הפלייאוף מתחיל: מכבי חיפה מפסידה, הפועל ת"א מנצחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/4/11.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה פשוט בדיחה ואוהד הפועל ת"א בתחפושת של אוהד הפועל ב"ש(תחליף את הסמל בחתימה), עדיף שאל תתעסק בדברים שאתה לא מבין בהם כלום ותהיה מושפע מכתבים שגם הם לא מבינים כלום במה שקורה בבית"ר, זה בכלל לא למה הקהל שרק בוז לברוכיאן.

-----
    משחק מהנה מאוד היום בטדי, ר"ג זה לא באמת יריבה ובמזל גדול שלהם והרבה הצלות של השוער שלהם זה נגמר רק ב-5.
    חן עזריאל ענק היום, סחט את הבעיטה חופשית שברוכיאן סובב פנימה, הבקיע את השני, סחט את הפנדל והאדום בשלישי, ובישל את הרביעי ועשה הרבה מהלכים יפים, שחקני ר"ג לא יכלו למהירות ולזריזות שלו.
    בסה"כ משחק טוב של כל השחקנים וגם ליאור ראובן אחרי מחצית ראשונה רעה בשניה עשה מהלכים יפים על הקו והרים כדורים מדויקים לרחבה כולל בישול ליבואה שהבקיע(!), שער בכורה בליגה לשי חדד וגם איינבינדר במשחק טוב עם מהלך גדול בשער השני.

לגבי ברוכיאן אז אפשר לומר שאת הסיפור שלו הוא סיים היום אצל הרבה מהאוהדים, לא יתכן שקפטן של בית"ר יעשה שקט לאוהדים במערבי וירוץ למזרחי לעשות גם שקט עם היד רק בגלל שהאוהדים בצדק העזו קצת לבקר אותו, והוא קצת שוכח שבשנתיים האחרונות הוא מקבל רק אהבה ושקט למרות שבפועל יש עליו הרבה זבל שאף אחד לא מוציא החוצה והיכולת שלו ברצפה, לא צריך לשחק עד סוף העונה וסרט הקפטן צריך להילקח ממנו, בעונה הבאה הוא ממילא לא כאן אחרת הוא לא היה עושה את מה שעשה, כמו יצחקי שעשה זין לכמה אוהדים בעונה שעברה כי ידע שעוזב בקיץ, שחקן לא צריך להתעסק בקהל ורוני לוי היה צריך להוציא אותו כמו שקלינגר עשה לאוהד כהן, אנחנו הצרכנים ואלו שמשלמים.

שבוע הבא צריכים להבטיח את ההישארות באופן סופי ויאללה לסיים את העונה המגעילה הזאת.

ואלי חכמון בן זונה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הזה הולך לאיבוד ואותי כרגע מעצבן שני דברים:
    1) האם טוואטחה לא היה בכושר יותר טוב ממסיללה? הראשון פשוט נתן דברים בהתקפה שעדיין לא ראיתי מהדרום אפריקני. מסיללה אולי בריא, אבל אין לו כושר משחק.
    2) הכנסת קטן. הדבר כנראה העלים לגמרי את רפאלוב.

נ.ב - קודם ראיתי את אלירן עטר יורק לכיוון שחקן יריב, עכשיו דבאלישווילי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/11
  3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

צודק, אני באמת בדיחה...מעולם לא השתתפתי בקטטה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

ממש לא מעניין אותי איך קרה, מה קרה, מי קרה, המקרה כמו שהוא נכתב (וגם צורת הכתיבה מאוד חובבנית) הצחיק אותי, זה הכל. תאמין לי שהדבר האחרון שמעניין אותי בעולם זה מה קורה בקהל שלכם.

ואת מה שכתבת לפני אתה יכול לדחוף עמוק עמוק ל..You know where. פתאטי.

אגב, סיקרנת אותי, אז הלכתי לבדוק גם בYNET וספורט 5 מה כתוב. וגם שם כתוב שהעימות בין ברוכיאן לקהל החל לאחר שהאוהדים התעמתו איתו ביום שישי וטענו שמויאל צריך להיות הקפטן החדש (מזל שלא שי חדד), אז כווולם כתבים שלא מבינים מהחיים שלהם?

4. Mellow29 Kopite

למקרה שעוד מישהו פקפק בכך, קיבלנו 45 דקות של ניהול משחק מופתי ובעיטה אחת לשער בכל המחצית השנייה....
    לפחות אנחנו במצב WIN-WIN, אליפות או שאלישע עף.

