הפרשן הקטן של הכדורגל הגרמני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏7/8/07.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב אני יתאפק למרות שזה קשה...... וישתוק... אם יצא לפתח דיון על העניין במקום אחר, בכיף.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תענה לו בדיון של נבחרת גרמניה אם ממש חשוב לך.

3. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן הוצאת עכשיו תגובה של ישראלי טיפוסי.

הולנד הייתה פחות טובה ב74' במשחק הגמר וזאת עובדה וגרמניה ניצחה בצדק, אתה יכול להאשים רק את נשות הכדורגלנים ההולנדים.

ב54' פושקאש בכבודו ובעצמו זכה לשחק בגמר ובכל זאת הונגריה הפסידה וכנראה שבצדק.

אתה לא מדבר על המונדיאלים שלפני מלה"ע השנייה אז באמת אם איטליה לא הייתה זוכה זה היה שוד ושבר כי כבר מראש סיכמו על זכייה שלה בטורנירים ושלא נדבר על ארגנטינה 78'. וגם הזכייה של הבהמות ב66' לא הייתה הכי כשרה.

גרמניה: 3 זכיות בגביע העולם.

הולנד: 0 עגול. בתקווה שישאר ככה.

4. XabiAlonso Member

Ralph-Lauren היקר,

האם אתה רואה את האנובר 96 תופסת השנה את הכרטיס לאירופה? אני מוכרח לציין שלמרות שקבוצתי ריאל מדריד קיבלה בראש מהם (למרות שזו הייתה יותר ריאל חלשה מאשר האנובר חזקה), די התרשמתי מהם.

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הכל תלוי כמובן בתקציב הניתן, אני הייתי מוותר על אוורטון ומנסה לחפש חלוץ ברמה קצת גבוהה יותר עם
    יכולת סיום גבוהה יותר.אך אני חושב שהקאדר של שטוטגארט הוא טוב מספיק ולא הייתי מחפש אלטרנטיבות
    אחרות.

אין לי ספק שמדלונג יכול לתרום יותר מאשר תרם בעונה האחרונה, הוא בלם סביר אך עם פוטנציאל להפוך
    לטוב יותר ואצל מאגאת' אני חושב שזה יכול להתממש בעונה הקרובה.

עם אתה מדבר על אדין דזיקו, הוא סופר-טאלנט ללא ספק, אך הליגה הצ'כית קטנה מהגרמנית ולמרות הנתונים
    המרשימים שלו הוא חייב לבנות את עצמו לאט לאט ומשם הוא יכול להפוך לחלוץ מוביל, בקיצור זה יכול לקחת
    זמן עד שהוא יתחיל "להפציץ" אך הוא מסוגל לכך.

האמת היא נעם, גם אני שואל את עצמי לא פעם ואילו לא פעמיים, אך אני חושב שהרצון שלו הוא מעל הכל
    והמוטיבציה שלו להצליח גורמת לו להמשיך ולשחק כדורגל נלהב.אני מתאר לעצמי שלאחר השנה הזאת
    בוולפסבורג שתהיה קשה מתמיד עקב השופינג שעשה מאגאת' יסיים מרסיליניו את מסעו בכדורגל הגרמני
    ובכדורגל בכלל.

אני חושב שההגנה של באיירן חזקה עד מאוד, אין ספק שבמידה ובאיירן הייתה משחקת בצ'מפיונס ליג אז
    בשלבים המאוחרים יותר אפשר היה להבחין ב"חולשה" בהגנה של באיירן, אך לבונדסליגה ולגביע אופ''א
    זה מספיק בהחלט.

כמוך גם אני טוען שרוי מאקאי סיפק את הסחורה, אך אני בטוח שבבאיירן החליטו להתחדש בקבוצה לא רק
    בקישור אלה גם בחוד וזה אומר רוי מאקאי ושאר חלוצי הקבוצה למעט פולדי החוצה.אין לי ספק כלל שנעשתה
    פה טעות גדולה, רוי מאקאי טוב יותר ממירו קלוזה בגלל סיבה אחת, הוא סקורר טוב יותר ממירו קלוזה.אך
    עכשיו שיש לבאיירן שיירת חלוצים אדירה אני לא חושב שלמאקאיי יש כוח להילחם על מיקום בהרכב הקבוצה.

