הפועל ת"א 2019/20 - איצטדיון חדש, מאמן חדש, בעיות ישנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י חייל שוקולד, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

לא ראיתי מרז שלמה משהו מיוחד. אם תקבלו 2 שחקנים + 800 אלף יורו, זו יכולה להיות עסקה טובה עבורכם

2. Telkiyski Member

הוא פוטנציאל.

הם בטח גם יציעו לו שכר של פי 4-5 מאצלינו, והוא בטח ירצה לעבור.
    שיתנו ביותר ממיליון יורו ו50 אחוז ממכירה עתידית.
    זה המצב בליגה הזאת. אין מה לעשות.

מצד שני אם הוא מכוון לאירופה לא ממש כדאי לו לכבול את עצמו למיצ'ייה ל5 שנים עכשיו.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין לסכומים(בעיקר שמכבי מוכנה להשאיר 50% מהרווח על מכירה עתידית), אבל לא מפתיע אותי שהוא מקושר למכבי, יש לו בדיוק את הפרופיל שקבוצות בכירות צריכות לחפש לגבי שחקן צעיר - משחק בחוכמה ובעל יכולת הנעת כדור וטכניקה ברמה גבוהה לליגה הישראלית. אם השם שלו לא מופיע בפנקס של מכבי תל אביב/הפועל באר שבע/מכבי חיפה/בית"ר ירושלים, זה כי הוא עבר מתחת לרדאר של מערך הסקאוטינג שלהם ולא מתוך החלטה מושכלת שהוא לא מספיק טוב. לדעתי בכל אופן.

יש לו חוזה לעוד שנתיים בהפועל ואם לא ישכילו להאריך אותו בקרוב הוא עוד יעזוב תמורת דמי השבחה בלבד. כל יום שעובר הסיכוי של המועדון להאריך לו חוזה יורדים. כרגיל תחת הניסנובים, נמנעים מלעשות כל צעד הכרחי רק כדי לבכות על כך בקיץ הבא.

4. Telkiyski Member

לפי מה שראיתי היום יש לו חוזה לעוד 4 עונות

5. קשר שמאלי Member

הסוכן שלו זה נמני, ואתם הודעתם שהפסקתם לעבוד איתו

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו ניסיונות להארכת חוזה ל5 שנים שלא התממשו, כרגע נשארו לו שנתיים.

@קשר שמאלי
    אתה בטוח לגבי נמני? הסתכלתי ושלמה לא מופיע באתר של הסוכנות שלו.

7. Ori8 Member

כשאתה מרוויח בהפועל המרגשת 150 שקל לחודש לא כולל נסיעות, קשה שלא לשלש לך את השכר. עובדי הניקיון בקריית שלום מרוויחים פי 3 ו-4 מהכוכבים שלכם. אין מה לעשות, ככה זה בטבע.

8. Telkiyski Member

אז רז שלמה מסיים חוזה בהפועל בסיום עונת 20/21 נכון לכרגע?

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למיטב ידיעתי כן.

10. Raulito Madridista

גילי ורמוט אמנם נכשל טואלית אבל הכיוון של מכבי היה נכון, מה אכפת להם בכלל, כנ"ל לגבי טל בן חיים. ארון שוינפלד אצלהם נראה כמו נגר אבל הוא חלוץ ליגה לא רע. רוצה לומר: רק הניסיון לצרף את שגיב יחזקאל היה די מגוחך. מאז העזיבה של ורמוט, בצורה הכי מכוערת שיש ואני לא נכנס לזה מי אשם ומי לא (ראמון וגילי ביחד) - אני לא לוקח ללב עזיבה של אף שחקן ואין מה לעשות, הם יכולים לשלוף מאיתנו כל שחקן בכל רגע נתון.

רוצה לומר: רז שלמה אחלה שחקן אבל לא הייתי ממהר להכתיר אותו כשמעון גרשון הבא (מישהו כתב על זה בפורום 'שדים', גרשון נזרק למים העמוקים בעונה בה כמעט ירדנו ליגה, דרור קשטן בא לעשות סדר), ובמחיר כזה גבוה הייתי משחרר אותו עם כל הצער שבדבר. אני מחכה מעבר לכך שסאגת אוראל דגני תסתיים כבר.

- אור אינברום נפצע ויחמיץ את שני המשחקים הקרובים של הפועל ת"א בגביע הטוטו, ועוד לפי ספורט1 - מוטי ברשצקי צפוי להישאר.

ההרכב שלי לקראת העונה הקרובה: יואב ג'רפי| עידן כהן, אוראל דגני\בלם זר, רז שלמה, מרווין פירנסמן| קלאודימיר פררה, עמנואל בואטנג, שי אליאס| מאור בוזגלו, עומרי אלטמן ועומר דמארי.
    שחקני הספסל הבכירים: מוטי ברשצקי, שחר הירש, ניר לקס, מייקל אולהה (תצחקו בקול), אריק ינקו.

11. hbs7 Member

דמארי פשוט נראה לא קשור לכלום, סוג של גופה מהלכת.
    אתם חייבים חלוץ. העמדה הכי דחופה לחיזוק.

גלצ אוהב/ת את זה.
  12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא למדו מעונה שעברה לא לבנות על דמארי,אז מגיע להם לעבור עוד עונה כמו עונה שעברה.

oFiRzZz ו-Jefecito אוהבים את זה.
  13. Raulito Madridista

הקהל היה מרגש, הרגיש שהיו יותר מ-5500, כל הכבוד להם, זה עוד לא בלומפילד, חם מאוד, הקבוצה לא מבטיחה - למעשה, בנו 'עוד קבוצה בליגה' וזהו-זה, אולי הם חושבים שהמגרש החדש והקהל הרעב יביאו עוד 20 נקודות - אז זהו - שלא. סתם קבוצה בינתיים, בגדול, לא ידעתי איך להגיב לגול הזה של רועי זקרי וכמובן שהפסדנו משחקים בדיוק כמו בשנה שעברה (מתעלם מהטעות של ג'ראפי שלדעתי הוא שוער בסדר). אלטמן נורא רעב אבל שחקן בינוני והתלות שלנו בבוזגלו מוחלט. אגב, אחרי שתי מסירות כשרואים שזה לא זה - יאללה בלאגן, לבעוט מקילומטר, ולרוב זה לא מצליח. לנו אין שחקנים שיכולים להפציץ מרחוק כמו אלירן עטר או עומר אצילי, רק מעדכן (עם כל הכבוד לקלאודימיר). נראה לי שבואטנג עשה התקדמות קלה מזערית משנה שעברה.

14. Mahranlala Member

אני לא אופתע אם מי ששלח את המכתב הזה להנהלה זה איזה אוהד מכבי שמנסה להטריל את ההנהלה שלנו.

15. Telkiyski Member

ג'רפי נפצע וייעדר שבועיים שלושה.
    היום באשדוד הלהיט החדש יימשך ופירסמן יהיה בלם.

מצב נושא:
הנושא נעול.