הפועל ת"א 2018/19 - האימפריה עוד תחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קשה לנחש, הקישור שלכם אפור (אם יגיע ממן זה ישנה קצת את התמונה),ולבנות על אינברום (השחקן הכי לא יציב בליגה) + דמארי (השחקן הכי פציע בליגה,שלא בטוח שיחזור בכלל לשחק וגם אן כן, לא יחזור להיות חצי ממה שהיה) זה על גבול התאבדות מקצועית.
    וזה לא בגלל ניסו,אני דווקא מאוד מחיזק ממנו.
    אבל מפה לא קשה להסיק שהתקפי ,לא תשחקו.

2. Telkiyski Member

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא לשלוח את אוראל דגני למסיבת העיתונאים של אימון הפתיחה זה בעצם להעביר מסר שהשחקן לא ממשיך בקבוצה (תמיד במסיבת העיתונאים הראשונה השחקן הבכיר הוא זה שיושב בה) ואני בספק אם הפועל ת"א רצתה את זה בשלב הזה של המשא ומתן אתו.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דגני זה עוד בינוני שנהנה מההפקר ונחשב כאן משום מה לשחקן מוביל שקבוצות גדולות רצות אחריו.
    אין להפועל ת"א סיבה לשדרג לו את החוזה ולבית"ר/באר-שבע אין סיבה להחתים אותו ולשלם עליו דמי העברה של 400 אלף דולר.

Drama2 ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  5. Telkiyski Member

נכון, לכן הוא צריך לקבל את ה"לא" הזה ולהפסיק להתבכיין ולעשות הצגות.

תביא קבוצה שתשלם עליך סעיף שחרור ותשלם לך יותר מ200?
    אחלה תהנה.

עד אז שב בשקט.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

אוראל דגני אחלה בלם ולכל אחד יש את הנפילות שלו. הוא טכני ובעיקר מהיר ובארץ זה כוח. הבעיה היא הגיל שלו אבל כבר היו עסקאות הרבה יותר מופרכות מאשר שישימו עליו 400 אלף. השורה "נהנה מהרמה בליגה" לא רלוונטית, כלומר זה נכון לכל שחקן כי אין פה כדורגל. מיכאל אוחנה היה נחשב כזה עילוי בליגה של לפני עשור עם בוזגלו, ורמוט, ברוכיאן, קטן ואחרים?

סגנון המשחק לאו דווקא תלוי באיכות הסגל ובהחלט חסר לנו שחקן שייתן פס לגול. אביטן ישחק התקפי ובין כה הציפיות הן פלייאוף עליון. ברור שבאר שבע, בית"ר, חיפה ונתניה גם נמצאות מעלינו בהיררכיה.
    יש דיבורים על פגישה עם אלונה על חנן ממן, הפועל צריכה להפגין נחישות ושאפתנות.

מעבר לכך פורסם שהפועל הציעה לחדרה את זיקרי ועאבד הכושלים בתמורה ללוסיו שלא רוצה להישאר. זו תהיה חתיכת עסקה, הלוואי. גם מוגרבי אולי בטרייד עם שחקנים.

7. Telkiyski Member

ולמה שחדרה תסכים לתת לנו את לוסיו תמורת זיקרי ועאבד?

זה כמו להציע לברצלונה את פוגבה תמורת מסי.

8. Raulito Madridista

ממש גאון הדור אתה. אני מניח שחדרה תתקשה לשמור עליו, ממה שאני יודע הוא רוצה לעזוב אחרי עונה גדולה שנתן. אביטן אימן אותו וזה פלוס ומעבר לכך לדעתי הוא לא מתאים להרכב של בית"ר ואחרות. זיקרי בקבוצה קטנה ללא ציפיות ועם פחות תחרות על מקום בהרכב יוכל לשחק יותר טוב גם אם חצי העונהבכפר סבר לא העונה. זה היה מהלך טוב של הפועל, כיוון מפתיע שאהבתי אבל אני בעיקר מקווה שלא נאמרה המילה האחרונה לבי מוגרבי. קשר התקפי וחלוץ. לא מצפה ליותר מזה ושיהיו יצירתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/19
  9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור תבדיל בין רצון השחקן שישמח לעבור אליכם, לבין רצון המועדון שלא יוותר על הנכס הכי גדול שלו תמורת שחקנים ברמה של זיקרי את עבאד.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיחקתי כדורגל היום עם ניסו, הוא לא איבד את הטאץ אגב

