הפרמייר ליג, מח' 32: האם יונייטד תהרוס שוב לליברפול? ארסנל בברייטון, סיטי בסלהרסט פארק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏6/4/24.

1. k_700 Member

מה הפאנץ?

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא כ"כ מבין מאיפה זה בא ועל איזו נקודה זה לוחץ אצלך, אבל אתה יותר ממוזמן להתעלם במקום לצאת לאיזה מסע צלב תמוה. אני דווקא חושב שמי שעוקב אחרי התגובות שלי לאורך הזמן מכיר בכך שבכל הנוגע לענייני שיפוט אין לי אג'נדה. זה שלך.

Roma אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליוט נופל לפני המגע, משאיר את רגל ימין מאחור כדי להיתקע בוואן ביסאקה, ועדיין עם כל זה בעולם של היום זה פנדל. חרא? כן. הייתי משתגע אם היה נשרק נגדי? כן. פנדל? עדיין כן.

סובוסלאי פשע היום, והוא משחק כמו הנדרסון כבר זמן מה. מה שמחרפן זה שהטכניקה שם, הפיזיות שם, השכל אמור להיות שם, ושום דבר לא בא לידי ביטוי. זה מעלה אצלי שאלות לגבי המנטליות שלו, ואני עומד מאחורי מה שכתבתי מקודם וחושב שהוא צריך לצאת מההרכב באופן מיידי, אבל בטח שאני לא חורץ את גורלו אצלנו. הוא עדיין יכול להתפתח להיות שחקן ענק לדעתי. במירוץ הזה כרגע יש לנו את אליוט שנראה טוב ממנו וכשטרנט יחזור הייתי משחק איתו שם ומשחרר אפילו את מאק אליסטר קצת יותר קדימה.

אני עדיין חושב שארסנל כן יאבדו נקודות ולכן מרגיש שהגול של סלאח השאיר את זה תלוי בנו באופן תאורטי. בפועל לא רואה אותנו מנצחים 7 מ7 גם ככה.

4. oranfu Member

כן, היה לסובוסלאי משחק זוועה.
    מאוד התלהבתי מהיכולת לפני הפציעה אבל מאז שחזר היכולת פשוט לא טובה.
    לאליוט כנראה מגיע לפתוח, ואני אולי אשמע הזוי, אבל בחיי שהוא גם נראה יותר טוב מסלאח מהאגף.

הבעיה עם אליוט במקום סובוסלאי שהקישור שלנו הופך להיות מאוד איטי. יכול להיות שזה מחיר שצריך לשלם כי הכושר של סובוסלאי גרוע ואליוט נראה טוב, אבל אני לא בטוח שאפשר לעצום עיניים לגבי המחסור באתלטיות.

הבעיה שלי עם איבוד הנקודות, והסיבה שאני חושב שזה גמור, היא לא בגלל ארסנל (שלמרות שנראה שמסוגלת לנצח הכל אני מאמין שתשמוט נקודות) אלא בגלל שאתמול היה משחק שחייב היה להסתיים בניצחון מוחץ וקליל שלנו לפי ההתפתחות על הדשא ולמרות זאת הצלחנו לאבד נקודות.
    אני מעריך שנאבד נקודות בעוד משחקים שיהיו לנו גם קשים יותר על הדשא ובסוף נאבד יותר נקודות מארסנל (ובטח סיטי).

LFC-Gerrard1, Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. Rushie Member

יש לך אג׳נדה לנסות ולהוציא את אוהדי ליברפול כאן ככאלה שכל הזמן מתבכיינים על שיפוט. ובעוד שיש מקרים בהם אני מצדיק אותך, העונה יש תחושה שאתה מגיע בכוונה אחרי כל משחק ומתפלפל איתנו על מה כתוב בספר החוקים היבשים כדי להוכיח למה כל ההחלטות צריכות ללכת נגד ליברפול.
    החוקים היבשים לא מעניינים. מה שמעניין זה התקדימים בשטח ועל פי כל תקדים אפשרי שראינו העונה בליגה הזאת מה שהיה אתמול עם אליוט זה פנדל. אולי רך, אולי ציני, אבל פנדל.

אגב, לפי האדומים שאלכסיס וג׳ונס חטפו העונה גם קאזמירו היה צריך לצאת באדום אתמול על העבירה שעשה בסוף המשחק.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה פשוטה, אם זה בצד השני וזה ברונו שנופל ואנחנו מקבלים פנדל, אתה שלם עם ההחלטה מקבל אותה או טוען שזה ביזיון והשופטים לקחו החלטה שעלתה לכם באליפות?
    אנחנו פחות מתרגשים מההחלטה כי הליגה מבחינתנו גמורה והמטרה הייתה בעיקר לפגוע בסיכוי האליפות שלכם, אבל אם זאת הייתה החלטה לצד שלנו הייתם הופכים כאן את הפורום ואתם משקרים אם אתם אומרים שלא.

Roma אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

הוא היה עצבני כי ברור מה השחקן התוקף ניסה להשיג אבל היה מבין שזה סוג של סטנדרט בליגה שמענישים מגן מטומטם שגולש בצורה מרושלת מול מתקיף שיודע להאכיל את הלאקרדה בצורה נכונה.

אגב, הגיע לקאסמירו גם וואחד אדום בסוף. ניצלנו שם.

