הפרשן הקטן של הכדורגל הגרמני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏7/8/07.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אוקיי חבר'ה מצטער על ההמתנה הרבה שלכם, אך הינה לכם תשובתיי.

אני לא חושב שהמומנטום הוא הדבר החשוב בעניין, שחקנים לוטשים עיינים בדרך כלל למקום בו קיים הכסף
    הגדול ואצל שאלקה זה לא חסר, אך הבעיה אצל שאלקה העונה לטעמי היא הסקאוטינג שאינו מתאים לקבוצת
    בונדסליגה או קבוצה כלל אירופאיית.

שאלה קשה, אין ספק ששטוטגארט עם הסגל הנוכחי שווה לפחות שמינית גמר, אך עדיין צריך לראות לאיזה
    בית תיפול האלופה הגרמנית.לגבי שאלקה אני לא חושב שעם הקאדר הנוכחי יהיה לשאלקה את הכוח לעשות
    את ההפתעה העונה בצ'מפיונס, שאלקה הייתה חייבת להתחזק משמעותית.

שוס ובגדול.

אין ספק כלל שמבחינה מקצועית פרנק ריברי הוא השחקן המרהיב ביותר שבאיירן רכשה הקיץ הזה, אך אני
    דווקא חושב שזה רוברטו היה האיש החסר של באיירן בעונה האחרונה והוא הרכישה לטעמי הטובה ביותר
    שביצע אוטמאר היצפלד.

אין ספק שהשאננות מהעונה הקודמת גרמה לצוות של באיירן לפתוח את הכיס ולהוציא המון כסף, אך עוד דבר
    שעלה בראשי הוא הרצון של באיירן לחזור אל המקומות בו הייתה בעבר כגון גמר ליגת האלופות.

אליפות, לא סתם, אני חושב שעם הסגל הנוכחי ועם ההכנות המאסיביות שתוכננו ובוצעו בדורטמונד לפני
    שריקת הפתיחה של הבונדסליגה, בורוסיה דורטמונד יכולה ללטוש את עייניה אל הפסגה, טופ 5 והעפלה
    למפעל אירופאי זהו היעד.

קשה לי מאוד לענות על השאלה הזאת, צריך לתת לזמן לעשות את שלו, יהיה מעניין לגלות עם אחת מהקבוצות
    יתנו פייט.

ריקי, זוהי גם שאלה קשה לחיזוי אך אני לא מתאר לעצמי מצב ששטוטגארט תצליח להגן השנה על התואר
    הנכסף.אין ספק כלל ששטוטגארט עם הקאדר הנוכחי מתאימה להיות בצמרת הגרמנית אך אליפות קשה לי
    מאוד להאמין.

רצון ומשמעת עצמית, להמבורג יש את הפוטנציאל להצלחה אך אני חושב שחסר שם משהו וזה יודע רק הוב
    סטיבנס.

יופי של שאלה, את דורטמונד התחלתי לאהוד עקב היותי בן לאבא משוגע על כדורגל ובורוסיה דורטמונד ומשם
    זה בא.בכל הזמנים, לארס ריקן, שחקן שנולד במועדון אך כנראה בקרוב מאוד יסיים את הקריירה שלו שם.
    שחקן האהוב העונה, מבחינת יכולת אין ספק שאלכסנדר פריי.

במידה ויקבלו הזדמנויות, סנדרו ואגנר החלוץ הנפלא של באיירן מינכן, דויד ורזוגיץ' מגנה השמאלי של
    בורוסיה דורטמונד ומסוט אוזיל משאלקה שימשיך עם הפריצה מאשתקד ויהיה לאחד מהשחקנים החשובים
    ביותר בקאדר לאור העובדה כי הקאדר לוקה בהמון חיסרונות.

לטובה, באיירן תתעשת בגביע אופ''א ותחזור שנה הבאה אל ליגת האלופות במטרה לטרוף את אירופה.