בכל אופן הייתה לו באמצע איזו שיחת טלפון עם שחקן זר, הוא הלך לצד אז לא הבנתי כל כך מי זה אבל לפי סיום השיחה שם הם איחלו אחד לשני בהצלחה והוא לא יגיע לארץ ולהםועל ת"א, אחכ הוא התקשר תניסנוב לעדכן אותו בזה.
    וגם בנוסף יש כמה שחקנים שהוא לא מעוניין בהם והם לא מתלהבים לעזוב בלי פיצוי כספי אז הוא אמר שם "אני יעשה להם אלונה ויהיו לי גם מנודים" .

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממן ועוד חלוץ (לוסיו?) סוגר יופי של חלון.

12. Raulito Madridista

קודם כל רוצה להגיד שאני מאמין לדגני באלף אחוז שהוא חולה ולא עודה הצגות ומחרים אימון גם אם התזמון בעייתי. יש לו כבוד להפועל. מעבר לכך הפועל בבעיה כי גוטליב יעזוב בשנה הבאה בחינם ותיאורטית עדיף למכור אותו והזוי שכבר שנתיים לפחות אומרים "הוא עוזב" ובסוף תמיד נשאר. לפי ספורט1 הוא סירב לעזוב לבאר שבע. רז שלמה היה מעולה אבל זה לא אותו דבר כמו להיות שחקן ההגנה הבכיר בהפועל. בסוף קורה שדווקא ההגנה המעולה, החלק הכי חזק שלנו - תעבור המון שינויים. לא מחזיק מאלטמן וקאניוק ומקווה שממן יגיע.

13. Telkiyski Member

לפי וואן דגני צפחוי לעבור לב"ש במידה ואלחמיד עובר לסלטיק, והם טוענים שאלחמיד קרוב לסלטיק.

אם נאבד רק את אחד מבין גוטליב/דגני אני לא אשמח כ"כ אבל זה עדיף מאשר שנאבד את שניהם (דיבורים על מו"מ עם אורנבורג על גוטליב).

יש לנו כמחליף רק את רז שלמה.

14. Telkiyski Member

שי אליאס הושאל להפועל חדרה.
    לא מבין מה הקטע.

15. Raulito Madridista

זה לא משנה את העובדה שחוליית ההגנה שלנו הייתה מצוינת בעונה שעברה, לא פחות מזה, היה צריך לעשות 'העתק-הדבק', בטח אם עידן כהן לא הצליח להרשים בארה"ב והיה חסר מזל - ובסוף זו החולייה שיהיו בה הכי הרבה שינויים. ג'ראפי במקום לבקוביץ' זה שדרוג? ממש לא, זו עסקה מגוחכת ובעונה הבאה אנחנו עלולים להישאר בלי שוער.

לא רוצה להגיב לספקולציות ודיווחים על בסיס קבוע אבל אני מקווה שלא יילכו על הדרך הקלה - להחתים את אלטמן שעאלק מחובר למועדון, שינסו לצרף את חנן ממן. גם טרייד של שיר צדק+ממן על אחד הבלמים שלנו היה סבבה אבל זה בעייתי מבחינת המשכורת. ממן יהיה באנקר בהרכב גם הוא ואולי נוכל להוציא ממנו משהו, ולגבי צדק - הוא יהיה הבלם המנוסה יחד עם הרצון לחזור לכושר, ורז שלמה יהיה המהיר והצעיר והפזיז, נניח. אני מתחיל לקבל את האפשרות ששני הבלמים שלנו יעזבו.

מצב נושא:
הנושא נעול.