הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים - עונת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏22/7/18.

1. alexshw Member

הפסד רביעי רצוף לסיטי בליגת האלופות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המחצית השניה של סיטי אתמול ולאחר מכן צפיתי בתקציר מורחב.

כרגע יש לסיטי שתי בעיות:

1) פרננדיניו (שני השערים של ליון הגיעו כתוצאה מאיבוד כדור שלו) ואפס אלטרנטיבות במקומו בסגל. הוא נמצא בירידה חדה מאז ההופעה הקטסטרופלית מול בלגיה ברבע גמר המונדיאל. נראה עייף, לא חד הגנתית והתקפית. כל הליגה צריכה להגיד תודה שג'ורג'יניו לא הגיע לשם.

2) פפ צריך להפסיק לספסל את סאנה, בטח שהוא עולה עם דלף כמגן שמאלי ולא מנדי. שהוא חזר לשיטה מהעונה שעברה בה סטרלינג משחק בימין וסאנה משחק בשמאל, כל המשחק הפך להיות הרבה יותר מרווח ומאוזן מול הבונקר של ליון. לא היה חסר הרבה בשביל תיקו ואפילו מהפך.

נקודת האור מבחינת סיטי ממשיכה לבוא מברנרדו סילבה. לא מפתיע שהוא נראה אחרת לגמרי במרכז השדה. אני מקווה בשבילו שהוא ימשיך להיות באנקר בתפקיד הזה גם שקד"ב יחזור מהפציעה, אבל אני סקפטי לגבי זה שדויד סילבה יהיה בספסל אצל פפ.

נקודה נוספת שקשורה לאוהדי ליברפול: פקיר שיחק כ-false 9/חלוץ שני אתמול. לא חושב שהוא רלבנטי לרמות הללו בתפקיד אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/18
    owen11111 אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

אלעד,

אפרופו סיטי, איך היה ישו? אני אישית עדיין לא מבין איך טיטה ופפ מסוגלים להעדיף אותו על פני חלוצים כמו פירמינו ואגוארו. השנה פפ קצת קיבל שכל ואגוארו מקבל את הקרדיט לפתוח ע"ח בליגה.
    פפ עושה רושם אחד שאוהב להשמיד שחקנים שלא תואמים את הדרך שלו ולעשות סדרות חינוך לא פחות נוקשות ממוריניו. סאנה מזמן צריך להיות באנקר בהרכב של הסיטי.

---
    סוף סוף אולי נזכה לראות את לנו פותח כי לשיטה של אמרי הוא הרבה יותר מתאים. משחק הרגל של צ'ך פשוט חלש והדרישה של אמרי להניע את הכדור מהחלק האחורי פשוט גורמת למהלכים ביזארים של החלק האחורי של ארסנל. לא בטוח אם לנו בתור שוער יותר טוב אבל לפחות באספקט הזה הוא עולה על צ'ך.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק של סיטי אנדומבלה מאוד הרשים אותי. הכדור שנתן לדפאי היה אדיר ובכלל היה מצוין גם הגנתית. שחקן שצריך לעקוב אחריו בעתיד, ביכולת הזאת קשה לי להאמין שישאר בליון יותר מידי זמן.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma,

1) ישו היה חלש. התקפית אין לו מה להציע במגרש מלבד דחיקות ברחבה. אם זה היורש של אגוארו, שלסיטי יהיה בהצלחה עם זה. כשחקן גיבוי אולי אפשר לחיות עם זה עם כל ה-fire power מסביב, אבל הוא בפירוש - לפחות מבחינתי - לא הוכיח לרגע שהוא שייך לרמות הללו.

2) יש מצב שעם פירמינו טוב בהרכב של ברזיל הם היו אלופי העולם. בכנות, אני חושב שאפילו ריצ'ארילסון שחקן הרבה יותר מעניין.

3) גם איהנצ'ו היה נראה כמו שחקן הרבה יותר מעניין בזמנו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. סמואל אטו Member

מסכים לגבי פרננדיניו ולדעתי זו נקודה שתעלה במשחקים היותר מכריעים של העונה, אבל מעבר לזה כל הניתוחים על סיטי די עקרים.
    רואים שמנטלית ופיזית הם עדיין רק פותחים עונה וזה משהו שילך ויתחדד ככל שהעונה תמשיך והקצב שלהם יעלה.