רוזיצקי לטעמי דווקא נתן עונה סבירה פלוס בניגוד לעונה האחרונה שלו בדורטמונד.לבאלאק יש סוגייה בפני
    עצמה, הוא שחקן שמשחק טוב רק מתי שמתחשק לו ולפי מצב הרוח שלו, אני חושב שלחלב יש בעיית
    הסתגלות בארסנל אך עדיין הוא הראה מפה לשם ניצוצות שהזכירו את התקופה שלו בשטוטגארט.

בחיים לא, א.אין מצב שאוהדי הקבוצה יתנו לזה לקרות הם יגבו את דורטמונד גם כאשר יש בעיה כלכלית ויעזרו
    לקבוצה לצאת מהבוץ, אבל המצב הכלכלי בדורטמונד טוב מהרגיל ואני לא רואה שום סיבה שהיא תגיע למצב
    שאליו הגיעה לידס.

למה לא? הבסיס בנירנברג נפלא והוספת השחקנים החדשים רק עושה למועדון טוב, עם המאמן של נירנברג
    הכל אפשרי.

פלופ אחד גדול, זה שהגיעו המון שחקנים זה לא מספיק, התחרות היא לא מי קונה יותר התחרות היא מי קונה
    את הטובים יותר ואת זה וולפסבורג לא עשתה העונה.קבוצת תחתית טיפוסית גם העונה.

האנובר 96, כדורגל יוצא מן הכלל בהכנות לבונדסליגה כולל תבוסה צורמת לברנד שוסטר וחניכיו בהאנובר.
    בהאנובר לא מסתמכים על שחקן אחד כולם שווים אין סטאר ואין גרוע.

הפציעה של פרינגס לא תימשך לזמן רב אך כמובן יחסר במשחקים הראשונים.כדורגל מלהיב יהיה בטוח
    השאלה נגד איזה קבוצה הם ישחקו מלהיב, לא חושב שהכוח שהיה לברמן בשנים האחרונות ימשך גם העונה.

לפי סטטיסטיקה, דורטמונד אוהבים לזרוק מאמנים אך אני חושב שהפעם זה יחזיק מעמד עם דול, אין לי שמץ
    של מושג, מצטער.

עזיבתו כבר פגעה בברמן אפשר לראות את זה לפי ההכנות ולפי משחקי האימון וכמוכן גם משחק הגביע החלש
    במיוחד של ורדר ברמן.ברמן תהיה בצמרת כן, לגבי התמודדות על האליפות קשה לי לראות את זה קורה.

עד כה לא ראיתי אותם משחקים יחדיו, אך לפי הכישורים של שניהם זה אמור להצליח ואני מקווה שהאגו של
    אחד מהם לא יהווה נושא בסיפור הזה.

החוד חלש מאוד לטעמי, אך אני חושב שסנוגו את רוזנברג ובעתיד גם קלאסניץ' יכול להספיק לקבוצת צמרת
    בבונדסליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/07
  2. Mehmet Member

גם אני אשאל שאלה, הפעם בנוגע לבוכום.

לקבוצה הזאת יש מסורת כבר כמה שנים להיות קבוצת נד-נד, אני לא זוכר שהם נשארו יותר משלוש עונות ברצף בליגה מתחילת שנות ה-90 ועד היום, ומצד שני, כשהם ירדו, הם מיהרו לחזור לבונדסליגה.
    בעונות הטובות באמת שלהם הם הגיעו למקום חמישי (2004), ומקום שמיני בעונה שעברה, שבה הם באמת הפתיעו לטובה.
    האם יש סיכוי טוב להמשכיות של העונה הקודמת גם בעונה הזו? אולי לקפוץ איזו מדרגה? או ששוב נראה אותם מסתבכים בתחתית במקרה הטוב, או יורדים בפעם המיליון במקרה הרע?

