הפרשן הקטן של הכדורגל הגרמני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏7/8/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בעבר בפורום האיטלקי היה לנו דיון שאישית אהבתי מאוד והוא היה היה דיון הפרשן הקטן. למרות שכל הזכויות שמורות לפורום האיטלקי ולאחד המנהלים הגדולים שלה ותולדות הפורום יניב (נסטה) ראיתי לנכון להביא את העניין גם לפורום הגרמני.

קצת על הפרשן הגרמני שלנו:
    יוני אוהד דורטמונד מאז שהוא זוכר את עצמו, אם מתעקשים אז יוני אוהד את דורטמונד מגיל 4-5. הוא נולד בדיסלדורף בגרמניה, ככה שמן הסתם הוא דובר גרמנית חלקה ושולט בכדורגל הגרמני. הוא הגיע לאייסוקר לפני שנה בערך והשתלב בפורום הגרמני בצורה נהדרת והיום נחשב לאחד מאבני היסוד של הפורום.

יוני מתחיל כעת את האירוח שיימשך לאורך כל השבוע ועד למשחק הפתיחה ביום שישי בערב ובעצם ילווה את המחזור. אתם מוזמנים לשלוח את השאלות שלכם אל יוני שינסה לענות בצורה הטובה ביותר.

השאלות כמובן בנושא הכדורגל הגרמני בלבד. בהצלחה ליוני ואירוח מהנה לכולם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/07
  2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אהלן חבר'ה, שמח שיש לי הכבוד להשתתף בפרויקט הנפלא הזה.אשמח לענות על כל השאלות שלכם כמובן
    אך ורק בנושא הכדורגל הגרמני.אני מאחל לכולם דיון מהנה ופורה במיוחד.

3. נעם Member

בשביל הסיפתח אני אקשה קצת:

האם לדעתך החיזוק (החלשות) של שאלקה נעשתה בנאיביות מוגזמת והאם הם פיספסו מומנטום עצום כדי למשוך קליברים רציניים שלא היו משתינים לכיוון שלהם במצב אחר?

מה התחזיות שלך עבור הגרמניות בצמפיוס?

הימור: בובאקר סאנוגו-שוס או טוסט?

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/07
  4. Chievo Member

לירן יא גנב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx סתם ... נרגע לאחר שרשמת כל הזכויות שמורות לפורום האיטלקי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

אוקיי יוני, נתחיל:-

באיירן מינכן - בקבוצה כבר החליטו לא לקחת סיכונים, וההנהלה הסיקה מסקנות מאשתקד לא לבנות על שחקנים צעירים חסרי ניסיון שלא יכולים להוביל קבוצה, ומייד התחילו לעבוד ותוך חודשיים הבניה הושלמה, כשיש לבאיירן סגל שחקנים איכותי לחלוטין, שנחשב לאחד הטובים באירופה.
    1. מי הוא השחקן המשמעותי ביותר שהצטרף לבאיירן בקיץ שיכול לעשות את ההבדל ולהבריק במיוחד, וישתלב מהר לאווירה הבווארית במינכן (מבחינה מקצועית)?
    2. מה הלך על באיירן בקיץ, למה פתאום בקיץ זה בבאיירן השקיעו כל כך הרבה כסף, מאיפה זה הגיע פתאום כל הכסף הזה, למה בשנים קודמות לא ראינו דבר כזה שבאיירן משלמת כסף רב על כישרונות מכל רחבי אירופה?

בורוסיה דורטמונד אכזבה בגדול בעונה שעברה, כך שבמשך כמה מחזורים היא היית מעורבת במאבק הישרדות, וגם זה הוביל להחלפת שני מאמנים בעונה שעברה, מה היא הסיבה לכישלון הלא צפוי הזה? ומה הן הציפיות שלך לעונה הקרובה?

מקווה שהבנת את תוכן השאלות שלי. תודה מראש.

5. KICKER Member

האם לדעתך הקבוצות נחלשו מהעונה שעברה (כמו ברמן, שאלקה, שטוטגארט).
    ואם לא, אם הם יוכלו לתת פייט לבאיירן.

6. Riki Member

היי יוני, אני רוצה לשמוע את דעתך לגביי סוגית שטוטגארט.

