הפועל ת"א 2015/16:: ורואה עתיד וחושב תמיד - שהכוונה נותנת אמונה.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Civil Anti Madridista

הפועל ת"א ירדה מהרעיון להשאיל את אלון תורג'מן ממכבי חיפה.

2. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/6/531326.Xxx

בספורט 5 ממשיכים עם בחירת שירי האוהדים בפגרה, והפעם: שיר האוהדים הכי מוצלח של הפועל

להלן האפשרויות:
    - אדום עולה בבלומפילד
    - אלך איתך לכל מקום
    - כשאת עולה למגרש עוברת בי צמרמורת
    - הפועל - אני תמיד אוהב אותך
    - תראו הפועל, הנה מה שסיכמנו

אני אישית הכי אוהב את 'לכל מקום שבאתי - עשיתי מהומה'. התעלמו לחלוטין גם מהשירים החדשים יחסית, אלה שרצים רק שנתיים-שלוש: למשל 'הפועל תראי מה קרה לי'; 'מחכה כבר שעות לעלות כאן במדרגות'; 'כי עד המוות זה שער 5'; וגם יש להיט ישן כמו 'התאהבתי בך הפועל ממזמן' כשקופצים מצד לצד.

עדכונים אחרונים מהפועל:
    - השבוע תהיה הכרעה בנוגע לליביו אנטל שסיכם את תנאיו בהפועל בזמנו ואמור להרוויח 220 אלף יורו(לא אמרו את זה כבר קודם?)
    - בהפועל הגיבו על מצב הסגל ועל התוצאות ממשחקי ההכנה - "חלון ההעברות נסגר בספטמבר. יש זמן, אנחנו לא ממהרים", והוסיפו "הסגל עדיין לא שלם, אחרי שיושלם הדברים ייראו אחרת"
    - פערים כספיים גדולים מול הבלם היווני לוקאס וינטרה(34) ששיחק בלבאנטה הספרדית. הבלם דורש 400 אלף יורו בעוד הפועל מוכנה לשלם לו 250 אלף יורו ובכך יהיה המשתכר הגבוה בסגל.
    - עוד נכתב, 'בוואלה ספורט', שבהפועל רוצים לראות מה קורה בגזרת טביב ובית"ר ואולי ינסו לרכוש את אחד השחקנים הצעירים. לדעתי שמועה מצוצה מהאצבע.

לגבי מה שאמרו כאן: אריאל הרוש היה קפטן במשחק אחד, שמואל שיימן ענד את הסרט במשחק אחר ואתמול היה זה עומרי אלטמן. אין כאן שום דבר מיוחד מעבר לתחושה טובה. הרוש יהיה הקפטן כי הוא ישראלי ושחקן וותיק ומנוסה ואין אופציות טובות ממנו. אגב, מה זה 'יופי של קבוצה לפלייאוף עליון'? הפועל גם עם החיזוקים האלה לא שווה מעבר למקום חמישי. אבל כל ההתלהבות נובעת מהרגשה שמשהו חדש מתחיל, שהפעם יש הנהלה רצינית והפועל מנסה לעשות דברים. את הפער ששאר הקבוצות פתחו עלינו ייקח שנים לסגור.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ת"א היא הסימן שאלה הכי גדול שיהיה העונה בליגת העל. לי זה נראה כמו מתכון לכשלון, כי הגיעו המון שחקנים חדשים ורובם בינוניים. בנוסף, הביאו מאמן זר (רוב הזרים מתקשים) שאינו דובר אנגלית.

4. Karlsruher SC Vamos Karlsruhe

אני ממש לא מסכים. הפועל ת"א של השנה זה שינוי אדיר משנה שעברה שהייתה נוראית. היה סגל שהיה בנוי על שחקן אחד וזו הייתה שנה נוראית. השנה הביאו הרבה שחקנים חדשים ואני דווקא לא רואה בכך מתכון לכישלון. יש לא מעט כשרונות בקבוצה שעתידים לפרוץ העונה והם עוד יפרצו. אל תשכחו שהעונה הזאת הפועל לא באה לרוץ לאליפות, בסך הכל זה שנה שבה מנסים להרים את הפועל מהקרשים וזה עונה ראשונה מפרויקט ארוך ושאפתני של אמיר כבירי.

