הפלייאוף העליון יוצא לדרך: ב"ש שוב מועדת, מכבי שוב מנצלת, הפער נקודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/3/16.

1. Civil Anti Madridista

היו כל מני קולות איך יובל שבתאי ישחק נגד התחנה הבאה שלו בקריירה, ונכון לדקה ה35 הוא העמיד פעמיים שחקן מול גורש.

דיאן ראדוניץ׳ זבל עופות, שחקן תיאטרון שלא מסוגל לכבוש

2. DRORIKO Member

בדיוק באתי לכתוב על זה. העיקר שכל הפרימואים אמרו "איך ג'ורדי חסר המושג ויתר עליו". מדובר בכאילו-חלוץ, עושה תנועה בלי כדור של חלוץ, יש לו פיזיות של חלוץ, רק דבר אחד של חלוץ הוא לא יודע לעשות-לשים את הכדור ברשת. מאז שנחת בישראל מניין השערים שלו הוא 0 אחד עגול.

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

וואי וואי, אתם לא מגזים בכלל.
    אפילו בשירים ושערים, אשפי הניפוח, זה לא נשמע ככה.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב"ש בלחץ והיא מתקשה. דווקא אחרי הפנדל המוחמץ היתה לי הרגשה שהביתיים יצליחו לכבוש ראשונים, אבל הם די מהר שוב נחלשו. רעננה לגמרי בתמונה ואני לא פוסל בחצי השני ניצחון של המארחת. וואקמה יהיה כנראה מספר שבועות בחוץ, בעיה בשביל החבר'ה מהדרום.

5. Turgi Guest

מה זה פרימואים? אמרו את זה פה!

6. Civil Anti Madridista

מי הביא אותו לישראל?

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

לא יודע מי אמר את זה. אני עוד כשהוא שיחק במכבי כתבתי שאני לא מחזיק ממנו. הכל מתועד

8. DRORIKO Member

אותו אחד שהביא את סה שטוב ממנו פי 5.
    למועדון מותר להביא פלופים, קורה גם לגדולים ביותר,כולל אפילו ברצלונה. השאלה היא מה אחוז הפלופים(לא גדול) והמהירות שבה אתה מודה בטעות ומתקן אותה. הלוואי בחיפה :-/

9. Turgi Guest

לא על זה היה הדיון.
    התכוונתי לזה שאחרי עשר דקות טובות ברעננה אמרו פה שהוא גניבת השנה ולא להאמין שג׳ורדי ויתר עליו.

10. amn Member

מצאנו את העניין שעליו נחריב את נושא המחזור השבועי :)
    (אני מסכים שמרבית הזרים שמכבי החתימו בשנים האחרונות היו רכישות טובות על הנייר (למעט ראדוניץ', מיטרוביץ' ומרבאל), וניתוח נרחב יותר כבר רשמתי אי שם בפורום).

orimor2212 ו-Turgi אוהבים את זה.
  11. Civil Anti Madridista

לגיטימי שיש נפילות, אבל זה קצת מצחיק לשבח את ג׳ורדי על כך שהוא זרק את ראדוניץ׳ לרעננה בזמן שהוא זה שהביא אותו מלכתחילה לישראל.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אני משבח אותו על זה שהוא תיקן את הטעות והביא חלוץ טוב בהרבה. אם יענקלה היה מביא קשר אמצע נורמלי במקום דריניצ'יץ' הייתי משבח גם אותו

13. עידן444 Member

ב״ש תוקפת במחצית השניה לצפוני. קורה בתדירות נמוכה. לא נראה לי הגיוני שברדה תמיד זכה בהגרלה. נראה לי שרק סילבס מספיק יסודי כדי לשים לב גם לאיזה צד לבחור אם זוכים בהגרלה:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? תראה כמה נקודות מכבי איבדה השנה במשחקי הבית, מקום שהיא לא הפסידה בו שנתיים ברצף ועד השנה הזאת ספגה בו 3 הפסדים ב-3 שנים. הפסד לב"ש, הפסד לבית"ר, הפסד לרעננה, תיקו עם הפועל הכי גרועה בהיסטוריה. מכבי ממש לא עושה עונה מטורפ]ת מבחינת נקודות, עם סוזה השגנו יותר נקודות ושיחקנו הרבה יותר טוב, מצד שני עם פטר בוס אנחנו הרבה יותר טובים מאשר עם יוקאנוביץ', מצד שלישי, כשבוס הגיע לא היה ליגת אלופות, מצד רביעי תראה איך נראינו באלופות כך שזה נס שבליגה איכשהו שרדנו במקום ראשון, בעונה שבה מכבי גם מצליחה באירופה, כי אין ספק שזה משליך גם על הליגה, מכבי היתה נראית הרבה יותר טוב, לקבל כל שבועיים תבוסה בצ'מפיונס ולגנוב גול מכלום ולסיים ככה את הקמפיין זה לא דבר כזה כיף, אז יופי היינו שם בשביל ההשתתפות, בתאכלס, בדיעבד היה עדיף לשחק באירופאית, אבל רק מבחינה כלכלית שמגיע לגולדהר על כל ההשקעה שלנו טוב שעלינו. אין לי ספק שאם היינו באירופאית היינו הרבה יותר טובים בליגה. אין מה לעשות אנחנו חצי שנה משחקים בלי חלוץ, תרצה או לא תרצה זה השפיע על המשחקים של מכבי, בזמן שהפועל ב"ש עשתה לג'ורדי נוק אאוט אדיר מבחינת חלוצים!!!

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלל כל שחקן ספרדי שהגיע לפה רק הוסיף לליגה, לעומת זאת, על כמות האפריקאים המבוזבזים שהגיעו לפה אפשר לשפוך ים של דליים...לא יעזור, אמרתי את זה כמה פעמים רק שכר מינימום לזר - שזה אומר או שיביאו זר רציני בכסף או שיתנו לישראלים לשחק, אחרת אפשר בליגה שלנו במקום 100 זרים שמסתובבים בקבוצות לחתוך 70% מהם קל.