5. שגיא Guest

והנה הבעיטה העונתית בדלי מגיעה. אמרתי את זה אחרי המחזור הקודם בתיקו מול נתניה, שהתיקו הזה מעבר לנקודה מקוזזת שהוא גרם לנו לאבד, הוא התחיל תהליך של דעיכה. כולם דיברו על התאוששות מרשימה אחרי המשחק מול הפועל תל אביב, אבל היא נעצרה בשבוע שעבר על ידי נתניה ומקבלת חותמת סופית הערב, שוב מול נתניה. נתניה לא נתנה משחק גדול, לא היו לה יותר מידי הזדמנויות ואני עדיין חושב שלולא השטות של דוידוביץ' הניצחון הזה היה בידיים.

כמו העונה שעברה בדיוק, בתחילת הפלייאוף אנחנו מאבדים את הראש והכל תלוי מעכשיו בהפועל תל אביב. החילופים של אלישע לוי במצבים כאלה כל הזמן משדרים פאניקה וזה לא עובד טוב. לא מבין מה הלחץ לעשות 3 חילופים עד הדקה ה60, זה לא שהיינו בפיגור 3-0 ודווקא עם חילוף אחד לדעתי היינו מסתדרים יותר טוב. אזולאי היה הרבה יותר טוב מדבלשווילי שחוץ מלמנוע כדור שהלך לשער לא עשה דבר. גולסה היה חילוף נטו של לחץ. לא מבין בשביל מה להוציא את בנאדו בשביל זה אם ממילא אתה מעביר שחקן קישור לשחק כבלם. חילופים של פאניקה, שגם עברו כמובן לתוך המגרש, ולא היה קשה לשים לב לזה.

6. alexshw Member

לא יאמן שמכבי חיפה שוב עושה במכנסיים בגלל הקיזוז.
    האשם הראשי אלישע, שבחילופים הזווים הרס גם את ההתקפה וגם את הקישור. החילופים היו מתנה לעטר שהעמיד קבוצה מסודרת ואילו אצלינו זה גמר את כל הסדר במשחק.
    לא מבין את העסק הזה.

רפאלוב, עוד לא הוכחת כלום והיום היית אפס למרות הגול.

7. Igi Member

להפסיד על ההתחלה 3 נק' לקבוצה הכי פחות חזקה בליגה של לוזון בגלל השוער... כמה לוזרים אפשר להיות. עכשיו גם אם הם ינצחו את האלופה של הליגה שלו בשבוע הבא ויחזרו למקום ה-1, זה יהיה הרבה יותר קשה מבלי משחק בית עם נק' ביד.

8. LIVERPOOL87 Member

עזוב אתה לא יודע עם מי יש לך עסק?
    הבנאדם הזה עוד חולרע מאוהדי ביתר שמה שמעניין אותם זה רק אלימות.
    "אלי חכמון בן זונה שלא יגמור את השנה",

הפורום הזה פשוט בושה שנותן לחיות כמוהו בכלל במה.

9. Mellow29 Kopite

מה הבעיה עם אלישע? הוא עושה את המקסימום עם הכלים שנותנים לו/השופט אשם/השחקנים לא התאמצו/הקבוצה היריבה שיחקה בונקר/לא היה לנו מזל/הגול הראשון הוציא אותנו מהמשחק/הראש היה במשחק נגד הפועל/הקיזוז לא הוגן....

וליאור...עונת פריצה, מה אתה רוצה ממנו? הילד פורץ אוטוטו....

(disclaimer- הפעם ברצינות לדעתי רפאלוב הוא הבעיה הכי קטנה שלנו. זה מתחיל באלישע וכלה בקטן, לא צריך לעשות מרפאלוב שעיר לעזאזל גם במשחק הזה - הפעם יש מספיק אשמים).

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגמרי עם זה. פשוט ביזיון המאמן הזה, הוא הכניס 'מיליון' כלים התקפיים, אבל זה לדעתי רק תקע את רפאלוב. קטן? גולסה? גמרו את העונה לא? כך הם גם שיחקו. אני יכול לכעוס עד מחר על כך שבתוך מחזור אחד נאבד למעשה 6 נק', אבל זה לא אומר שאלישע לוי והשחקנים שוב נחנקים ברגע אמת. על הנייר אפילו ניצחון של האדומים ביום שני לא יבטיח להם דבר כי כל משחק עד סוף העונה יכול להסתיים בכל תוצאה אפשרית, אבל איך מכבי חיפה לא ניצחה היום קבוצה ששיחקה באמצע השבוע 120 דקות? על זה אני רוצה לקבל תשובה מכל ה'כוכבים' שלנו בקבוצה. מכבי נתניה ניצחה היום בצדק ומגיעות לה המון מחמאות על כך. עכשיו אני רק מקווה שהיא לא תפסיד לאדומים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

