הפועל ת"א 2018/19 - האימפריה עוד תחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הדיווחים סעיף המכירה של ג'רפי הוא רק לחו"ל, הפועל קיבלה אותו בחינם פרט לשכר, ונקבל 30% ממכירה שלו.
    אם אלה אכן הפרטים אז זה בערך הצעד הכי סביר שהפועל עשו הקיץ, אבל אני בספק שבן זקן עד כדי כך התרכך, ונשמע לי כמו ספין כדי להרגיע את הקהל שלא אהב את ההעזבה של לבקוביץ'.

2. Telkiyski Member

איפה באמת פורסם הסיפור הלא הגיוני הזה?

אגב לא נראה לי שהם משקיעים אפילו בספינים כדי "לרכך את הקהל" לא איכפת להם ממנו.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספורט 1.

4. Telkiyski Member

אם זה נכון זו אחלה עסקה עבור הפועל, אבל בדיוק בגלל זה אני לא מאמין לכתבה מספורט1.

בכל מקרה שוערים ישראלים לא נמכרים מליגת העל לחו"ל בכסף.
    אולי מרציאנו, אבל אני גם לא בטוח.

5. Raulito Madridista

שומע את ניסנוב מדבר ב-5 באוויר וכאילו הכל טוב, מסיימים במקום באירופה בעונה הבאה. קשה לי להאמין שהוא מאמין לעצמו. לפחות הוא הודה שכל כותרות השקט האלה 'מצפים לקרוב ל-10,000 מנויים' הפכו ל- 'אני מקווה שנגיע ל-8,000 לפני פתיחת העונה'. "מקווה" זה שם המשחק - על אדי גוטליב (שלא יעזוב), על עומר דמארי (שיחזור להיות החלוץ כמו פעם). באר שבע אגב היא כן שדרוג עבור ספורי ולא רק ברמה הכלכלית מן הסתם. לדעתי כל הפרסומים על בוזגלו הגיעו כדי להטעות את האוהדים ולגרום להם ליפול בפח. אין לי בעייה שמנסים להמר על שחקן או גג שנים כאלה שהם לא מוכרים, יגיעו בגרושים (אולהה ונניח מיירה מנבחרת אוגנדה, למרות שהעובדה שהוא משחק באליפות אפריקה מעלה את המחיר שלו) - אבל אי אפשר לבנות קבוצה שלמה בלי לשים שקל, אנחנו לא ליגה לאומית. כאילו הבעלים האלה עושים בכוונה, תלכו מכאן כבר.

6. Telkiyski Member

הוא אמר שסעיף השחרור של ספורי, שהוא חתם עליו, היה טעות.
    לפחות לוקח אחריות.

אין לנו יותר מדי על מה להתלונן בענייני כסף.
    זה מה יש.

תלונות מקצועיות על זה ששחררו את גנדה, שהביאו את גרפי אפשר.

בגדול זה מבוי סתום.

7. Raulito Madridista

דרך אגב, אמרת על אוראל דגני שישחק כמגן ימני - מחזיר אותך לעונת הרב"ש - אוראל השתולל בהתקפה ואפילו בישל כמה גולים, אבל לא תמיד הוא הרים בזמן, שכח לחזור ואכלנו אותה במתפרצות. עונת השיא של בלם בארץ מבחינת פנדלים וכדומה. כבלם הוא היה הרבה יותר טוב. שיישאר בלם שיוצא עם הכדור קדימה קצת כמו קשר אחורי. אני חושב שאתה מחמיר איתו, הוא בלם בסדר גמור ביחס לליגה הנוכחית. להרבה בלמים יש טעויות מביכות. יש מבוי סתום איתו - סעיף שחרור מגוחך אבל הוא לא ילד, עם ספורי כבר אכלנו אותה ולגבי גוטליב - הוא עתיד לסיים חוזה.

ברור שיש לי הרבה ביקורת כלפיהם, בטח לגבי מה שבשליטתם. אני גם לא מבין איך אפשר לנהל את הפועל על סמך הכנסות המועדון בלבד, הם לא שמו שקל וזה לא מקובל. גם פיטורי רפואה היו שווה חצי מיליון שקל, את לבקוביץ' הייתי משאיר כי העסקה הזו מגוחכת. נראה כאילו הם טועים בכוונה, לא צוברים ניסיון.

גם הבטיחו עוד שני שחקנים מובילים לפחות שיגיעו - גידי קאניוק לא קשר שמשחק מתחת לחלוץ, הוא אחד שמצטרף כקשר מרכזי, הוא לא מספר 10. חנן ממן? נתן חצי עונה יפה בהפועל, שחקן של מצבי רוח, זו סאגה שתעייף אותנו, אין לנו את השכר שהוא רוצה. וכמובן שזהו חוץ מבוזגלו לא שומעים על מועמדים לכנפיים למשל.

8. Noam77 Member

אולי אני מגזים וטיפה מוקדם מדי אבל במצב העיניינים הנוכחי מרגיש לי שהפועל תל אביב מועמדת רצינית לירידה.
    הניסנובים חייבים להתעורר.

9. Telkiyski Member

לא חושב
    יש חדרה, רעננה, כפס, נצ ואשדוד.

מ2 מהן הפועל אמורה להיות יותר טובה.

10. abcd Member

ובני יהודה עושה רושם

11. Telkiyski Member

לנם יש מאמן שאפשר לסמוך עליו.

12. Raulito Madridista

מייקל אולהה מסיים את הליגה בוויטנאם רק בסוף יולי ואתם יודעים מה זה אומר..הוא צריך לנוח גם כן ואז הכנה מאוחרת לעונה, חלודה וסיכון לפציעה. אתם תופתעו אם בהפועל לא ידעו והופתעו?

מעבר לכל דיברו על ממן כיורש של ספורי וזה היה בעייתי מראש מבחינת הסכומים. אז בואו נלך על האופצייה הקלה - גידי קאניוק. אמנם להשאיר אותו פנוי לבעיטה מ-20 מטר זה כמו פנדל, אבל הוא שחקן אחורי יותר, לא פליימקר קלאסי וחוץ מההצטרפות מאחור אין לו יותר מדי. הקיץ הזה נוראי ואנחנו עוד לפני המבול - דגני וגוטליב בדרך החוצה, לפחות אחד. אבל יש בלומפילד!! ו7000 מנויים!!@!@#!. טירוף

13. Melikson24 Member

סופר אייג'נט ג'ייקוב סידר לבן שלו חוזה של 180 אלף יורו לשנתיים.
    כפיים לסופר אייג'ינט ג'ייקוב.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

האבא ענק

15. Raulito Madridista

עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה יקרה, מודה שהעליתי חיוך: מאור בוזגלו שחקן ליגה טוב, מגיע רעב, השכר סביר יחסית, ויהיו עוד כמה ילדודס שיעשו מנויים ונחצה את ה-7,000. הפועל הייתה צריכה איזה משהו שיעיר את הקיץ המאכזב שלה (ספורי הוא לא השחקן הבכיר שיעזוב). בגדול הרווחנו ממשחקי הכבוד של יעקב מול מכבי חיפה. עצוב לומר שזה הרכש הכי נוצץ שלנו מאז ששכטר חזר ב-2013. הייתי רוצה להגיד שההנהלה לא תעצור כאן, שיגיעו עוד חלוץ וקשר התקפי, אבל אתם יודעים, הניסנובים עושים צעד קדימה ואז שלושה לאחור. דבר אחד בטוח: בלומפילד והבוזגלוס - יהיה מעניין השנה בקבוצה. רק שיהיה בריא...

מצב נושא:
הנושא נעול.