הקבוצות החזקות ביותר בעולם לדעתכם!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י שבצ'נקו, ‏16/3/04.

1. שבצ'נקו Member

עכשיו ,כשמתקרבים לסוף עונת 2003\2004 אני רוצה לדעת מי לדעתכם 5 הקבוצות החזקות בעולם לעונה הזאת?
    הנה הבחירה שלי:

1.מילאן כמובן-קבוצה סופר יציבה, עם שוער ענק, הגנת ברזל,קישור חלומי,קאקא,ילד הפלא הקשר ההתקפי,צמד חלוצים קטלני ביותר,אגפים מאוד חזקים.
    2.ארסנל-עונה נפלאה של התותחנים ,אומנם קבוצה לא יציבה כמו מילאן בכל פרמר במגרש ,אבל לפחות יותר יציבה ממרבית הקבוצות האחרות.
    3.רומא-פשוט מאוד, ההגנה וההתקפה הטובות בליגה האיטלקית.
    4.ריאל-קבוצה עם התקפה מאוד חזקה,אבל יש הרבה חורים מאחור כאמור(גם שחקני באיירן אמרו זאת).
    5.ולנסיה-לדעתי מגיע להם לזכות באליפות ספרד, יש להם כדורגל נפלא וללא הרבה כוכבים גדולים הם משחקים פשוט נפלא וכדורגל מהיר, בלי הרבה חורים בהגנה( יש להם את ההגנה הטובה ביותר בספרד ,אם אני לא טועה).

2. King_Beckham Member

1. ריאל מדריד - הכוכבים פשוט מביאים קבלות, רונאלדו מביא שערים, זידאן משחק מרהיב ואיכותי ובקהאם משחק איכותי, כשהשנה יש להם סיכויים גדולים לזכות בטריפל.

2. מילאן, קבוצה יעילה יותר מאשר יפה.
    הכדורגל שלהם הוא יעיל כשהרבה פעמים העונה הם הסתפקו ב-1-0 קטן ובכדורגל לא יפה.

3. רומא - קבוצה שלדעתי היה מגיע לה לזכות באליפות לפי הכושר של טוטי וקסאנו שמביאים משחק יפה ומרשים.

4. בארסה - קבוצה שמשחקת כדורגל יפה ומשכנע, כשרק בתקופה האחרונה הגיעו למקום השלישי או הרביעי אחרי פתיחת עונה נוראית, ואם הם היו בכושר הזה מתחילת העונה הם היו היום מקום ראשון, נראה שהם הולכים לשחזר את ימיהם הגדולים.

5. ארסנל - קבוצה טובה שמשחקת כדורגל יפה, מהיר ואטרקטיבי.
    באנגליה הם רומסים קבוצות ואין להם מתחרה השנה, ואולי השנה הם סוף סוף יוכיחו את עצמם באירופה לאחר שהם כישלון גמור ולוזרים באירופה.

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. רומא - מוכיחה את עצמה כל משחק מחדש, קבוצה צעירה עם המאמן הטוב בעולם.
    2. מילאן - מאותן סיבות שהזכרתם
    3. מונאקו - מובילה את הליגה הצרפתית בביטחה (בעצם כבר לא, אבל הובילה זה גם משהו) ונמצאת ברבע גמר ליגת האלופות. מאותה סיבה גם ליון המצויינת.
    4. ריאל - חבל על ההגנה.
    5. ארסנל - פשוט ככה.

4. raul madrid Member

מילאן-הקבוצה הטובה ביותר בעולם ,בעלת הסגל הטוב ביותר בעולם !
    ארסנל-לא הפסידה בליגה האנגלית השנה למרות שהליגה הזאת נחשבת ליגה חלשה יחסית ובדרך כנראה לחצי גמר ליגת האלופות וכמובן יש לה את החלוץ הטוב בעולם.
    ריאל מדריד-הקבוצה בעלת ההתקפה הטובה בעולם ,שמצליחה בליגה הספרדית למרות המאמן העלוב והספסל החלש
    מנצסטר יונייטד-למרות השנה העלובה מדובר בקבוצה העשירה בעולם ושנה הבאה לא נראה לי שלארסנל יהיה כול כך קל.
    יובנטוס-הקבוצה שעד השנה הייתה הטובה ביותר באיטליה .
    ולנסיה-קבוצה מצוינת הגנת ברזל וקישור אדיר (שלדעתי חוץ ממילאן הוא הטוב בעולם) מגיעה לה לזכות השנה באליפות ספרד .
    ברצלונה-הולכת כנראה להיות ברצה של הזמנים הגדולים וכמובן הקבוצה בעלת השחקן הטוב בעולם רונלדיניו!
    רומא-מגיע לה השנה אליפות איטליה ,אחת הקבוצות הטובות בעולם!
    דפורטיבו לה קורוניה-קבוצה שלמרות האיצטדיון הקטן יחסית והתקציב הלא גדול מצליחה כול שנה להיות בצמרת הגבוה בספרד ולהתקדם בליגת האלופות לשלבים הגבוהים ביותר.
    אייאקס-הקבוצה הטובה ביותר בהולנד ,מייצרת השחקנים מספר 1 בעולם!