Sent from my SM-G900I using Tapatalk

5. DRORIKO Member

גם עונה שעברה היא לא באה לרוץ לאליפות

6. Telkiyski Member

לא יודע אם זה "מתכון לכישלון" אבל זה כן משהו שאין שום סיכוי שבעולם שלא אמור לקחת לו די הרבה זמן להתחבר.
    הרי זו קבוצה חדשה לגמרי, שחקנים שלא שיחקו אחד עם השני מעולם.
    העניין הוא שאצלינו מיד ירצו לראות תוצאות ואם אחרי 3-4 מחזורים הפועל לא תהיה עם לפחות איזה 7 נקודות יתחילו לדבר על הכישלון והבלוף והבלון התפוצץ וכאלה.
    אני רק מקווה שלקהל תהיה סבלנות ושלא יהיו לאף אחד ציפיות לרוץ לאליפות או משהו בסגנון. אין כרגע שום סיבה ריאלית לצפות שהפועל ת"א תסיים את העונה לפני מכבי ת"א, ב"ש, חיפה ואולי גם ק"ש.

לדעתי מה שהכי חשוב זה שיש מי שלקח את הקבוצה בינתיים ועזר לה לצאת מהמצב הנוראי שהייתה בו.

7. Civil Anti Madridista

אני לא יודע אם יש כוונה לצרף שחקנים נוספים אבל כרגע לפחות הכל יקום ויפול על הרומנים.

8. Raulito Madridista

בהנהלה של הפועל יושבים אנשי קרי רוח, התקציב שלנו לא עד כדי כך גבוה וכולם יודעים שסגל הקבוצה עדיין לא הושלם - חסרים שחקני מפתח, ולוקח זמן להתחבר. זו לא הפועל של בן-שמעון שיש לה את דמארי ו-ורמוט וגם שכטר הצטרף ועוד כל מיני שחקנים ופתיחת עונה גרועה יכול ליצור כדור שלג, מה גם שלוח המשחקים קשה, לפחות שני משחקי הפתיחה, ובהחלט ייתכן שהפועל תפסיד בטדי ונגד ק"ש. אף-אחד לא יבעט בתחת של המאמן וצריך סבלנות. אני מעריך שהפועל תתחזק גם אם לא כפי שציפינו. אם הפועל תהיה עם הגב אל הקיר היא תשקיע יותר כסף מהמתוכנן לפחות בשחקן זר אחד. אני מקווה לראות בלם זר, חלוץ זר ואת בן רייכרט, לא מצפה ליותר מזה. כמו שאמרתי כאן, הפועל שווה מקום חמישי ולא יותר. הפועל נמצאת בפיגור גדול משאר קבוצות הצמרת ואי-אפשר לסגור את זה בעונה אחת אלא אם משקיעים כמו גאיידמאק או גולדהאר. הרבה שחקנים הגיעו בהעברה חופשית או בתמורה לסכומים סבירים מאוד, כולם רצו את תמוז, במועדון היו 'חמים עליו' אבל לא השתגענו כלכלית.

9. ייא Member

מקום 6 כעת רוכש. סהכ הבאנו הרבה בינוניים בלי יומרות וניסיון של צמרת. פתיחת העונה תהיה גרועה ונדורג 9 בערך במחזור ה6 אבל לא יפטרו תמאמן עד סיום העונה. שנה הבאה זה כבר סיפור חדש...

10. סמואל אטו Member

זה תלוי מה אתה רוצה להשיג.
    אם אתה רוצה לעבוד על שליטה במשחק והנעת כדור ברור שזה לא יעבוד נגד קבוצה טובות ממך, מצד שני אתה יכול נגדם לעבוד על משחק ההגנה שלך.
    אם אתה רוצה אולי להעלות את הביטחון של השחקנים אתה יכול לבחור יריבה נורא קלה, או שאפשר להביא יריבות טובות כדי להוריד אותם לקרקע ולדרוש מהם עבודה קשה.

אין נוסחה אחת, זה הכל תלוי ברצונות של המאמן.

11. Telkiyski Member

משחק האימון האחרון יהיה מול א.א.ק אתונה והוא כבר יהיה משהו שיותר נוכל ללמוד ממנו.
    בגדול אני חושב שהיה עדיף יריבות אימון קצת פחות חזקות מגרמנית שניה (שאחת מהן גם מכוונת לעלות ליגה) שבוע לפני פתיחת העונה.
    משחקי אימון נגד איזה אנגלית שלישית, סקוטית או הולנדית אמצע טבלה כזה היה יכול להיות סבבה. אולי גם גרמנית שלישית.

