לא לובש את הסמל שלכם? הסבר, פרט ונמק בבקשה

15. itay7 Member

האמת שסתם חיפשתי תמונות מצחיקות שלו בגוגל ואין לו מאגר כמו למוריניו... כואב להגיד את זה אבל הוא המאמן האחרון שהביא לנו תואר, ב-2005. אח?כ הוא הספיק לקחת אליפות גם בצ?ילה ובנבחרת, טוב ידוע לאן הוא לקח אותה.

למרות שקשה לי לרחם על אוניברסיטאריו, לא היה מגיע להם לעוף. האמת שאני לא מבין איך קבוצה שמובילה 2-1 בחוץ וכל מה שהיא צריכה זה לא לספוג 4 שערים ב-40 דקות כדי לעלות מצליחה להיות מודחת, אבל הנה כמה סיבות -
    1) השיפוט. זה התחיל מהשער הראשון מפנדל אחרי שאמנם הייתה עבירה, אבל היה נבדל ברור. אח?כ באו טריליון הכרטיסים כולל האדום לראבאנאל בעוד השחקן שבעט בו יצא בלי כלום, ועוד כמה בעיטות של הברזילאים שיצאו בזול. מצד שני, זה היה ברור שזה יקרה והשחקנים פשוט היו צריכים להתעלם ולהתרחק מעימותים סתמיים, אבל זה קשה בדרום אמריקה.
    2) המאמן. 2-2, המשחק נראה גמור אמנם אבל יש עוד הרבה זמן, ואתה מוציא את השחקן הכי טוב שלך, שבישל את השער הראשון בגאונות, ובמקומו מכניס את מורל שלא עשה חצי דבר העונה? איבוד כדור שלו הביא לאדום, עוד אחד לשער הרביעי, ולנו רק נותר לתהות איך ויטי ומורל היו כל המגרש ופולו ופלורס לא...
    3) הפציעה המוקדמת של גאליקיו. אני בטוח שאיתו ה-U לא רק שלא הייתה סופגת חמישייה, אלא כנראה שגם לא שני שערים. במקום טייסון המנוסה והפיזי נשלח דוארטה בן ה-21 למרכז ההגנה, שעד עכשיו שהוא שיחק הוא עשה זאת כבלם שלישי נוטה לצד, או כמגן.
    4) יונטופ. הגמד הזה לא שוער בשום צורה שהיא.
    5) חמישה חודשים ללא שכר.

אגב, עשרה צהובים (ושלושה אדומים) שלף השופט קרלוס אמארייה. מזל שלא הביאו את פרסי רוחאס...