ווילי סניול כרגע השחקן היחיד שאני אישית הייתי נותן לו את סרט הקפטן בבאיירן מינכן, כל שאר השחקנים
    צעירים מידי או נמצאים זמן מועט מאוד בבאיירן, במידה ולא וילי סניול האלטרנטיבה שלי היא כמובן זה רוברטו
    שיכול לקחת על עצמו את עבודת הקפטן בצורה טובה.

קודם כל לפי מיטב הבנתי ריאל מדריד לא בונה על מטצלדר כבלם ראשון, אני אישית לא רואה הפסד גדול מידי
    לבורוסיה, הוא סיפק טעויות רבות ושטויות שלא מתאימות לבלם נבחרת גרמניה.מתאים או לא אני אשאיר את
    זה לספרדים כי אני אישית לא מכיר מספיק טוב את הקאדר הנוכחי של ריאל בכדי לשפוט האם הוא מתאים או
    לא.

קודם כל אני אישית לא מצפה מהקבוצה לקחת את האליפות למרות הרצון, אך ההנהלה של דורטמונד פשוט
    מתחת לכל ביקורת משחררים שחקנים טובים ומביאים שחקנים בלי פוטנציאל וגמורים.אני חושב שבדורטמונד
    נבנית קבוצה ארוכת טווח לפי ממוצע הגיליאים של השחקנים, פיינאר וסהאין לא שחקני הרכב בדורטמונד
    ולכן קניית פדריקו, "קובה" , פטריץ' וחזרתו של קל מפציעה תעשה אך ורק טוב לקישור של בורוסיה.

תראה לטעמי עזיבתו של קלינסמן עשתה רק רע לנבחרת הגרמנית, אבל עם כל הכבוד לקלינסמן יוגי לאו עושה
    עבודה מצויינת עד כה לפי התוצאות ולפי המשחקים של הנבחרת הגרמנית.אני חושב שעם הלהט של תחילת
    הטורניר גרמניה תראה את היכולת שלה מהמונדיאל האחרון ותטרוף את אירופה לאחר האכזבה של המונדיאל.

מאור בוא נתחיל בזה שאתה יכול לקרוא לי יוני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx .
    האנובר 96 שיחקה נגד ריאל מדריד מעולה, אני כן חושב שהאנובר 96 תהיה ההפתעה של העונה הקרובה
    עם היכולת והשחקנים הנפלאים בקאדר של האקינג אין ספק שהאנובר יכולה ללטוש עייניה אל עבר התהילה,
    מיקום בגביע אופ''א.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם לי יש שאלה למנהל הטרי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אנרגי קוטבוס פנומן מבחינתי. עם אפס תקציב ועם חבורת לוחמים של נובאדיס ( בחייכם אני מתנגד לכנות את טימו רוסט שחקן כדורגל) עשתה את הלא יאמן ואף נשארה בליגה.
    דווקא אחרי ההצלחה היא איבדה את שלושת הכוכבים שלה, בעוד מונטיאנו וראדו לא השתכנעו להישאר והלכו לוולפסבורג של מגאת הדהים קווין מקנה שנדד עד לקלן בליגה השניה, מה הסיבה לדעתך?

גם השנה הביאה אנרגי חבורה של נובאדיס, האם לדעתך הם ישחזרו את הישגי אשתקד?

מה מיוחד במועדון הזה?

ולמה למרות העונה הנהדר פטריק סנדר במריבה עם ההנהלה ונמצא במרחק נגיעה מבעיטה במועדון.

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בכיף !

אני חושב שהסיבה העיקרית היא הכסף שנמצא במקומות אחרים ולא בקוטבוס, אין ספק שבמידה ולקוטבוס
    היה את הכסף הדרוש היינו רואים את מונטאנו, ראדו ומקנה במדים של אנרגי גם בעונה הקרובה, אך בכל
    זאת העדיף קווין מקנה לשחק בליגה השנייה, אני עדיין חושב שזהו עניין בלעדי של כסף ולא דבר אחר.

קודם כל אני חושב שהמושג נובאדיס לא מתאים ללקסיקון הכדורגל הגרמני, כל שחקן מגיע ועימו עבר מפואר
    או קצת פחות, אך השחקנים שאנרגי קוטבוס מביאים הם שחקנים בינוניים שעלותם הכספית היא זולה אך
    עדיין הם יכולים לחזק את הקאדר של המועדון.אני חושב שהשנה אנרגי קוטבוס תראה את עצמה כקבוצה
    חלשה יותר עקב התחזקות שאר קבוצות הליגה כולל את העולות החדשות והיא הפייבוריטית לטעמי לרדת
    ליגה.