7. Roma מנהלים

בברזיל בנים הרים וגבהות על צמד החלוצים של הדור הבא: גבריאל ברבוסה וג'סוס. האחד חזר לחלטר בברזיל.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

את ברבוסה אני לא מכיר, אבל הקטע המעניין עם ישו שאין בו שום סממן של שחקן התקפה ברזילאי גדול. הוא שחקן מאוד לא מלהיב בסגנון שלו.

לא פחות מעניין שהוא דווקא ממשיך לקבל קרדיט גדול הן בסיטי והן בברזיל, כאשר המחמאות הן תמיד על ה-work rate שלו.

9. Esomech Member

מצחיק שהוורק רייט זה מה שגורם לו לסחוט מחמאות שבברזיל הוא מושיב את פירמינו על הספסל, שהוורק רייט של פירמינו הוא פשוט לא הגיוני לחלוץ

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון, אם כי ה-work rate של פירמינו הוא רק בונוס (גדול) שחושבים על האימפקט שלו בצורת המשחק של הקבוצה; לא חושב שנתקלתי בפרמיירליג בחלוץ שהזכיר לי יותר את ברגקאמפ. שילוב מושלם בין אינטיליגנציה, first touch ועבודת רגליים שמחפים על מחסור במהירות.

11. Rushie Member

הטאץ' שלו ברזילאי לגמרי. כבר אחרי כמה משחקים שלו פה, כשהוא עוד היה הרבה פחות מבושל אמרתי שמבחינה טכנית הוא שייך לרמה של סוארז וקוטיניו. איך בשער שלו שלשום הוא משנה כיוון עם רגל שמאל ותוך רגע כבר מכין את עצמו לבעיטה עם נגיעה קטנה בימין... פשוט ענק.
    מבחינת work rate ותנועה בלי כדור הוא תמיד היה טוב, בעונה שעברה הוא גם התחיל להוסיף הרבה שערים והפך לאבולוציה מפותחת ביותר של הfalse 9, צריך לקרוא לתפקיד הזה על שמו.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר שבמונדיאל רמי וייץ אמר שג'יזס פותח על פני פירמינו בגלל שהוא עובד יותר קשה.
    אני לא חושב שיש חלוץ באנגליה שעובד קשה יותר מפירמינו, הוא מדהים בקטע הזה ובגלל זה כל כך קשה כשהוא חסר ונכנס 9 אחר. הוא לא 9 רגיל.
    הוא חלק מרכזי בכך שהפכנו לקבוצה מרגשת כל כך, תענוג לראות את המשחקים שלנו והאוהדים נהנים עכשיו מכדורגל שלא היה בקבוצה המון שנים. זה חתיכת דבר שאתה מחכה לראות משחקים של הקבוצה שלך ומתלהב כמעט כל שבוע, מאז שקלופ הגיע זה הפך להיות טריוויאלי, פשוט מאמן נדיר.

oranfu, Big Virgil, Esomech ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

כ 13000 מקומות ישיבה ריקים נספרו אתמול באמפטיהד ואפילו ארטטה התייחס לכך במסיבת עיתונאים אחרי המשחק.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

צ'לסי עם משחק ראשון אי פעם בשלב הבתים של הליגה האירופית.
    פאוק עדיין בלתי מנוצחת מול האנגליות כאשר כל 4 משחקיה היו נגד הלונדוניות ובמפעל הזה על כל גלגוליו. ב - 1997/98 היא זרקה את ארסנל מגביע אופ"א וב - 2011/12 פגשה את טוטנהאם בבתים ו 0:0 ביוון וניצחון 2:1 בוייט הארט ליין כאשר החלוץ הכושל של מכבי חיפה בעונה שעברה, קלאוס, היה בין כובשיה ובשורות טוטנהאם פתח חלוץ אלמוני בשם הארי קיין.

https://pbs.twimg.com/media/DnjJMMwW4AE2Ofj.Xxx

15. Esomech Member

וכל זה עם עין אחת