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/04
  5. אלי מתחן Member

1. מילאן - הכי טובה, הגנה פשוט מדהימה אם הם לא רוצים הם גם לא יקבלו גול. גם ההתקפה בראשות סבצ'נקו, קאקה, וסיידורף כובשת מצליחה להתעלות מול הגדולות ככה שהם הכי טובים
    2. ריאל - למרות שהיא משחקת מגעיל השנה, היא עדיין הכי טובה ובסגל מלא היא לוקחת כל קבוצה.
    3. רומא - הרביעיה הלוהטת : טוטי, קסאנו, מנסיני וקאפלו. בזכותם רומא מציגה כדורגל התקפי ויפה ואני מעריך שבכושר הזה של קסאנו היא עוד תדבר השנה.
    4. ארסנל - בלי אף הפסד מתחילת העונה חייב להגיד משהו, הנרי שני רק לרונאלדו בעולם, ליונברג ופירס חוזרים לעונת 01'.

6. Diego Member

דעתי:

1. ריאל מדריד- כמו שאמרו הכוכבים מדברים בשבילם... ההגנה זאת הבעיה היחידה.
    2. רומא- כמו שאמרו טוטי וקאסנו שלא מפסיקים לכבוש כמעט. המאמן המצוין קאפלו ועוד הגנת ברזל.
    3. מונאקו- הובילו את הליגה הצרפתית ומאז שמוריינטס הגיעה הם כמעט לא מפסידים והגיעו לרבע גמר האלופות.
    4. ברצלונה- היתה להם תחילת עונה נוראית אבל רואים כיצד הם ישתפרו ביכולת ולפי דעתי יש להם עוד סיכוי למקום שני. הם בכושר נהדר 9 נצחונות ברצף. (אם אני לא טועה.)
    5. מילאן- הגנה יציבה שוער מצוין וזוג החלוצים או יותר נכון שבצ'נקו+ הכשרון המופלא והאגפים החזקים= קבוצה כמעט מושלמת.

7. שבצ'נקו Member

חואקין, למה אתה שם את מילאן מקום 5 ,אם אתה אומר שהיא קבוצה כמעט מושלמת?
    קבוצה כמעט מושלמת זה אומר מקום ראשון או לכל הפחות מקום שני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

8. juva Member

1. ורדר ברמן- אולי רובכם בוחרים שלהתעלם מהליגה הגרמנית, אבל בליגה הזאת יש הרבה כסף(או לפחות היה, עד ההתפרקות של דורטמוד ולברקוזן) בכל מקרה, מדובר בקבוצה שעם תקציב הרבה יותר קטן מקבוצות כמו באריין ושאלקה- מובילה את הליגה הגרמנית
    2. סלטיק- 25 ניצחונות 2 תיקו 0 הפסדים, צריך לפרט?
    3. מילאן- כדורגל יעיל מאין כמוהו, איבוד נקודות מינימלי הגרסא הבערך משודרגת של רומא
    4. רומא- הגנה יותר טובה משל מילאן, התקפה יותר מלהיבה משל מילאן, ובכל זאת, לא ממש ברור איך, 7 נק' אחרי מילאן
    5. ריאל מדריד- למרות שאני שונא את הקבוצה הזאת, משחקים בה 3 מעשרת השחקנים הטובים בעולם(ומכונת השיווק הטובה בעולם) קבוצה שבה שחקן כמו ר.קרלוס, שבכל מקום אחר היה כוכב, נבלע בין סוללת הכוכבים של הקבוצה
    6. ארסנל- מציגה כדורגל יפה לעין, ומובילה את טבלת הליגה האנגלית, לא ממש צריך עוד.

הסדר ד"א הוא לפי ההכי טובה להכי פחות טובה, אם ללכת ע"פ סדר זה אז כנראה מילאן, ריאל מדריד ארסנל סלטיק רומא וברמן

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובה, אתה צריך לקחת את זה בפרופורציות, סלטיק קבוצה נפלאה, אבל נפלה בליגת האלופות.
    למי שהזכיר כאן את יובנטוס ומאן יו, אני חושב שמי שפתח את הדיון לא דיבר על האלופות היוצאות.

ואני לא שמתי את זה לפי סדר מסויים.

מועמדת נוספת שלי:

Chelsea FC ללא ספק הפתעת העונה. אני חושב שכולכם מסכימים איתי.

