הפועל ת"א 2019/20 - איצטדיון חדש, מאמן חדש, בעיות ישנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י חייל שוקולד, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

הוא אמור להיות מגן ימני מחליף.
    מניח שהוא מחליף את עבדי פרחאת.
    האם יש הבדל ביניהם? אין לי מושג.

בכל מקרה נראה שאבו עביד יישאר, שזה לדעתי עדיף על דור אלו הזה שחי על עונה אחת טובה.

2. Telkiyski Member

עדן הרשקוביץ חוזר מהפועל רג.
    בעיני יש לו מה לתת.

3. Raulito Madridista

לפי Ynet הבוקר, עומר דמארי קיבל הצעה של 30 אלף דולר לעונה הבאה. יש הצעה ש"אי אפשר לסרב לה" ויש הצעות שאתה יודע שהצד השני בחיים לא יקח. על דבר כזה מגיע לניסנובים 100 איש מתחת לבית, אבל לא אוהדים דרד'לה אלה הצעקניים שלנו, אלא שעושים רעש ובלאגן. אין צורך להשפיל אותו מה גם שהוא לא מתאים מקצועית לדעתי וניר קלינגר לא רוצה אותו אז למה ללכת בכאילו? הוא סמל של הפועל תל אביב, מבחינתי מהגדולים שהיו לנו, תיפרדו ממנו כמו שצריך עם הבטחה שיהיה בצוות המקצועי בעונה הבאה.

איאד אבו עביד חתם לעונה נוספת, אני לא אהיה שקט במאה אחוז אם הוא יעבור למרכז ההגנה כי לא תמיד הוא מרוכז אבל לדעתי הוא שחקן לא רע בכלל ולמרות שהוא הולך עם הראש בקיר יש לו כדורי רוחב סבירים. ברמה הנוכחית שלנו זה בסדר גמור ואפילו מעודד. שחקן כמו רועי קהת שמיהר לחתום בעירוני קריית שמונה לא היה עוזר לנו למשל? אופציה אחרת היא רז שטיין או סער פדידה, שהיו ראש לשועלים עד עכשיו אבל אני לא ממהר לזלזל בשחקנים שכובשים מספרים נאים בקבוצה קטנה.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  4. Mahranlala Member

מישהו יודע להעריך את החלוץ הגאורגי שחתם?

5. Telkiyski Member

יש לך יוטיובים שלו.

בינתיים שרון שכנע את איציק לחזור.
    @Sir Alex Ferguson אתה רוצה שאני אבקש ממנו לדבר עם מלכת המדבר?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא, שידבר עם אסי רחמים/בן זאב בקשר לספורי, חלום שתקחו אותו בחזרה.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  7. Telkiyski Member

האמת שאני גם מאוד רוצה שספורי יחזור.
    מאוד חסר לנו קשר אמצע שמסוגל להכניס כדור, שנכנס לרחבה, שיודע לבעוט מחוץ לרחבה.
    בקיצור ספירובסקי, שהחכמים שחררו.

יש אצלכם "דיבור" שספורי יחזור אלינו?

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

???? ??????: ????? ?????? ??? ????? ???????

קשה שלא להסכים איתו בנושא הזה.
    אבל אי אפשר להגיד שזה לא היה צפוי,יש לניסנובים היסטוריה ארוכה של מוסר תשלומים.
    חוץ מזה שהיה ברור שהוא לא יצליח שם,מי כן הצליח שם בשנים האחרונות ? דשא לא גודל שם.מאור חייב לשחק בקבוצה שהיא חממה עבורו,היה יכול להישאר בבית"ר או לחזור למכבי חיפה,ולסיים את הקריירה במועדון גדול. יעקוב חירב לו את מה שנשאר מהקריירה שלו בגלל משחקי אגו.

9. Raulito Madridista

הבחירה בהפועל תל אביב לא נבעה מכך שיעקב שיחק במועדון או מתמונה של בוזגלו עם המדים האדומים בגיל 10. הוא היה אמור להיות שחקן הרכב מובהק והכוכב של הקבוצה, במכבי חיפה הוא היה עוד אחד משרשרת של צ'ארון שרי, דולב חזיזה, יובל אשכנזי, יאניק ווילדסחוט. את מי הוא היה מדיח מההרכב? הרי בוזגלו לא השחקן של לפני חמש שנים, שיאו מאחוריו. על הבחירה בהפועל אי אפשר לבוא אליו בטענות, הוא רצה לשחק, גם בבית"ר זה לא היה קורה ואני לא חושב שרצו אותו. זה שההתנהלות של המועדון מביכה (אחד הניסנובים אגב שכנע את אחיו לחזור, עד עכשיו אני לא מבדיל ביניהם) זה כבר סיפור אחר.
    שמעתי שחתם חלוץ חדש אתמול, בן 31 והוא עוד לא פנסיונר, המספרים שלו לא רעים, חלילה שאני אתחיל לפתח ציפיות. לא היה לנו חלוץ טוב באמת מאז עומר דמארי מודל 2014.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאתה מפרגן לו מדי כשאתה כותב שהשיקול העיקרי של מאור בוזגלו והמשפחה היה המקצועי. הם פשוט עברו על כל רשימת המועדונים המתוקשרים, ראו שברובם המוחלט הם שרופים והלכו למקום היחיד שהיה הגיוני ללכת אליו.

ויכול להיות שאני עושה עוול גדול למאור ושעדיין הכדורגלן שבו מת להצליח בענף, אבל לפחות מהצד של יעקב זה מרגיש לי כאילו הכדורגל זה רק עוד כלי דרכו אפשר להישאר בתודעה ולהשתתף בכל מיני תכניות אחרות.

EsheD אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

במכבי חיפה נפגשו איתו, כלומר הוא לא ממש היה שרוף שם. אתה יכול להוסיף לשיקול המקצועי גם את עניין הליקוקים, בהפועל היו אמורים להתייחס אליו כמו מלך. אנחנו מועדון גדול ומתוקשר ויש קהל אבל הפועל ת"א רחוקה כל כך ממה שהייתה בעבר. אני לא מחבב אותו יותר מדי פשוט לא ביקורתי כלפיו כמו אחרים. אם הוא היה משחק עונה שלמה ונראה רע אז הייתי מודה, פשוט הוא סבל ממחלת הנשיקה וממאמן מעפן. להגדיר אותו ככישלון זה קצת מוגזם מה גם שידענו מה אנחנו מקבלים. כשהוא סירב לקצץ בשכר בעת משבר עולמי זה כן היה מקומם קצת. אני מנסה לנתק קצת בין מאור לאביו, לא במאה אחוז כמובן. בכל מקרה הייתי מחתים אצלנו את אסי :) ואלמוג שחקן כדורגל לא רע.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא טענתי לרגע שהוא היה מגיע אלינו או לבית"ר כשחקן הרכב.
    מאור היה מת להגיע אלינו,אפילו בבוזגלוס ראו כמה הוא ואשתו התבאסו על יעקוב ומהלך שעשה. זה שהוא לא מסוגל לקחת החלטה לבד,שזו כבר בעיה אחרת לבחור בן 32.
    ואם יעקוב היה מפעיל קצת את השכל ומוציא את הראש מהתחת,היה עדיף לו להשאיר את מאור כשחקן רוטציה בקבוצה גדולה,ולא לגמור לבן שלו את הקריירה במכבי פ"ת.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/20
  13. Telkiyski Member

בלם מדרום אפריקה, שנשמע יחסית לא רע, סיכם.
    התקווה היא שזה בנוסךף לדגני וע"ח רז שלמה (ברמת ההרכב) ולא במקום דגני.
    לא שדגני כזה עילוי, אבל הוא בלם סביר+ לליגה הישראלית.

14. Scouser Member

"נשמע לא רע"? היה קניית חובה במנג'ר כשהיה צעיר. סקאוטינג משובח של הניסנובים.

Drama2 ו-Jefecito אוהבים את זה.
  15. Telkiyski Member

לא יודע, לא מכיר אותו.
    העונה האחרונה שלו הייתה לא משהו לפי נתונים יבשים של דקות משחק וכמה פעמים פתח בהרכב.
    לפני כן אכן נראה שהיה טוב.

מצב נושא:
הנושא נעול.