12. Karlsruher SC Vamos Karlsruhe

על-פי הדיווחים באתר ותיק ואמין מיוון לוקאס וינטרה מצטרף. אם זה יקרה אני אהיה מאושר. הוא הבלם עם הרקורד הכי מרשים שהפועל יכולה/יכלה להנחית בשנים האחרונות. יכול בכיף לשחק פה עד גיל 36-37 ולהיות אחד הבלמים הטובים בליגה אם לא יהיה לו פציעות ובעיות. לפי דעתי הפועל צריכה להחתים אותו כמו שהחתימו את קלמן. שיחתום לשנה עם אופצייה להארכה לשנה או לשנתיים וכך אם השנה הוא יתברר כבלוף הפועל לא תצטרך להיתקע עם חוזה גבוה לעונה הבאה.

13. Raulito Madridista

אני נזהר מלהביע התלהבות כי עוד מוקדם והשחקן מושך אותנו בתשובה, בהפועל שום דבר לא סגור עד שאין חוזה, אבל יכול להיות שבשעה טובה אחרי 15 שחקני רכש שכל אחד צעיר ומוכשר או סימן שאלה - מגיע הקראק הראשון. הפועל בינתיים נכשלה בצירוף בן שהר ותמוז וגם אנטל שנמאס לשמוע את השם שלו. אנחנו זקוקים למנהיגות וניסיון בחלק האחורי ואני מקווה שאבו-עביד יהיה מגן.

בנושא אחר: שלומי אזולאי בדרך לסכנין. זה לא שעל ההחלטה להעדיף את דודו ביטון במקומו תקום ותיפול העונה שלנו אבל חבל לי. לדעתי אזולאי יותר מגוון והוא השתפר בחצי השני יחסית. דודו ביטון 'חי' על שנים קודמות.

14. alexshw Member

וינטרה יכול בהחלט להחשב כגניבה גדולה אם הוא מגיע בכושר פיזי טוב. אגב נדמה לי שהוא הגיע לפנא בזמנו אצל שומי.

15. Raulito Madridista

http://hapoelta-fc.co.il/wp-content/uploads/2015/07/11709490_10152851071596076_3982283110645069090_n.Xxx

הפועל ת"א סיימה בתיקו 1:1 נגד אא"ק אתונה במשחק האחרון במחנה האימונים.
    הפועל הציגה שיפור יחסית במשחק שלה נגד היריבה היוונית(חזרה לליגה הבכירה ביוון העונה) והצליחה לעצור את רצף שני ההפסדים. הבעיות של הפועל במצבים הנייחים המשיכו כשבדקה ה-38 היוונים עלו ליתרון בנגיחה אחרי כדור קרן. דווקא מוחמד אבו אל-היג'א(שיחק בעמדה קדמית יותר) היה זה שהשווה בדקה ה-55 במהלך שהחל בבומבה והמשיך בבעיטה של אלטמן שנעצרה ע"י השוער. דודו ביטון שקיבל מחמאות מהצוות המקצועי שיחק מחצית בהופעת הבכורה שלו בהרכב. שגיב יחזקאל ורמזי ספורי לא שותפו. המאזן במשחקי ההכנה - ניצחון, תיקו ושני הפסדים. מנדיונדו היה די מרוצה ואמר שהקבוצה פתחה בצורה מהוססת אך השתפרה בהמשך. הפועל תחזור מחר לארץ ותתכונן לדרבי הגדול בגביע הטוטו בשבת הבאה.

ההרכב: אריאל הרוש; איאד אבו עביד, אדי גוטליב, בן אלגרבלי, שמואל שיימן; מיחאי פינטילי (ניר לקס, 46), מוחמד אבו אל היג'א (עומרי שקל, 75), איסו לינגאנה, עומרי אלטמן, קלאודיו בומבה; דודו ביטון (רז נחמיאס, 46).

- בשעות האחרונות דווח במספר אתרים שהקשר ליבו אנטל מתקרב בצעדי ענק להפועל ת"א לאחר שקבוצתו התורכית הסכימה לשחרר אותו ללא תמורה. הקשר ייאלץ לוותר על חלק ניכר משכרו העומד על 550 אלף יורו(כספים שחייבים לו). נראה שב-48 השעות הקרובות תהיה הכרעה. אנטל דורש מהפועל חוזה בגובה 300 אלף יורו לעונה.

- ב-Ynet חזרו על הידיעה לגבי לוקאס וינטרה 'סיכם עקרונית' ואמור לתת תשובה עד סוף השבוע. נאמר שבמידה והבלם היווני יצטרף הוא ימונה לקפטן.

מצב נושא:
הנושא נעול.