הפועל ת"א 2015/16:: ורואה עתיד וחושב תמיד - שהכוונה נותנת אמונה.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

גוזלן חלוץ טוב מאד. הבעיה שהוא נפל אצלכם על מאמן טמבל שלא הצליח להפעיל אותו. עובדה שברעננה הוא פרח, ואפילו תחת בנאדו היה טוב
    יש לך גם את ברק בדש שבשביל קבוצה קטנה כמו הפועל הוא מתאים.

גם בעיני תמוה השחרור של אזולאי.

2. Raulito Madridista

הפועל קבוצה קטנה? משהו לא מסתדר לי. לא רואה שום סיבה שמכבי יתנו לנו את בדש גם לא בהשאלה, יש מספיק דם רע בין הקבוצות. אף אחד מהשמות שהועלו לא מספיק טובים לטעמי, בטח כשהחלוץ האמיתי היחיד בסגל הוא דודו ביטון - גם לא מציאה גדולה. אין גם להפועל הרי בסגל שחקנים שכובשים הרבה שערים, נניח קשר כמו בוזגלו או מישהו כמו ראדי שמצטרף מאחור. מסכים שהיה קשה מאוד להצליח בעונה שעברה בהפועל ת"א וגוזלן סבל מכך. אבל כן, הופתעתי מהמספרים שלו ברעננה. אני אישית לא חושב שהוא רוצה לחזור, ויותר מזה - יש תחושה שאין לו כלום חוץ ממשחק ראש משובח. הוא בקושי יודע להוביל כדור. שלומי אזולאי שיחק בסדר בחצי השני של העונה. הכדורים לא נכנסו אבל הוא הגיע למצבים והוא יותר מגוון ממה שיש לנו, חבל. ברור שהחלוץ יכול להיות הבדל בין פלייאוף עליון לעונה כושלת, למשל.

3. DRORIKO Member

כן הפועל היא קבוצה קטנה. היא אמנם עשתה בקיץ רעש של חזרה לימים הגדולים,אבל השקר הזה התנפץ מהר מאד. חלוץ בסדר גודל של תמוז כבר לא יבוא אליהם אז תוריד את רף הציפיות. בדש בשביל קבוצה של אמצע טבלה הוא טוב מאד

דודו ביטון הוא סתם פלופ שנופח על ידי התקשורת,הרבה בזכות הסוכן שלו

4. Telkiyski Member

אם בקבוצה קטנה בליגת העל משחקים שני שחקני נבחרת רומניה, שחקן נבחרת יוון שבה מהליגה הספרדית ויש לה מעל 8000 מנויים, מה קורה בקבוצה גדולה פה? יש לה 20,000 מנויים ומשחקים בה שחקני נבחרת קרואטיה ובלגיה?

ובלי קשר, למרות שאני לא מת על המינוחים האלה, קבוצה "קטנה" או "גדולה" זה לא רק הישגים על המגרש בתקופה מסויימת.
    לפי התיאוריה שלך קרית שמונה היא קבוצה "גדולה" יותר מבית"ר ירושלים.

5. DRORIKO Member

סליחה, הרי רק אתמול אמרתם לי שזאת "קבוצה צעירה שצריכה זמן להתלכד" אז פתאום זה גלקטיקוס? הפועל זאת קבוצה עם עבר מפואר ועם הווה מחורר. לא בהכרח כי אין הרבה כסף אלא בגלל הנהלה-לא הנהלה(ושלא ימכרו לי עכשיו את הלוקש ש"כדירי תפס פיקוד על המועדון", כאילו גאד דאמ אפילו תאומים עדיין מעורב במועדון!). הישג בשביל הפועל יהיה אם היא תשתחל לפליאוף העליון,לא מעבר.

6. Telkiyski Member

מה הקשר לגלאקטיקוס? מישהו אמר שהפועל הולכת להסתער השנה על האליפות?
    כן, זו קבוצה צעירה שצריכה להתלכד עם איזה 18 שחקנים חדשים. זה עדיין לא סותר את זה שזה מועדון "גדול" במונחים ישראליים.

עזוב לא משנה

7. DRORIKO Member

עוד פעם נחזור לויכוח הזה מלפני חודשיים? אני עדיין חושב שמועדון גדול זה מועדון ששואף ויכול להשיג אליפות. אתה חושב שמועדון גדול וקבוצה גדולה זה לא הינו הך. בסדר, זה ויכוח על סמנטיקה. בתכלס הפועל במצבה הנוכחה היא בהחלט בלבל בשביל חלוצים כמו גוזלן או בדש. שניהם מה שבטוח יותר טובים מביטון.

8. Telkiyski Member

טוב, אז לשיטתך כרגע בישראל כל המועדונים הם מועדונים קטנים ויש רק מועדון גדול אחד.

ואתה יכול לצמצם קצת את הזלזול הזה.
    הזרים שהפועל הביאה השנה הם על הנייר חמישיית זרים מעולה.
    אם אתה חושב ששחקן כמו וינטרה הוא בלבל של ברק בדש אז שיהיה לך לבריאות.
    נראה שאתה סתם נהנה להכריז כמה הפועל קבוצה חלשה, קטנה ושעודד אלקיים זה הרמה שלנו. נו תהנה.

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

גם אם חיפה ישלמו לנו לקחת את גוזלן אסור לקחת אותו
    מעדיף את יחזקאל או אלטמן שהם לא חלוצים בתור חלוצים על פני גוזלן שהוא "חלוץ" בלי משחק רגל בכלל.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

קודם כל אני לא רוצה לדבר על וינטרה. קודם שישחק ואז נשפוט. מי שקוטל את הזרים של הפועל זה לא אני, זה ההיסטוריה. מאז איגיבור איזה זר טוב הבאתם? הגג זה סשה וגם הוא בגדר הסביר ולא הוואו.
    ונניח לרגע שולינטה הוא בלבל הכי גבוה שיש בסדר? באיזה לבל בדיוק דודו ביטון? רמזי ספורי? עמרי אלטמן?
    ואני ממש לא בא עם אנטי להפועל,להזכיר לך שאני זה שפרגן לכם בגדול על זה שהחתמתם את שיימן, ואני זה ש"הגן בחירוף נפש" על כבודו האבוד של הרוש. אני גם זה שפרגן לכם על זה שהבאתם קשר אחורי מהלאומית על חשבונו של הפושטק אבוטבול.

אבל תסלח לי,אני הראשון שאפרגן לקבוצה צעירה עם פוטנציאל לשנים(כמו שפרגנתי עונה שעברה לבית"ר ומכבי פ"ת) אבל כל ההתנהלות שלכם בדרך היא שערורייתית. אם זה החתמה של מאמן שלא יודע אנגלית,אם זה לחפור כל היום על טוטו תמוז ובסוף לא להישאר אפילו עם דודו ביטון, או אם זאת פרשת רייכרט שאם הייתם מנהלים אותה נכון רייכרט כבר היה אצלכם.

11. Turgi Guest

לפי ספורט1 וצנציפר, הפועל מציעה למכ׳ מיליון יורו על רייכרט.

12. סמואל אטו Member

לא רק מציעה, הם טוענים שהעסקה נסגרה ורייכרט יעבור להפועל.
    אני מניח ששני הצדדים נלחצו מפסיקת הבורר העתידית והעדיפו להגיע לעמק השווה.

13. קשר שמאלי Member

14. Karlsruher SC Vamos Karlsruhe

15. Turgi Guest

רשמי בפייסבוק הפועל.
    בדיוק כשאמרתי שהקיץ משעמם.

מצב נושא:
הנושא נעול.