הפועל ת"א 2018/19 - האימפריה עוד תחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mahranlala Member

תחלק עד הירידה ואחרי הירידה.
    בעונת הירידה והפירוק קיבלנו הרבה יותר סיקור וכותרות מהפירוק של נתניה.
    העונה הזאת בלאומית שינתה את כל ההרגלים שהיו ידועים מבחינת סיקור .שנה שלמה של סיקור מינימלי ומשחקים בשישי בצהריים, עכשיו שחזרנו אנחנו לא מקבלים כל כל הרבה סיקור ברמה של אז.
    מה שמחזיק עדיין כמשחק מרכזי וכסיקור שהוא מעבר לנתניה זה העובדה שכל ידיעה שלנו מעניינת את אוהדי מכבי וביתר.
    בלי זה גם לא היינו מרכזי אתמול.

2. Raulito Madridista

כבר אמרתי, אי-אפשר לשפוט את הפועל רק מקצועית, עבר על המועדון הזה המון, התחושה שעבדו עלינו עם החוב של המאה מיליון, דחפו שחקנים בכירים שלנו בכוח למכבי ועוד ועוד ועוד. אצטדיון המושבה הוא בעיר אחרת, לא חשוב שזה לא רחוק מדי - זה לא הבית שלנו. הבעלים שלנו גנבים, המחירים למנויים הם מהגבוהים בליגה ואין שום סיבה לכך. בבלומפילד החדש אוטומטית מספר האוהדים יעלה. אני לא אוהב לבדוק ממוצע של קהל כי זה לא מדויק, ובטח לא במשחקים שזה הכל או כלום כי אז כולם באים מהלחץ, אבל אני לא חושב שאפשר לומר מילה רעה על כמות האוהדים של הפועל גם בשנים האחרונות.

לגבי הקהל שלנו בלבד, כן הייתי רוצה לראות מחאה גדולה נגד חדרה, להיכנס באיחור, לא לעודד, אולי לא להגיע. גם השחקנים האפסים האלה צריכים לקבל בראש. אני לא יכול לעבוד בהייטק כי אין לי הכשרה לזה, אני גם לא יכול להיות מורה לאנגלית כי האנגלית שלי לא מספיק טובה. ויש לנו כמה שלא יכולים להיות שחקני כדורגל. לא מאוחר להחליף מקצוע.

זה בסדר ללכת על צעירים אבל בהפועל הגזימו, כאילו זה חזות הכל, גם על שחרורו של ברנרדו כדי לחסוך כמה ג'ובות התעצבנתי, ואם אליאס או לקס היה נפצע ונעדר לפרק זמן ארוך? יגיע בינואר שחקן במקום מוליץ' והלוואי שייבעטו את עאבד, אבל זהו. תקראו מה כתבו ב-'וואלה ספורט', אחלה פרשנות. זקרי לא מוכשר, הוא משחק עם הראש באדמה והוא שחקן מעצבן. אין שום סיבה שכל אחד בהפועל ייקח כדור ויתחיל לשחק לבד כאילו הוא מראדונה. עגייב וגנדה צריכים לשחק במקומם וגם עם דמארי נלך עד המוות כי אין ברירה. אני מיואש מהפועל.

3. Mahranlala Member

@Raulito "עם דמארי נלך עד המוות" זאת בעיה כי גם הוא צריך להיות מוחלף בינואר.
    לפי אתר המנהלת יש לנו העונה 69 איומים למסגרת. זה מקום חמישי אחרי מכבי,נתניה,ב"ש וחיפה.
    יחס איומים לשערים 29 לגול (!)
    מתוך 69 האיומים האלה למסגרת דמארי בעט 19 לשער ו13 למסגרת, מתוך זה רק 2 גולים.
    דמארי משקיע ונלחם אבל הוא לא מגיע לכדורים וכבר לא מהיר מספיק ובגלל זה קל לסגור אותנו בהתקפה.

4. Raulito Madridista

אני בכל-זאת לא מתחרט שהביאו אותו כי הוא הדבר היחיד שמחבר בין הקבוצה הזו לבין הרגש ויסלחו לי שחקני הבית, ולא ראיתי שהכיוון של ההנהלה הזו לגבי שחקנים הוא ברור, נפלנו בכל ניסיון לבנות משהו נורמלי השנה. אני גם מרחם על דמארי באיזשהו מקום, יכולים להריץ בלופים את ההחמצה נגד מכבי פ"ת עוד מאה פעם - הוא משחק עם שחקנים טיפשיים בהתקפה - זקרי ועאבד וספורי הוא היחיד שיודע לתת פס בקבוצה הזו כמה שזה עצוב. בחלק מהזמן גם היה לא בריא. בדמארי לא הייתי נוגע, בטח לא בינואר, הוא היחיד שמשחק בשכל. נגד בית"ר היה חלש בצורה קיצונית, עם זה אני מסכים ובטח שהוא לא מהיר. את עאבד ומוליץ' הייתי משחרר, מתחנן לבאר-שבע לקבל איזה שאריות כמו ממן או אוחנה, ושהקמצנים האלה יכניסו את היד לכיס.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב"ש לא תשחרר את אוחנה,אבל אולי תוכלו לקבל מהם את זריהן/עזרא ובן בסט,אולי גם ממן.
    בן סהר אידאלי,אבל לא נראה לי שהניסנובים יסכימו לשלם לו את מה שהוא מרוויח בב"ש.

