הקופה איטליה נשאר אצל רומא לשנה נוספת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏26/7/07.

1. 亚历山大帕托 Member

אנצ'לוטי מתכוון לפתוח איתו...

2. MHFC Member

ואותו דייגאו נראה כל-כך רע במחצית הראשונה, השחקן הכי גרוע במגרש ללא ספק. 2 טעויות שלו הובילו ל-2 שערים של קטאניה. פעולות בסיסיות וכל-כך קלות שכל בלם מבקש לקבל אותם, רק שהוא מנסה להתחכם ובעקבות כך אנחנו מקבלים 2 שערים.

3. monytax Member

אני חושב שהיה משחק טוב של מילאן.. למרות שלא שיתפה ולו שחקן הרכב ראשון אחד.. היא שלטה במשחק.. לקטאניה היו שתי בעיטות למסגרת.. קיבלנו שני שערים.. מצד שני מילאן החמיצה הרבה.. אמרסון..קורקוף..סרג'יניו והשער שכבש אלברטו פאלוסקי מהנוער יפה.. אם ימשיך כך הוא יהיה החלוץ הבא של מילאן
    שני השערים שקיבלנו פרי טעות של הבלם דיאגו
    עכשיו פנינו מועדות למשחק מול אינטר ביום ראשון..
    FORZA MILAN

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/07
  4. cazzo Il Capocuoco

מסקנה אחת יש לי מהמשחק הזה: לא יזיק לעלות את אלברטו פאלוסקי לבוגרים, כן ועוד כמה איטלקים כמו גווארצ'י ודארמיאן.

5. 亚历山大帕托 Member

מפאלוסקי עוד התרשמתי במחצית הראשונה וסימנתי אותו כדבר הטוב שיצא מהמשחק הזה. אחלה שחקן, וכולי מקווה שיש לו כישרון אדיר שיבוא לידי ביטוי בבוגרים. לא כי אהבתי אותו יותר מדי, אני פשוט רוצה לראות שחקן מהפרימברה מתקדם בשורותינו, מה שלא קרה כבר הרבה מאוד זמן.

מגורקף ציפיתי לקחת את המושכות ולהוביל את הקבוצה, מה שהוא ניסה לעשות, אבל הוא עדיין לא מלוטש. אם במשחק גביע נגד קבוצה קטנה כל כך הוא לא מצליח לעשות את ההבדל הזה כשסביבו אין שחקן הרכב אחד, אז אני מאוד חושש לעתידו במילאן.

6. 亚历山大帕托 Member

וההרכב שיעלה מחר נגד קטאניה כבר נקבע:

Kalac; Oddo, Digao, Simic, Favalli; Cafu, Gattuso, Emerson, Brocchi; Gourcuff; Gilardino

גורקוף יגלם את תפקידו של קאקא, ואני חוזה שיהיה איש המשחק.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפעם הקודמת שראיתי את דיגאו דבר הראשון שחשבתי עליו הוא שבחוזה החדש של קאקא יש סעיף שמחייב את מילאן לשתף את אחיו, אחרת לא מבין איך שחקן שלא מתאים אפילו לליגה הלאומית כאן בארץ משחק שם. היום זו תהיה הזדמנות שלו, ובעיקר של מילאן להראות לי שהוא שחקן סביר ושמילאן לא כאלה שפלים.

8. 亚历山大帕托 Member

מילאן אכן מחזיקה את דיגאו רק בגלל אחיו, אבל זה מחיר נמוך עבור שביעות רצונו של השחקן הטוב בעולם. בסה"כ זו העונה הראשונה שלו בסגל הבכיר. נותנים לו הזדמנויות, רואים מה הוא שווה, כמו שעושים בכל עונה עם שחקנים צעירים, רק שבמקרה של דיגאו את המקום שלו הוא הרוויח בפרוטקציה. אף אחד לא באמת סופר אותו, ובעונה הבאה הוא אולי כבר לא יהיה בסגל (יושאל לקבוצה קטנה).