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בוכום תמיד הייתה ידועה כקבוצה אשר עולה ויורדת באמת כמו נדנדה, אני חושב שבוכום אשתקד סיפקה לנו
    רגעים של כדורגל מלהיב לצד רגעים של כדורגל עלוב המזכיר באמת את עונות השפל של המועדון.ההמשכיות
    במועדון היא במידה ואתה מייצב את הקאדר שלך והופך אותו לטוב יותר מהעונה האחרונה, אני חושב שגקאס
    מלך השערים אשתקד, יחסר בצורה בלתי רגילה למועדון והאלטרנטיבות שקיימות כרגע בקאדר של בוכום לא
    משכנעות ומספיקות לשחזר את העונה האירואית שלה.אני חושב שבוכום השנה תגרד את הנקודות עם הציפורניים
    אך אני לא בטוח שזה מספיק עקב התחזקות של רוב קבוצות הליגה.

4. SPONGEBOB Member

האם לדעתך טוני וקלאוסה יכולים לשחק ביחד?
    והאם המבורג תיהיה בצמרת?

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני לא רואה שום סיבה מדוע הם לא יכולים לשחק ביחד, שני חלוצים ברמה גבוהה מאוד עם טכניקה גבוהה
    ויכולת סיומת נהדרת אני חושב שזהו שילוב נהדר שיכול להצליח במידה ולא יתקלו אחד לשני ברגליים.

לגבי המבורג, אני חושב שחסר לקבוצה את הטאץ' הסופי, המסיים שיש לקבוצות אחרות כמו באיירן, ברמן
    ושטוטגארט אשתקד, אך אין ספק כלל שהמבורג שייכת למעלה הטבלה בבונדסליגה, לי באופן אישי היא
    חסרה בעונה האחרונה.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

Hey Everybody, Today i will be avalible to answer your quastion from 19:30

Yoni

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היית ארמין פה,איזה חיזוק היית מביא לשטוטגארט בפגרה או שלחליפין אתה חושב
    ששטוטגארט התחזקה נכון[הרומני,בשטורק וכו..]

8. נעם Member

שאלה בקשר לוולפסבורג..
    הבנתי שיש להם כמה כשרונות כאשר מרסליניו התותח מנצח על כל התזמורת אז:

איך אתה מעריך את הבלם אלכסנדר מדלונג?

האם קפטן בוסניה הצעירה דזאנקו יפציץ לדעתך העונה ויתפתח ליהיות חלוץ מוביל (יש לו נתונים מרשימים)?

איך זה שמרסליניו לא נגמר כבר?

9. Raulito Madridista

אהלן חברים, אני קראתי את התגובות וחשבתי שאני אכנס גם קצת לעניין. ראשית, אני רוצה לציין לטובה את מי שיזם את הפרוייקט ומקווה שבניגוד לפורום האיטלקי שהעלה את הרעיון המצויין, יהיה המשך לדבר ויוני לא יהיה האחרון שיענה כאן לשאלות הגולשים.
    אני צופה השנה ליגה מעניינת ומקווה שיובקעו המון שערים, לפחות כמו אשתקד.

עכשיו, לשאלות:

1. ההגנה של באיירן מינכן לפחות לדעתי הגנה הייתה בינונית לפי העונה שעברה. אם לוקחים כל שחקן בנפרד, מוצאים את לוסיו, אחד הבלמים הטובים בעולם למרות שלטעמי הוא רחוק משיאו, את ווילי סניול, שפרט לעונה האחרונה נתן שנים אדירות בבאיירן, את פיליפ להאם שנתן מונדיאל מעולה וגם היה אדיר פרט לאשתקד, ואת ואן בוייטן, שבעונתו בהמבורג, לפני שעבר לבאיירן, היה אולי הבלם הטוב בבונדסליגה.
    עכשיו, השאלה כאן היא, האם היצפלד יצליח לעשות את החיבור ולבאיירן תיהיה הגנה טובה, משהו שדומה לבאיירן האימתנית של העידן הקודם של היצפלד, או שלא.
    האם לטעמך באיירן הייתה צריכה לחזק את ההגנה בשחקן או שניים?
    2. אני טוען שרוי מקאיי סיפק את הסחורה בבאיירן מינכן. הוא לא היה אדיר כמו בדפורטיבו, אחרי שב03\2002 באיירן ראתה על בשרה איזה חלוץ הוא היה, כאשר כבש שלושער באיצטדיון האולימפי. לטעמי באיירן הייתה יכולה להשאירו, הוא נותן את ה-20 גולים שלו בעונה ויכלה לחזק את ההגנה או את הקישור אפילו.
    מקאיי וואן בומל שנה שעברה היו המצטיינים בבאיירן מינכן בייחד עם אוליבר קאן. מה עמדתך בנושא?
    3. זו תיהיה העונה האחרונה של אוליבר קאן, ככל הנראה. איזה שחקן לדעתך מתאים להיות קפטן באיירן מינכן, האם התפקיד הזה לא גדול על ויילי סניול?
    4. שאלה אחרונה שלי. מצלדר עבר לריאל מדריד בהעברה חופשית. האם ההפסד של דורטמונד הוא גדל וכך הרווח של ריאל מדריד, עזוב את העובדה שהוא הגיע בחינם. האם שחקן שעונת השיא שלו בקריירה הייתה 26 משחקי בונדסליגה, מתאים להגיע לריאל מדריד?