6. Telkiyski Member

איזה בן שהר? החלוץ הכי טוב שלהם.
    אם בקיץ הם היו מספיק טומטומים כדי לחשוב שהוא אופציה אחרונה שלהם אפילו אחרי בן בסט הגרוע, אז עכשיו בטוח אין סיכוי שהם עוד בקטע הז.ה

הייתי מנסה להביא את ממן בעיקר.
    זריהן זה עוד להטוטן, למרות שהוא בוודאות עדיף על זיקרי, עגייב ועאבד.

7. alexshw Member

זריהן גם כל הזמן לא כשיר.

8. Melikson24 Member

לא הייתי קורא לזריהן להטוטן. כשאני חושב על זה, לא זוכר שראיתי אותו פעם אחת מנסה דריבל. בניגוד לתדמית האשדודית הוא שחקן די אפור עם תרגיל קבוע. לרוב זה עובד כי הוא עושה טוב.
    הוא סבבה והכל אבל לא יודע כמה הפועל צריכים אותו כי היכולת שלו לכבוש גול לא-נגד-בית"ר מוטלת בספק.

9. Telkiyski Member

הוא עדיף בוודאות על שלישיית הזבל שלנו בצדדים זיקרי עגייב ועאבד.
    חותם עכשיו על זריהן, ממן ועוד חלוץ נורמלי. אפילו את בן בסט ה0 הייתי מביא.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זריהן יכול להתברר כאחלה הימור,בן בסט עדיף על מה שיש לכם בחוד. ממן זה שדרוג אדיר אבל אני רואה אותו מגיע אלינו או לבית"ר.
    הכול שאלה של כמה עמוק יסכימו הניסנובים להכניס את היד לכיס.
    כרגע לא רואה את זה קורה,כרגע הם בגישה של לתת לצעירים שלכם לשחק.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  11. Telkiyski Member

אין לי בעיה עם הצעירים שלנו.

הבעיה שלנו זה שלישיית הזבל ודמארי שלא פוגע.

לכן צריך חלוץ וקיצוני קודם כל, וקשר אמצע התקפי יותר מלקס גם לא יזיק, למרות שיש את ספורי בעמדה הזו.

12. Raulito Madridista

עגייב גם לא יביא מספרים(אבל היי - אחראי על הניצחון היחיד שלנו העונה) אבל איך אפשר להשוות בינו לבין עאבד שהגיע כביכול ככוכב וזקרי שהיה הבטחה? עגייב קיבל הכי מעט הזדמנויות מביניהם(שניהם שחקני הרכב קבועים וזקרי האפס סיים אשכרה 90 דק' בשני) הוא מוסר יותר ואני זוכר 2-3 משחקים טובים שלו ואחד מהם זה נגד באר-שבע. גם הוא צריך ביטחון ואמונה.

לגבי הצעירים, אליאס אשם בפנדל נגד נתניה והוא מאבד המון כדורים וספסל קצת לא יזיק לו. לא מתלהב ממנו במיוחד. בואו נשווה לשחקנים צעירים באמת טובים בליגה.

אוחנה ירד בהיררכיה עוד יותר בגלל שחן עזרא בא למשל. לדעתי הוא כן ריאלי. וממן תמיד פותח טוב בקבוצה החדשה שלו וכך היה גם אצלינו לפני שש שנים. אם אפשר להשאיל אותו זה יהיה נפלא. דיברו פה על דמארי - מעבר לכך שאני מתנגד, בכל זאת יצטרכו לשלם לו וזה לא חוסך כלום. לגביו אגב לא איבדתי תקווה.

13. Mahranlala Member

הבעיה שלנו היא גם הצעירים

14. Telkiyski Member

מי?
    רז שלמה מצוין עד עכשיו.
    אליאס סבבה לגמרי.

עידן כהן גם בסדר גמור והוא לא הבעיה, כנל לקס וספורי.
    היחיד שיש לי בעיה איתו מבין שחקני הבית הוא ניר לקס שלא משחק קדימה כמעט אף פעם.

בוא נגיד ששלישיית הזבל שלנו למעלה בעייתית הרבה יותר מאליאס, ספורי ועידן כהן.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה האחרונה של הפועל ת"א הם הצעירים. יחסית לשחקנים שהיו אמורים להיות נושאי הכלים של 2-3 שחקנים מובילים שקבוצה שעולה ליגה צריכה להביא, הם עושים את שלהם מעל ומעבר.

אחת מהבעיות של הפועל ת"א היא ההימור הלא מוצלח על אחמד עבד. במצבה הכלכלי הנוכחי, הפועל ת"א הייתה צריכה לחשוב טוב יותר למי היא מחלקת את אחת המשכורות הגבוהות ביותר שהיא יכולה להציע. היא בחרה בשחקן שבשום שלב בקריירה שלו לא הוכיח שהוא ראוי להיות שחקן מוביל במועדון כמו הפועל ת"א, לא מבחינת מספרים ולא מבחינת מנהיגות.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.