הקבוצות העשירות בתבל: הטבלה הנוכחית לשנה זו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏31/3/07.

1. Ampelmann Member

ניסיון לסדר קצת את הבלאגן:
    אני לא ממש יודע מה המדד הזה מעריך. רווח, רווח נטו, מאזן, שווי או חשבון בנק של האפסנאי, אבל הנה כמה אפשרויות למיקומים מסויימים:

מנצ'סטר יונייטד היא אחת ממוכרות המנויים המובילות באירופה. אני חושב שלמעלה מ-80% ממאכלסי היציעים של המועדון הם מנויים, מה שמבטיח שהאיצטדיון גם יהיה מלא וההכנסה מכרטיסים גבוהה.

דורטמונד היא עדיין אחת ממוכרות הכרטיסים המובילות באירופה ולראיה בנושא, האיצטדיון שלה בעונה שעברה (82,000 מקומות) היה מלא (תפוסה של יותר מ-95%) לפחות אחת עשרה פעמים. ובשאר הפעמים גם לא בדיוק היה שומם שם.

נתון נוסף הוא שרוב הסקרים האלה בדולרים בזמן שכלכלת אנגליה עדיין מתנהלת על פי השטרלינג הגבוה. תאמינו או לא, אבל זה בהחלט נותן לבריטים פור של איזה 15%, מה שיכול להסביר את הנוכחות של מועדונים קטנים יחסית, כמו מנצ'סטר סיטי.

שוב, קשה לי לקבוע ולפרש, כי אני לא יודע מה הוא הנתון הנמדד פה, אבל אלה תרוצים סבירים לבינתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/07
  2. spurs Member

דוקטמונד היא הקבוצה עם הכי הרבה מנויים בעולם אם כבר מזכירים

3. Ampelmann Member

לפי מה שכתוב שם (הם לא נדיבים בפרטים) הכוונה היא לקבוצה שלה הערך הגבוה ביותר. הכוונה, כנראה, לערך השחקנים, האיצטדיון, ההכנסה מכרטיסים (אולי) והספונסר (אולי). כנראה שללא קשר לקונטו (חשבון הבנק).
    מכאן שלבורוסיה דורטמונד, באיירן ושאלקה יתרון בגלל שממשלת גרמניה השקיעה מיליונים ואולי מילארדים בשיפוץ והרחבת האיצטדיונים והסראונדינג שלהם לקראת המונדיאל האחרון.

אגב, שמתם לב לסקר המעניין שלהם בצד? מבין כל השחקנים שמקבלים שכר-ענק מהקבוצה שלהם, מי הכי שווה את הכסף? אם היו שמים שם את ג'רארד הייתי יודע למי להצביע.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל, מן הסתם התכוונת לשטרלינג ולא אירו במקרה של אנגליה, אבל מצד שני, אני לא חושב שבריאל, בארסה, אינטר ומילאן מרוויחים פחות מבמועדוני הצמרת של אנגליה.
    מנויים? יכול להיות, וכמובן תפוסת האצטדיונים הגדולה ומחירי הכרטיסים השערורייתיים, הופכים את העסק לרווחי למדי.

*אכן, אכן, שטרלינג, התבלבלתי לרגע. תודה על התיקון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/4/07
  5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו הטבלה מוכיחה את מה שידעתי הרבה זמן - ניוקאסל קבוצה שפשוט טחונה בכסף בצורה בלתי ייאמנת.

אז איך לעזאזל דואגים להביא לשם כל הזמן תותחים, אבל כבר 3 שנים שאין לנו מאמן נורמלי? איך זה שהקבוצה נראית כמו שהיא נראית? איך זה שבכל רגע נתון יותר מחצי הרכב ראשון פצוע? איך זה שעם כל הכסף הזה אין לנו בלם נורמלי ועדיין השחקנים שפותחים בהגנה הם בראמבל ורמג'?

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב,זה לא כמה כסף יש לקבוצה,אלא מה הערך שלה שכולל את האצטדיון כל השחקנים וכו'.זה לא אומר בכלל כמה כסף יש לה להוציא על רכש.

7. RealStretford Member

עשינו 90 מיליון על מכירת חולצות עם השם של קוראדי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

8. XabiAlonso Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx
    ואיך זה של כל הזמן שמסתכלים על הסגל של ניוקאסל, רואים סגל לליגת האלופות שבפועל זה מספיק רק למקום 12 בליגה..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

9. Barcik Member

לפי דעתי מדובר בשווי המוערך, כלומר אם היום גוף רוצה לרכוש את המועדון, כמה כסף הוא צריך להוציא. זה גם יסביר מעט את המיקום הנמוך יחסית של ברצלונה, בגלל החוב שינחת על רוכשים פוטנציאליים.

10. Gooner Member

כל התשובות....בפרק הבא של....