תודה ויום טוב

10. cazzo Il Capocuoco

כולם מתמקדים בבווארים כדי לשאול את אוהד דורטמונד שאלות,לא נראה לכם קצת לא הגיוני?

למרות כל הלחץ,האוהדים,המסורת,מצפים מבורוסיה דורטמונד אליפות העונה. השאלה שלי אליך כאוהד,סובייקטיבית איך אתה מרגיש את ההנהלה עושה את שלה?קונה הרבה שחקנים בשביל להשיג מהר תארים?או בונה קבוצה לטווח ארוך? מצטלדר עזב הבנתי,ובמקומו הביאו את קובאץ' מיובה,אני לא יודע אם גם יהיו מחליפים ראוים לפינאר ולשאהין כדי להתנפל על תארים....

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אהלן יוני.

עברה יותר משנה מאז הכאב לב שהאיטלקים הדיחו את גרמניה מהמונדיאל האחרון, כולם ראו אז מי באמת הקבוצה שהכי הרשימה מבחינת כדורגל ומי הייתה הנבחרת שהציגה את הכדורגל הכי יפה לעין- גרמניה.

קלינסמן עזב והשאלה שלי אם אתה חושב (לא רוצה לחשוב, חושב) שגרמניה תצליח לשמור על המומנטום (אם אפשר להגיד מומנטום) ותצליח שוב להציג את אותו הכדורגל בטורניר הקרוב ב-2008 ואולי גם מעבר לכך? כי אין לי ספק שרק "באד לאק" מנע מגרמניה להניף את הגביע העולמי, אם היה מגיע לכדורגל אז הגיע לגרמנים לקחת אבל.... הגרמנים יודעים טוב מאוד מה זה לשדוד נבחרות אחרות אז הגיע הזמן כנראה שילמדו את זה קצת על בשרם.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער, אבל אני לא יכול להתאפק. מתי בדיוק נבחרת גרמניה שדדה נבחרת אחרת?

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למישהו יש ספק מי הייתה צריכה לקחת ב-74'.....? אני בטוח שלא....

אבל חבר'ה בואו לא נשנה את הנושא ונגנוב את הפוקוס מיוני.... יום טוב!

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער, לא יכול לשתוק.
    אני לא יודע אם אתה ראית את המשחק ב - 74 אבל אני ראיתי גם בשידור חי וגם עוד כמה פעמים. הולנד לא היו יותר טובים מגרמניה במשחק עצמו. אולי הם שיחקו יפה בכל המונדיאל אבל הם לא יכולים להגיד שהם נשדדו. לעומת זאת, אם תסתכל על גמר היורו משבדיה תראה איך דנמרק עושה שתי התקפות ומבקיעה שני גולים בעוד שגרמניה לחצו כל המשחק עם אין ספור החמצות. זה נקרא שוד. ולא זה שכל עם ישראל היה, משום מה, לטובת הולנד באותו המונדיאל ולצערו הולנד הפסידו.
    יום טוב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ישראלים דרק מה הם מבינים