הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים - עונת 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/21.

1. alexshw Member

במקרה של ליברפול שהיא חסרת פציעות עכשיו ובכושר נהדר, עדיף דווקא לשחק גם בליגה, מאשר לבוא אחרי שבעיים וחצי מבלי שהקבוצה שיחקה.

2. ZobyGadol Member

‘He’s in his fourth season now, and he scored a brilliant goal,’ Didi Hamann told RTE. ‘And then five minutes later he makes a mistake for the first goal and then a mistake for the next goal.

‘Naby Keita is simply not good enough for Liverpool, he will never make it as a Liverpool player. He wants to play with the ball but he’s not good enough to play with it.

‘If you are in the centre of midfield you have got to do two jobs, attack and defend. He scored a very good goal and he can be full of confidence, but he has to defend.

‘Defensively he doesn’t do his job and he cost his team two goals.’

שמח לראות שעוד מישהו חושב כמוני.
    הפלופ הכי גדול בתולדות המועדון, מבחינתי עקף כבר ממזמן את אנדי קארול.

העורך וידאו במקום לעלות סירטונים לטוויטר עם שערים של פטריק ברגר צריך לקחת את שני השערים שלו נגד פאלאס ואתלטיקו ולעשות קלטת יפה עם אפקטים של פאוורפוינט ולשווק אותה לסעודים מניוקאסל בתקווה שינגסו בפיתיון.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/21
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הסכמה דיי מוחלטת על זה בקרב המשתמשים פה בפורום לדעתי כבר שנה ומעלה. קייטה הוכיח מעל לכל ספק שהוא לא ראוי, הוא רך, הוא חלש, הוא חסר ריכוז, ואפשר להמשיך עוד הרבה.

אחד הפלופים הגדולים בתולדות המועדון אם לא ה. בלי ספק.

4. k_700 Member

בהילוך החוזר רואים את ג'וטה מפסיד את המיקום שלו מול המתקיף וזורק אותו עם הידיים. לדעתי פנדל.
    אם שופט כבר מבטל את ההחלטה המקורית שלו לפחות מסבירים ומראים למה. לא קיבלנו שום הסבר, תמוה.

שפיץ לפרצוף(בעיקר לאיזור העיניים) יכול להיות הרבה יותר מסוכן מסטופקס לפרצוף.
    את המקרה הזה צריך לשפוט לפי חומרת הפגיעה גם כן. ולא היה שם משהו חמור, זה אומנם היה רגל עם פקקים לפרצוף אבל רך מדי, ברוב המקרים האלה אתה מקבל צהוב.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמן מאוד שלילי(כמו בסגנון המשחק שלו), אני לא אוהב לקרוא מה שהוא רושם.
    רק תלונות.

קייטה מאכזב מאוד, מניח שכבר בקיץ שעבר שיווקו אותו לקבוצות אבל לא התקבלו הצעות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

פטסון דאקה מנצח את ספרטק עם רביעיה. 4:3 ללסטר במוסקבה. צמד בישולים לויקטור מוזס בשורות המפסידה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

7. Scouser Member

מפציץ בליגה האירופית כיאה ליוצא זלצבורג.

alexshw אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

לא התייחסתי לשופט כי ההחלטות היו נכונות.
    זה אדום מוצדק, הגיע לנו פנדל וגם הפנדל שלהם שבוטל לא באמת הגיע להם (הייתי מבין אם היה נשרק). השחקן דחף את עצמו אל ז'וטה שלפי מה שנראה לי בכלל ניסה להימנע ממגע, ונפל לדשא.
    מסכים שבקלות בקלות זה יכול להישרק, בטח רגע אחרי שקיבלנו פנדל אנחנו, ועובדה שהשופט שרק.
    אבל כשבדקו בוידאו ראו שלתת שם פנדל זאת הגזמה.
    מעניין שמכל הדיבורים אני לא רואה מישהו מדבר על זה שהשער הראשון שלהם היה צריך\יכול להיפסל בטענת נבדל. הרי למאר בנבדל ברור והוא קופץ מעל הכדור כשהוא צמוד למאטיפ. האם זה היה נכנס לשער בכל מקרה? לדעתי כן, אז אני לא מתפוצץ על ההחלטה לאשר את השער. אבל לדעתי יש פה קייס רציני מאוד לטעון שלפי החוקים השער היה צריך להיפסל.

