הפיינל פור בפראג - מכבי מפסידה את הגביע בגמר

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Spanish Weapon, ‏27/4/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל הטענות ש"זה לא חוכמה לזכות עם התקציב הכי גדול" פשוט מגוחכות, עזבו את זה שאני ממש לא בטוח שבחלק מהספרדיות אין כסף כמו במכבי ואני יותר ממשוכנע שיש כמה קבוצות רוסיות שיכולות להתחרות איתה, אתם מדברים כאילו איזה מיליארדר בא וקנה פתאום את מכבי ת"א והיא נהייתה עשירה, מכבי בנתה את התקציב שלה מ-0, אפשר לא לאוהב אותה, אבל לאהוד קבוע את כל היריבות שלה ולרצות בכשלון של הקבוצה זה קנאה מהסוג הרדוד ביותר.

2. burning soil Member

יוו משחק כמעט עילאי של מכבי שפשוט רמסה את טאו האומללה. איזה כיף היה בדונה מרטין בת"א!
    מאמין שמול צסק"א יהיה קשה הרבה יותר..

3. George Best Member

למה כמעט?

מיכאל,
    כל מי שטוען ש"זה לא חוכמה לזכות עם התקציב הגבוה ביותר" הוא ליצן ויכול למכור תותים.
    התקציב של מכבי נמוך מזה של בארסה וצסק"א.זה שיש את שמעון ומאמן כמו פיני, זה משהו אחר.
    תן להם לקנא...

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/06
  4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אכול קנאה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

5. EL Capitan Member

פעם ראשונה העונה, שמכבי משחקת כמו שהיא יכולה לשחק. אף אחד לא ציפה, שמכבי תשחק ככה, ולכן החשיבו את טאו לפייבוריטית (מבחינת חומר שחקנים, קבוצה מאד מוכשרת, אבל פראסוביץ' לא מנוסה בשיט, איך שאומרים). אם מכבי תשחק ככה גם בגמר, היא תנצח.

6. Robin Member

מאיפה לעזאזל אתה יודע מה התקציב של מכבי? אני לא זוכר ששמעתי שעבדת בתור רואה החשבון של הרשות השנייה.

7. SeRgInHo Member

כן אני אכול מקנאה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx האמת, קבוצה שאני אוהד באן בי איי, יותר קרובה אלי מאשר כל קבוצה בכדורסל הישראלי.
    בסט, התקציב של מכבי לא נופל משום קבוצה באירופה, בטח לא כשקץ המיליונר בסביבה וכשכל הכסף של הערוץ הראשון הולך לאמריקאים.

8. DevilAngel Member

משחק ענק של מכבי נראה לי שנה 3 ברציפות .
    אכלה את טאו...ויש מצב לאליפות 3! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. hot sos Member

פשוט מרגיז לשמוע אותכם (או חלקכם לפחות) אומרים ש"האמריקאים זוכים" , וכל מיני שטויות מהסוג הזה. בוא נגיד את זה ככה : דירק שארפ הרבה יותר ישראלי משליש מדינה, הבן אדם מעל 10 שנים בישראל והוא בטוח אוהב את המדינה או לפחות רכש לה כבוד מסויים, הוא היה יכול לצאת לכל מדינה אחרת באירופה ולקבל "מדינה יותר בטוחה" אבל הוא כנראה אוהב את המדינה. אני מסיק מכל אלה שאומרים את זה שהם פשוט גזענים, ישראלי בעיניהם הוא בן אדם לבן שטוחן חומס ועוקף בטורים. בעיניהם שחקנים כמו פארקר, שארפ ושאראס שיוצאים החוצה ומספרים לכולם על המדינה ומשבחים אותה, תמיד ישארו "אמריקאים" למרות שהם מעל 10 שנים בארץ ולמרות שיש להם תעודת אזרחות.

10. Spanish Weapon Member

לא, אתה יודע מה הכי עצוב? שאני יודע מה הקטע.
    האנשים האלה לא יכולים להזדהות עם ישראלי שהוא לא יהודי.
    זו גזענות וזה בדיוק מה שהעם היהודי עבר במשך השנים , אותה אידיאולוגיה של הגוים היא זאת שרדפה את היהודים במשך 2,000 שנה , וחלק מאיתנו , היהודים , עוד ממשיכים אותה.
    לי זה לא חשוב אם שארפ וארנולד יהודים או לא, מבחינתי הם ישראלים יותר טובים מהרבה שאני מכיר.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי, בסדר.

אין לי בעיה עם זה שאנשים שמחים, זה פשוט נראה לי פתטי איך שאנחנו מאדירים את המפעל הזניח הזה.
    שמעון מזרחי נהנה להשתכשך בנישה שבה הוא תמיד זוכה? שייהנה. בעיניי זה לא ספורט, ואם למכבי היה ערך כזה היא הייתה מנסה לשלב ישראלים צעירים במקום להחליף את האמריקאים והמתאזרחים בחאווה באמריקאים ומתאזרחים בחאווה אחרים.

אם דריק שארפ היה ישראלי כמו שאתם מציירים, הוא היה הולך כבר ללמוד עברית. אם היה לו מקום שהיה מתחרה בנוחיות הנפלאה שמציעים לו פה, בלי צורך להתאמץ יותר מדי בשביל להביא תארים מקומיים וטיפהל'ה לחץ במפעלים הבינלאומיים, אין לי ספק שהוא לפחות היה שוקל את זה.

באמת? הם משרתים בצבא? הם מדברים בשפת המדינה? במה הם יותר טובים מאותם ישראלים שאתה מכיר, ואם באמת מדובר בתת אנשים כמו שאתה מצייר, איזה אחוז מהאוכלוסיה הם מייצגים? חתיכת קשקשן.

תפסיקו לצייר את זה כאילו אני לא ישראלי אם אני לא מעודד את השטות הזאת. כשאדון אטו הופך לדמגוג בשקל ועושה זילות למה שהעם היהודי עבר במשך 2000 שנים זה הרבה יותר בזיון מלא לעודד קבוצה שלא מעניינת אותי.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/06
  12. FelaKaT Member

הוא לא צריך ללכת לשום מקום-הוא יודע עברית.

ו...? אין ישראלים שעזבו את הארץ?

ולי זה נראה פתטי שאתה ממעיט בערכו של המפעל הזה...

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיא, כמו שאמרתי, אין פסול בלשים זין על מכבי ועל הכדורסל האירופאי והישראלי, זה יותר ממקובל, אבל תגובות כמו זאת של עידן "יום ראשון כולנו אדומים כחולים" זה קנאה או רגשי נחיתות עמוקים, שמובילים בסופו של דבר בחזרה לקנאה. מותר להיות אדיש למכבי, אבל לרצות בנפילתה בכל מקום? זה כבר עצוב.

14. נדב מיכאלי Member

מכבי זוכים היום בשיחזור של הגמר משנת 77 (רק עם המון הבדלים) .
    במידה ומכבי אכן יזכו החגיגות יהיו ביום העצמאות בכיכר רבין ככה שתיהיה סיבה כפולה לחגיגה.
    פיני תביא גביע !

15. Arsenal fan Member

לא נכון.

אה כן, ברכות לאנתוני. שנה שנייה ברציפות- MVP.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/06