הפועל ת"א 2018/19 - האימפריה עוד תחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

2. Raulito Madridista

אין מנוס מפרידה, קודם כל רז שלמה הוא תגלית, בלם נהדר וצעיר, וגוטליב אצלינו כבר הרבה מאוד זמן ולא התקדם מספיק, הוא נוטה לעשות שטויות והוא משחק בחוסר אחריות וקשה להגיד שהפועל בתקופתו משחקת כמו קבוצה גדולה והוא 'חשוף' כביכול, רק השנה הסגנון שלנו ממש-ממש שונה מהפועל עכו. השחקן לא אשם במאה אחוז במה שקרה, אני מבין מישהו שממש לא מרגש אותו לעבוד בלי לקבל שכר והוא נפל בין הכיסאות בגלל הפירוק. ועדיין, כשהאוהדים מקללים אותך - אסור לך לענות, להתווכח, לריב, המקצוע הזה כפוי טובה בעניין.

3. Mahranlala Member

מעבר לזה שדמארי כבר לא לרמות האלו לצערנו וצריך חלוץ בדחיפות, וכנראה הנפילה העיקרית, יש בעיות מסתכלות בקבוצה הזאת שמשבוע לשבוע רק נהיות חמורות יותר.
    אופיר חיים למשל מאמן הקבוצה באמת שלא תרם לשום שינוי אלא רק הרע מבחינת שטף המשחק, אבל אני לא יכול להאשים אותו במה שקורה בקבוצה.
    מה שכל כך מסתכל שבניגוד לעונות כושלות קודמות - השחקנים מוצאים הרבה דרכים להגיע ל20 מטר מהשער ומבלים שם הרבה, הבעיה מה קורה שם.
    90% מהפעולות של שחקנים שלנו שיגיעו לשם יהיו לנסות לדרבל ולהעביר עוד שחקן ועוד שחקן ועוד שחקן עד שיבוא שחקן שיוציא להם את הכדור, בולטים בעניין הזה רועי זיקרי, רמזי ספורי ורז כהן (לאחרון לפחות יש דריבל מעולה אבל היום לא הורגש בכלל)

9.5% מהפעילות של שחקנים זה לחשוב על זה שאנחנו לא כובשים בכלל העונה אז מנסים בעיטה מכל מצב אפשרי
    0.5% שחושבים על מסירה ומבצעים את זה כמו שצריך ובזמן שצריך וזה מה שמוביל למצבים הנכונים.
    ב0.5% האלה אפשר לציין את עגייב שחייב לפתוח כל משח. היחיד שמנסה לעשות משהו אצלנו.

זאת המחלה העיקרית של השחקנים ה"מוכשרים" כאן ואצלנו העונה בהפועל זה חוגג.
    לצערי השחקן "המנוסה" היחיד אצלנו בקישור גם לוקה בזה.

בנוסף לכך בעית ההתפרקות המנטאלית אחרי כיבושים חמורה. זה קרה גם מול חיפה וגם מול ב"ש.
    לא רגילים לכבוש אז כל גול גורם להתלהבות אדירה, הקבוצה שלנו צעירה מאוד ושבירה מנטאלית, פה חסר שחקן כמו אביחי ידין שהיה יודע לעצור את ההתקפה הזאת של חדרה בכל מחיר. להרגיע את המשחק. להרים את השחקנים.

אנחנו צריכים אולי לנסות שיטת משחק אחרת.
    לתת לקבוצות היריבות לשלוט מולנו כמו שאנחנו שולטים מולם ולצאת למתפרצות עם עגייב את גנדה. אולי ככה זה יעבוד. נגד הפועל חיפה היה משהו קרוב לזה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/18
  4. Raulito Madridista

