הצוויטה בונדסליגה 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י msvduisburg, ‏17/6/10.

1. eran levy Member

באבל כבר התחיל לקרוע אותם, בשבועיים הקרובים יש להרטה אימון בכל בוקר בשעה 7:30. טוב שבאבל הגיע, שהוא מישהו שמחזיקים ממנו, הם יישרו קו, כולם.

אוהדי אוניון עושים בלגן עוד לפני המשחקים. יצא לי להיות בפרנצלאואר ברג כמה פעמים לפני משחקים של אוניון (כשהם עדיין שיחקו ביאן ספורט פארק) וזה לא דומה למה שיש לפני משחקים באולימפיה שטדיון. הם המזרח ואנחנו המערב, ואני בכלל לא מתאים להם לנוף,

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בוכום עם רכישה מאד מעניינת, הקבוצה הקטנה מחבך הרוהר רוכשת את הצפון קוראני הבין לאומי טאה סה יונג

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_68574_9598_2009_2.Xxx
    הויין רוני של אסיה ישחק כעובר בעונה הבאה בגרמניה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/7/10
  3. eran levy Member

והווין רוני של אסיה כבר אמר שהוא היה מעדיף להיות מושווה לדידיה דרוגבה.
    זה מעניין, זו גם היציאה הראשונה של יונג טאה סה מאסיה אחרי הליגה היפנית.
    בצפון קוריאה הוא כבר לא ישחק...

4. msvduisburg Member

מישהו יודע אם הבולגרי של הרטה ברלין ממשיך שנה הבאה ?

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גיל, אתה חייב לפרט קצת יותר מאשר "הבולגרי"

6. eran levy Member

תרשה לי, גיל...http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    ה"בולגרי" זה ואלרי דומובצ'יסקי.
    והוא נשאר בהרטה.

http://www.transfermarkt.de/de/neuer-vertr...igen_39773.html  

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/10
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ערן, לפי פירסומים ששמעתי, ראמוס מחוזר ע"י הופנהיים ומה שמרתיע אותם מלרכוש אותו הוא תג המחיר של 10 מיליון יורו שהרטה רוצה. האם שמעת משהו בנושא?

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/10
  8. eran levy Member

אכן הרטה דורשים עשרה מיליון יורו מהופנהיים ולא מוכנים לרדת כרגע. לראמוס חוזה לעוד עונה בהרטה אבל הוא הצהיר יותר מפעם אחת שהוא לא מעוניין לשחק בליגה השניה. כרגע הוא מתאמן עם הרטה וממתין להתפתחויות. קשה לי להאמין שהרטה תרד בהצעה שלה, לא הרבה בכל אופן, וקשה לי גם להאמין שהופנהיים תשלם על ראמוס עשרה מיליון.
    דעתי היא (וראמוס בטח לא יאהב אותה) היא שהוא צריך להישאר ולהעלות את הרטה חזרה לליגה, גם הביקוש יעלה בהתאם.

בינתיים נפצע ראמוס באימון אתמול ופרש ממנו.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

למרות שבגדול אני די מסכים איתך (לראמוס מן הסתם לא תהיה בעיה להיות מוזמן לנבחרת גם אם ישחק בליגה הגרמנית השניה), אני עדיין חושב שתג המחיר עבורו די מופרז, אבל אני כמובן גם יכול להבין את הרטה שלא מעוניינת לאבד את אחד השחקנים החשובים שלה דווקא בעונה כ"כ קריטית מבחינתה, מה גם שלראמוס יש חוזה לעוד עונה. ראמוס אולי לא מעוניין לשחק בליגה השניה, אבל אני כמוך חושב שהוא צריך להשאר במקום שהוא כבר מכיר וביסס את שמו, וגם כדי לנסות לתקן את מה שהחבר'ה הרסו בשנה שעברה ולהעלות את הרטה לליגה הבכירה. אם היתה מגיעה התעניינות ממועדון קצת יותר בכיר, הייתי מבין את התסכול שלו, אבל בשביל הופנהיים לא נראה לי כזה אטרקטיבי לעבור קבוצה. בכל מקרה מאחל השנה הצלחה להרטה, עם או בלי ראמוס ושנראה כמה גולים מהקולומביאני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. eran levy Member

תראה עידן, עם כל הכבוד לקבוצות הגדולות הופנהיים היא קבוצת ליגה ראשונה. ארשה לעצמי אפילו לומר, למרות שהיא רק שנתיים בליגה - קבוצת מרכז טבלה בליגה הראשונה. יש להם כסף, יש להם שחקנים טובים והם כנראה לא ירדו ליגה בעונה הקרובה. ראמוס בחור צעיר ששיחק מול ורדר ברמן, באייר לברקוזן ובאיירן מינכן, ואם אותי מדכא להביט בלוח המשחקים של הליגה השניה ולראות שמות קבוצות כמו גרוייטר פורת' או אוברהאוסן, על אחת כמה וכמה לראמוס.
    אבל כמו שאמרנו (וכדאי שנעדכן את ראמוס בנידון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ) עדיף לו להישאר. כי להעלות את הרטה יהיה מרשים יותר ממקום שמיני-עשירי בבונדסליגה, ולבחורים צעירים יש הרבה יותר עניין בבירת גרמניה מאשר בהופנהיים הפצפונת.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני אהיה אחראי לעדכן אותו...... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx חבל שאין יותר מדי קולומביאנים בגרמניה, יכלו להשתלב לא רע בכלל בליגה הזו לדעתי.

12. eran levy Member

הרכש התשיעי של הרטה ברלין מגיע מאוסטרליה.
    ניקיטה רוקביציה, שחקן נבחרת אוסטרליה (ששיחק גם בדרא"פ), הגיע בהעברה חופשית מאלופת הולנד טוונטה אנסחדה וחתם על חוזה לשלוש שנים.
    קצת מתחיל להפחיד אותי. הרטה בנו קבוצת גלקטיקוס במונחי הבונדסליגה השניה, ולגלקטיקוס בד"כ יש משמעויות נלוות שליליות. בכל מקרה, אם הסגל יתחבר זו תהיה עונה גדולה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/10
  13. msvduisburg Member

טוב אז לפני כמה דקות ניגמר משחק האימון של קבוצתי דואיסבורג עם הפסד 2-0 לוידזב לודז

ממש בושה ובזיון אם ככה ניהיה שנה הבאה זה לא סימן טוב למרות שזה רק אימון ויש

מקום לתקן טעויות

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה בסך הכל משחק אימון, אל תתרגש. גם קבוצות מהליגה הראשונה מפסידות לקבוצות מליגה שלישית במשחקי אימון, זה לא מדד לכלום.

15. eran levy Member

אני רואה את זה בעיקר בארץ, איך משחקי אימון מקבלים משמעות תהומית, מנתחים אותם ומסיקים מהם מסקנות לאיזשהו עתיד, אפילו משדרים אותם בשידור ישיר. דואיסבורג וכל קבוצה יכולות להפסיד במשחקי אימון, אף אחד לא יודע על מה מסתכלים המאמנים במהלך המשחקים האלה. לא נורא.