הפתח-תיקוואיות, סכנין, עכו, אשדוד והפועל רמת גן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏10/7/10.

1. eran levy Member

אני קצת מתקשה להבין אותך:
    קרית שלום הוא מתקן אימונים, אבל אתה מדבר על מגרש כדורגל למשחקים הרשמיים לר"ג. אז אימונים או משחקים?
    מכבי ת"א לא היתה תמיד מזוהה עם בלומפילד, בעבר הרחוק היא בכלל שיחקה באצטדיון המכביה בצפון ת"א, שגיאוגרפית היה האזור של מכבי ת"א. משנות השבעים מכבי משחקת בדרום הרחוק של ת"א, והיום אף אחד לא זוכר שפעם לא היו אוהדי מכבי בדרום העיר. האוהדים לא מזדהים עם וינטר/השקמה/אנא עארף? יעבור זמן והם יזדהו ויתרגלו. ואם האוהדים שלה ימשיכו לא לבוא כי וינטר של הכח אז קשה לי להבין איזה מין אוהדים אלו.גם במכתש היו הרבה משחקים עם פחות מאלף צופים, ואלף צופים זה ממש לא קנה מידה למשהו, זה מספר עלוב.

2. Number 8 Member

בתאכלס זה 2- כך שאתם יכולים להיות אופטימים לגבי ההמשך בליגה.

3. ENGLAND Member

אי אפשר להתיחס למינוס בתוך הקיזוז.
    צריך קודם להגיע 0 נקודות ואז ל3 נקודות ואז להסתכל על הקיזוז

4. Number 8 Member

5. ENGLAND Member

טופוזאקוב וטלקיסקי חתמו היום.
    היה ידוע לי שיחתימו אותם אבל בסכום שרשום קיבלתי שוק,
    100000 אירו לכל אחד, ועוד לבני 33 , אני מאוד מקווה שהם באותו כושר כמו
    שהיו בהפועל תל אביב.

הסגל נבנה לאט לאט, כך יראה ההרכב:
    ארקין
    שינה-טופוזקוב-בונדאה-בן עמי
    סרור-בוקסה-ריברו-טלקיסקי
    שני חלוצים זרים

המשך הסגל:אוחיון,בן לולו, לוי,אופיר חיים,דיאמנט,ברואון,תמיר פור,
    גל לוי,צקאנה,

6. שגיא Guest

ברור ששניהם לא באותו כושר כמו שהיו בהפועל תל אביב, אבל אין ספק שהם יכולים לתרום לקבוצה כמו רמת גן. בהחלט שתי החתמות מפתיעות מאוד.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

רכש אדיר של הפועל רמת גן. גם אם השחקנים לא יציגו את היכולת מהתקופה שלהם בהפועל תל אביב, הם בטוח יעזרו להפועל רמת גן ויעזרו לקבוצה להתרחק מקרבות התחתית בדיוק כמו שעשו בהפועל תל אביב.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מזה שאני מקווה שהם יעזרו להפועל רמת גן אני מקווה שהם יחזקו את הקבוצה כי כמו שכולם זוכרים איך נראו רוב המשחקים של חיפה והפועל בשנה שעברה מול קבוצות שאפילו לא ניסו, אני מקווה שהשחקנים האלה לפחות ירימו טיפה את הרמה, הרצון וההשקעה כדי שגם אםפ הקבוצות האלה יפסידו, והןם יפסידו להפועל וחיפה, לפחות נראה לחימה, 60 דקות מחזיקים ולא 3, נראה משהו.

בינתיים מי שעושה רוח של מי שעשויה להיות סוס שחור, קבוצה שאני מתכוון שלא תפחד ותבוא לכל משחק מול כל קבוצה עם להביט לה בעיניים זו מכבי פ"ת, אין לי ספק שאם יצרפו את ג'ו ביזרה ואת עומר גולן הם יהיו מועמדים בכירים לפלייאוף עליון אחרי הכל יש לה שחקנים טובים כמו דמארי, בן חיים, סבסטיאן סאנסוני, מרינקוביץ' (מצוין), כשאפשר להוסיף את מגמאדוב הבלתי נגמר וניצן דמארי. אין ספק שאם יביאו את השניים שהזכרתי הם יתחזקו משמעותית, השאלה היא איך השוער מנצה.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגאמדוב נגמר כבר לפני 5 שנים ואני לא מבין איך עוד מחזיקים אותו במכבי פ"ת, הגיע הזמן שיפרוש זה כבר לא אותו הבלם היציב של פעם ובשנים האחרונות הוא הובך פעם אחר פעם ע"י חלוצים קצת מהירים.

מכבי פ"ת לא רק מתלבשת כמו אינטר היא גם משחקת כמוהה בונקר טהור, מאז שפרדי דוד הגיע לשם הוא משחק עם 3 בלמים ו-2 קשרים אחוריים ורק 3 שחקנים קדמיים, כל קבוצה תתקשה נגד זה ולמען הכדורגל שאנחנו אוהבים עדיף שהקבוצה הזאת תיכשל וגם שמי שמחזיקים אותם זה קנופיית לוזון עם אבי, עמוס ואיציק הצ'חצ'חים המושחתים.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון כי אינטר משחקת עם 3 בלמים ועם 2 קשרים אחוריים לגמרי...אל תשרברב את הקבוצה הגדולה של מוריניו, אלופת אירופה בזכות להזכירך, עם הגנון של לוזון, תודה.

אתה יכול להגיד על מכבי פ"ת מה שאתה, אבל דבר אחד ברור, כשיש להם שחקנים טובים הם לעולם לא משחקים בונקר והרבה פעמים הם הוציאו נקודות ממכיב חיפה, הפועל, מכבי ובית"R עם סגלים טיפה יותר טובים ממה שיש להם עכשיו...

11. ENGLAND Member

היום דווקא עלה לי בראש שההחתמה של שני הבולגרים היא טעות,
    ארקין היה צריך להחתים רק את טופוזאקוב, וככה ישאר מקום לשני זרים-חלוצים.
    מה שמסתמן יביאו רק חלוץ זר אחד ועליו יהיה התקוות וכל הלחץ ואם הוא יפצע לא ישאר חלוץ טוב בסגל,
    וזאת בנוסף שחלוץ וחצי שיש עוד בסגל , אופיר חיים ודיאמנט.
    מצד שני, לשני הבלוגרים יש כבר קבלות בליגה.
    חדשות נוספות -חלוץ שוויצרי נבחן בקבוצה

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

13. Number 8 Member

אני רוצה להבין משהו... סכנין מתכוונת לפטר את יובל נעים בגלל שקבע אימון בוקר בחודש של צום הרמדאן? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    אני לא רואה בזה משהו פסול, האימון בבוקר ולפי מה שאמרו לי, הצום בצהריים כך שיש מספיק זמן לנוח ולאכול, וגם אם הדבר לא נאה ולא מתאים, יש דרך להסביר זאת ליובל נעים ולא לפטר אותו, ותסלחו לי אבל בגלל שטות.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/10
  14. ENGLAND Member

לא צום רמאדן ולא דברים אחרים של יובל נעים.

כל הקטע זה עבאס סואן, עשה לו תרגיל מאחורי הגב, ידוע שהם רבים ולא סובלים אחד את השני.

15. eran levy Member

מי שאמר לך הטעה אותך!
    צום הרמדאן נמשך מזריחה ועד שקיעה.
    אלא אם כן יובל נעים קבע אימון לארבע לפנות בוקר, אפשר להבין את הדרישה לדחיית האימון לערב. חוסר התחשבות מצדו של המאמן.