למשחק הבא ברור שטוואטחה צריך לחזור. אגף שמאל לא היה קיים היום, מסיללה לא תרם 50 אחוז ממה שראינו בחודשים האחרונים מטוואטחה. מצדי אפשר להחזיר את קולמה במקום בוקולי ואולי להשאיר את קטן וגולסה ביציע. אם עכשיו רפאלוב מרגיש תסכול אני יכול להבין אותו. אלישע לוי הוציא במחצית השנייה את כל הרוח מהמפרשים, העיקר לשחק עם 'מיליון' שחקני הגנה. הבלאגן חגג וחוץ מההזדמנות של חמד (הצלה מהקו של קרופניק) לא ראיתי ממש הצלות של השוער הבוליבאני.

האם נראה בעונה הבאה את עטר על הקווים שלנו או האם אלישע לוי יהיה אלוף...? בשבוע הבא ניצחון חובה...

11. TariboWest Member

אתה אמיתי אתה?

12. Igi Member

לוי: "איבדו נק' חשובות, אך הכל עדיין תלוי בנו"

הכל באמת עדיין תלוי בנו, אבל לפי מה שקורה במשחקי המאני-טיים שלהם לא הייתי מסתמך על המצב הזה....

13. Mellow29 Kopite

בוודאי! אל תגיד לי שרק אני חושב ככה...

אני מאוד מעריך ומוקיר את תרומתו של ניר דוידוביץ' למכבי חיפה. הוא נתן לנו עשור נהדר, אני מניח שיכל גם לצאת לנסות בחו"ל אבל הוא נשאר במועדון שלו מתוך (כך, נניח לצורך העניין) אהבת הסמל שלנו ורצון לעזור לקבוצה ולהגיע איתה להישגים.
    עכשיו, כשהוא פצוע ב-2 העונות האחרונות בממוצע כשליש מהעונה הסדירה, סובל מפציעות ומחוסר יציבות - אני מצפה ממנו, מתוך אותה אהבת הסמל ורצון שמכבי חיפה תצליח - בצוותא עם גיורא אנטמן ואלון חרזי, לאתר שוער מחליף שיירש את אפודת השוער הראשון במכבי חיפה.
    אני מצפה ממנו להכיר בכך שהוא כבר מזמן לא השוער שהיה אפילו עד לפני 4-3 עונות, ושהבעיות הבריאותיות שמהן הוא סובל מונעות מהקבוצה לבנות עליו כשוער ראשון לכל העונה, ואם באמת טובת המועדון היא בראש דאגותיו - לקום ולהגיד שאני את שלי עשיתי, אני אשמח לעזור למצוא לי מחליף, שלום ותודה.

אם הוא יעשה זאת, הוא יוכיח את ההנחה הסמויה שלי בהודעה שטובת המועדון היא בראש דאגותיו של ניר דוידוביץ'. יש לי חשד שאינו בלתי-סביר שניר דוידוביץ', כמו גם יניב קטן, דואג יותר לניר דוידוביץ' מאשר למכבי חיפה. ולכן הוא לא יקום וילך....אני רק מקווה שהמאמן (אלישע, או זה שיחליף אותו), יעזור לו להגיע להחלטה הנכונה.

14. alexshw Member

מספיק היה להכניס את גולסה במקום בוקולי. ההרכב מבחינה התקפית היה ממש טוב במחצית הראשונה.
    אלישע מדבר על סלבנות כל משחק והוא הראשון שאיבד אותה לחלוטין במחצית.
    בקיצור לא יקח אליפות, יהפוך לרניירי הישראלי.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שוב השחקנים עושים במכנסיים במאני טיים, מתחיל הדה ז'ה וו מהעונה שעברה.

אלישע עם חילופים שיצרו פאניקה, בלי שום טיפת מחשבה. לזרוק את הכלים ההתקפיים למשחק על חשבון הגנה זה לאו דווקא נכון, לקח סיכון גדול מדי שהתברר כמוטעה. מאוד מקווה שבני יהודה תוציא לפחות נקודה מהפועל ת"א, ירידה למקום השני עלולה להוסיף לחץ למערכת, כאילו שחסר...