התקשורת חותכת את קייטה, שהיה חלש מאוד כמובן. איכשהו הקשרים האחרים שלנו מחליקים מתחת לרדאר (אחד מהם קיבל כתבה שמהללת אותו היום בגרדיאן).
    "קייטה היה רך, הוא ניצח רק 2 מאבקים מתוך 15 שהשתתף בהם". אין ספק שזה נתון עלוב.
    מישהו יודע בכמה מאבקים ניצח אתמול הנדרסון (ששיחק משחק שלם ולא רק מחצית אחת)? אני אעזור לכם - הוא ניצח מאבק אחד מתוך WHOPPING 4 מאבקים שנכנס אליהם.
    אז כן, קייטה היה רך ועברו אותו בקלות, אבל לפחות הוא ניסה להפריע לאתלטיקו בניגוד לקפטן.
    קייטה גם נתן גול מהסרטים.

והקטע הזה עם הנדרסון זה כבר עניין שבשגרה העונה. הוא נוכח נפקד על הדשא, לא יודע איך לא רואים את זה (ואני לא אתפלא אם רואים אבל הוא מעבר לביקורת). זה לא שהוא לא משחק טוב, זה שהוא בכלל לא נלחם על הדשא. נגד סיטי זה היה פשוט ביזיון איך שהוא נתן למילנר להישחט על האגף שלו, אבל זה קורה כבר כמעט בכל משחק.
    הדבר היחיד שיש לו לתת זה עבודה קשה על הדשא ואפילו את זה הוא כבר לא עושה.
    אבל אני פסול עדות במקרה שלו.

המאן ספיציפית עסוק בעיקר בלבקר את המועדון, שנים.
    הטענות של חלק ממי שיחסית מעורבבים במה שקורה סביב המועדון טוענים שהוא ניסה לקבל איזה ג'וב במועדון כשקלופ מונה וכשלא הסכימו - הוא התחיל להיכנס במועדון בכל הזדמנות.
    לא שהוא טועה במקרה של קייטה.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנדרסון בפתיחה מאוד חלשה לעונה, אין ספק. אבל הוא לא *גרוע*, וגם אם הוא גרוע, זה לא באופן קבוע.

אני נוטה לחשוב שזה קשור לפציעות + הגיל במקרה שלו. לא שהוא לא שומר על עצמו, אבל בתור שחקן שהטיקט הראשון שלו זה כיסוי שטחים בלי סוף, זה מדאיג. בהחלט מאשש את החששות שלנו לגביו ולגבי הקישור שלנו העונה באופן כללי.

בשביל לקחת תואר אנחנו נצטרך את קרטיס כשיר וממשיך להשתפר, הנדו נראה חלש, תיאגו מראש ידענו שזה שחקן ל25 משחקי ליגה בעונה במקס׳. אלא אם תהיה פה התעוררות שהיא בגדר נס מצד אוקס יהיה קשה מאוד.

בגלל זה אגב אני מדבר המון על לעבור לדאבל פיבוט, פשוט אין לנו שחקנים ל4-3-3 העונה כמו שזה נראה. לבנות על מילנר שישחק 50/50 זה מגוחך, הנדרסון גם לא נראה בכיוון, תיאגו שחקן יותר סטטי באופיו.

10. alexshw Member

סאנצ'ו ופוגבה בספסל. מקפרד והפוליטיקאי בהרכב.

11. k_700 Member

קיבל 39 דקות בליגה והבקיע שער נגדינו.
    אבללללל הוא סתם היפסטר.
    אין להם בכלל עומק 2.0.

אגב, לקחו לו שער חוקי מול נאפולי, כלומר בכלום הופעות שיש לו היה יכול להיות כבר עם שישה שערים. לא רע יחסית להיפסטר מאוסטריה.

אורן, בשער הראשון שלהם לדעתי נתנו משקל לזה שהכניסה של לאמאר לנבדל לא השפיע בכלל על התגובה של אליסון, הוא לא באמת הפריע למהלך שם, הכדור היה עובר את אליסון גם אם לא היה שם. התייחסו לזה גם בשידור.

12. prica9 Member

הגנה מביכה

13. קשר שמאלי Member

יש משהו לא מביך בקבוצה הזאת?

14. Sturridge Member

אין יותר מתסכל מלעלות מול נגרים שכל תיקול שלהם יכול להיגמר בפציעה.
    לוקאקו נפל, לדעתי גם קאנטה לא הולך לשרוד.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

יונייטד מקבלת אותם גולים כל משחק. חח איזה אפס מגוויר. שק תפוחי אדמה.