כמות הזרים היחסית חלשים שמגיעים למועדון אך עדיין מצליחים לעומת מועדונים אחרים שגם קונים זרים
    אך עדיין לא מצליחים לייצב קבוצה עם רצון ומלחמה כמו של אנרגי קוטבוס.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלום יוני
    כמה שאלות ברשותך

1. שמעתי על שחקן שנחשב כשרון גדול , חוזה ארנסטו סוסה אם אני לא טועה בשם המלא . האם אתה ראית משחקים של השחקן ? מה הציפייה שלך לגביו ?

2. האם אתה חושב שדייגו יצליח להרים את ברמן לפסגה העונה ?

3. האם גררו יצליח לתתן להמבורג את הסיומת שהם כל כך זקוקים לה ? או שואן דר וארט ימשיך לסחוב את כל ההתקפה על גביו ?

4. אני בדעה שלוקאס פודלוסקי הולך להתבזבז העונה ובגדול על הספסל של באיירן ושהעונה בעיקר מבחינת הגיל אמורה להיות עונת הפריצה שלו , וההגעה של טוני וקלוסה לא תורמת לזה יותר מדי . האם אתה חושב שהיה עדיף לבאיירן לוותר על אחד מהם ולתת לפודולסקי את הקרדיט ?

5. בקשר לנבחרת , שאני מאמין שגם בה אתה מתמצא יותר ממני . האם אתה חושב שהשילוב הקטלני מהמונדיאל - קלוסה ופודולסקי - ימשיך להיות דומיננטי גם ביורו ? או שבעקבות מיעוט הדקות של פודולסקי החוד הגרמני ייחלש ?

מצטער אם חזרתי על שאלות
    תודה , תומר .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/8/07
  9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

שמעת נכון, סוסה באמת שחקן עם המון כישרון ופוטנציאל להצליח באירופה ובכלל, אני ראיתי אותו משחק אך
    היכולת שהוא ובאיירן הציגו במשחקי ההכנה לא שיכנעו אותי מספיק כדי לקבוע את רמתו, הצייפייה שלי ממנו
    גבוהה מאוד, אני חושב שהוא צריך להתרגל לסיסטם שבאיירן משחקת בו ולהיכנס לאט לאט אל התפקיד
    המיועד שלו.

למה לחשוב שלילי, ורדר ברמן יכולה להציג כדורגל יפה בלי עזרה של סטאר זה או אחר, אני בטוח שדייגו יהיה
    השחקן החשוב ביותר במערך הקבוצה אבל הוא לא היחיד שמשחק בקבוצה.

קודם כל גררו לטעמי לא אחד משני החלוצים הפותחים בהרכב של הוב סטיבנס, לפניו יעלו זידאן ואוליץ' הרכש
    החדש, הוא יהיה המחליף הראשון שלהם. ואן דר ואארט כמו תמיד יהיה השחקן החשוב במשחק הכל נבנה
    עליו, אפשר היה לראות כבר את התיאום הנפלאה בינו לבין מוהאמד זידאן במשחק האינטרטוטו, אין ספק כי
    הקבוצה תיבנה סביבו.

אני לא חושב שבאיירן היו מוותרים על טוני או על קלוסה במטרה לקדם צעיר שנכשל בעונה שעברה זאת
    קבוצה שהולכת על כל הקופה ואין אצלה מקום לטעויות ונפילות ונכון לעכשיו הוא ימשיך לראות את המשחקים
    מהספסל, אך אני חושב שהוא עשה טעות מלכתחילה שעבר לבאיירן ולא הלך לשחק בברמן או בהמבורג שגם
    כן הציעו לו המון כסף.

אני לא בטוח כלל שפולדי יהיה החלוץ הראשון לפני קוראני או מריו גומז שנתנו עונה מדהימה ואני לא חושב
    שיוגי לאב יתן לשני החלוצים האלה את המיקום בספסל, ולכן על פודולסקי השנה לעבוד קשה על מנת להרוויח
    את מקומו בהרכב הנבחרת.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני רוצה להודות ליוני שהקדיש מזמנו החופשי ובהרבה סבלנות הרבה אהבה ושקידה כדי לענות לכם על השאלות.

נותר לי לקוות שנראה אירוחים מהסוג הזה לא רק בפורום הגרמני ( או האיטלקי) ולעיתים קרובות יותר.
    ושוב יוני מחיאות הכפיים האלו הם בשבילך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx