הפועל ת"א 2019/20 - איצטדיון חדש, מאמן חדש, בעיות ישנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י חייל שוקולד, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

זה לא ההוא מהכדורגל חופים? האמת מתאים להפועל, במחזור חמישי היא כבר הולכת לים

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההוא מהחופים אכן @DRORIKO

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל תל אביב החתימה הקיץ 12 שחקנים, מתוכם 8 קשרים התקפיים/ווינגרים.
    עושה רושם שהולכים לעונה קשה יותר מהקודמת.

4. Telkiyski Member

לא חושב.

הדבר הטוב בזה שסכנין ומכבי פת ירדו - זה שהן ירדו.
    כלומר במקומן באו קהוצות שעל הנייר אמורות להיות גרועות מאיתנו (כפס ונצ) ולכן השנה יש על הנייר 5 קבוצות חלשות מאיתנו ולא 3 כמו שנה שעברה.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מכפר סבא אני לא רואה אף יורדת ברורה, ואחרי חדרה בשנה שעברה גם את זה אי אפשר באמת לדעת. הקבוצה שלנו שגם ככה הגיעה לפלייאוף תחתון בשנה שעברה רק התחלשה. תוסיף לזה לחץ מהקהל שיגיע עם יותר ציפיות בגלל בלומפילד, פחות סבלנות בניגוד לעונה שעברה שהגיעה אחרי עליית ליגה, ומאמן שמתחיל להסתמן כבובה של ההנהלה(אנטיתזה לקובי רפואה), ואני צופה לנו עונה מגעילה מאוד. גם אם לא תסתיים בירידת ליגה, אז מקבוצה שהיה די סבבה לצפות במשחקים שלה נחזור ליכולת של עונת הירידה, שהייתה סבל מתמשך בכל משחק מחדש.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/19
  6. Raulito Madridista

אם היינו מאבדים ככה 0:2 ומפסידים 2:3 בליגה הייתה מתעצבן וזורק איזה קללה באוויר, בטח בימי קדם, אתמול סתם חייכתי ואמרתי שאנחנו די מביכים, מילא איכשהו לא לנצח אבל עוד לספוג ככה ברגע האחרון? כולה גביע הטוטו אבל הקבוצה לא ממש יודעת מה לעשות בדקות הלא טובות שלה, סוג של סף שבירה נמוך כמו הרבה משחקים בעונה שעברה. לא מאשים כרגע את ניסו אביטן בכלום וברור לי שלא היה יכול להשפיע כפי שרצה. זה רק מוכיח שאנחנו סתם עוד קבוצה בליגת העל, יכולה לנצח את הרוב ובאותה מידה גם להפסיד. אני מחרים את המשחק נגד בית"ר וחוזר למגרשים רק כשהפועל תעבור לבלומפילד סוף סוף.

7. Mahranlala Member

קיץ 2015 - עונת כבירי הראשונה.
    גם ההתעסקות בסיפורים ההזויים.

8. Telkiyski Member

בקיץ 2015 החתמנו שחקנים מעודדים על הנייר.
    שלושת הרומנים, אלטמן עוד היה נחשב שחקן טוב יחסית.

פה גם את האופטימיות של הקיץ אין לך.
    האמת שקיץ 2015 היה היחד מאז 2013 שחשבת שאולי תהיה עונה טובה.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע שאם כבירי היה פזרן, אז למראית עין הניסנובים מתנהלים באחריות כלכלית ודי בבירור לוקחים חלק גדול מההכנסות לסגירת חובות. רק על ספורי וגוטליב המועדון קיבל 850 אלף יורו, והוריד לעצמו נתח ניכר מהשכר, ובנוסף מכר הרבה יותר מנויים משנה שעברה. למרות זאת קשה לציין שום עמדה שבה הקבוצה בוודאות השתדרגה, או איזשהי השקעה משמעותית שהמועדון עשה הקיץ. חלק ניכר מהכסף הזה כנראה הלך לכיסוי חובות.

הקוראים שפחות עוקבים אחרי מה שקורה במועדון בטח עכשיו אומרים לעצמם "כל הכבוד לאחים ניסנוב שמגלים אחריות אחרי הפיאסקואים שקרו במועדון בשנים האחרונות", אבל יש עם הגישה הזו כמה בעיות:
    1.יחסית למועדון שמנסה לחסוך, המועדון מוציא הרבה כספים מיותרים - למשל פיצויים שקובי רפואה אמור לקבל על עונה שלמה לאחר שפוטר, למרות עונה סבירה מאוד. או דוגמא נוספת, מה שהעלתי קודם - החתמה של 8(!) שחקנים חדשים לקישור ההתקפי(אלטמן, כנאנה, אינברום, בוזגלו, קיירמה, רונאלדו, ברשצקי שחזר מהשאלה ומסתמן שגם ויטלי גנון מחדרה), כשזיקרי ועאבד עדיין לא שוחררו, ואופק עובדיה, שנחשב לכישרון הכי גדול בנוער של המועדון, עלה לקבוצה הבוגרת העונה.
    2.הניסנובים כבר הצהירו כמה פעמים שהם לא מתכוונים למכור את המועדון למישהו שישקיע "רק" 10 מיליון שקל, זאת בזמן שהם לא ממש משקיעים דבר - רק שמים ערבונות שגם אותם הם מנסים לא לממש, ולכן לקחו את הכסף של ספורי וגוטליב לסגירת חובות. כלומר כרגע, עד שיגיע בעלים שישים מהכיס שלו 20-30 מיליון שקל בכל עונה(לך תמצא מישהו שישקיע ככה בכדורגל הישראלי), המועדון בן ערובה לבעלים שלא ממש שמים כסף מהכיס.
    3.המועדון מתנהל בצורה חובבנית, כשאחד מהבעלים איציק ניסנוב משמש למעשה כמנהל מקצועי וכסקאוט של המועדון, וגם רפואה פוטר על רקע הסירוב שלו לזרום עם השכונה הזאת.

גם עם כל הבעיות שמסביב המועדון יכול להתנהל הרבה יותר טוב. זה אפילו לא שאני מקנא במכבי שיש להם את גולדאהר או בבית"ר שיש להם את חוגג - זה שאני מקנא בנתניה שיש להם את סגל. בעלים סולידי שישאף למקצועיות ויזרים קצת כספים, לא מבקש יותר מזה.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם כל מה שרושמים על הניסנובים,מתנהלים בצורה די שכונתית,אבל מצד שני גם אחראית מבחינה פיננסית.
    המשימה הכי גדולה של הניסנובים הייתה לשמור על הסגל הקיים,לדעתי השיחרור של לבקוביץ וגוטליב פגע מאוד בקבוצה.
    לדעתי אם יגיעו לוסיו וצדק,אתם שווים פליאוף עליון.

11. Telkiyski Member

הבעיה הכי גדולה שלי עם האחים זה שעושה רושם שהם לא באמת רוצים למכור.
    כלומר לא נראה שבאמת בא להם שיבוא עכשיו איזה "חוגג" כזה ויגיד "תביאו לי את הקבוצה".

הם כאילו נהנים מהסיטואציה. אנחנו לא.

נכון, אפשר היה להתנהל טוב יותר. אבל האמת? פחות קריטי לי מקום 5 או מקום 9. כך או כך אין לי באמת תקווה שהפועל תיאבק על איזה תואר.

12. hai60 Member

רק נראים אחראים מבחינה פיננסית, סיימו עם גירעון של שבעה מיליון וחצי שקלים
    לוסיו יכול היה להיות שיחוק אבל לא נראה לי שזה כבר רלוונטי אחרי שחידש חוזה בחדרה
    צדק הימור ענקי, מאז ההשעייה זה לא זה וגם העונה היה רע, קשה לי לראות אותו חוזר לעצמו

13. Drama2 הסמל מעל הכל

אם כבר בלם שעבר זמנו אז טיבי.

גלצ אוהב/ת את זה.
  14. Mahranlala Member

הלוואי עלינו משה חוגג. ביתר השנה מקום שני לפחות. אנחנו מועמדים רצינים לירידה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

לא יודע חוגג נראה לי חשוד שהכסף לא שלו אלא של רקישב. הוא גם רודף מדי אחרי פרסום.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.