אחרי עונה טובה ואליפות לא צפויה במיוחד, האם אתה חושב שיש לשטוטגארט את הכלים והמוטיבציה לשמור על האליפות או אפילו להיות יריבה בצמרת הגרמנית ?
    האם אתה חושב שזה עוד הבלחה רגעית או קבוצת צמרת לגיטימית שתשמור על מומנטום ?

ובקשר להמבורג, מה אתה חושב הבעיה העיקרית באי היכולת שלהם לעשות צעד מקבוצה בעלת פוטנציאל לקבוצה בעלת הישגים משמעותיים ?

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני רוצה לדעת לגבי שטוטגארט[רק תזכור שלירן אוהד אותה והוא מנהל ראשי]

אבל אני אלך על כמה שאלות אישיות גם - איך התחלת לאהוד את דורטמונד?
    שחקן אהוב בדורטמונד של השנה ושחקן אהוב בכל הזמנים?

ואיזה שחקנים לדעתך יפרצו השנה בליגה הגרמנית?

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שלום יוני, יש לי כמה שאלות:
    1. העובדה שבאיירן בגביע אופ"א ולא בצ'מפיונס תשפיע עליה לטובה או לרעה בליגה?
    2. למה לדעתך השחקנים שפרחו בגרמניה לא הצליחו העונה בחו"ל? (באלאק, רוזיצקי, חלב). מה התחזית שלך לגבי מצלדר?
    3. האם לדעתך יש סיכוי שבורוסיה דורטמונד תהפוך ל"לידס הגרמנית" ותתרסק לחלוטין בגלל הבעיות הכספיות?

9. S.Eto'o Member

יש לי 2 שאלות אליך,מקווה שתוכל לענות לי עליהן.

1)האם לפי דעתך נירנברג תוכל להתמודד גם העונה על מקום בגביע אופ"א ובמקביל להצליח בגביע אופ"א,מה דעתך על הרכש שהקבוצה עשתה בקיץ(גלאובר,מיסמוביץ' וחריסטאס)?
    2)מה התחזית שלך לגבי וולפסבורג,האם לפי דעתך השינוי שמגאת' עשה בסגל מספיק טוב?

10. תומר22 Member

יוני, קח כמה שאלות:

1. מי הקבוצה שלדעתך תהיה הפתעת העונה ולמה?

2. האם ורדר ברמן תצליח להתגבר על העזיבה של קלוסה והפציעה של פרינגס ותמשיך לשחק כדורגל מלהיב?

3. מי לדעתך המאמן הראשון שימצא את עצמו בלשכה?

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

*חברים רק הערה קטנה, יוני נמצא בעבודה ויחל לענות לכם על השאלות רק החל מהשעה 18.00 *

12. valery Member

מה השאיפות של דורטמונט העונה/ציפיות /מה יהיה מיקום ריאלי ובקיצור תחזית שלך לעונה הבאה לגבי דורטמונט.

תודה מראש

13. The-Gunner Member

מסכן הבנאדם, כמה שאלות, איך הוא אמור לענות על הכל?!

נו, טוב... אני אשאל גם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

היי יוני, כמה שאלות על ברמן:

1. לאן מועדות פניה של ורדר ברמן העונה, לאחר עזיבתו של קלוסה? האם עזיבתו לא תפגע בברמן, והיא תמשיך להתמודד עם האליפות?
    2. איך קרלוס אלברטו (מקווה שלא טעיתי בשם, לאחרונה זה קורה לי הרבה) ישתלב? האם הוא ודייגו יהוו סיפור הצלחה או שסגנון המשחק הזהה רק יפגע בהם, והם יכנסו אחד לשני ברגליים?
    3. האם החוד שלא חוזק כיאות, ישפיע על הקבוצה? אחרי דמות כל-כך דומיננטית שסיפקה המון שערים, ברמן תוכל להצליח עם מרקוס רוזנברג, איוון קלאסניץ' שחזר אחרי מחלה ואארון האנט (ואם הגיע חלוץ חדש, אתה מוזמן לעדכן אותי...)?

14. נעם Member

חחח אני אשכרה מתאפק לא לענות לך...
    יוני תיהיה לך עבודה רבה היום.

15. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שרובכם חסרי סבלנות ומתים כבר לשאול את יוני שאלות, אבל הוא קיבל מספיק להיום. תנסו להתקיל אותו בימים הבאים. כדי שהוא לא ישאר מחוסר-עבודה כבר לאחר יום אחד.