10. Diego Member

אני גם לא שמתי לב לסדר שלי... ואני מסכים שצ'לסי היא הפתעת העונה... (טוב לא להתפלא עם הסגל שלהם!)
    juva לפי דעתי שמת סגל מוזר של הקבוצות הטובות ביותר. בגלל שורמן ברמן?
    ולפי דעתי זה לא נכון כי אף אחד לא כותב על יבשות אחרות חוץ מאירופה! למשל בוקה/ ריבר. נכון לא?

11. raul madrid Member

א .מה זה קשור הדיון מדבר על הקבוצות החזקות בעולם ומנצסטר יובה למרות העונה הגרועה שהן נותנות עדיין קבוצות חזקות בטח יותר מצלסי .
    ב.צלסי הפתעת העונה ?
    איך בדיוק??
    סלח לי אבל אתה כותב דברים די מטופשים!

ועם כבר מדברים על צלסי ,מה שהשיכור הצצני עשה שם זה פשוט בושה! הוא חושב שקבוצת כדורגל זה איזה צעצוע משחקים של מפיונר רוסי הלוואי שפוטין יאסור אותו ולא נראה אותו יותר רוכש קבוצות כדורגל ומנהל אותן כמו אידיוט קונה 40 שחקנים שרובם לא משחקים !

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריבר ובוקה לא ממש חזקות או יציבות כמו מילאן או ארסנל, ולהשוות אותן תיהיה שטות.
    הקבוצות בארגנטינה הן מן חממה ליצוא שחקנים לאירופאיות, כמו אייקס של דרום אמריקה.
    אגב, גם ריבר ובוקה איבדו כבר את השליטה שלהן בכדורגל הארגנטינאי, מה שמראה על עוד סיבה
    למה לא לדרג אותן עם הקבוצות הגדולות באירופה.

דווקא בגלל הסגל שלה אני מופתע.....לצ'לסי כבר היו כוכבים בעבר (קזירגי, זולה, יוס, הסלביינק בימים הגדולים שלו וכו'...) ותמיד יהיו לה. ואם לפני שנתיים ושלוש צ'לסי היו מגיעים למצב שבו הם נמצאים היום
    אני ממש לא הייתי מופתע, כי הקבוצה כבר הייתה מלוכדת בניגוד לשנה הנוכחית.

כמה שאני שונא את ראניירי, הוא עשה עבודה לא רעה בחילוק דקות לכוכבים, והתלכדותם.

צ'לסי בשנים הבאות, עם מאמן טוב ומנכ"ל כמו קניון, בדרך הבטוחה להיות אחת הקבוצות הגדולות בעולם.

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולראול מדריד, שכרגיל רושם שטויות, ראינו כבר שצ'לסי הראתה אופי וניצחה את מנצ'סטר, ועל
    יובנטוס אני אפילו לא יבזבז שורה.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג למה שמתם קבוצות כמו מונאקו ובארסה (?) לפני ארסנל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

1. מילאן - כרגע הקבוצה הטובה בעולם. אין יותר מדי מה להוסיף, מצוינים בכל עמדה בקישור ואם יעיפו את אינזאגי העגלה אז יהיה אפשר אפילו לפתח אליהם סימפטיה מסוימת. שולטים בליגה האיטלקית (הפער 7 נקודות כבר).
    2. ארסנל - 28 משחקים בליגה ללא הפסד, 4 ניצחונות בגביע, 5 משחקים בליגת האלופות ללא הפסד. כרגע נמצאת ב-8 ניצחונות רצופים בליגה, 4 בגביע ו-5 בליגת האלופות. קשה למצוא יותר יציב מזה. 9 נקודות מהמקום השני.
    3. ריאל מדריד - מנצחים כמה שבא להם, מתי שבא להם. ריאל מסוגלת להוציא נקודות מכל קבוצה בכל מגרש אם תצטרך, כפי שהוכיחה נגד באיירן. הם יקחו כמובן את אליפות ספרד, ומדובר בקבוצה עם ההתקפה הטובה בעולם.
    4. מונאקו - מובילה על ליון בליגה הצרפתית ב-5 נקודות, מציגה יכולת מעולה בליגת האלופות (עם ה-8:3 הבלתי נשכח על דפור) ומחזיקה בסגל מאד איכותי.
    5. סלטיק - המאזן המפחיד שלהם בסקוטלנד אומר הכל. בקשר לטענות על ליגת האלופות - אין שום קשר לכך שהם לא הצליחו לעלות, וגם אני לא חושב שיש יותר מדי קבוצות שיכולות לעלות על חשבון באיירן או ליון.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מונאקו מובילה ב2 נקודות על ליון.

וכמו שכבר אמרתי, לא כתבתי את הקבוצות בסדר מסויים.