הבעיה הגדולה של דמארי מעבר לחלודה, וזה נגזרת - הוא נפצע כל כמה מחזורים, וחבל. אין מנוס מלהביא חלוץ בינואר, שם פחות נוצץ על הנייר ומרגש אבל שחקן אפור שיעשה את העבודה איכשהו. הפועל חסרה דמויות ושחקנים מנוסים, אני מסכים, זה לא מספיק שיש את דגני, לבקוביץ' השוער ואת דמארי וזה המחיר שהולכים עם שלט חוצות 'צעירים!!'. הניסנובים יצטרכו לפתוח את הכיס קצת כי לרדת ליגה זה הרבה יותר יקר, הרבה שחקנים בסגל שלנו ישחקו בעונה הבאה בלאומית בכל-מקרה, והם בטח לא רוצים את הכתם הזה של הבעלים שהם אוהדי הפועל שהורידו את הקבוצה ליגה פעמיים, במשמרת שלהם.
    ב-2004/05 הפועל הביאה את ביסקוט אמבלה ברפסודה והוא כבד כמה גולים מכריעים, כעבור שלוש עונות היו אלה צמד הבולגרים שצירפנו בפוקס, וב-2015/16 ניקוליץ' ושוינפלד שהבקיע שמונה שערים בחצי עונה - השאירו אותנו בליגה. מה הפעם?

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקבל את הטיעון שהכיס של הניסנובים לא עמוק מספיק בשביל להחתים שחקני רכש משמעותיים בינואר אבל החוסר הבנה שלהם בכדורגל והחוסר מודעות שלהם זה משהו שלא מתקבל במועדון כזה גדול. אם אין לכם מושג זוזו הצידה ותנו למאמן/מנהל מקצועי לעבוד.

הפעולות האחרונות רק ממחישות את חוסר המושג.
    נלחמים כדי להעיף את רפואה ואז מחתימים את אופיר חיים.
    רוצים לשחרר את עאבד כי הוא מאכזב ולהביא במקומו את בריהון(חחח).
    מה השלב הבא? ארבייטמן במקום דמארי? אבידור במקום זיקרי?
    כל צעד משאיר אותם במקום במקרה הטוב או גורר אותם אחורה.

פריירה מנגד נשמע רעיון הגיוני, אמנם אין לו כוח לרוץ כמו פעם ועוברים אותו בקלות אבל הוא שווה כמה גולים בנייחים. ויש גם חיי לילה טובים בתל אביב לא לשכוח.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

אני חושב על זה והפועל איבדה את הכוח היחיד שלה - הקהל. זה שתמיד היה איתה באש ובמים, בליגה הלאומית במספרים יפים, וגם בכל המלחמות נגד הירידה. ב-2004/05 נכנסו ילדים ובחורות עם חולצה אדומה - בחינם, ובהמשך - ב-2007/08 היה מגרש מלא כמעט בכל משחק, ב-2015/16 הייתה תקומה, ב-2016/17 הקהל בא גם במושבה. ועכשיו - אתמול זה היה נראה כאילו אנשים ויתרו. בלי הצבא האדום אין סיכוי אבל אני מבין את מי שקשה לו.

קצת מ-'היום שאחרי', את דגני ראיתי עם הראש באדמה בסיום המשחק, כאילו שואל את אלוהים 'למה זה מגיע לנו?', קראתי שהוא השתולל בחדר ההלבשה ואמר שככה שוב נחזור ללאומית. אני יודע שהוא באמת אכפת לו, וגם לרמזי ספורי שהיה בבאסה על הספסל. הפועל מתעניינת בגורדנה, לא יודע מה מצבו אבל הוא היה טוב בעונות האחרונות, כבש שערים ובישל, למד לעשות קצת הגנה ולא תופס את הצד בדקה ה-60, יש לו דריבל טוב וגם ניסיון - וולקאם.

7. Telkiyski Member

בוואינט מספרים על זריהן, שזה על הנייר כמובןו עדיף מכל הזבל של עגייב זיקרי ועאבד.

בריהון אם הוא באמת בא להפועל על תקן מושיע מבחינתי מחר הניסנובים יכולים לשלוח אותנו לפירוק בפעם השניה.

קלאודמיר? מעדיף את גורדנה ובטח שאת חנן ממן עליו. יש סיבה למה סכנין (גם קרבוצת תחתית כרגע) מוכנה להיפטר ממנו.