Rushie ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. avdz7 Member

די בחייאת די לחנפנות.
    אתה מודע לזה שכמה שניות לפני הפאול של קאסמירו לואיס דיאז מכדרר כשהכדור במלוא היקפו מחוץ למגרש אבל השופט לא שרק לאאוט? ואגב, הכדור היה לגמרי בחוץ ביותר מפריים אחד (אם תרצה אשלח לך תמונות למרות שאתה חזק בדברים האלה אז מאמין שתסתדר).

זה שאנחנו מסריחים את הדשא בצורה שמעוררת חלחלה לא אומר שאנחנו צריכים לבלוע את הטעויות שיפוט האלה, שלושת הפנדלים האחרונים שנשרקו נגדנו הן סופר דופר רכים, איך שלא תסובבו את זה ברב המקרים לא שורקים על הדברים האלה בפרמיירליג.
    אה וכמובן שאם הפאול של קאסמירו היה מוביל לגול אז אף אחד לא היה טורח לציין את זה שהפאול לא היה צריך להישרק בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/24
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז זהו שב3 וחצי שנים האחרונות אלה פנדלים שברוב המקרים כן נשרקים בפרמיירליג. שוב, מבחינתי החל מתחילת 2020 עם הפנדל שלא נשרק אלא ניתן בvar על וולבק נגדנו, הבנתי שחוקי המשחק השתנו. מגע ברחבה = פנדל.

זה מגעיל, זה מחריד, זה מחרפן, זה גרוע לענף. אלה החוקים שמשחקים בהם ב3 העונות האחרונות.

וכן ברור שהיינו משתגעים אם זה היה נשרק נגדנו. איך זה משנה משהו?

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי צריך לעשות סדר בכל עניין השיפוט.
    אני אגיד לכם את האמת, כשקורה מקרה, אין לי מושג מה צריכה להיות התוצאה שלו. אני לא יודע איך להעריך שופטים בכלל, אני על אותם מקרים רואה לפעמים אדום לפעמים צהוב לפעמים לא פאול. אותם מקרים - לפעמים פנדל לפעמים לא פנדל. לפעמים הVAR שולח לפנדל, לפעמים הVAR מבטל פנדל.
    צריך ליישר פה קו עד כמה שאפשר, לצאת עם זה החוצה לשדר לתקשורת ולקהל מה עושים. אם אפשר - לתת לזה מעטפת AI, להכניס רובוט שתזין אליו את כל המקרים והוא יזין פלט. אני לא יודע מה.
    כרגע זה כל כך גרוע, אני פשוט לא מבין אם ההחלטות טובות או לא!

בעניין נגיעות היד זה חייב להיות יותר חד משמעי. אני לא מבין איך לא נפתרה הבעיה בנושא הזה לפחות.
    מגדיל נפח גוף = פאול.
    לא מגדיל נפח גוף = לא פאול.
    זהו.
    אפילו את זה לא עושים. גם שם אני רואה יד, אני רואה מקרה, ואין לי שמץ של מושג מה יקרה בהמשך.

אני סתם אתן דוגמא מליברפול כי זאת הקבוצה שאני רואה קבוע. התאקלים של קאזימרו ושל שפילד על קונאטה - האם הם לא חמורים יותר מזה של ג'ונס מול טוטנהאם? יש מישהו אחד בפורום שיחשוב ככה? לא...אבל ג'ונס מול טוטנהאם לא הוגדר כטעות שיפוט ע"י איגוד השופטים. אז בהנחה שג'ונס אכן היה שווה אדום, איך קאזימרו ושפילד לא קיבלו אדומים? כי גם הם לא הוגדרו כטעויות.

יש ברדק גדול. וכשיש ברדק, יכול בקלות גם להיכנס גורם של הטייה, לא רק של חוסר מקצועיות.

oranfu, אמיר ע ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. k_700 Member

כן, אשמח מאוד אם תשתף איתי פריים טוב שרואים שהכדור עבר במלוא היקפו.
    בשידור שלי לא התעסקו בזה וזה הפריים שקיבלתי.
    https://twitter.com/Hmz290/status/1777093122318614968

12. avdz7 Member

13. MaxAaRons Member

לוזרפול פעם אחת קיבלו מתנה מהשופט נגדנו בשנים האחרונות או בשנים האחרונות במאבק אליפות מתנה נגד קבוצה אחרת בליגה.
    בדרך כלל השופט לקח להם נקודות.
    זה כי אוהדי ליברפול באנגליה שרמוטות כמו אוהדי הפועל בישראל אבל זה לנושא אחר לגמרי.

לא נורא אם חלאות האדם קיבלו נקודה ,לקחו להם העונה לפחות אז זה מתקזז ל4 נקודות.
    לפרנסנאל 3.
    על זה הסוף שיטי תקח את התואר לא על "שחקני הכרעה" ושחקנים "מנוסים".
    הרי שבעונת 18/19 רק בגלל השופט הם לקחו מלוזרפול את התואר.
    ובהחלט גם בעונת 21/22
    אבל בעונת 18/19 במיוחד.

זה despicable
    זה abominable
    זה horrendous
    זה פשוט injustice
    וזה בעיקר cry for ages

14. cheddar Member

15. k_700 Member

זווית בעייתית בהיבט של כדור שעבר במלוא היקפו.
    ציפיתי שתביא לי בפריימים את כל הזוויות כי כאמור מספיק שרבע אינץ נוגע זה לא עבר.