הצד היפה שלנו.

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏16/2/08.

1. Gass12 Member

בתקשורת התחתרותית בה ידיעה מן הסוג כלב נשך אדם לא תיכנס מן הסתם אל העיתון. אך ידיעה הפוכה
    מן הסוג אדם נשך כלב תתפוס כותרות. בתקשורת כזו אך לגטימי יהיה להדגיש ולהבליט את הרע כי זה מוכר
    יותר שטחי פרסום. נכון ויפה יהיה ללקט מאמרים/קטעים/פרסומים על אנשים טובים על ישראל היפה
    על מעשים אציליים.כן ..כן.. מגיע לנו לפרגן לעצמנו מפעם לפעם. אתם מוזמנים להביא לפינה זו
    כל מה שאתם מוצאים לנכון שמייצג את רוח הדברים שלעיל.
    ואני מתכבד לפתוח בידיעה הראשונה.
    200 תל-אביבים עשו קניות לשבת בשדרות

בתחילת השבוע התלוננו בשדרות כי "בתל-אביב לא מתעניינים במה שמתרחש בעיר מוכת הקסאמים". כ-200 צעירים מהמרכז נקטו יוזמה - ונסעו היום לערוך קניות לשבת בעיר הדרומית. הם גם כיסו חובות ותרמו מוצרי מזון לנזקקים

הכתבה המלאה מצ"ב

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3507183,00.html

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/08
  2. Juvy-Yoni Member

כל הכבוד לאנשים האלו וגם כל הכבוד לאנשים שבאים לנגב האדום (ולאזור של עוטף עזה) למתחרים שבאו להתחרות במרוץ ה'סינגל' בבארי לאנשים שבאו לקנות ב'מפגשית' של קיבוץ מגן
    לאנשים שבאו לראות את הנופים המדהימים של דרך הבשור

כל הכבוד לאנשים שלא פוחדים לבוא לכאן ולראות כמה המצב קשהושבכל זאת יש קיבוצים שמצליחים להשתקם ועוזרים לשדרות להשתקם

3. Gass12 Member

פשוט מחמם את הלב ומרגש מאוד כתבתי על התופעה כשרק החלה. ואני גאה לציין שהעסק צבר תאוצה מדהימה . כמעט 4000 אנשים ערכו היום קניות תרמו תרומות וחיסלו חובות לתושבי שדרות.
    ביום אחד העניקו דחיפה מורלית וכלכלית לסוחרי שדרות ששווה מחזור כספי של כמעט חודש שלם.

שידעו שם למעלה בממשלה כל אוכלי החינם שהעם שלנו טוב יותר מכל הפוליטיקה המסריחה שלהם
    יש לנו אחלה של עם וביום כזה אני פשוט מתגאה בעם שלי.
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3509971,00.html

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/08