אבל בגדול כן, הם חושבים שהם מבינים בכדורגל.
    הם גם חושבים שרז כהן שחקן טוב.

לדעתי הבעיה הכי גדולה של הפועל זה הרכש הכושל זיקרי את עאבד + עגייב הבינוני במקרה הטוב.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניון יכול לעזור.
    יהיה עצוב מאוד אם שוב ליגת העל תאבד את הפועל בגלל ניהול כושל.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

היום יהיה יום מכריע בסוגיית דמארי, ב-'הארץ' כתבו שהוא סיים את העונה בעוד ביתר האתרים דיווחו שבהפועל יחליטו אם יש פתרון אחר חוץ מניתוח, ושהחלוץ החמיר לאחרונה את הבעיה במיניסקוס. הפועל אולי תשתמש בביטוח וככה תכסה את העלויות ותוכל לצרף שחקן אחר.
    אני יודע שעומר אוהב את הפועל והוא מבואס רצח על הפציעות ועל היכולת שלו אבל אין מנוס מלהכתיר את הקאמבק הזה כאחד הכשלונות הכי גדולים של הפועל ולדעתי דווקא הכתובת לא הייתה על הקיר, גם החברים שלו אפסים. ועדיין לא נעים לי שהוא מסיים את העונה אחרי סיבוב ומחצית, כשהוא פצוע ואפילו לא יכול לנסות. אני כן האמנתי שהסיבוב הזה הוא יכבוש יותר.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל תל אביב מודיעה רשמית שדמארי גמר את העונה.
    עצוב מאוד, חבל מאוד, ויתר על לא מעט כסף כדי לחזור להפועל תל אביב, ומקצועית היה אולי היחידי מבין שחקני ההתקפה בסגל שיכול להגיע למספר דו ספרתי השנה.
    הפועל תל אביב חייבת לחשוב טוב טוב איזה חלוץ היא מביאה במקום דמארי בינואר, זה יכול להיות הרכש שיקבע את כל העונה שלה לאור הבעיות הקשות אצל שחקני הסגל הקיימים בניצול מצבים.

11. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיוט הכי גדול שיכול לקרות לקבוצה, בטח ובטח במצב הקיים.
    קשה לי להאמין שיביאו חלוץ ברמה שיחליף אותו למרות שאם דמארי עם חבורת הנגרים שעלתה איתו למגרש לא הצליח להביא נקודות אז איזה חלוץ כן יצליח?

12. Raulito Madridista

אני מחזיק בדעתי שיש הרבה חרא אחר בהפועל ת"א חוץ מדמארי והניסנובים עשו טעויות אחרות, צריך לזכור שזה שחקן שקיבל שכר גבוה מעל שאר הסגל אבל הגיע בחינם, ושאוהדי הפועל לא יהיו חכמים בדיעבד כי הם כמוני - היו סבבה עם המהלך הזה. יש כאן רשלנות מסוימת - או שלא נבדק כמו שצריך בקיץ, או ששיחק יותר מדי זמן פצוע ולא נתנו לו לנוח כמו שצריך בעקבות שרצף המשחקים ללא ניצחון הלך וגבר. אני תמיד מעדיף לדעת את האמת, בכל דבר, מאשר להישאר בחוסר וודאות, גם אם האמת קשה. זה בהחלט יום קשה ויכול להיות שה-18.12 זה היום בו הפועל ת"א ירדה ליגה.

13. alexshw Member

מה הסיוט? הוא ממילא חסר תועלת וגמור מקצועית. להיפך אם כבר ידגיש את הצורך בחלוץ 9 חדש במקום להסתמך עד המוות על סוס מת.

Gianzola, Nigel de Jong, גלץ ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. קשר ימני Member

אנשים פה תקועים ב-2014

15. קשר שמאלי Member

בתכלס הוא פרש. היה חלוץ נפלא, לדעתי החלוץ הכי מוכשר שגדל פה מאז אוחנה. לא מימש את מלוא הפוטנציאל שלו

קשר ימני אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.