9. 亚历山大帕托 Member

אצטדיון אנג'לה מאסימינו שבקטאניה יהיה מלא עד אפס מקום כשכל 21 אלף כרטיסים נמכרו לקראת המפגש עם מילאן. האוהדים מאמינים שהקבוצה שלהם יכולה לעמוד בלחץ, ויש להם סיבה טובה לכך עם שני שערי חוץ ומילאן B שתעלה מולם.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומנם לא ראיתי את כל המשחקים בקריירה של קאפו, אבל אני אקח את הסיכון ואומר שזו המחצית הגרועה ביותר בקריירה של הברזילאי. שיפרוש, חבל להשאיר טעם מר כל כך על קריירה נפלאה.

11. yonmu Member

מילאן מודחת מהגביע אחרי תיקו 1-1 עם קטאניה, ורגאס כבש לקטאניה את הראשון, פאלוסקי השווה, וגאטוזו וסוטיל הורחקו.
    שופט הזוי, ללא ספק.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תתן להסתה של אבי מלר להשפיע עלייך... השופט היה בסדר גמור. סוטיל הורחק משום שאם לא הוא, גורקוף (לא זוכר כבר מי זה היה, תקנו אותי אם אני טועה) היה נמצא באחד על אחד עם ביזארי. מה גם שהוא בהחלט נכנס בו, בניגוד לטענה של מלר שאומרת שהוא בקושי נגע בו.
    גם ההרחקה של גאטוזו הייתה מוצדקת וכמובן הכרטיס הצהוב לספינזי - מי יישמע איזו שערוריה זאת כששחקן שנופל ברחבה מקבל צהוב על התחזות...
    וארגאס ממשיך בכושר הטוב שלו ואפשר לומר שמצדיק במידה מסויימת את ההתענינות בו מצד מילאן, פיורנטינה ורומא.
    סאמפ ורומא מרשימות עם 4-0 חלק על קליארי וטורינו (בהתאמה). שתי המובסות מראות שהמשבר שבו הן נמצאות לא חל רק על הליגה. מילה טובה למצארי שסמפדוריה שלו מתחילה לשחק בהתאם לרמה של ההרכב שלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/1/08
  13. 亚历山大帕托 Member

השופט היה מתחת לכל ביקורת, ואני לא מדבר על האדומים, למרות שהאדום לסוטיל היה מוגזם ביותר כי זה לא היה מקרה מובהק של שחקן אחרון. היו עוד שחקנים על הקו, זו היתה עבירה לא מכוונת בעת הרחקת כדור, והיא היתה מקדימה. ואני בטוח ב-99% שראיתי צהוב אחד לגאטוזו על הכדור שהוא הכניס בשיניים של טדסקו.

זה היה ללא ספק אחד המשחקים הכי גרועים שיצא לי לצפות בהם אי פעם ברמות תחרותיות, שלא לדבר על כך שזה משחק קובע. ג'ילארדינו הזה כזה גולם, אני לא מאמין שנתתי לו עוד הזדמנות בליבי בתחילת העונה. גורקוף במשחק רע כשהוא אמור להיות הטוב ביותר על המגרש, רק מוכיח לי את מה שאני לא רוצה להכיר בו - שאין לו עתיד במילאן. בסה"כ מילאן B לא שווה כלום, אבל נקודת האור היחידה היא שעכשיו אין לנו עומס מיותר בלו"ז. רומא או יובנטוס בטוח ייקחו את הגביע, זה התואר היחיד שיש לשתיהן מה לשחק עליו, והן היו לוקחות אותו בגלל המוטיבציה הזאת גם אם היו פוגשות במילאן בגמר.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא היה מקרה מובהק כי היו עוד 2 שחקני קטאניה בקו שלו, אבל הם היו במרחק גדול מהמקרה (לרוחב) ולכן אם גורקוף היה עובר אותו (והוא היה בדרך לעשות את זה) הוא היה ניצב מול ביזארי והיה עובר לא מעט זמן עד ששני השחקנים האחרים היו מגיעים אליו.

15. 亚历山大帕托 Member

שוב, לא היתה שם שום כוונה למנוע התקדמות לשער, העבירה הזאת אולי היתה שווה צהוב רק בגלל המיקום עצמו. אני לא חושב ששופט טוב היה נותן על זה אדום.